İlgili Kategoriler
Set Tipi
Fiyat
Boyut
Ölçü
Materyal
Fiyat Geçmişi
Renk
"

180X200 Baza

" araması için 281 sonuç listeleniyor

En Güzel 180x200 Baza Trendyol’da!

180x200 baza tasarımları, uzun ve geniş bir şekilde müşterilerin beğenisine sunulur. Çeşitli renklere sahip ürünler arasından seçiminizi odanızın tasarımına göre yapabilirsiniz. Standart olarak tasarlanan krem ve bej renklerinin haricinde farklı alternatifleri de bulabilirsiniz. Bu sayede odanın rengiyle ahenkli bir uyum yakalanabilir. Bazaların içerisinde bulunan hazneler oldukça geniş bir kullanım alanı sunar. Bu bölümlerin içerisine kullanmadığınız eşyalarla birlikte rahatlıkla doldurulabilir. Özellikle yer sıkıntısı yaşayan küçük evler için oldukça büyük avantajlar sunar. Bu ürünler her ne kadar çift kişilik olsa da dilerseniz tek başınıza da yatabilirsiniz. Böylelikle konforlu bir uyku imkanı bulabilirsiniz. 180x200 baza online olarak Trendyol üzerinden rahatlıkla satın alınabilir.

Kullanışlı 180x200 Baza Modelleri

Kullanışlı 180x200 Baza Modelleri

Çift kişilik yatak baza 180x200 büyüklüğü ile geniş kullanım alanları sunar. Yaylı, hidrolik veya elektirikli bazaların sunduğu avantajlara ulaşabilirsiniz. Elektrikli tasarımlar sayesinde hiçbir şekilde güç uygulamadan bazalarınızı kaldırıp indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken modellerin genellikle yanında bulunan tuşlara dokunmanızdır. Böylelikle eşyalarınızı içeriye rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. 180x200 baza tavsiye üzerine hidrolik tasarımlar tercih edilebilir. Küçük bir itiş ile birlikte yatakların açılmasını sağlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde aşağı doğru çekerek kapanmasını sağlayabilirsiniz. Kısa dokunuşun ardından otomatik olarak yavaşça inip kalkan modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yaylı sistemler ise klasik bir kulllanıma sahiptir. Söz konusu modellerin içini açmanız için kaldırıp yukarıda tutmanız gerekebilir. Güvenlik bantlarını sabitlemediğiniz sürece ürünlerin düşme tehlikesi bulunur. Bu nedenle işlemleri yaparken tek olmamaya dikkat edebilirsiniz. Uzun süreli eşya yerleştirme gibi durumlar söz konusu olduğunda hidrolik tasarımların sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. 180x200 baza başlık seçeneklerini değerlendirerek rahat bir yatış hissi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda uyumlu renkler sayesinde yatakların görünümünü değişmesini sağlayabilirsiniz. Rahatınız için bu ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kaliteli 180x200 Baza Kullananlar

Kaliteli 180x200 Baza Kullananlar

180x200 bazaların üzerine konforlu yataklarınızı yerleştirebilirsiniz. Bazaların sunduğu sert taban sayesinde yatakların şekli bozulmaz. Bu sayede uyku kalitenizi kesintisiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bazaların içerisinde bulunan boşluğu kullanmadığınız eşyalarla doldurabilirsiniz. Bunun dışında yazlık ve kışlık kıyafetleriniz için eşsiz bir yer olabilir. Mevsime uygun olmayan kıyafetlerin dolabınızda boşuna yer kaplamasına gerek kalmadan geniş kullanım alanları elde edilebilir. 180x200 baza kullananlar eşsiz renk ve desenlere sahip olabilir. Bazaların yanında ve başlık kısmında bulunan çeşitli desenler odanın yeni bir görünüme ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda huzur veren desenlerle her yattığınızda içinizi ferah tutabilirsiniz. 180x200 baza indirim ve kampanyaları arasında pek çok ürün bulunabilir. Bu sayede istediğiniz ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Kampanyalı modeller arasında 180x200 baza başlık yatak setlerine ulaşabilirsiniz. Uyumlu bir görünüm yakalamanızı sağlayan setleri avantajlı fiyatlarla birlikte Trendyol’dan edinebilirsiniz.

Bütçe Dostu 180x200 Baza Fiyatları

Bütçe Dostu 180x200 Baza Fiyatları

180x200 baza fiyatları her müşterinin kolaylıkla satın alabilmesi için uygun biçimde satışa sunulur. Çeşitli seçenekler içerisinde bütçenizi sarsmayan tasarımları kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip tasarımlar, fiyat değişikliklerine neden olabilir. Özellikle mor, pembe ve mavi gibi farklı renkler eşsiz bir stil yakalamanızı sağlar. İç açan renkler sayesinde uyku kalitenizi artırabilirsiniz. Böylelikle eşya yerleştirme işleri dışında uyku konforunuzu da düşünerek bir seçim yapabilirsiniz. 180x200 baza satın alanlar, bu avantajların tümüne kolaylıkla ulaşabilir. Çiftler için tasarlanan ürünler oldukça büyük bir alana sahiptir. Böylelikle özgürce hareket ederek uyuyabilirsiniz. Kabartmalı desenlerle birlikte yumuşak bir görünüm elde edilebilir. Söz konusu modelleri önceden satın alan müşterilerin görüşlerini 180x200 baza yorum bölümünden okuyabilirsiniz. Yorumlar doğrultusunda istediğiniz ürün hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Siz de bu rahat tasarımları Trendyol üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.