"

Ubisoft

" araması için 399 sonuç listeleniyor
Ubisoft Far Cry 6 PS4 Oyun
Kargo Bedava
UbisoftFar Cry 6 PS4 Oyun
(30)
Far Cry 6 PS4 Oyun
549,99 TL
Sepete Git
Ubisoft Ps4 The Crew Oyun
Kargo Bedava
UbisoftPs4 The Crew Oyun
(14)
449 TL
Sepete Git

Ubisoft

Ubisoft ile Kaliteli Oyun İçeriklerinden Yararlanın

Ubisoft Fransız video oyunu olarak geliştirilen ve 1986 yılından bu yana 7’den 70’e bütün oyunculara hitap eden oyun üretimleri ile devam etmektedir. Firmanın çalışanları 9200’den fazla ve markanın kendini hemen hemen her dönemde popüler oyunlar üretmeyi hedef alması başarısını artırmıştır. Böylece ortaya çıkan videolar da mükemmel içerikler olarak kullanıcılar ile buluşmaktadır. Sektöründe öncü olan oyun üretimlerini yapan firmanın, video oyun geliştiricisi olarak başarılı ürünler sunduğu söylenebilir. Bununla birlikte oyuncuların da takdirini ve beğenisini de toplamıştır. Herkesin gönlüne taht kurmuş olan Ubsoft’un Prince of Persia ilgi duyulan serilerdir. Oyun denildiğinde ilk olarak akla gelen seriler arasında yer alan, Tom Clancy’s, Rainbow Six, Devil May Cry, Assansin’s Creed, Batman gibi video oyunları da bulunmaktadır. Başarılı olan video oyunları ikonikleşmiş oyun kategorileri arasındadır. Bu nedenle oyun severler tarafından da çok sık tercih edilmektedir. Markanın kurulduğu günden bu yana giderek global bir yapıda ilerlediği söylenebilir. 5 kardeş tarafından oyun yapımcılığı olarak kurulan markanın, şimdilerde ise çalışan sayısını yükselterek, faaliyetlerini sürdürmeye devam ettiği bilinen bir durumdur. Üretim yapısını oyuncuları düşünerek yapan Ubisoft’un gelen geri bildirimler doğrultusunda da devamlı geliştirmiş olduğu oyun içerikleri de vardır. Lider bir oyun üreticisi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ederken, aynı zamanda yayıncılık, dağıtıcılık ve oyunculara zengin içerikler sunarak, eğlence oranını artırmaktadır. Yaklaşık 30 yıldır yaratıcı olarak video oyunlarını üreten markanın, sektörde hızlı bir şekilde büyüdüğü ifade edilebilir. Oyun denildiğinde ilk olarak akla gelen markalar arasında yerini alan Ubisoft, üstünde birçok kez düşünülmüş olan senaryolar ile oluşturulmuştur. Filme benzer olan içerikleri, akıcı ve zamanın nasıl geçtiği anlaşılmamaktadır. Ubisoft video oyunları oyuncuları eğlendirmeye devam eden içerikleri sunmaktadır. Gerçeği andıran görüntülere sahip olan ve son teknolojiler ile imal edilen yüksek bütçedeki oyunları içerir. Aynı zamanda oyuncu dostu olarak uygulanan fiyat politikaları ile uygun fiyatlara bu oyunlara sahip olabilmek mümkündür. Markanın dijital anlamda kopya koruma teknolojilerine verdiği kullanıcılarını her anlamda tehlikelerden uzaklaştırmaya çalışan bir üreticidir. Oyun sektöründe çeşitli teknolojiler ile imza atmayı başaran bir marka olarak da ifade edilebilir. Yazılımsal anlamda birçok teknolojiyi başlatarak sürdüren markanın, video oyunları alanında itici bir güç olmaya devam etmektedir. Yazılımsal teknolojiler ise Uply, The Dunia Engine gibi bazı programlardır.

Ubisoft Video Oyunları ile Keyifli Vakitler Geçirin

Oyun severlerin eğlenmesi için sunulmuş olan video oyunları, eğlenceden geri kalmadan oynanabilmesine olanak sağlar. Oyunların optimize edilmesine büyük bir önem veren markanın, güncel oyunlar ürettiği söylenebilir. Böylece teknolojiye uyumlu oyunlar geliştirir. Aynı zamanda oyuncuların hemen hemen her platformda çalışabilmeleri ve eğlenmelerini hedeflemektedir. Küresel anlamda 28 ülkede yer alan Ubisoft, çok iyi bir optimize desteği sağlar. Optimize edilen oyunlar ile çok eski olan platformlarda bile oyun performansları üst düzeyde tutulmuştur. Oyunların görüntü kaliteleri de yüksek çözünürlükte olması nedeniyle muhteşem bir görüş olanağı sunar. Böylece bütün platformlarda oynanan oyunlar, gönüllere taht kurarak beğeni topluyor. Dünden bugüne kadar imal ettiği video oyun içeriklerinde eğlence anlayışını benimseyen markanın, düzenlemiş olduğu e-spor turnuvaları ile popüler hale geldiği söylenebilir. Oynanan oyunlardaki oyuncuların, organize ve çok oyunculu bir şekilde oynanarak, rekabete dayalı turnuvalar oluşturulmuştur. Ubisoft destek işlemini e-spor gösterdiği için spor severlere uygun içerikler üretmiştir. Tom Clancy’s, Rainbow Six gibi oyunlar, profesyonel oyuncuların oynamış olduğu içeriklerdir. Böylece e-spor anlamında oynanan turnuvalar, gerçekte olduğu gibi heyecanlıdır. E- turnuvalar, kaliteli görsellikler ve altyapı ile tasarlanmıştır. Marka oyuncuların yanında bulunduğunun en net kanıtını ise sponsorlukları ile göstermektedir. Aynı zamanda bu anlamda sektörde öncülük eden bir devdir. Kaliteli video oyunlarının yanı sıra playstation, bilgisayar, nintendo, Xbox oyunlarıyla da üretimlerini sağlamaktadır. Ubisoft Türkiye üretimleri arasında yerini alan oyunların farklı anlatımlar ile tasarlandığı söylenebilir. Playstation oyunları olarak tasarlanan oyunlar; The Crew, Assassin’s Creed Unity, Far Cry New Dawn Superbloom Edition, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Watch Dogs 2, Starlink Battle For Atlas, For Honor, Space Junkies, Farcry, South Park: The Fractured But Whole olarak sıralanabilir. Tercih edilecek oyunlar, bilgisayar oyunu ise, popüler kategoriler arasında yer alan; PC Heroes Vii, PC Assassins Creed 4 Black, PC Assassins Creed Unity, PC Might And Magic Legacy ve PC Call Of Jurez Gunslinger içerikleri olarak tercih edilebilir. Popüler oyunlar arasında yer alan içerikler, keyifli vakitler geçirebilmek için muhteşem oyunlardır. Oyunların aynı zamanda oynanma işlemleri farklı platformlardan sağlanabilmektedir. İster bilgisayardan ister TV bağlantısı ile oyun oynayabilmek mümkün olacaktır.

Ubisoft Popüler Oyunların Keyfini Çıkarın

Oyun oynamak çoğu zaman eğlenebilmek, günün stresini atmak ve sevilen kişiler ile keyifli vakitler geçirebilmek için oynanır. Popüler oyunlar ile dikkat çeken markanın oyun kategorileri geniş bir yelpazeye ayrılmaktadır. Oyuncuların eğlenmesi ve kendilerini oyunun içindeymiş gibi hissetmesi için tasarlanan içeriklerin gerçekçiliği artırılmıştır. Aynı zamanda kaliteli oyun içerikleri, görüntüden oyunların tasarımına bağlı olarak görüntülenmektedir. Oyun deneyimlerini üst düzeyde tutarak, profesyonel ve amatör oyuncular için geniş bir oyun ağı bulunan firmanın, kullanıcılar tarafından tam not aldığı söylenebilir. Oyun oynayabilmek için birçok efsanevi oyunun ücretsiz bir şekilde oynanabilmesi mümkün olmaktadır. Bunun için firmanın bazı kolaylıkları ve avantajları bulunmaktadır. PC ve Mobil’den kullanım sağlanacak oyunlar için üyelik işlemlerinin sağlanması gereklidir. Ubisoft kayıt işlemleri hesap oluştur bölümünden yapılmaktadır. Hesap oluşturulurken de e-posta, şifre, kullanıcı adı, doğum tarihi gibi bilgiler girilmektedir. Hesap oluşturma işlemi kısa sürede tamamlanarak, sevilen oyunlar satın alınabilir. Kayıt işlemleri e-postaya gelecek olan link ile onaylanır ve böylece satın alma işlemleri de güvenli bir şekilde sağlanır. Oyun içeriklerini indirmeden önce deneme fırsatı da sunulmaktadır. Ubisoft ücretsiz oyun içeriklerini denedikten sonra satın alabilmek mümkün olmaktadır. Sayısız oyun içeriğine sahip olan firmanın, oyuncuların verimli zamanlar geçirmesi için eğlenceyi hissettirdiği söylenebilir. Eğlencenin tanımı ise oyunların anlatılış özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Oyun severlerin zevklerine hitap edecek oyun içerikleri sunulduğu için geniş bir kategori desteğinden yararlanılacaktır. Firmanın ürettiği oyunlara Ubisoft Club avantajları yardımıyla da istenilen yerden erişim sağlanabilmektedir. Bu işlem ise bütün cihazlardan yapılabiliyor. Kullanılan cihaza Club alarak, konsol, akıllı telefon, bilgisayar ve benzere teknolojik ürünler üzerinden erişim işlemi sağlanacaktır. Oyun keyfini ergonomik ve rahat bir noktaya taşıyan Ubisoft, bu yöne ile oyun severlerden tam not almıştır. Araba yarışları, savaş, spor gibi farklı dallarda oyun üretimi yapan firmanın, her zevke uyumlu üretim anlayışını benimsediği de söylenebilir. Aynı zamanda bu oyunların serileri de tasarlanarak, devam niteliğinde oyun keyfi çıkarılır. Tıpkı bir film gibi akıcılığını koruyan oyunlar, nitelikli olduğu için küresel anlamda tercih edilebilirliğini artırmıştır. Popüler oyunlar, dikkat çeken karakterler ile can bulmuş ve oyunlara yön verilmiştir. Oyun oynarken, sanki oyunu yaşıyormuş gibi hissedebilecek bir teknolojiye sahip üretimler bulunmaktadır.

Ubisoft ile Gelen Eğlence

Eğlenmenin birçok yöntemi olsa da günümüz teknolojisi ile eğlenmeyi seçen oyunsever bir hayli çoktur. Eğlence oyunları anlamında üretimlerini başarılı bir şekilde yerine getiren Ubisoft’un farklı oyun içeriği tasarımları geliştirdiği söylenebilir. Oyunlar sanki gerçekmiş gibi tasarlanarak, içindeki karakterler, oyun tutkunlarına büyük bir zevk vermektedir. Oyunlar satın alınarak, farklı platformlar üzerinden oynanabilmektedir. Fakat bu işlemden önce Ubisoft üyelik işlemlerini tamamlayarak ilerlemek önemli bir konudur. Üyelik işlemleri hızlı ve zorlayıcı olmayan bir işlemdir. Belli başlı bilgiler girildikten sonra e-postaya gelen link ile üyelik aktifleştirilmektedir. Farklı görsel efektler ile tasarlanan oyunlar, farklı görsel efektler katılarak üretilmektedir. Bu oyun kategorileri arasında yer alan Nintendo oyunları, harika içeriklere sahiptir. Popüler nintendo oyunlarına örnek olarak; Just Dance 2020 Switch, Trials Rising Gold Edition, Mario+ Rabbids Kingdom Battle Switch, Assassins Creed The Rebel Collection Nintendo Switch, Rayman Legends Definitive Edition, Monopoly Switch gibi içeriklerdir. Farklı amaçları içeren oyunlarda bazıları kahramanlık, bazıları savaş oyunu olarak imal edilmiştir. Eğlence dünyasını bu tarz oyunlar ile renklendirmek isteyen oyuncular için muhteşem içeriklerden yararlanabilmek mümkündür. Ayrıca firma tarafından tercih edilen oyunlar, her cihazdan kolaylıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu durum ise teknolojik yeniliklerin getirilerini en net şekilde oyun içeriklerinde görebilmeye yardımcı olmaktadır. Oyun modelleri geniş olan firmanın, Nintendo oyunlarının yanı sıra PS4, PS3 ve Xbox One alanında da oyunlara yer verdiği söylenebilir. Markanın oyun geliştiriciliğinin yanı sıra oyunlarda yer alan figürleri de ürettiği ifade edilebilir. Oyunda kaliteyi yakalayabilmek için birçok seçenek vardır. 100’den fazla PC oyunu, yeni sürümler, en yeni oyun kategorileri ile sunulmaktadır. Ayrıca yeni sürümleri ise zaman zaman piyasaya sunularak, oyun severler ile buluşturulur. Oyun içerikleri arasında yer alan Premium sürümler ise, DLC’ler ile genişletme ve otomatik güncellemeler yardımı ile ek içerikleri dahil ederek oyun sürümleri üretilir. Oyunlara erken erişim işleminin sağlanabilmesi için uygunluk durumunda yeni sürüm ve erken erişim programları edinilebilir. Ayrıca edinilecek UPlay uygulaması ile bu işlemler çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. UPlay uygulamasını istenildiği zaman iptal edebilmek mümkün olduğu için üyelikler gönül rahatlığı ile yapılabilir.

Ubisoft ile Özel Oyun Dünyasını Keşfedin

Firma, tasarladığı oyunları videolar ile tanıtarak, detaylı bir şekilde bilgi edinilmesine yardımcı olmaktadır. Ubisoft oyun motoru uygulamasını ise Watch Dogs videosu ile tanıtmıştır. Yayınlanan videoda gözlem yapılan oyunun grafik kalitesi ve gerçekçilik dikkat çekmektedir. Yayınlanan Snowdrop oyun motoru ise oyuncuların muhteşem oyun motorları üstünde çalıştığının en net kanıtıdır. Firmanın bugüne kadar ürettiği oyunlarda rastlanmayan detaylar tasarladığı söylenebilir. Oyun yapmak için tasarlanan oyun motorları, içinde bulundurduğu ses, görsel, kod, fizik efektleri ile geniş kapsamda sunulmaktadır. Oyun motorlarının ara yüzleri sayesinde harcanan vaktin kısıtlanmasına yardımcı olan özelliğe sahiptir. Firmanın ürettiği oyun motorları, sürekli optimize edilmektedir. Böylece ortaya özel oyun içerikleri çıkmaktadır. Oyun motorlarını kullanmak isteyen kişiler için istedikleri oyunu geliştirebilir. Çünkü oyun için gerekli olan bütün eklentiler, içerikte yer almaktadır. Tasarlanan oyunlar arasında en özel ve popüler içerikler oyun tutkunları tarafından çok sık tercih edilmektedir. Bu oyunlar ise, İyinin ve kötünün ötesinde 2, Assassin's Creed Odyseey, Ghost Recon Kırılma Noktası, Gökkuşağı Altı Karantina, Watch Dogs Lejyon, Division 2, Far Cry Yeni Şafak, Sadece Dans 2020, Mario Rabbids Krallık Savaşı, Onur İçin gibi içerikler sıralanabilir. Özel oyunlar, farklı amaçlar uğruna oynanan konuları işlemiştir. Birkaç oyun içeriğinden bahsedilecek olursa, For Honor (Onur İçin) oyunu, dört yeni Wu lin kahramanı bulunan ve savaş oyunu olarak tasarlanmıştır. Tek oyuncu ya da iki oyuncu ile oynanabilen ve değişen hedefler ile heyecan katan bir oyundur. Her seferinde yeni bir savaş ile oyun oynanacaktır. Ayrıca oyundaki bazı kurallar da dikkat çekicidir. İhlal modu olarak adlandırılan kural, yeni 4x4 stratejik bir moddur. Takım tabanı ile çok oyunculu mod ile de oyundaki efendi korunabilir. Popüler bir oyun olan Assassin’s Creed Odyseey ise, nostaljik bir oyundur. Antik Yunan maceralarının başlangıcı niteliğinde oynanmaktadır. Büyük bir hikaye olarak anlatılan oyunun, mücadele edilebilmesi için farklı mod seçenekleri vardır. Her bölüm indirilebilir olan içerikler, tarihin akışını değiştirebilmek için savaşılmasını anlatır. Atlantis’in kaderi Yunan mitolojisine ve ilk uygarlığa yaklaşmaktadır. Böylece oyunda Tanrısal bazı varlıklarla da yüzleşilecektir. Farklı bir hikayeyi anlatan Ghost Reacon Breakpoint oyunu, Auroa’nın açık dünyasını ve evlerine dönüşümünü sağlayan ölümcül kurtları anlatmaktadır. Bu oyunda kullanılabilecek birçok özellik ve yetenek vardır. Solo ya da çok oyunculu bir şekilde oynanabilmektedir. Savaş oyunu olarak geliştirilen oyunun, yaralanma sistemi, dayanıklılık, arkadaş taşıma modları gerçekçiliğini artırmaktadır.

Ubisoft Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Firmanın üretimleri arasında yer alan birçok gerçekçi oyun içeriği vardır. Oyunlar, farklı platformlardan oynanabilmektedir. Öncelikle oyun kategorileri şu şekilde sıralanabilir: Xbox oyunları, Nintendo oyunları, bilgisayar oyunları, video oyunları, Playstation oyunları ve figürlerdir. Oyun içerikleri indirilirken, markanın geliştirdiği UPlay uygulaması ile üyelik işlemleri sağlanarak, oyun satın alma işlemleri de sağlanmaktadır. Playstation oyunları olarak tasarlanan içerikler, PS serisi ile tercih edilebilir. Her serinin farklı macera ve efektler ile dizayn edildiği söylenebilir. Ayrıca karakterlerin gerçekçiliği de dikkat çekicidir. Bilgisayar oyunları ise PC üzerinden oynanabilen içeriklerdir. Oyun içerikleri genellikle savaş ve macera olarak zenginleştirilmiştir. Bilgisayar oyunları, farklı PC’ler üzerinden oynanabilmektedir. Ayrıca UPlay uygulaması ile bu oyunların yeni güncellemeleri takip edilerek indirilebilir. Nintendo oyunları olarak tasarlanmış oyunlar, çizgi film tadında oynanacak içeriklerdir. Genellikle macera ve kahramanlık alanında tasarlanmış oyun yapıları vardır. Çok sık tercih edilen kategoriler arasında yerini alan Xbox oyunları, farklı efekt ve görsellikleri ile kahramanların gerçekçi yapısını göstermektedir. Kaliteli içerikler olan Xbox One oyunları, savaş, macera, kahramanlık gibi kategorilerde rahatlıkla tercih edilebilir. Oyunların içerik farklılıklarının yanı sıra her bütçeyi düşünen fiyatlandırma politikası sunduğu da söylenebilir. Çünkü zaman zaman Ubisoft indirimleri oyun severlere sunulmaktadır. Böylece rahatlıkla istenilen oyunlara uygun fiyatlar ile sahip olabilmek mümkün olacaktır. Oyuncuların sevgisini ve beğenisini kazanan tarzdaki kategoriler, her bütçeye uyumlu fiyatlar ile sunulur. Oyunlar yayınlandığı dönemlerde ses getiren en kaliteli içeriklerdir. Bu oyunlar, uygun fiyatlar ile sunularak, oyunculara sonsuz bir eğlence vermektedir. Her yaşta oyuncunun profiline ve bütçesine dost olan başarılı oyunlar, uyumlu fiyatlar ile piyasada yerini almıştır. Aynı zamanda 20’den fazla süredir, firmanın değerinin yaklaşık 8 kat yükselmesi, üretim anlayışının bağımsızlığı, kapasitesi ile ilişkilendirilebilir. Aynı zamanda teknolojik gelişimlere de büyük bir önem verdiği söylenebilir. Oyun geliştiricileri tarafından inovatif yenilikler göz önünde bulundurularak, tasarlanan oyunlar, ulaşılabilir fiyatlardadır. Sürükleyici oyunlar ile herkesin cihazlarına konuk olarak oynanacak oyunlar, eğlence düşkünlerini beklemektedir. Ubisoft oyunlarına sahip olmak isteyen oyun tutkunları sayfamız üzerinden çok eğlendirecek oyun içeriklerini kontrol edebilirler.