Marka
Oyun Türü
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ubisoft

" araması için 548 sonuç listeleniyor

Oyunculara Özel Ubisoft Ürünleri Trendyol’da!

Yediden yetmişe herkes bilgisayar oyunlarını oynamaktan hoşlanır. Boş vakitleri bu şekilde değerlendirmeniz eğlenceli olabilir. Hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından sevilen pek çok çeşidi bulunur. Ubisoft, sektöre Fransız video içeriği geliştiricisi olarak başlayan ve 1986 yılından bu yana bütün kesimlere hitap eden üretimleri ile devam eden bir firmadır. Firmanın 9200’den fazla çalışanı mevcuttur ve markanın kendini hemen hemen her dönemde popüler olan içerikler üretmeyi hedef alması başarısını artırır. Böylece ortaya çıkan videolar da mükemmel ürünler olarak müşteriler ile buluşur. Sektöründe öncü olan üretimler yapan firmanın, video içerik geliştiricisi olarak başarılı ürünler sunduğu söylenebilir. Bununla birlikte oynayanların da takdirini ve beğenisini de toplar. Herkesin oynamayı sevdiği türler farklılık gösterebilir. Bazıları aksiyon içeren türlerden hoşlanırken bazıları gizem veya yarış türlerini sever. Assassin’s Creed 4 Ubisoft heyecandan uzak kalamayan kişiler için ideal seçenekler arasında yer alır. Bilgisayar severlerin eğlenmesi için sunulmuş olan video içerikleri, eğlenceden geri kalmadan gelişmelerden haberdar olmanızı sağlar. Sürümlerin optimize edilmesine büyük bir önem veren markanın, güncel ürünler ürettiği söylenebilir. Böylece teknolojiye uyumlu içerikler geliştirir. Aynı zamanda ürünler hemen hemen her sistemde çalışabilir ve müşterilerin eğlenmelerini hedefler. Küresel anlamda 28 ülkede yer alan Ubisoft, çok iyi bir optimize desteği sağlar. Optimize edilen modeller ile çok eski olan sistemlerde bile performansları üst düzeyde tutulur. İçeriklerin görüntü kaliteleri de yüksek çözünürlükte olması nedeniyle muhteşem bir görüş olanağı sunar. Böylece bütün sistemlerde oynanan ürünler, gönüllere taht kurarak beğeni toplar. Dünden bugüne kadar imal ettiği video içeriklerinde eğlence anlayışını benimseyen markanın, düzenlemiş olduğu e-spor turnuvaları ile popüler hale geldiği söylenebilir. Ubisoft destek işlemini e-spor sektörüne ilgi gösterdiği için spor severlere uygun ürünler üretir. Division 2 Ubisoft, Rainbow Six gibi çeşitler, profesyonellerin deneyimlemiş olduğu içeriklerdir. Böylece e-spor anlamında oynanan turnuvalar, gerçekte olduğu gibi heyecanlıdır. E- turnuvalar, kaliteli görsellikler ve altyapı ile tasarlanır. Dilediğiniz çeşitteki ürünü Ubisoft online ürünleri arasından Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Ubisoft İndirimleri ile Özel Oyun Dünyası

Ubisoft İndirimleri ile Özel Oyun Dünyası

Firma, tasarladığı içerikleri videolar ile tanıtarak, detaylı bir şekilde bilgi edinilmesine yardımcı olur. Ubisoft oyun motoru uygulamasını ise Watch Dogs videosu ile tanıtır. Yayınlanan videoda gözlem yapılan modelin grafik kalitesi ve gerçekçilik dikkat çeker. Yayınlanan Snowdrop motoru ise kişilerin muhteşem geliştirme motorları üstünde çalıştığının en net kanıtıdır. Firmanın bugüne kadar ürettiği ürünlerde rastlanmayan detaylar tasarladığı söylenebilir. Oyun yapmak için tasarlanan oyun motorları, içinde bulundurduğu ses, görsel, kod, fizik efektleri ile geniş kapsamda sunulur. Bu motorların ara yüzleri sayesinde harcanan vaktin kısıtlanması da mümkün hale gelir. Firmanın ürettiği bu motorlar, sürekli optimize edilir. Böylece ortaya özel içerikler çıkar. Oyun motorlarını kullanmak isteyen kişiler, istedikleri içeriği geliştirebilir. Çünkü ürün için gerekli olan bütün eklentiler, içerikte yer alır. Tasarlanan seçenekler arasında en özel ve popüler seçenekler eğlence tutkunları tarafından çok sık tercih edilir. Bunlar ise Ubisoft Rainbow Six, İyinin ve Kötünün Ötesinde 2, Assassin's Creed Odyseey, Ghost Recon Kırılma Noktası, Gökkuşağı Altı Karantina, Watch Dogs Lejyon, Division 2 seçenekleri yer alır. Far Cry 5 Ubisoft, Sadece Dans 2020, Mario Rabbids Krallık Savaşı, Onur İçin gibi seriler de akıcı kurgusuyla sıralanabilir. Özel oyunlar, farklı amaçlar uğruna oynanan konuları işler. For Honor, Türkçe adıyla Onur İçin dört yeni Wu Lin kahramanı bulunan ve savaş kategorisi içerisinde yer alan bir sürüm olarak tasarlanır. Tek ya da iki kişi ile oynanabilen ve değişen hedefler ile heyecan dolu bir serüven sunan bir kurguya sahiptir. Her seferinde yeni bir savaş ile oyun oynanır. Ayrıca Onu İçin’in bazı kuralları da dikkat çekicidir. İhlal modu olarak adlandırılan kural, yeni 4x4 stratejik bir moddur. Takım tabanı ve multi player mod ile de oyundaki karakter korunabilir. Popüler bir model olan Assassin’s Creed Odyseey ise, nostaljik bir çeşittir. Antik Yunan maceralarının başlangıcı niteliğinde bir hikaye sunar. Büyük bir hikaye olarak anlatılan serüvende kişilerin mücadele edilebilmesi için farklı mod seçenekleri vardır. Her bölümü indirilebilir olan Assassin’s Creed, tarihin akışını değiştirebilmek için savaşılmasını anlatır. Atlantis’in kaderi Yunan mitolojisine ve ilk uygarlığa yaklaşır. Böylece oynarken Tanrısal bazı varlıklarla da yüzleşilir. Farklı bir hikayeyi anlatan Ghost Reacon Breakpoint ürünü, Auroa’nın açık dünyasını ve evlerine dönüşümünü sağlayan ölümcül kurtlar üzerinedir. Bu oyunda kullanılabilecek birçok özellik ve yetenek vardır. Solo ya da çok oyunculu bir şekilde oynanabilir. Savaş kategorisi içerisinde yer alarak geliştirilen oyunun, yaralanma sistemi, dayanıklılık, arkadaş taşıma modları gerçekçiliğini arttırır. Just Cause 4 Ubisoft da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kendinize uygun çeşitlere indirimli fiyatlar sayesinde Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ubisoft ile Kaliteli Grafikler

Ubisoft ile Kaliteli Grafikler

Herkesin gönlüne taht kurmuş olan Far Cry 4 Ubisoft ilgi duyulan serilerdir. Oyun denildiğinde ilk olarak akla gelen seriler arasında yer alan, Tom Clancy’s, Rainbow Six, Devil May Cry, Assansin’s Creed, Batman gibi video seçenekleri bulunur. Başarılı olan video oyunları ikonikleşmiş kategoriler arasında yer alır. Bu nedenle bilgisayar severler tarafından da çok sık tercih edilir. Far Cry 7 Ubisoft yeni türlerden biridir ve oldukça güncel görüntülerden oluşur. Markanın kurulduğu günden bu yana giderek global bir yapıda ilerlediği söylenebilir. 5 kardeş tarafından dijital yapımcılık olarak kurulan markanın, son dönemde ise çalışan sayısını yükselterek, faaliyetlerini sürdürmeye devam ettiği bilinen bir firmadır. Üretim yapısını kullananları düşünerek yapan Ubisoft’un gelen geri bildirimler doğrultusunda da devamlı geliştirmiş olduğu seçenekler de vardır. Lider bir üretici olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ederken, aynı zamanda yayıncılık, dağıtıcılık ve deneyenlere zengin çeşitler sunarak, eğlence oranını artırır. Yaklaşık 30 yıldır yaratıcı olarak video ürünleri üreten markanın, sektörde hızlı bir şekilde büyüdüğü ifade edilebilir. Bilgisayar içeriği denildiğinde ilk olarak akla gelen markalar arasında yerini alan Ubisoft, üstünde birçok kez düşünülmüş olan senaryolar ile oluşturulur. Filme benzer olan grafikleri, oldukça akıcıdır ve zamanın nasıl geçtiği anlaşılmaz. Ubisoft video seçenekleri müşterilerini eğlendirmeye devam eden kategorileri sunar. Gerçeği andıran görüntülere sahip olan ve son teknolojiler ile imal edilen yüksek bütçeli oyunlar içerir. Aynı zamanda oyuncu dostu olarak uygulanan fiyat politikaları ile uygun fiyatlara bu çeşitlere sahip olabilmek mümkündür. Marka, dijital anlamda kopya koruma teknolojilerine verdiği değer ve müşterilerini her anlamda tehlikelerden uzaklaştırmaya çalışan bir üretici olarak öne çıkar. Dijital sektörde çeşitli teknolojilere imza atmayı başaran bir marka olarak da ifade edilebilir. Yazılımsal anlamda birçok teknolojiyi başlatarak sürdüren marka, video yayımları alanında itici bir güç olmaya devam eder. Yazılımsal teknolojiler ise Uply, The Dunia Engine gibi bazı programlardır. Hoş vakitler geçirmenizi sağlayan ürünler sunan Ubisoft satın alarak eğlencenin tadını dilediğiniz yerde çıkarırsınız. Çeşitli seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Video Oyunları ile Keyifli Vakitler

Ubisoft Video Oyunları ile Keyifli Vakitler

Kaliteli video seçeneklerinin yanı sıra PS4 Ubisoft, bilgisayar, Nintendo, Xbox oyunlarıyla da üretimlerini sağlar. Ubisoft Türkiye üretimleri arasında yerini alan oyunların farklı anlatımlar ile tasarlandığı söylenebilir. Playstation içeriği olarak tasarlanan modeller; The Crew Ubisoft, Assassin’s Creed Unity, Far Cry New Dawn Superbloom Edition, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Watch Dogs 2, Starlink Battle For Atlas, For Honor, Space Junkies, Farcry, South Park: The Fractured But Whole olarak sıralanabilir. Tercih edilecek ürünler, bilgisayar için ise, popüler kategoriler arasında yer alan; PC Heroes Vii, PC Assassins Creed 4 Black, PC Assassins Creed Unity, PC Might And Magic Legacy ve PC Call Of Jurez Gunslinger içerikler tercih edilebilir. Popüler olanlar arasında yer alan içerikler, keyifli vakit geçirebilmek için muhteşem seçeneklerdir. Ubisoft Sims 4 sakin ve yaratıcı kategorilerden hoşlanan kişiler için idealdir. Ürünlerin aynı zamanda oynanma işlemleri farklı şekillerde sağlanabilir. İster bilgisayardan ister TV bağlantısı ile içeriği oynayabilmek mümkün olur. Xbox gibi sistemlerle de kumanda yardımıyla kullanım sağlayabilirsiniz. Bilgisayar içerikleri çoğu zaman eğlenebilmek, günün stresini atmak ve sevilen kişiler ile keyifli vakitler geçirebilmek için oynanır. Popüler seçenekler ile dikkat çeken markanın ürün kategorileri geniş bir yelpazeye ayrılır. Deneyimleyenlerin eğlenmesi ve kendilerini dijital dünya içindeymiş gibi hissetmesi için tasarlanan içeriklerin gerçekçiliği artırılır. Aynı zamanda kaliteli ürün çeşitleri, ürünlerin tasarımına bağlı olarak farklı şekillerde görüntülenir. Deneyimlerini üst düzeyde tutarak, profesyonel ve amatör kişiler için geniş bir ağı bulunan firmanın, kullananlar tarafından tam not aldığı söylenebilir. Ubisoft yorumlarını ve modellerini Trendyol üzerinden inceleyip size uygun çeşidi satın alabilirsiniz.

Ubisoft Online ve Popüler Oyunlar

Ubisoft Online ve Popüler Oyunlar

Far Cry 3 Ubisoft gibi birçok efsanevi çeşidin ücretsiz bir şekilde oynanabilmesi mümkündür. Bunun için firma bazı kolaylıklar ve avantajlar sunar. PC ve mobilden giriş yapacaklar için üyelik işlemlerinin sağlanması gereklidir. Ubisoft kayıt işlemleri hesap oluştur bölümünden yapılır. Hesap oluşturulurken de e-posta, şifre, ad, doğum tarihi gibi bilgiler girilir. Hesap oluşturma işlemi kısa sürede tamamlanarak, sevilen modeller satın alınabilir. Kayıt işlemleri e-postaya gelecek olan link ile onaylanır ve böylece satın alma işlemleri de güvenli bir şekilde sağlanır. Modellerin içeriğini indirmeden önce deneme fırsatı da sunulur. Ücretsiz çeşitlerini denedikten sonra satın alabilmek mümkün olur. Far Cry 6 Ubisoft gibi sayısız ürüne sahip olan firma, müşterilerin verimli zaman geçirmesi için eğlenceyi doruklarda yaşatır. Eğlencenin tanımı ise çeşitlerin anlatılış özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Teknoloji severlerin zevklerine hitap edecek çeşitler sunulduğu için geniş bir kategori desteğinden yararlanılır. Firmanın ürettiği ürünlere Ubisoft Club avantajları yardımıyla da istenilen yerden erişim sağlanabilir. Bu işlem ise bütün cihazlardan yapılabilir. Kullanılan cihaza Club alarak, konsol, akıllı telefon, bilgisayar ve benzere teknolojik ürünler üzerinden erişim sağlanabilir. Boş zamanınızı keyifli ve rahat bir noktaya taşıyan Ubisoft, bu yönü ile sevenlerinden tam not alır. Monopoly Ubisoft, araba yarışları, savaş, spor gibi farklı dallarda içerik üretimi yapan firmanın, her zevke uyumlu üretim anlayışını benimsediği de söylenebilir. Aynı zamanda bu ürünlerin serileri de tasarlanarak, başladığınız maceraları farklı serilerle sürdürebilirsiniz. Tıpkı bir film gibi akıcılığını koruyan Brawlhalla Ubisoft gibi modeller, nitelikli olduğu için küresel anlamda markanın tercih edilebilirliğini arttırır. Popüler seçenekler, dikkat çeken karakterler ile öne çıkar. Oyun oynarken, sanki o dünyayı yaşıyormuş gibi hissedebilecek bir teknolojiye sahip üretimler bulunur.

Ubisoft ile Gelen Eğlence

Ubisoft ile Gelen Eğlence

Eğlenmenin birçok yöntemi olsa da günümüz teknolojisi ile eğlenmeyi seçen bilgisayar sever bir hayli çoktur. Eğlence içeriği anlamında üretimlerini başarılı bir şekilde yerine getiren Ubisoft’un farklı ürün içeriği tasarımları geliştirdiği söylenebilir. Left 4 Dead Ubisoft gibi seçenekler sanki gerçekmiş gibi tasarlanarak, içindeki karakterler, tutkunlarına büyük bir zevk verir. Ürünler satın alınarak, farklı sistemler üzerinden oynanabilir. Fakat bu işlemden önce Ubisoft üyelik işlemlerini tamamlayarak ilerlemek oldukça önemlidir. Üyelik işlemleri hızlı ve zorlayıcı olmayan bir şekilde gerçekleşir. Belli başlı bilgiler girildikten sonra e-postaya gelen link ile üyelik aktifleştirilir. Farklı görsel efektler ile tasarlanan tasarımlar, sürükleyici kurgusu ile kendine hayran bırakır. Bu içerik kategorileri arasında yer alan Nintendo alternatifleri, harika içeriklere sahiptir. Popüler Nintendo çeşitlerine örnek olarak; Just Dance 2020 Switch, Trials Rising Gold Edition, Mario+ Rabbids Kingdom Battle Switch, Assassins Creed The Rebel Collection Nintendo Switch, Rayman Legends Definitive Edition, Monopoly Switch gibi içerikler sıralanabilir. Bazı içerikler savaş, bazıları kahramanlık bazıları ise dtrateji üzerine kuruludur. Eğlence dünyasını Breakpoint Ubisoft tarzı içerikler ile renklendirmek isteyen kişiler için muhteşem içeriklerden yararlanabilmek mümkündür. Ayrıca firma tarafından tercih edilen oyunlar, her cihazdan kolaylıkla oynanabilecek şekilde tasarlanır. Bu durum ise teknolojik yeniliklerin getirilerini en net şekilde ürünlerin içeriklerinde görebilmeye yardımcı olur. Modelleri geniş olan firmanın, Nintendo içeriklerinin yanı sıra PS4, PS3 ve Xbox One alanında da çalışabilen içerikleri mevcuttur. Markanın oyun geliştiriciliğinin yanı sıra modellerinde yer alan figürleri de ürettiği bilinir. Üründe kaliteyi yakalayabilmek için birçok seçenek vardır. Fallout 76 Ubisoft da dahil 100’den fazla PC oyunu, yeni sürümler, en yeni ürün kategorileri ile sunulur. Alanında uzman markanın kategorilerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Ubisoft Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ubisoft Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Firmanın üretimleri arasında yer alan birçok gerçekçi dijital içerik vardır. Alternatifler, farklı sistemlerde oynanabilir. Kategoriler Xbox içerikleri, Nintendo uyumlu seçenekler, bilgisayar oyunları, video ürünleri, Playstation oyunları ve figürleri şeklinde sıralanır. Bu içerikler indirilirken, markanın geliştirdiği UPlay uygulaması ile üyelik işlemleri sağlanarak, ürün satın alma işlemleri gerçekleştirilir. Playstation oyunları olarak tasarlanan içerikler, PS serisi ile tercih edilebilir. The Crew 2 Ubisoft içeriğinde her serinin farklı macera ve efektler ile dizayn edildiği söylenebilir. Ayrıca karakterlerin gerçekçiliği de dikkat çekicidir. Bilgisayar seçenekleri ise PC üzerinden oynanabilen içeriklerdir. Oyun içerikleri genellikle savaş ve macera temalıdır. Bilgisayar çeşitleri, farklı PC’ler üzerinden oynanabilir. Ayrıca UPlay uygulaması ile bu oyunların yeni güncellemeleri takip edilerek indirilebilir. Nintendo içeriği olarak tasarlanmış oyunlar, çizgi film tadında tasarımlardır. Genellikle macera ve kahramanlık alanında tasarlanmış ürün yapıları vardır. Çok sık tercih edilen kategoriler arasında yerini alan Xbox içerikleri, farklı efekt ve görsellikleri ile kahramanların gerçekçi yapısını gösterir. Ubisoft indirimleri pek çok farklı alternatif arasından seçim yapma şansı sunar. Böylece rahatlıkla istenilen ürüne uygun fiyatlar ile sahip olabilmek mümkün olur. Deneyenlerin sevgisini ve beğenisini kazanan tarzdaki kategoriler, her bütçeye uyumlu fiyatlar ile sunulur. Her yaşta kişinin profiline ve bütçesine dost olan başarılı ürünler, uyumlu fiyatlar ile piyasada yerini alır. Dijital ürün geliştiricileri tarafından inovatif yenilikler göz önünde bulundurularak, tasarlanan oyunlar, ulaşılabilir fiyatlardadır. Sürükleyici içerikler ile herkesin cihazlarına konuk olarak Back 4 Blood Ubisoft gibi ürünler, eğlence düşkünlerini bekler. Ubisoft ürünlerine sahip olmak isteyen bilgisayar tutkunları Trendyol’dan firmanın tasarlayıp piyasaya sürdüğü ürünleri inceleyebilir.