Cinsiyet
Marka
Renk
"

Uğur

" araması için 651 sonuç listeleniyor

Uğur

 

Hem ticari hem de ev tipi soğutucu ve dondurucu sistemleri imalatı yapan Uğur Soğutma, doğaya saygılı üretim politikaları ve yenilikçi teknolojileri ile faaliyetlerini sürdürüyor. Önemli bir Türk markası olan Uğur, Avrupa’nın da sayılı soğutucu markalarından bir tanesi olmayı başarıyor. Marka 420’den fazla ürün çeşidiyle hizmet sunuyor. Kaliteli ve işlevsel ürünlerden oluşan Uğur buzdolabı ve Uğur derin dondurucu modelleri, dünya geneline ihraç ediliyor. Hem ev ortamı hem de ticari işletmeler için üretim yapan marka, etkili soğutma sistemleriyle büyük beğeni topluyor. Uğur’un sandık tipi yatay derin dondurucu modellerine pratik kullanımlı dikey derin dondurucu modelleri de ilave oluyor.

Uğur Tarihçe

Uğur Dondurma” adıyla küçük bir yerel dondurmacı olarak başladığı ticari yaşamına derin dondurucu ve soğutucu üreticisi olarak devam eden Uğur, 1954 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde kuruluyor. Günümüzde 220.000 m² kapalı alanda çalışmalarını sürdüren şirket, Nazilli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteriyor. Marka 2000’den fazla çalışanı ve 850’nin üzerindeki satış noktası ile Türkiye’nin önde gelen soğutucu markalarından birisi olmayı başarıyor. Uğur Soğutucu ürünleri 5 kıtada 146 ülkeye ihraç ediliyor. Günlük 5000 adede yakın üretim kapasitesi ile çalışan şirket; klima, şişe soğutucuları, derin dondurucu, buzdolabı, dondurma makinesi, su sebili ve market soğutucuları üretimi yapıyor.

Uğur Soğutucu Hakkında

Geniş kapsamlı AR – GE çalışmalarıyla öne çıkan marka, yenilikçi teknolojilerle üretim yapıyor. Modern tesislerde doğaya zarar vermeden en yeni teknolojilerle üretim yapmak Uğur’un öncelikli çalışma ilkesini oluşturuyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve servis desteği ile faaliyet gösteren marka, kaliteli üretim anlayışıyla hizmet sunuyor. Uğur dondurucu ve soğutucu ürünleri tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan modellerle tasarlanıyor. Kullanıcıların yaşamına değer katan işlevsel ürünler tasarlamak markanın misyonunu oluşturuyor.

Uğur Dikey Derin Dondurucular

Farklı tasarım özellikleriyle üretilen Uğur derin dondurucu modelleri, yatay ve dikey ürün seçenekleri sunuyor. Pratik kullanım konforu ile öne çıkan dikey derin dondurucu modelleri, tüketiciler tarafından çok tercih ediliyor. Farklı boyut ve hacim özellikleriyle üretilen dikey derin dondurucular evlerde, ofislerde ve ticari işletmelerde kullanılıyor. Yiyecekleri düzenli biçimde saklamak için çekmeceli ya da raflı olarak tasarlanan Uğur dikey dondurucu modelleri, sağlam gövde yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılıyor. Dikey derin dondurucu Uğur markasının fazla yer kaplamayan ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Uğur Soğutma Ürün Çeşitleri

Uğur markasının sunduğu ürün çeşitleri içerisinde buzdolapları, fonksiyonel dondurucular, klimalar, şişe soğutucuları, muhafaza dolapları, su pınarları, market tipi dondurucular ve soğutucular da yer alıyor. Uğur derin dondurucu çeşitleri ise aydınlatma sistemleri, ayarlanabilir termostat ve ekonomik enerji tüketimi özellikleri ile tasarlanıyor. Uğur derin dondurucu modelleri, 100 – 400 litre arasındaki kapasiteleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına kolayca cevap veriyor. Ürünler, ev tipi ve ticari tip olmak üzere iki kısma ayrılıyor.

Uğur Derin Dondurucu Fiyat Politikası

Yaz ve kış mevsimine özel sebzeleri, meyveleri, et, tavuk ve balık ürünlerini mevsim dışında da sağlıklı biçimde tüketme imkânı sunan Uğur derin dondurucu modelleri farklı fiyat özellikleri sunuyor. Uğur derin dondurucu fiyatları ürünlerin hacmine, derinliğine, raflı ya da çekmeceli oluş biçimine göre değişen fiyatlar içeriyor. Yatay ve derin dondurucu modelleri ile market soğutucu ürünleri de farklı fiyatlar taşıyor. Uğur derin dondurucu fiyat seçenekleri, ürünlerin teknolojik ve tasarım özellikleriyle orantılı olarak değişim gösteriyor.

Trendyol, işlevsel, modern ve teknolojik özellikli Uğur derin dondurucu modellerini ayrıcalıklı fiyat seçeneği ile sizlerin beğenisine sunuyor. Uğur markasının sunduğu derin dondurucu çeşitlerini inceleyerek dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.