Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Uğur

" araması için 705 sonuç listeleniyor

Dayanıklı ve Kaliteli Modelleri ile Uğur Trendyol'da!

Hem ticari hem de ev tipi soğutucu ve dondurucu sistemleri imalatı yapan Uğur soğutma, doğaya saygılı üretim politikaları ve yenilikçi teknoloji faaliyetleri ile beğenileri kazanan bir markadır. Türkiye’de önemli bir firma olan Uğur, Avrupa’nın da sayılı soğutucu markalarından bir tanesidir. Marka 420’den fazla ürün çeşidiyle müşterilerine kaliteli ve işlevsel bir hizmet sunar. Hem ev ortamı hem de ticari işletmeler için üretim yapan Uğur modelleri, etkili soğutma sistemleriyle müşterilerin beğenisini kazanan çeşitleri imal eder. Uğur’un sandık tipi yatay derin dondurucu ve dikey derin dondurucu modelleri mevcuttur. Birbirinden farklı seçenekler arasından dileğiniz ürünü satın almak için markanın modellerini inceleyebilirsiniz.

Farklı Ürün Seçenekleri ile Uğur

Farklı Ürün Seçenekleri ile Uğur

Uğur dondurma adıyla küçük bir yerel dondurmacı olarak başladığı ticari yaşamına derin dondurucu ve soğutucu üreticisi olarak devam eder. Marka ürün çeşitliliği ile müşterilerine geniş bir alanda hizmet sunar. Soğutma denildiğinde insanların akıllarına genellikle klima gelir. Uğur klima, güçlü soğutma sistemi ile markanın favori ürünlerindendir. Klimanın yanı sıra Uğur ocak, müşterilerin beğendikleri diğer işlevsel bir üründür. Bu ürünü tercih eden insanlar ocağı başkalarına tavsiye ettiği görülür.Uğur Soğutucu ürünleri 5 kıtada 146 ülkeye ihraç edilir. Günlük 5000 adede yakın üretim kapasitesi ile çalışan şirket; klima, şişe soğutucuları, derin dondurucu, buzdolabı, dondurma makinesi, su sebili ve market soğutucuları üretimine devam eder. Geniş kapsamlı Ar-ge çalışmalarıyla öne çıkan marka, yenilikçi teknolojilerle üretim yapar. Modern tesislerde doğaya zarar vermeden son teknoloji ile üretim yapmak Uğur’un öncelikli çalışma ilkesidir.Kaliteli üretim anlayışıyla hizmet sunar. Uğur dondurucu ve soğutucu ürünleri müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler tasarlar. Müşterilerin yaşamına değer katan işlevsel Uğur fırın çeşitlerini de Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Uğur Ürün Çeşitleri

İşlevsel Uğur Ürün Çeşitleri

Uğur ürünleri, farklı tasarımlara sahip dondurucuları müşterilerine sunar. Markanın dikey ve yatay olmak üzere birbirinden farklı işleve sahip iki çeşidi insanlara seçim yapma olanağı tanır. Pratik kullanım konforu ile öne çıkan dikey derin dondurucu Uğur tasarımları, müşteriler tarafından tercih edilen gözde ürünlerdendir. Farklı boyut ve hacim özellikleriyle imal edilen dikey derin dondurucuları evlerde, ofislerde kullanılabilir. Yiyecekleri düzenli biçimde saklamak için çekmeceli ya da raflı olarak tasarlanan dikey dondurucu modelleri, sağlam gövde yapısına sahiptir. Dikey derin dondurucu markasının fazla yer kaplamayan ürün seçenekleri arasında yer alır. Markasının sunduğu ürün çeşitleri içerisinde Uğur buzdolabı, fonksiyonel dondurucular, klimalar, market tipi dondurucular ve soğutucular da yer alır. Uğur derin dondurucu, işlevsel yapısı ile beğenileri kazanan bir üründür. Kaliteli bir derin dondurucu için siparişinizi verebilirsiniz.

Avantajlı Uğur Fiyat Aralıkları

Avantajlı Uğur Fiyat Aralıkları

Derin dondurucular yaz ve kış mevsimine özel sebze ve meyveleri mevsim dışında da sağlıklı biçimde tüketme imkânını müşterilerine sunar. Uğur fiyat incelemeleri yapıldığında ürünlerin geniş bir fiyat aralığında olduğu görülür. Ürünlerin fiyatları ürünlerin hacmine, derinliğine, raflı ya da çekmeceli oluş biçimine göre değişen bir aralıkta olduğu görülür. Yatay ve derin dondurucu modelleri ile market soğutucu ürünleri de farklı fiyat aralığına sahiptir.Ancak belirli zaman aralıklarında Uğur kampanya dönemleri mevcuttur. Süreci yakından takip ederek Uğur indirim imkanlarından haberdar olabilir ve bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Uğur yorum incelemeleri gerçekleştirildiğinde ise müşterilerin markanın ürünlerinden memnun kaldığı görülür. Marka işlevsel, modern ve teknolojik özellikli ürün çeşitlerini ayrıcalıklı fiyat seçeneği ile müşterilerinin beğenisine sunar. Dünyada ve Türkiye’de önemli bir isim olan Uğur marka ürünlerine erişmek için Trendyol’dan siparişinizi verebilirsiniz.