placeholder
"

Upwatch

" araması için 1387 sonuç listeleniyor

UpWatch

Upwatch

Teknolojinin hızla ilerlemesi insanların tercihlerini, isteklerini değiştiren en önemli etkenlerin başında geliyor. Gelişen teknolojiye paralel olarak her konuda değişim yaşanması, insanların zamanı ölçmek için kullanılan kol saatinde beklentilerinin farklılaşmasına neden oluyor. Geçmişte sadece zamanı öğrenmek amacıyla icat edilmiş saatler günümüzde tasarımları ve teknolojik fonksiyonları sebebiyle tercih ediliyor.

Zamanın önemini kavrayan eski toplumlardan günümüze insanların hayatında saat çok önemli bir yer kaplıyor. Zamanı öğrenebilmek için icat edilen farklı teknikler, günümüzdeki saatlerin ilkel hallerini oluşturuyor. Gölgenin hareketlerini ölçen güneş saatleri, çömlekteki suyun ne kadar sürede boşaldığını ölçen su saatleri, mekanizmanın üst bölümündeki kumun ne kadar sürede alta geçtiğini ölçen kum saatleri yerini zamanla mekanik saatlere bırakıyor.

Zemberekli saat olarak bilinen mekanik saatler, dua vakitlerinin ayarlanması için din adamları tarafından icat edilmiştir. Temel mantığı, dini görevleri yerine getirebilmek için belirli sürelerde tokmakla ses üretimine dayanıyordu. Günümüzde kullanılan saatlerin temelleri mekanik saate dayanıyor. Sarkaçlı saat, köstekli saat ve ardından kol saatleri icat edilmiştir.

Tarihteki ilk kol saati kadınların aksesuarını tamamlayıcı olacak şekilde icat edilmiştir. 19. yüzyılda Napoli Kraliçesi için üretilmiştir. 19. yüzyılın sonarına doğru Alman donanmasında bir askerin zaman ölçümünde kol saatinden yararlanması, askerler arasında kol saati kullanımını yaygınlaştırmıştır. Donanmadaki askerlerin kol saati takması, kol saatlerinin erkekler tarafından da tercih edilmesine neden olmuştur.

Zamanı ölçebilmenin önemi ve gerekliliği geçmişten bugüne varlığını devam ettiriyor. Günümüzde insanlar artık sadece zamanı öğrenebilmek için kol saati takmak istemiyorlar. Teknolojinin ilerlemesi, kullanılan her mekanik aleti geliştirebildiği gibi kol saatlerini de ileri boyutlara taşıyor. Akrep, yelkovan ve sayıların göründüğü analog saat kadranları yerini dokunmatik, dijital, cam, led ışıklı telefon ekranı gibi görünen kadranlara bırakıyor.

İnternet teknolojilerinin hayatın her aşamasına girmesiyle birlikte akıllı saat olarak adlandırılan dijital ve dokunmatik saatler ön plana çıkıyor. Akıllı saat kategorisinde hayatı kolaylaştırması, geniş ürün yelpazesinin bulunması, tasarımlarıyla ve fonksiyonlarıyla her zevke hitap edebilmesi özellikleriyle Upwatch ön plana çıkıyor.

Markanın akıllı saatleri sayesinde telefonlardan alınan bildirimler saatlerden kontrol edilebiliyor, navigasyon özellikleri kullanılabiliyor, spor yaparken kolaylık sağlayabiliyor, çocuklar güvenli bir şekilde kontrol edilebiliyor. Hayatı kolaylaştırması, tasarımlarının göz alıcı olması, kişiye özel isim yazdırılabilmesi, herkese hitap edebilen unisex modellerinin olması, çocukların kullanımına özel geliştirilmesi, spor yapmayı kolaylaştırıcı takip sistemlerinin olması markanın ürünlerini tercih edilebilir hale getiriyor.

Upwatch Akıllı Saat Özellikleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın

Gelişen teknoloji insanların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanılan teknolojik aletler daha hızlı, daha fonksiyonlu bir şekilde geliştiriliyor. Kol saatleri de çağın ihtiyaçlarına ve beğenilerine uyum sağlayarak insanların beklentileri doğrultusunda kullanıma sunuluyor.

Kurulduğu 2013 yılından bu yana fonksiyonel ve tasarımsal özellikleriyle dikkat çeken Upwatch saat modelleri, diğer akıllı saatleri geride bırakarak ön plana çıkmayı başarıyor. Kullananların vazgeçemediği modellerle popülerliğini birçok ülkede sürdürmeye devam ediyor.

Yeni nesil saat olarak da adlandırılan akıllı saatler dokunmatik ve dijital olmaları yönüyle tercih ediliyor. Kullanımı oldukça kolay olan saatler pek çok teknolojik özellikleriyle günlük hayatımızda kurtarıcı bir rol üstleniyor. Akıllı bir telefonun sahip olduğu pek çok özelliği içeren dijital saatleri olan marka, kadınların ve erkeklerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Upwatch saat özellikleri hayatı kolaylaştırıyor. İnsanlara yoğun iş hayatının koşuşturmasında, spor sırasında, araba kullanırken bildirimleri takip etmede, günlük hayatta şıklığı tamamlamada konfor sağlıyor.

Bluetooth aracılığıyla telefonla eşleştirilebiliyor. Telefondan yapılabilecek birçok işlem tek bir dokunuşla bilekte gerçekleştirilebiliyor. Bu da günlük hayatın yoğun koşuşturmasında insanlara kolaylık sağlıyor. Telefona gelen mail, mesaj, cevapsız çağrı, sosyal medya bildirimlerine akıllı saat aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor. Telefon rehberindeki kişilerle saat aracılığıyla konuşma yapılabiliyor; gelen çağrılar reddedilebiliyor.

Saate yüklenebilen spor uygulamaları sayesinde bir sporla uğraşan aktif kişilere kolaylık sağlıyor. Spor sırasında adımlarınızı sayıyor ve nabız ölçümleri yapabiliyor. Uygulama sayesinde 7 farklı spor dalı desteklenebiliyor. Ne kadar kalori yakıldığını ölçen saat, antrenman programlarıyla da spor koçluğu yapabiliyor. Ayrıca müzik kontrolü de yapabilmesi saati spor sırasında kullanışlı hale getiriyor.

Günlük hayatta sıklıkla karşılaşılan uyku problemlerine takip sistemi sayesinde çözüm üretmeye çalışıyor. Uyku düzenini gösterip çalar saat görevini üstleniyor.

Çocukları takip etmeyi kolaylaştıran GPS uygulaması bulunuyor. Telefon kullanma yaşı gelmemiş çocuklar için telefon görevini üstleniyor. Bu sayede çocuk telefonun çekmediği yerlerde bile daha önceden belirlenmiş 3 kişiye acil çağrı sinyali gönderebiliyor.

Akıllı telefonlarda olan navigasyon özelliği markanın saatlerinde de bulunuyor. Navigasyon özelliği sayesinde araba sürüşlerinizi konforlu hale getiriyor, trafikte telefona bakarak dikkat dağıtmayı engelliyor.

Upwatch saatler ile elefondaki uygulamalar kontrol edilebiliyor. Telefonu sürekli yanında taşımaya, bakmaya son veren özellikleri yanı sıra temelde saat gösterme işlevini de yerine getiriyor. Ekran ışıklarının ve rakamlarının ayarlanabilir olması sayesinde farklı saat görünümleri oluşuyor. Bu durum saat tercihinde kararsız kalanların saat seçimini kolaylaştırıyor. Saatin dokunmatik ekranı, analog ve dijital olarak istenilen şekilde ve renkte zamanı gösterebiliyor. Bir saatten çok daha fazlasını ifade eden dijital akıllı saatler tasarımlarıyla da popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

Tasarımlarıyla Upwatch Saat Modelleri

Zamanın ötesinde saat dizaynlarıyla marka dikkat çekiyor. Dijital ve dokunmatik özellikleriyle teknolojiyi bileğinize taşıyan marka aynı zamanda tasarıma da önem veriyor. Birbirinden farklı renkleri ve şekilleriyle alışılagelmişin dışında saat modellerini kullanıcılarına sunuyor. Upwatch x, x2 serisi zamanı ışık tasarımıyla göstermesi özelliğiyle saatin klasik duruşunda çığır açıyor. Bu sebeple son yılların en trend aksesuarları arasında yer almayı başarıyor.

Kare, oval, yuvarlak, dikdörtgen ve sekizgen formlarıyla sıradanlığa meydan okuyor. Bilekte yok hissi uyandıran hafifliği ve dayanırlığıyla rakiplerini geride bırakıyor. Saatin ana gövdesinin yanı sıra kordonunun tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Saydamlığı ile cama alternatif olan polikarbon plastik malzemeyle üretilmiş kordonları şıklığı ve kullanışlığı dolayısıyla Upwatch touch özellikleri dikkat çekiyor. Ayrıca markanın çelik hasır, zincir örgülü kordon modelleri sayesinde şıklığına önem veren insanların vazgeçilmezlerinden oluyor.

Klasik saat renklerinin dışına çıkan marka birbirinden canlı ve farklı renkleri sayesinde stilin tamamlayıcı bir parçası haline geliyor. Mavi, mor, gün ışığı, altın rengi, yaban mersini, kiraz çiçeği, yaban mersini, beyaz, parlak beyaz, kristal, siyah, leopar, gümüş rengi gibi farklı seçeneklerinin olması müşteriyi memnun ediyor.

Genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk her yaşa ve her tarza uygun saat modelleri bulunan marka herkese hitap ediyor. Sportif tasarımlı saatlerinin yanı sıra klasik model saatleri de bulunuyor. Her türden tarzı şıklıkla buluşturuyor. Çiftler için uygun tasarlanmış unisex saatleri de markayı hediye seçimlerinde ön plana çıkarıyor.

Markanın dijital saatleri iş yemeklerinde, günlük hayatta, spor yaparken rahatlıkla kullanılabilecek farklı şekil ve renkleriyle tarzın ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Teknolojik imkanlarıyla hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra kişinin görünümüne prestij katıyor.

Kişiye Özel Upwatch Saatler

İsimli upwatch uygulaması kişiyi özel hissettiriyor. Akıllı saate isim yazılabilmesi kadınların ve erkeklerin markayı seçme tercihlerini etkiliyor. Dijital kol saati upwatch kişiselleştirme özeliğiyle rakiplerini geride bırakıyor. Şablon şeklinde belirlenmiş kişiye özel semboller, harfler, isimler saate yazılabiliyor. Bu durum dijital saatin vazgeçilmez bir hediye olarak düşünülmesini sağlıyor.

Kişiselleştirilmiş upwatch, touch, touch slim, upgrade modellerinde saatin dokunmatik kadranının sağ veya sol tarafına yazılabiliyor. Upwatch round, led, led mini, touch modellerinde ise ekranın üzerine yazılabiliyor.

Farklı Seçenekleriyle Upwatch Saat Seçimi

Sağladıkları kolaylıklarla hayatımızın bir parçası haline gelen saat seçimi çoğu kişinin kafasını karıştırıyor. Saat nasıl seçilir, saat seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gibi sorularla sıklıkla karşılaşılıyor.

Saat seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, saatten beklentinin ne olduğuna bağlı olarak değişebiliyor. Akıllı saatlerin gösterişli, özel günlerde takılabilecek, sade ve günlük kullanım, spor ve çocuklar için tasarlanan pek çok modelleri bulunuyor. Farklı saat modelleriyle marka geniş bir ürün seçeneği sunuyor. Saatin kullanım amacına karar verdikten sonra farklı seçenekler arasından seçim kolaylaşmış oluyor.

Kordon tasarımı da dikkat edilmesi gereken unsurların başında geliyor. Kordonda kullanılan malzeme, inceliği, kalitesi ve rengi saat seçiminde önemli bir etken oluşturuyor. Bileklerin inceliğine ve genişliğine göre saatin ana gövdesinin şeklini belirlemek gerekiyor. Bileğe büyük gelmeyecek saat çapının tercih edilmesi gerekiyor.

Marka, uygun fiyat seçenekleriyle geniş bir fiyat aralığı sunuyor. Her kesimden kişilerin ulaşabileceği avantajlı fiyatlardan bütçeye uygun olan model rahatlıkla seçilebiliyor.

Dijital saat seçiminde en önemli unsurların başında saatin sahip olduğu teknolojik özellikler geliyor. Upwatch smart serisi, connect, fit, kids, 4U modelleriyle teknoloji severlerin dikkatini çekiyor. Örneğin, spor yapmayı seviyorsanız, spor için özel tasarlanmış bir saati tercih etmeniz gerekiyor. Bu durumda spor için uygun tasarlanmış kalori sayımı, adım ölçer, kalp ritmini gösteren saatlerin seçimi faydalı olabiliyor. Sürekli arabayla seyahat eden biriyseniz navigasyon özelliği sizin için kullanışlı bir tercih haline geliyor.

Upwatch Kadın Şıklığında Bir Numara

Upwatch kadın kol saati, şıklığa ve rahatlığa önem veren kadınlara konfor sağlıyor. Teknolojiyi şıklıkla buluşturan marka fonksiyonel tasarımlarıyla kadınları etkiliyor. Akıllı saatleri bir üst boyuta çıkaran marka sayesinde saatte dijitalliğin yanı sıra dizayn da aranan bir unsur haline geliyor.

Bir kol saatinde daha önce görülmemiş ekran şekilleri ve birbirinden canlı kordon renkleriyle marka kadınların dikkatini çekiyor. Mat, parlak, çelik hasır, silikon, neon, leopar desenli kordon seçeneklerini gümüş, altın, beyaz ekran renkleriyle kombinleyen marka kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Upwatch red, gren, icon, rose gold gibi farklı tarzdaki saatler sayesinde kadınlar kendilerine en uygun modeli seçebiliyorlar. Özel bir gecede upwatch swarovski kadınların bir numaraları aksesuarı oluyor.

Bazı saatleri kadınlar, bazı modelleri erkekler daha çok tercih etse de genellikle unisex modellerden oluşan marka, kadın ve erkek her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Özellikle alışılagelmiş saat görüntüsünü bir kenara bırakan upwatch edge, sekizgen ekran şekliyle kadınların ve erkeklerin sıklıkla tercih ettikleri bir ürün olma özelliğini koruyor. Teknolojiyi tasarımla buluşturan marka, kullanıcılarına kendilerini farklı hissettirecekleri modern ve şık bir görünüm sunuyor.

Karizmatik Erkeklerin Tercihi Unisex Upwacth Saatler

Birbirinden farklı erkeksi ve karizmatik kordon renkleriyle, kadran tasarımlarıyla marka erkeklerin bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor. Erkek upwatch saatleri, unisex kullanıma da uygun olması tercihleri olumlu yönde etkiliyor.

Upwatch next limited edition serisinde yuvarlak kadranları ve çelik hasır kordonlarıyla şıklık ön plana çıkıyor. Sağlam duruşlarıyla analog saat görüntüsüyle de upwatch ultimate serisi erkeklerin beğenisini topluyor. Upwatch double steel, kordonda çift örülmüş çelik görüntüsüyle sağlam, kullanışlı ve karizmatik bir duruş sergiliyor.

Erkeklerin saat tercihleri yaşam tarzlarına göre farklılık gösteriyor. Klasik veya sportif duruşu olan erkekler, tarzlarının yansıması olarak siyah, kahverengi gibi klasik renkleri veya beyaz, kırmızı gibi sportif modelleri tercih edebiliyorlar. Kimi zaman da stile uygun saat almaktansa her tarza uyum sağlayabilecek modellerin seçimine önem veriyorlar.

Kişiselleştirme özelliği sayesinde ekranın üzerine veya kadranın kenarına isim yazılabilmesi kadın ve erkekleri özel hissettiriyor. Markanın birçok modelini kadın erkek kullanabiliyor.

Upwatch mini gold black modeli su geçirmez, silikon kordon ve köşeli siyah kadran tasarımıyla erkeklerin ve kadınların ilgisini çekiyor. Kordon ve ekran siyahlığıyla oldukça etkileyici duran upwatch black modeli unisex kullanımda tercih edilen modellerin başında geliyor. Upwatch mini, touch matte, next black gibi pek çok çeşit upwatch unisex kol saati modellerine örnek oluşturuyor.

Güvenlikli Çocuk Saati Upwatch Smart

Teknoloji çocukları olarak adlandırılan yeni nesil, telefonlara, tabletlere ve akıllı saatlere yetişkinlerden daha fazla ilgi duyuyorlar. Çocuğun ilgisini dağıtmamak için genellikle tablet ve telefon kısıtlaması yoluna gidiliyor. Bunların yerini pek çok fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken telefon uygulamalarıyla desteklenen akıllı saatler alıyor.

Upwatch upsmart kids saat modelleri çocukların ve ailelerin beklentileri göz önünde bulundurularak kullanıma sunuluyor. Siyah, mavi, pembe, mavi pembe renkleriyle kız ve erkek çocukların beğenebileceği tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Ebeveynlerin çocuğun telefon kullanımını kısıtladığı veya henüz telefon kullanmak için küçük yaşta olan çocukların haberleşme, alarm, spor aktiviteleri gibi pek çok ihtiyacını karşılıyor.

Saatin GPS özelliği, ebeveynlerin bu saati tercih etmesinde etkili olan başlıca faktörlerden birini oluşturuyor. Saatteki GPS uygulaması ebeveynlere çocuğun konum bilgisini gönderiyor. Bu sayede aileler istedikleri an çocuklarını takip edebiliyorlar. Beklenmedik bir yere gidildiğinde ailenin cep telefonuna çocuğun konumdan çıktığına dair sinyal gidiyor.

Çocukların güvenliğini sağlamada vazgeçilmez bir yöntem olan GPS ile takibin yanı sıra saatte telefon rehberi de bulunuyor. Bu telefon rehberi aileler tarafından kontrollü bir şekilde oluşturulabiliyor. Çocuk saatten iletişime geçebiliyor.

Çocukların ilgisini çekebilecek düzeyde tasarlanan renkli ve eğlenceli ekran teması olan saat, IOS ve Android uygulamalarıyla destekleniyor. Acil çağrı butonu, bilinmeyen numaraları engelleme, sınıf modu, belirlenen güvenli bölge dışına çıkıldığında uyarı sinyali, okula ulaşınca ebeveynlere giden bildirimler saatte bulunan diğer güvenlik temalarını oluşturuyor.

Upfit ile Hep Fit

Günümüzde ilerleyen teknolojinin faydaları spor veya egzersiz yaparken sağladığı konforla fark ediliyor. Profesyonel sporcular veya düzenli yürüyüş, koşu, egzersiz yapan kişiler kolay kullanımı sebebiyle akıllı saatleri tercih ediyorlar.

Spor yapan aktif kişiler için özel dizayn edilmiş upwatch fit, fonksiyonel oluşu sebebiyle kullanıcılara konforlu şıklığı sunuyor. Yorucu antrenmanlar sırasında veya egzersiz yaparken telefon kullanımı insanları zorluyor. Bunun yerine bilekte hissedilmeyecek kadar hafif telefon görevini üstlenen dijital saatlerin kullanımı kolaylık sağlıyor.

Terden ve sudan etkilenmeyen fit bileklikler, değiştirilebilir renkli silikon kordonlarıyla sıklıkla tercih ediliyor. Dayanıklılığıyla spor sevenlerin tercih ettikleri bileklik saat, upwatch connect özelliğiyle bluetooth üzerinden telefona bağlanıyor. IOS ve Android işletim sistemlerine de uyumluluk sağlıyor.

Led uyarı ışıkları sayesinde aktifliği kontrol etmek kolaylaşıyor. 3 farklı led ışığıyla spor süresini takip etmede veya gün boyu hareketsiz kalındıysa uyarı göndermede etkili oluyor.

Uzun süre dayanabilen şarj özelliğiyle prize bağlı yaşamaktan kurtarıyor. Bu durum saati uzun süreli aktivitelerde dayanıklı hale getiriyor.

Özellikleriyle Göz Kamaştıran Upwatch Saatler Trendyol’da

Türkiye’de ve diğer ülkelerde akıllı saat konusunda popüler olan markanın her zevke, yaşa hitap edebilen upwatch dokunmatik saatleri Trendyol ile satışa sunuluyor. Upwatch fiyat performans kategorisinde önde gelen markalar arasında ilk sırada yer alıyor.

Saatin kordon, kadran tasarımı ve sağladığı teknolojik imkânlar fiyatları değiştirebiliyor. Bu sebeple kampanya döneminde ürün satın almak önemli hale geliyor. Marka, geniş ürün yelpazesiyle her bütçeye ürün satın alma imkânı sunuyor.

Upwatch saat fiyatları, Trendyol’da geniş bir aralıkta bulunuyor. Kampanyaları takip edenler akıllı saat konusunda lider markanın ürünlerini indirimli fiyatlarıyla satın alabiliyor. Peşin ve taksitli ödeme seçenekleriyle online alışveriş yapmak isteyenlere güvenli bir yol oluşturuyor.

Trendyol’un anlaşmalı kargo şirketleri sayesinde ürünler hasarsız olarak hızlı ve zamanında kapınıza teslim ediliyor. Upwatch saat yorumları bölümünde kullanıcılar, Trendyol aracılığıyla %100 orijinal ürünlere kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.