Maksimum Isıl Güç
Soğutma Kapasitesi
Fiyat
Cihaz Tipi
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Enerji Sınıfı - Isıtma
Enerji Sınıfı - Soğutma
Garanti Tipi
Isıtma Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Renk
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Viessmann

" araması için 245 sonuç listeleniyor

Yüksek Verim Sunan Viessmann Ürünleri Trendyol'da!

Viessmann; 100 yılı aşkın bir süredir ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda uzmanlaşmış, dünyanın birçok farklı ülkesinde üretim tesisine sahip olan bir firma olup, kombi ve klimalar başta olmak üzere birçok ürünü müşterilerle buluşturur. Isıtma ve soğutma sistemlerinde konforu ekonomik ve çevre dostu bir şekilde sunan Marka, sunduğu çözümler nedeniyle tercih sebebi olur. Üstün Alman teknolojisinin ulaştığı seviyeyi simgeleyen ürünleriyle göz dolduran marka, sektörün öncüleri arasında sağlam bir yere sahiptir. Uzun yıllara dayanan bir üretim tecrübesine sahip olan marka, dünya çapındaki mühendis ordusuyla son teknoloji ürünlerin imalatında uzman bir üreticidir. Klima ve diğer modellere ek olarak Viessmann araba modeli de vardır. Marka her alanda faaliyet gösterir. Ar-Ge faaliyetleriyle sürekli bir gelişim gösteren teknolojiler, markanın sürdürülebilirlik anlayışıyla birleştiğinde hem konfor hem de verimlilik sunar. Viessmann klima ürün grupları, yaz sıcaklarında ya da kışın sert günlerinde istenilen ortam ısısına kısa sürede ulaşmayı mümkün kılan teknolojisiyle tercih sebebi olur. Şık tasarımlarıyla da göz dolduran ürünler fonksiyonel kullanım arayan müşterilerin gözdesi olmaya adaydır. İnovatif özellikleriyle göz dolduran klima modelleri markanın çevreye saygı prensibinin de en güzel örneklerini sergiler. Uzun yıllara dayanan bir üretim tecrübesinin ve ciddi bir Ar-Ge faaliyetinin ürünü olan ürünler bina otomasyon sistemleri ile de son derece başarılı bir şekilde entegre edilir. Üstün güvenlik standartları ve son teknoloji çalışma performansı ile beğeni kazanan klimalar evlerde ve ofislerdeki havayı temizleyerek hijyen koşullarının sağlanmasına katkı sunar. Turbo üfleme fonksiyonuna sahip olan ürünler, istenen soğukluğun ya da sıcaklığın, son derece hızlı bir şekilde elde edilmesini mümkün kılar. Akıllı otomatik Re-start özelliğine sahip ürünler, elektrik kesintisi gibi durumlarda kendisini korumaya alır. Uyku modu özelliğine de sahip olan ürünler, sağlıklı bir uyku için gereken ortamı hazırlar. Yatak odası gibi ortamlar için son derece önemli olan sessiz çalışma özelliğine de sahip kombiler, konforunuzu artırmak için gereken tüm özellikleri sunar. Viessmann Partner Plus ile çeşitli avantajlara sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden Viessmann modellerini inceleyebilirsiniz.

Tüm Beklentilere Yanıt Veren Viessmann Modelleri

Tüm Beklentilere Yanıt Veren Viessmann Modelleri

Viessmann markasının iddiasını ortaya koyduğu bir diğer ürün grubu ise klimalardır. Üstün bir teknolojiyle üretilen klima modelleri müşterilerin beklentilerine gerçekçi yanıtlar sunar. Dünya çapındaki standartlara uygun olarak üretilen klimalar, enerji tasarrufu değerleriyle memnun edici sonuçlar sunar. Dayanıklılık konusunda kendisini ispatlamış olan Viessmann’ın uzun ömürlü bir kullanım sunan klima modelleri, bakım ve servis ihtiyacını da asgari düzeyde tutar. Ev ve ofis kullanımlarının yanı sıra ticari amaçlı kullanımlar için uygun klima modelleri de sunan marka, her bütçeye uygun cihazlar imal eder. Havayı temizleyen teknolojileriyle göz dolduran klima modelleri, bakteri oluşumunun da büyük oranda önüne geçer. Marka, Avrupa Birliği verimlilik kriterlerine uygun Vitoclima serisi duvar tipi split klimaları ile özel bir iklimlendirme çözümü getirir. SEER ve SCOP enerji verimliliği değerleriyle göz dolduran klima modelleri hem soğutma hem de ısıtma özellikleriyle kendini öne çıkarır. DC Inverter teknolojisiyle tasarruflu ve verimli bir çalışma ortaya koyan ürünler, çevreye de daha az zarar verir. İklim değişikliğiyle ilgili kaygılar göz önüne alındığında verimli çalışma teknolojisi pek çok insan için öncelikli konular arasında yer alır. Klima durduktan sonra iç ünite fanı bir süre daha çalışmaya devam eder ve böylece bakteri oluşumuna neden olabilecek nem kurutulmuş olur. Klima serileri, geniş kanat açıları ve dört tarafa otomatik salınım kontrolü ile havayı homojen olarak dağıtır ve konforlu bir iklimlendirme performansı ortaya koyar. Yeni teknolojileri ürünlerine entegre etme konusunda son derece başarılı olan marka, Wi-Fi özelliği ile yenilikçi bir kullanım deneyimi vadeder. Gerek evde gerekse ev dışında klimanızı kontrol etmenize olanak sunan Wi-Fi özelliği, hayatınıza değer katar. Sıcak bir yaz gününde serin bir eve ya da dondurucu bir kış gününde ılık bir ofise girmenizi mümkün kılan bu teknoloji, modern yaşamda son derece büyük bir konfor alanı sunar. Global çapta bir iklimlendirme ürünleri üreticisi olan Viessmann, verimli sistemleriyle hem müstakil kullanımlar hem de büyük projeler için tercih edilir. Ticari tip split klimalar, çoklu sistemler için klimalar ve büyük ölçekli VRF klima sistemleri; kapasitelerine ve kullanım alanlarına göre müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt verir. Viessmann 19 kW, 20 kW, 24 kW, 33 kg, 35 kg çeşitleri bulunur. Viessmann salon tipi klima modelleri üstün fiyat-performans değerleriyle de göz doldurur. Duvar tipi split klimalar teknolojik üstünlükleriyle pek çok farklı avantaj sunar. Uyku ve özel defrost modu gibi yenilikçi teknolojilerle donatılan klima modelleri, tasarruflu bekleme moduyla ekonomik bir kullanım sağlar. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip olan ürünlerin, filtresi ve çıkarılabilir ön paneli yıkanabilir. Bütçenize uygun Viessmann fiyatları için Trendyol en doğru adres olmaya devam eder. Kolaylıkla istediğiniz modeli ve ürünü satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Pratik Viessmann Tasarımları

Kaliteli ve Pratik Viessmann Tasarımları

Viessmann Türkiye kombi ve klimaların yanı sıra farklı ürünleri de Trendyol ile müşterilerin beğenisine sunar. Uzun yıllardır Türkiye’de faaliyette olan Alman menşeli marka geniş yedek parça seçenekleriyle de tercih sebebi olur. Kombi ve klima sistemlerinin yanı sıra diğer ürün grupları için de pek çok alternatif Viessmann yedek parça kategorisinde yer alır. Ürün grupları arasında Viessmann genleşme tankı modelleri de kendisine yer bulur. Viessmann su akış sensörü ürünleri de kombi modelleri için müşterilere sunulan ürünler arasındadır. Markanın ürün grupları arasında ısı pompaları da yer alır. Isı pompaları, yaşam alanlarında ısıtma, soğutma ve sıcak su sağlamak için ortamdan doğal ısıyı alan ve sonrasında bu ısının kullanılabileceği daha yüksek bir sıcaklık ve basınca dönüştüren ve pompalayan cihazlara verilen isimdir. Bu ortam, hava, su ve toprak olabilir. Bu şekilde hava kaynaklı, su kaynaklı ve toprak kaynaklı olmak üzere üç tip ısı pompası mevcuttur. Isı pompası sistemleri, buzdolabına benzer bir prensip kullanarak, tersine çevrim prensibi ile ortam ısısından enerji üretir. Buzdolapları iç soğutma işlemi yaparken dışarıya sıcak hava verir. Bir hava kaynaklı ısı pompası ise ortam havasındaki ısıyı yaşam alanlarınıza getirir. Ortamdan alınan ısı, ısı pompasına monte edilmiş bir Viessmann eşanjöre aktarılır. Bu noktada çevrim içerisinde mevcut soğutucu akışkanın kaynaktan aldığı enerjiye bağlı olarak fiziksel hali değişir ve düşük sıcaklıklarda bile buharlaşma meydana gelir. Gaz formunda bulunan bu akışkan, daha sonra ısıtma ve sıcak su sağlamak için kullanılabilecek bir seviyeye yükseltilmek üzere bir kompresör vasıtasıyla sıkıştırılır. Bu aşamadan sonra yüksek sıcaklık ve basınçtaki akışkandan yine bir eşanjör vasıtasıyla ısı, yaşam alanlarındaki ısıtma ve sıcak su devrelerine aktarılır. Oldukça etkili ve verimli tasarımları sayesinde, bu çözümler dışarıdaki sıcaklık -15°C gibi düşük bir değerdeyken dahi ısı üretir. Kış aylarında kapalı ortam ısıtması yapan ısı pompalarını yaz aylarında tam tersi bir çevrimle soğutma sistemi olarak kullanmak da mümkündür. Üstün Alman teknolojisini yaşam alanlarındaki iklimlendirme ihtiyaçları için kullanılabilir kılan Viessmann ürünleri Trendyol güvencesiyle müşterilerin beğenisine sunulur.

Verimli ve Dayanıklı Viessman Çeşitleri

Verimli ve Dayanıklı Viessman Çeşitleri

Kombiler, Viessmann markasının geniş ürün grupları arasında özel bir yere sahiptir. Hem ekonomik hem de uzun ömürlü bir kullanım sunan Viessmann kombi modelleri, pek çok avantajı beraberinde getirir. Bu alanda yoğuşmalı kombiler öne çıkar. Yoğuşma tekniği konvansiyonel kombilerde yaşanan ısı kayıplarının önüne geçmesiyle hem çevreci hem de ekonomik bir sistem olarak öne çıkar. Üstün tasarruf değerleriyle göz dolduran Viessmann yoğuşmalı kombi modelleri, çevre dostu yapılarıyla da tercih sebebi olur. Viessmann tam yoğuşmalı kombi modelleri ile hem üstün bir ısıtma performansına hem de tasarruflu bir kullanıma erişmek mümkündür. Yoğuşmalı kombi sayesinde doğalgaz faturanızı büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Evinizde sıcaklığın konforunu yaşamanızı sağlar. Farklı kapasite aralıklarına sahip Viessmann yarı yoğuşmalı kombi modelleri pek çok aksesuarla da özel bir kullanım sunar. Kombi çeşitleri farklı beklentilere yanıt verecek modelleri de içerir. Viessmann yoğuşmasız kombi modelleri uygun fiyatlı bir ürün arayan müşterilerin tercihi olur. Geniş ürün grubu, fiyat konusunda beklentilerinize yanıt sunar. Kapasite aralıkları gibi değişkenlere göre farklılık gösteren Viessmann yoğuşmalı kombi fiyatları için dilediğiniz kritere göre araştırma ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Kombi modellerine ek olarak Viessmann şofben ürünü vardır. Bu ürün soğuk suyu sıcak suya çevirir. Düzenli olarak güncellenen kampanyalarla fiyat listesi, aradığınız ürüne hesaplı bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Alışveriş esnasında en büyük yardımcılarınızdan biri de müşteri yorumları olur. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan Viessmann yorumları ve değerlendirmeleri, aklınızdaki sorulara yanıt bulmanıza ve en doğru ürünü seçmenize yardımcı olur. Viessmann kullanananlar bu markadan memnuniyetini her zaman dile getirir. Trendyol üzerinden Viessmann online alışveriş yöntemini rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlarıyla Viessmann Seçenekleri

İşlevsel Tasarımlarıyla Viessmann Seçenekleri

Pek çok farklı kritere göre araştırma ve karşılaştırma yapabileceğiniz listeler sayesinde aradığınız ürüne kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Alışveriş esnasında en büyük yardımcılarınızdan biri de müşteri yorumları olur. Kişisel kullanım pratiklerine dayanan yorum ve değerlendirmeler ile aklınızdaki sorulara yanıt bulmanız ve en doğru ürünü seçmeniz mümkün olur. Üstün teknolojili bir klimadan gerçek bir verim alabilmek için montaj sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Verimli ve yüksek performanslı bir klima kullanımı için montaj yapan teknik ekibin profesyonel ve yetkin kişilerden oluşması gerekir. Yanlış bir işlem cihazın verimliliğini düşürürken, kısa zamanda arızaların oluşmasına da sebebiyet verir. Müşterilerin kurulum esnasında profesyonellerden destek alması son derece önemli olup, klima iç ünitesinin yeri belirlenirken de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Öncelikle hava sirkülasyonun optimum seviyede sağlandığından ve klimanın üflediği yerde hava akımıyla uçuşacak herhangi bir şey olmadığından emin olunmalıdır. İç ünite montaj edilirken yanıcı gazlarla temas edecek bir alan olmaması da kontrol edilmelidir. Split klima dış ünitelerinin iki şekilde monte edilmesi mümkündür. Split klima askı setleri kullanılarak duvara montajı yapılabileceği gibi dış ünite zemine monte edilebilir. Klima dış üniteleri kesinlikle kapalı alanlarda kullanılır ve dış ünitenin dış ortam havasına rahat bir şekilde ulaşabileceği bir yere konumlandırılması son derece önemlidir. Yer seçilirken tamir, bakım ve montaj gibi işlemler için ihtiyaç duyulabilecek demontaj işleminin rahatça yapılabilmesi için yeterli alan bırakıldığından emin olunmalıdır. Şayet dış ünite zemine monte edilmeyecekse kullanılacak askı seti, dış ünitenin ağırlığının en az beş katını taşıyabilecek dayanıklılıkta olmalıdır. Buna ek olarak Viessmann güneş panelini tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden gönül rahatlığıyla Viessmann satın alabilirsiniz.

Her Arayışa Hitap Eden Viessmann Dizaynları

Her Arayışa Hitap Eden Viessmann Dizaynları

Sessiz bir çalışma için de göz önünde bulundurulması gereken önemli bir husus mevcuttur. Titreşim ve sesinin duyulmaması için dış ünite montajı duvarın ortasına değil, kolon ve kirişlere yakın yerlere yapılmalıdır. Klima dış ünitesi, ısı kaynaklarına ve diğer klimaların hava çıkışlarına yakın bir şekilde monte edilmemelidir. Dış üniteler, mümkün olduğunca yatak odası, çalışma odası ve çocuk odası gibi sessizlik isteyen alanların uzağına, ünitenin üfleyeceği havanın pencerelerden içeri giremeyecek ve etraftaki insanları rahatsız etmeyecek yerlere konumlandırılmalıdır. Dış ünite şayet zemine montaj edilecekse yerden en az 10 cm yukarıda olacak şekilde bir kaide üzerine yerleştirilmelidir. Bu sayede yağmur ve kar sularının cihazın içerisine dolmasının önüne geçilir. Montajın yapılacağı zeminin düz olması da önemlidir. Ünite, devrilme benzeri hareketlere karşı sağlam bir şekilde monte edilmiş olmalıdır. Cihazın elektrik altyapısının da yetkin kişiler tarafından yapılması güvenlik ve sağlıklı bir çalışma için önemlidir. Klima montajında bakır boru kullanmak da sağlıklı bir çalışma ortamı için gereklidir. Bakır boru tercih edilen sistemlerde daha az soğutkan kullanılarak, daha yüksek basınçlarda çalışma özelliği elde edilir. Bakır borular korozyona dayanıklı olduğundan uzun ömürlü bir kullanım sunar ve ayrıca geri dönüştürülebilir özelliğe sahip olmasıyla da çevreci malzemeler arasındadır. Cihazın uzun yıllar sorunsuz çalışmasını mümkün kılan bakır borular, arıza olasılığını da en aza indirir. Isı pompaları, mevcut ortam ısısını kullandığı için karbon emisyonlarını azaltıcı bir etkiye sahip olup, konvansiyonel ısıtma sistemleri karşısına etkili bir alternatif getirir. Üstün Viessmann teknolojisiyle üretilen ısı pompaları, her mevsimde etkin bir iklimlendirme çözümü sunar. Buna ek olarak Viessmann radyatör ürünü de mevcuttur. Radyatör tasarımlarıyla ısı eşanjör problemini çözebilirsiniz. Viessmann kullananlar tarafında paylaşılan görüşleri Trendyol üzerinden okuyabilirsiniz.

Avantajlı Viessmann Fiyat Skalası

Avantajlı Viessmann Fiyat Skalası

Kombi teknolojisinin gelişmesiyle hayatlara giren bir yenilik de oda termostatları olur. Dijital göstergeleriyle son derece şık ve kullanışlı olan Viessmann oda termostatı modelleri hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Günlük veya haftalık programlarla yaşam alanlarınızın sıcaklığını kontrol etmenize imkan sunan Viessmann termostat modelleri, hem dışarının hem de içerinin sıcaklığını takip etmenizi de mümkün kılar. Oda termostatı kablolu modelleriyle farklı beklentilere yanıt verir. Ürün, kullanımı kolay arayüzüyle öne çıkar. Teknoloji öncüsü Viessmann, kojenerasyon teknolojisiyle enerjiyi son derece efektif bir şekilde kullanır. Oda termosuna ek olarak kombi modelleri hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarını son derece etkili bir şekilde karşılar. Yoğuşmalı kombilerin yanı sıra konvansiyonel kombi modellerinin de müşterilerin beğenisine sunulduğu ürün grupları, her türden ihtiyaca yanıt sunar. Farklı büyüklükteki yaşam alanlarını sorunsuz bir şekilde ısıtabilen kombi modelleri hafiflikleri ve az yer kaplamalarıyla da tercih sebebi olur. Pek çok farklı modelde ürünü müşterilerin beğenisine sunan marka, geniş fiyat aralığıyla da beklentilere yanıt verir. Zarif tasarımlarıyla göz dolduran kombi modelleri, LCD ekranları vasıtasıyla kolay bir kullanım imkanı sunar. Montajı son derece pratik olan hafif yapıdaki ürünler beklentilere yanıt verir. Kullanılacak alanın büyüklüğüne göre seçilen bir kombi, uzun yıllar sorunsuz bir çalışma performansı sunar. A+ enerji verimliliği sunan kombiler, faturaların kontrol altında tutulması için de birebir. Kombiler hem ısı hem de sıcak su ihtiyacını karşılarken, istek halinde sadece sıcak su ihtiyacını karşılamak için de kullanmak mümkündür. Viessmann doldurma musluğu ürününü kombinizde bir problem olduğu zaman kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden gereksinimlerinize yönelik olarak seçimlerde bulunabilirsiniz.