İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Maksimum Isıl Güç
Cihaz Tipi
Enerji Sınıfı
Isıtma Kapasitesi
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Eşanjör Sayısı
Baca Tipi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Viessmann Kombi

" araması için 41 sonuç listeleniyor

İşlevsel ve Verimli Viessmann Kombi Çeşitleri Trendyol'da!

1917 yılında kurulan Viessmann, ısıtma sektöründeki kalitesini uluslararası alanda kanıtlayan bir firmadır. Evlerin, iş yerlerinin, okulların; kısacası gereken her yerin ısınmasını sağlayan markanın 11 ülkede üretim şirketi bulunur. 74 ülkede var olan satış şirketleriyle dünya standartlarında ürettiği sistemleri hizmete sunar. En sık tercih edilen ürünlerinin başında gelen Viessmann kombi, ekolojik dengeye saygılı tasarımı ve ekonomik yapısı ile hem çevreye, hem de bütçelere dost olur. Yenilikçi teknolojileri bünyesinde barındırarak son model ürünleri piyasaya süren marka, ısıtma sektörünün ritmini belirler. Alanları ısıtmanın yanı sıra suyun sıcaklığını artırmak amacıyla da kullanılan kombiler işlevsellikleriyle ilgi çeker. Güvenilirliği esas alan yapısı kişi sağlığını tehlikeye atmaz. Ergonomik tasarımı pratik kullanım sunarken fonksiyonel dizaynı çok yönlü performans gösterir. Genellikle sabit olan su basıncı kombilerde bar olarak geçer. İdeal bar seviyesi 1-2 arasında olur. 1.5 barda bulunan ürünün suyun akıtmaması önemlidir. Yer alan tuşlar suyun sıcaklığını artırıp azaltmak adına fonksiyonel işlev görür. Tasarruflu ve güvenli kullanım ömrü sunan ürünler yaşam alanlarının ekonomik şekilde ısınmasına yardımcı olur. Gösterge ekranı kolayca okunurken tuşlarla yönlendirilebilen donanımı müşteri memnuniyetini baz alır. Duş esnasında ihtiyaç duyulan sıcak suyu sağlayan Viessmann boylerli kombi modelleri tüm evin ısınma ihtiyacını tek başına karşılar. Kusursuz mekanizmaları, periyodik kontrollerin yapılması sonucu uzun yıllar güvenle işler. Doğalgazın yaygınlaşmasıyla bı ısıtma sistemine olan talepler artarken model çeşitliliği de zenginleşir. Çevre dostu politikasını yıllardır koruyan marka, üstün teknoloji ürünleriyle kalitesini ortaya koyar. Enerjiyi verimli kullanarak tasarruf sağlayan ürünlere bütçelere destek olur. Verimli çalışarak evlerin sıcaklığını artıran, böylece huzurlu günleri armağan eden ısıtma sistemleri verimli ve ekonomik olmaları sebebiyle sıkça tercih edilir. Büyük işletmelerde de verimle çalışan ürünler birbirinden farklı donanımlarıyla her alanda hizmet eder. Yaşam alanlarının en değerli beyaz eşyaları arasında yer alan ürünler, sağladığı avantajlarla hayatları kolaylaştırır. Kullanışlı arayüzleri yediden yetmişe herkesin rahatlıkla kullanabileceği pratik detaylara sahiptir. Sıcak suyu saniyeler içerisinde hizmete geçiren, peteklere yoğun ısı vererek oda sıcaklığını yükselten eşyalar, olmazsa olmaz ev gereçleri arasında bulunur. İhtiyacınıza ve yerleştireceğiniz alana uygun ebatlarda ürünü seçerek, huzurlu günler için gereken ilk adımı atabilirsiniz.

İşlevsel Viessmann Kombi Modelleri

İşlevsel Viessmann Kombi Modelleri

Kış mevsiminde sıklıkla kullanılan Viessmann kombi fiyatları, yoğuşmalı ve yoğuşmasız seçeneklerine göre farklılık gösterir. Yoğuşma fiziksel bir değişimdir. Gazın ısı vererek sıvı hale geçmesi yoğuşma olarak adlandırılır. Yoğuşmasız olan modellerinde; doğalgazın yanması sonucu oluşan gaz ile birlikte oluşan su buharı doğrudan bacadan çıkar. Enerji tasarrufu sağlamak adına yoğuşmanın gücünden faydalanan ürünlerde ise; oluşan gaz bacadan çıkmadan su buharı ayrıştırılır. Bu sayede enerji dönüştürülerek yeniden değerlendirilirken çevreye salınan zararlı gaz miktarı azalır. Verimi artırarak bütçelere dost olan yoğuşmalı model, kazan kapasiteleri açısından yüksek performans sağlar. Doğalgazı verimli kullanan baca tasarımları ile birlikte özel donanımları pek çok müşteri tarafından tercih edilir. Oldukça sessiz çalışan ürünler varlıklarını hissettirmez. Tasarrufun maksimum olduğu Viessmann tam yoğuşmalı kombi, elektronik kazan devresi sayesinde arıza teşhis sağlar. Oda sıcaklığına bağlı hareket eden ürünler olası tüm kazaların önüne geçen donanımlarla harmanlanır. Kontrol panelleri, donmaya karşı cihazı korur. Viessmann 20 KW kombi paslanmaz çelik kasası yüksek kaliteli materyallerden üretilir. Düşük karbondioksit emisyonları sayesinde çevre dostu olan cihazlar son derece verimli kullanım deneyimleri sunar. Oda sıcaklığına bağlı çalışabilmesi için oda termostatı bulunan seçeneklerde farklı donanımlar bulunur. Haftalık veya günlük olarak programlanabilen oda termostatları uzun vadede dengeli performans imkânı sağlar. Basit mekanizması pratik kullanım sunarken tuş panelleri rahatlıkla algılanır. Tasarımında bulunan LED ekran, gösterge değerlerinin anlaşılmasına ve buna uygun adımların izlenmesine aracı olur. Konvansiyonel, yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olmak üzere 3 kategoriye ayrılan ürünler, Viessmann kalitesiyle yüksek performans gösterir. Şebekeden gelen suyun sıcaklığını yükselterek musluklara ileten yapılar tüm evin ısınma ihtiyacını karşılamayı hedefler. Sıcacık yuvaların yapı taşları olan eşyalar, yaz ve kış mevsiminde farklı programlarda çalışır. Simgelerle, yazılarla belirtilen düğmeler ve LED ekran aracılığıyla yapılan seçimler gerekli anlara özgü olur. Ürünlerin çalıştırma işlemi oldukça pratik şekilde gerçekleşir. Uzun ömürlü ve tam güvenli kullanım ömrü için gerekli talimatlara uyarak ürünü çalıştırmak ve periyodik bakımların yapılması önem arz eder. Seçilen modelin yerleşeceği alanın ölçülerine uygun modelleri tercih ederek sorunsuz deneyimlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Son teknoloji ürünlerini sunan Viessmann doğalgaz kombi çeşitleri emniyet ekipmanlarıyla donatılarak güvenilirliği üst düzeyde sağlar. Soğuk kış günlerinde sevdiklerinizle sıcacık günler yaşamanıza aracı olan eşyalar sorunsuz deneyimler sunar.

Beğenilen Viessmann Kombi Özellikleri

Beğenilen Viessmann Kombi Özellikleri

Viessmann kombi özellikleri arasında ilk ve önemli olarak yüksek performans verimliliği gelir. Estetik tasarımları ve kompakt yapılarıyla rahat kullanım sunan ürünler sessizce çalışarak konforu ön planda tutar. Viessmann kombi yorumları, ürünler ve performansları hakkında bilgi sahibi olmanızı kolaylaştırır. Dayanıklı kasaları ve donanımları sayesinde uzun yıllar kullanılan parçalar; yanması ve ısı transferini verimle sağlaması adına üstün kalitede paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyi ile birlikte çelik silindirik brülör içerir. Çevre dostu politika izleyen Viessmann marka kombi düşüş karbondioksit emisyonu sağlar. Var olan ayarları görebilmek ve gerekiyorsa yeniden düzenlemek amaçlı gösterge sistemleri dijital veya tuşlu yapıda bulunur. Viessmann termostat materyalleri ile birlikte kullanılabilir. Ev sıcaklığını yönetmenizi ve dış ortamın sıcaklığını anlamanızı sağlayan cihazlar bu sayede modelin ayarını yapmanıza yardımcı olur. Sıcaklığı ayarlamanıza yardımcı akıllı oda termostatları günlük veya haftalık programları sayesinde dengeyi sağlayabilirsiniz. Asıl görevi; oda sıcaklığının belirlenen seviyeye gelmesi sonucu ısıtma ünitesini ayarlamak olan termostatlar avantajlı kullanım sunar. Oda sıcaklıklarını sabit derecede tutmaya yardımcı cihazlar çeşitlenerek teknolojik donanımlardan faydalanır. Kablosuz oda termostatları ürünün ayarlarını bulunduğunuz yerden yapmanıza yardımcı olur. Geçmiş sıcaklık verilerini de sunan Viessmann 50W kombi, pratik biçimde evinizin ısıtma performansını yönetmenizi sağlar. Farklı modellerle birlikte sunulan termostatlar ayrı olarak da temin edilebilir. Kapasite yönünden alanlara özgü değerlere sahip ürünler çeşitlilik arz eder. Evlerde kullanıma uygun Viessmann kombi 35 kw, 26 kw, 20 kw, 28 kw seçenekleri korozyona karşı dayanıklı yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilir. Baca sistemleri sayesinde oluşan gazın tahliyesini kolaylaştıran ürünler kış aylarında evin her köşesinin sıcacık olmasına yardımcı olur. Tüm ihtiyaçların giderilmesi adına ek fonksiyonlarla harmanlanan cihazlar etkili tasarımlar ile birlikte sunulur. Konvansiyonel modellerin bir diğer ismi olan Viessmann hermetik kombi modelleri, toplum arasında denge bacalı olarak da bilinir. Bu modellerde baca etkin rol oynar ve yanma eylemi için gereken tüm oksijeni dış ortamdan alır. Yanma sonrasında oluşan tüm gazları ise yine aynı bacayı kullanarak tahliye eden bu modelleri beklentilerinize göre tercih edebilirsiniz. Yoğuşmalı çeşitlerde ise bacadan tahliye edilecek gaz ayrışarak su buharı yeniden değerlendirilecek şekilde verimli kullanım deneyimler sağlanır. Hermetik modelleri ve birbirinden farklı yüzlerce çeşit için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Viessmann Bacalı Kombi Kullanımı

Viessmann Bacalı Kombi Kullanımı

Tüm modellerden maksimum performansı alabilmek için kullanım talimatlarına uymak ve periyodik bakımlarına önem göstermek gerekir. Yaklaşık 22 santigrat derece olarak bilinen oda sıcaklığına uyumlu ve dengeli çalışabilmeleri adına oda termostatları ile birlikte kullanılmaları avantajlı olur. Olası tüm tehlikeler göz önüne alınarak ek donanımların eklendiği cihazlar, gaz kaçağı, aşırı ısınma, alev sönmesi vb. sorunların yaşanmaması adına tedbirlerle üretilir. Viessmann yoğuşmalı kombi 35 kw, 30 kw seçenekleri farklı ihtiyaçlara ve alanlara hitap eder. Sağlıklı ve güvenli deneyimler yaşamanızı sağlayan modeller, müşteri memnuniyeti ve beklentileri baz alınarak çeşitlendirilir. Isıtma sektöründeki enerji verimliliğinin mimarı olan cihazlar günümüzün yükselen yıldızları haline gelir. Sağladığı tasarruflu kullanımların bütçelere yansıması sonucunda ısınma ve su giderlerine %30 oranında azalan giderler müşterilerin memnun kalmasını sağlar. Kombine ısı-güç sistemleri veya kojenerasyon olarak adlandırılan bir teknolojiye sahip ürünler elektrik ve ısı enerjisini birlikte üreterek enerjiyi oldukça verimli kullanır. Çok verimli deneyimler yaşamak isteyen müşterilerin yöneldiği yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı modeller üstün teknoloji örneği olarak koleksiyonda yer alır. Sessiz çalışan yapısı, yakıt verimliliği, bütçe dostu avantajlı fiyatları ile birlikte giderleri azaltan tasarımı yoğuşmalı modellere artan ilginin ve talebin başlıca nedenleri arasında yer alır. Elektrikle çalışan cihazlar da koleksiyonda bulunur. Şehir merkezinden uzak; tatil koyu, köy, yayla gibi alanlarda tercih edilir. Bacası olmayan cihazlarda elektrik enerjisi ısı enerjisine dönüştürülür. Bu dönüşüm sonucunda sıcak su ihtiyacı ile birlikte ısınma ihtiyaçları karşılanır. Viessmann bacalı kombi ise yoğuşmalı ve hermetik modellerde yer alır. Her tür tesisatta değerlendirilebilen cihazları; yerden ısıtma ve radyatörlü sistemler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazların üzerinde yer alan kontrol panelleri ile LED göstergelerle kolaylıkla ayarlanan sıcaklık ve bar değerleri kusursuz deneyimler sunar. Yaz aylarında genellikle ısıtma özelliğini sadece sıcak su sağlayan donanımı kullanılır. Dilerseniz hem ısınma, hem de sıcak su ihtiyacınızı aynı anda giderebilirsiniz. Trendyol’da yer alan Viessmann kombi kullanıcı yorumları kısmını okuyarak ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Viessmann Yoğuşmasız Kombi ile Sıcacık Evler

Viessmann Yoğuşmasız Kombi ile Sıcacık Evler

Özelliklerine göre kategorilere ayrılan alternatiflerin fiyatları bu kategoriler bazında farklılık gösterir. Yoğuşmalı, hermetik olarak ayrılan cihazlar özellikleri bakımından farklılık gösterir. Fiyat/performans açısından beklentileri üst düzeyde karşılayan ürünler bütçe dostu politika izler. Yaktığınız kadar ödediğiniz ısıtma sistemleri sayesinde sıcak su için ayrı cihazlara ihtiyacınız kalmaz. A sınıf enerji sistemi ile enerjiyi son derece verimli kullanan ürünler müşterilerin ceplerini düşünür. Teknolojinin yenilikçi donanımlarını tüm modellerine ekleyen Viessmann yoğuşmasız kombi, çok pratik kullanım imkânları sunar. Taşınmaları ve duvara monte edilmeleri oldukça kolay olan cihazların kullanımları da yenilikçi donanımlarla bir o kadar kolaylaşır. LED ekranında gösterilen değerlere istinaden kontrol panellerinden rahatlıkla ayarlanabilen sıcaklık seviyeleri ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Sessizce çalışarak sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmeden kusursuz ısıtma deneyimlerini gerçekleştiren cihazlar fonksiyonellikleriyle ön plana çıkar. Yoğuşmalı olanların çevreye duyarlı yapısı ve enerjiyi verimli kullanma tercih edilme nedenleri arasında bulunur. Çevreye salınmak üzere olan gazın ayrışması sonucu oluşan su buharını tekrardan enerjiye dönüştürerek müşterilerin ceplerine dost olan cihazlar, doğaya az miktarda zararlı gaz salar. Evlere şık görünüm katan tasarımları estetik formları ile dikkat çeker. Modern evlerin değerli eşyaları arasında yükselişe geçen yapıları müşterilerden tam not alır. Sık açılıp kapatılmaması gereken Viessmann kombi modelleri, başlangıç bakımları yapıldıktan sonra gereken ayarları dışında herhangi bir işlemin yapılmaması, ömrünün uzun olması adına önem arz eder. TSE’nin belirlemiş olduğu her türlü önlem göz önüne alınarak üretilen ve geçerli sertifikalarla kalitesi kanıtlanan Viessmann elektrikli kombi çeşitleri, ideal emniyet donanımlarıyla geliştirilir. Hedeflediğiniz ev sıcaklığının otomatik olarak ve dengeli biçimde ayarlanmasını sağlayan termostatlar ürünlere destek olur. Yaşam alanlarınızın sıcacık olmasını sağlayan, farklı ihtiyaçlara karşılık verebilen Viessmann kombi ölçüleri, çeşitleri, bütçe dostu fiyatları ve uzun ömürlü dayanıklı yapıları sayesinde müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutar. Viessmann dokunmatik kombi modellerini kolay kullanım imkanıyla Trendyol’dan alabilirsiniz.

Viessmann Çift Yoğuşmalı Kombi

Viessmann Çift Yoğuşmalı Kombi

Trendyol güvencesiyle gelen Viessmann kalitesi sizlere hak ettiğiniz ısınma deneyimi sağlar. Konforlu sıcak su imkânını düşük debilerde sunan cihazlar, sessiz çalışma mekanizmaları ile çevre dostu olur. Balkon, mutfak ve banyolara monte edilerek değerlendirilen ürünler geleceği düşünen bir markanın elinden çıkar. %85’e yakın oranda geri dönüştürülebilen materyallerden üretilen Viessmann kombi 24 Kw ısınma ihtiyacınızı maksimum performans örneği göstererek karşılamayı hedefler. Trendyol koleksiyonunda; Viessmann çift yoğuşmalı kombi, tam yoğuşmalı, hermetik, yoğuşmalı modeller bulunur. TSE standartlarını yerine getiren üretimlere imza atan Viessmann, üstün mühendislik tasarımı ürünleriyle beklentileri karşılar. Gelişmiş fonksiyonları, kolay okunabilen ve ayarların pratik biçimde yapılmasını sağlayan kontrol panelleri hassas biçimde kontrollerin yerine getirilmesine aracı olur. Kaliteli materyallerin bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan tasarım, güvenliği baz alan yapısı ile müşteri dostu politika izler. Isınma alanında yenilikçi çözümler üreterek piyasanın ritmini tutan Viessmann, Trendyol’un uzmanlığı ile evlerinize huzuru getirir. Enerji tasarrufunu A sınıfına mensup modelleriyle üst düzeyde yakalayan ürünler, yaz kış tüm ihtiyaçlarınızı giderir. Var olan ayarların takibini kolayca yapabilmenize yardımcı olan kullanışlı arayüzü yediden yetmişe her insana destek olur. Bakım, montaj ve servis açısından kolaylıklar sağlayan modüler sistemi sayesinde beğenileri kazanan Viessmann kombi parçaları konusunda da müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutar. Periyodik olarak hem ürünün, hem de bacanın bakımı yapıldığı takdirde kusursuz deneyimleri sorunsuz biçimde yaşatan cihazlar tasarruf etmenize destek olur. Özellikle yoğuşmalı modellerin sağladığı yüksek verim ve düşük enerji tüketimi müşterilerin takdirini toplar. Genellikle beyaz renk tasarımları ile her ev dekorasyonuna uyum sağlamayı hedefleyen tasarımlar, şık duruşlarıyla evlere modern görünüm katar. İhtiyaçlarınızı karşılayacak birbirinden işlevsel donanımlarıyla ön plana çıkan Viessmann kombi kampanya ve fiyat seçeneklerine Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Viessmann Tam Yoğuşmalı Kombi Kullanım Avantajları

Viessmann Tam Yoğuşmalı Kombi Kullanım Avantajları

Viessmann tam yoğuşmalı kombi modelleri ise az doğalgaz kullanır. Markanın bünyesindeki tüm ürünler ufak evlerden geniş yüzölçümüne sahip mekânlara kadar her alanı ısıtabilecek güçte üretilir. Ürünün avantajları sayesinde kendi ihtiyacınıza uygun bir modeli bütçeniz doğrultusunda alabilmeniz mümkündür. Doğalgazın veya elektriğin kesilmesi sonucunda kendini koruma altına alarak ömrünü artırırken kişi ve çevre güvenliğini üst düzeyde tutar. Emniyet sistemleri olası olumsuzlukların önüne henüz oluşmadan geçer. Pratik şekilde ısıtan, enerji tasarrufunu fonksiyonel biçimde karşılayan cihazlar sayesinde evinizde konfor sağlayabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan, hafif tasarımı ile kolayca taşınabilen ve sessizce çalışan Viessman kombi modelleri müşteri memnuniyetini geliştirdiği her yeni ürünle biraz yükseltir. Sektörünün öncü marka olarak öne çıkan ve yenilikçi çözümleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Bütçelere dost yapısı faturalarınızın az gelmesini sağlarken evlerinizin sıcacık olmasına aracı olur. Peteklere ulaşan boruların içerisindeki suyun ısıtılmasını sağlayan eşanjörler ile birlikte çalışan cihazlar odaların sıcaklığının yükselmesinde başrol oynar. Doğalgaz ve elektrik işbirliği sayesinde performansını sürdüren ürünlerin farklı tip ısıtma sistemleri fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Kapasiteleri, tasarımları ve ek fonksiyonları da bu fiyat skalasını değiştiren etkenler arasında bulunur. Odaların istenilen sıcaklık değerlerinde bulunması için ortalama olarak 60 derece kalorifer suyu sıcaklığı ideal olurken oda termostatı kullanımlarınız pratik gerçekleşmesini sağlar. Modellerin genleşme tankı özellikleri, kullanım esnasında ortaya çıkabilecek riskleri azaltır. Viessmann kombi genleşme tankı fiyatı ve kampanya avantajları için Trendyol’dan yardım alabilirsiniz.