İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
"

Wella Şampuan

" araması için 173 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Wella Şampuan

Saç Bakımınızı Tamamlamak İçin; Wella Şampuan

Saç Bakımınızı Tamamlamak İçin; Wella Şampuan

Şampuan saç bakımı için oldukça önemlidir. Saç tipinize ve ihtiyacınıza uygun şampuanları tercih ederek saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Wella şampuan ile sağlıklı ve canlı saçlara kavuşabilirsiniz. Düzenli bir şekilde kullandığınız ürünlerle saçlarınızda hacimli ve parlak bir görünüme sahip olabilirsiniz. Her saç tipine yönelik zengin ürün yelpazesine sahip olan bu ürünler sayesinde hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Wella mor şampuan beyaz, gri ve beyaz saçların kullanımı için özel olarak geliştirilmiştir. Wella silver şampuan saçınızı etkili bir şekilde temizleyerek ferahlatıcı bir etki sağlar. Ürünün formülünde yer alan mavi renk molekülleri saçlarınızda parlak bir görünüm oluşturur. Erkekler için özel olarak geliştirilen Wella erkek şampuan çeşitleri ile saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik çözümler sunan geniş ürün koleksiyonu arasından ihtiyacınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz. Wella, saç derisi için özel olarak geliştirilen serisi ile saçı ve saç derisindeki ihtiyacınızı karşılamak için ideal bir kullanım sunar. Bu ürünler meyve ve bitki özlerinden oluşan formülü ile saç derisini arındırır ve canlandırır. Bunun yanı sıra saçınızda kepek oluşumunu önleyerek hassas bir bakım sunar. Etkili bir şekilde saç derisini temizleyen bu ürünler günlük bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olur. Saçınıza canlılık katan bu ürünler sayesinde saçlarınızı yenileyebilirsiniz. Bunun yanı sıra saç derisindeki nem dengesini korumaya destek olan bu ürün, saç derisindeki kuruluğu önler. Bu sayede saç derinize ferahlık ve rahatlık katar. Hem erkekler hem de kadınlar için özel olarak geliştirilen Wella sp şampuan çeşitleri ile saçınız ve saç derinizin ihtiyacı olan bakıma kavuşabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesine sahip olan bu ürünler arasından ihtiyacınıza uygun ürün çeşidini bulabilirsiniz. Saçtaki elastikiyeti korumaya yardımcı olan bu ürünler sayesinde saçlarınızı derinlemesine bir şekilde temizleyebilirsiniz. Boyalı saçlar ve yıpranmış saçlar için geliştirilen Wella elements şampuan hafif formülü sayesinde saçlarınızı ağırlaştırmaz. Özel formülü sayesinde yıpranan saçlarınızı yeniler. Saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlayan bu ürünler aynı zamanda saçlarınızda pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Wella şampuan kullananlar bu ürünler sayesinde saçlarında hızlı ve etkili sonuçlar elde ettiklerini söylemişlerdir. Dilerseniz ürün sayfamızı inceleyerek Wella şampuan çeşitleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Wella Şampuan Çeşitleri

Wella Şampuan Çeşitleri

Saçlarınıza canlı ve parlak bir görünüm katan Wella enrich şampuan günlük saç bakımınız için idealdir. Kuru ve yıpranmış saçları derinlemesine nemlendirir ve onarır. Nemlendirici etkisi sayesinde saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra bu ürünler saçlarınızı temizlerken kurutmaz ve saçlarınızın daha yumuşak olmasına yardımcı olur. Wella fusion şampuan yıpranmış ve kırılmış saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Saçlardaki kırıkları iyileştiren bu ürün aynı zamanda saçlarınızı onarır. Saçlarınızı kırılmalara karşı koruyan bu ürünler saçınızı temizleyerek nazik bir şekilde bakım yapar. Saçınızı nazikçe temizleyen bu ürün kırılmaya karşı saç dayanıklılığını artırır. Özel olarak formüle edilmiş bu profesyonel şampuan, saçı onarmaya yardımcı olur ve aynı zamanda temiz ve bakımlı olmasını sağlar. Taramadan kaynaklanan kırılmalara karşı saçı korumaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra bu ürün saça ağırlık katmadan derin ve lüks bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar. Saçı onarır, pürüzsüzleştirir ve derinlemesine besler. Wella fusion şampuan kullanıcı yorumları ve beğenilerinde kullananlar bu ürünler sayesinde saçlarının güçlendiğini ve saçlarındaki kırılmaların azaldığını belirtmişlerdir. Saç dökülmesini önleyen Wella maxximum şampuan doğal içeriklerden oluşan formülü sayesinde saçlarınızı güçlendirir. Saç derisini etkili bir şekilde temizleyen bu ürün saç köklerini derinlemesine besler ve saç derisinde ferah bir etki oluşturur. Bu sayede daha temiz ve arınmış saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Wella sp maxximum şampuan yorum ve beğenilerinde kullananlar bu ürünler sayesinde saçlarındaki dökülmenin azaldığını ve saçlarının güçlendiğini söylemişlerdir. Wella saç dökülmesine karşı şampuan saç derisinde ve saç dökülme konusunda sorun yaşayanlar için ideal bir kullanım sunar. Saçlarınızı güçlendiren bu ürün saçı ve saç derisinin yatışmasını sağlar. Nazik bir şekilde saçlarınızın günlük temizliğini ve bakımını yapmanızı sağlar. Renk koruyucu etkiye sahip olan Wella brilliance şampuan saçtaki Ph dengesini sağlayarak uzun süre saç renginizi korur. Saçlarınızı yenilemeye yardımcı olan bu şampuanlar yıpranan saçlarınızı onarır. Bununla birlikte saçlardaki kabarmayı azaltır ve saçlarınızı daha yumuşak ve hacimli hale getirir. Hassas ve kırılgan saçlar için ideal çözümler sunan bu ürünler ile günlük saç bakımınızı etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Saça düzgün bir yapı kazandıran onarım etkisine sahip olan bu ürün zenginleştirilmiş bir temizlik hissi sağlar. Bu ürünler saçı temizleyip nemlendirmesinin yanı sıra saçlarınızı daha kolay şekillendirilmenizi sağlar. Saçınızın yapısına ve ihtiyacına uygun bir ürün seçerek saç bakımınızı ev konforunda kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Wella Şampuan Fiyatları

Wella Şampuan Fiyatları

Saçı doğal parlaklığına ve yumuşaklığına kavuşturmak için ideal olan Wella keratin şampuan saçınızı yeniden yapılandırır. Saçınızı derinlemesine temizleyerek koruyan bu ürün formülündeki özler sayesinde saçınızda yumuşak bir his bırakır. İçindeki keratin sayesinde saçlarınızı korumanın yanı sıra saçlarınıza doğal bir parlaklık kazandırır. Saçlarınızın pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan Wella tuzsuz şampuan saçları yormadan saç bakımınızı gerçekleştirmenizi sağlar. Formülünde yer alan yenileyici özler sayesinde yıpranmış saçları yenileyerek saçlarınızı daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturur. Wella mavi şampuan beyaz ve gri saçlar için geliştirilmiştir. Mavi renk molekülleri sayesinde beyaz ve gri saçlardaki sarılığı etkisiz hale getirir. Bu sayede saçlarınıza gümüş bir parlaklık sağlayarak saçlarınızı derinlemesine temizlemenize olanak sağlar. Wella hacim şampuan ile saçlarınıza etkili bir şekilde hacim verebilirsiniz. Saçınızı ağırlaştırmadan bakım yapan bu ürün ile saçlarınızı arındırabilirsiniz. Nemlendirici etkili şampuanlar ile kırılmaya meyilli saçlarınızı onarabilir ve canlandırabilirsiniz. Boyalı saçlar için doğru şampuanı kullanarak, saçlarınızdaki parlaklığı arttırabilirsiniz. Saçın yumuşaklığı ve parlaklığı ile birlikte renk canlılığını korumak istiyorsanız renk koruma etkisi olan şampuanları tercih edebilirsiniz. Normal ila yoğun kepek oluşumunu önlemek için geliştirilen şampuanlar düzenli kullanımda kepeği nazikçe ve etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Bu ürünler nazik formülü ile saç derisini temizler ve sağlıklı bir saç dengesi için önemli olan sebumu etkili bir şekilde temizler. Erkeklere özgü saç dökülmeleri için özel olarak geliştirilen Wella dökülme önleyici şampuan saç derisini besleyerek, saç dökülmesini önler. Saçı ve saç derisini derinlemesine temizleyen bu ürünler saç derisini canlandırır ve ferahlatır. Aynı zamanda saçınızı güçlendirir ve saça nem ve parlaklık kazandırır. Canlandırıcı etkiye sahip olan Wella refresh şampuan saçınızı ve saç derinizi ferahlatır. Bunun yanı sıra saçlarınıza nem vererek kusursuz bir arındırma etkisi yaratır. Aynı zamanda saçınızın esnekliğini arttırmaya yardımcı olur ve saçlarınızı canlandırır. Wella refresh şampuan kullananlar bu ürün sayesinde saçlarında ferah bir etki hissettiklerini ve bu ürünün saçlarını derinlemesine temizlediğini söylemişlerdir. Saç bakımı için önemli olan Wella şampuan fiyatları ve ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Wella Şampuan Yorumları

Wella Şampuan Yorumları

Ağırlaştırmayan formüle sahip olan Wella pro series şampuan saçlarınıza doğal bir hacim ve dolgunluk kazandırır. Bu ürün nemlendirici özelliği ile saçlarınızı boya ve şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı korur. Besleyici formülü ile saçlarınızı derinlemesine besleyerek yoğun ve onarıcı bir bakım sağlar. Saçlarınızı güçlendirerek güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur. Wella şampuan yorumları ve beğenilerini inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Wella, şampuanların yanı sıra zengin saç boyası renk alternatiflerine sahiptir ve saçlarınızın ihtiyacı olan birçok ürün çeşidi sunar. Wella 7.0 ve Wella 8.0 renk seçeneklerini kullanarak kalıcı ve parlak saç rengine sahip olabilirsiniz. Saçlarınızı boyadıktan sonra renk koruyucu özelliğe sahip olan Wella boyalı saçlar için şampuan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Renk koruma şampuanı daha iyi bir renk tutuşu sağlamak için renklendirmeden sonra kütikülü kapatmaya yardımcı olur ve saça mükemmel bir his verir. Bu ürün saçlara parlak bir görünüm verir. Wella beyaz kapatıcı şampuan saçınızdaki beyazları kapatmak için özel olarak geliştirilmiştir. Doğal bir kapama etkisi sunan bu ürün doğal saç renginizi zaman içinde geri getirir. Özel formülü sayesinde saçın doğal rengini korumasını sağlarken saçınızın ihtiyacı olan bakımı karşılar. Her saç tipine ve her saç ihtiyacına yönelik seçenekleri bulunan Wella şampuanların aynı zamanda hem erkekler hem de kadınlar için özel olarak geliştirilen ürünleri bulunur. Kuru, ince telli, yağlı, boyalı ve hassas gibi birçok saç tipi için geniş ürün yelpazesine sahip olan ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Farklı boyut, özellik ve tasarımlara sahip olan şampuanları inceleyerek sizin için işlevsel kullanım sunan ürüne ulaşabilirsiniz. İnce telli saçlar için özel olarak geliştirilen şampuanlar sayesinde saçlarınıza ihtiyacı olan dolgunluğu kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra kuru saçlar için nemlendirme etkisine sahip ürünler tercih ederek saçlarınızı derinlemesine besleyebilir, saç bakımınızı kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kalın telli saçlar için üretilen ürünler saçlarınıza yumuşaklık katar ve pürüzsüz bir görünüm verir. Hassas saç derisi için hafif formüle sahip olan ürünleri tercih ederek, saçlarınıza ve saç derinizi nazik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Yağlı saç tipi için üretilen şampuanlar saçlarınızdaki yağ dengesini kontrol etmeye yardımcı olur. Saç bakımı için vazgeçilmez bir ürün olan şampuan çeşitlerini inceleyebilir, sizin için uygun olan ürünü bulabilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Sonuçlar İçin; Wella Şampuan

Hızlı ve Etkili Sonuçlar İçin; Wella Şampuan

Her saç tipine ve her saç ihtiyacına uygun seçenekleri bulunan Wella professional şampuan ürünleri ile saç bakımınızı etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Besleyici ve koruyucu etkiye sahip olan Wella turuncu şampuan kuru ve yıpranmış saçları derinlemesine nemlendirir ve saçlarını güçlendirir. Saçın kurumasını önleyerek nem dengesi kurar. Saçı yeniden yapılandırıcı etkiye sahip olan luxe oil keratin şampuan saçlarınızı derinlemesine temizleyerek saçlarınızı güçlendirir. Hafif formülü sayesinde saç diplerinize kolaylıkla nüfuz eden bu ürün saçınızdaki kirleri ve yağları derinlemesine temizler. İçeriğinde yer alan keratin sayesinde saçlarınızı korur ve saçlarınıza doğal ve canlı bir görünüm verir. Wella sp luxe oil keratin şampuan kullananlar bu ürünlerin saçlarında ferahlık etkisi bıraktığını ve saçlarının derinlemesine nemlendiğini söylemişlerdir. Bu ürünler aynı zamanda iyileştirici etkisi ile saçlarınızda daha aydınlık ve daha sağlıklı bir görünüm oluşturur. Aynı zamanda saçınızdaki kabarmaları ve elektriklenmeleri önleyen bu ürün saçınızın esnek ve yumuşak olmasını sağlar. İçindeki özel yağlar sayesinde saça nüfuz ederek hızlı ve kalıcı bir yapılandırma sağlar. Wella lifetex şampuan saçlarınıza hacim ve dolgunluk kazandırmaya yardımcı olur. Saçlardaki kuruluk sorunu için geliştirilen Wella invigo enrich şampuan saçınızı derinlemesine nemlendirir. Saçlarınıza daha canlı ve parlak bir görünüm kazandırarak sağlıklı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Wella invigo enrich şampuan kullananlar bu ürünlerin hızlı etki ettiğini ve saçlarının daha hacimli bir görünüm kazandığını söylemişlerdir. Bunun yanı sıra Wella invigo şampuan kullananlar bu ürünler sayesinde saçlarının nemli ve daha sağlıklı bir hale geldiğini belirtmişlerdir. Yıpranmış ve boyalı saçlar için özel olarak geliştirilen bu ürün hafif formülü ile saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saç bakımınızı etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlayan bu ürün sayesinde saçlarınızı kolaylıkla tarayabilirsiniz. Aynı zamanda yıpranan saçlarınızı içindeki yenileyici özler sayesinde yeniler ve saç yüzeyine pürüzsüz bir doku kazandırır. Bununla birlikte saçların daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Her ihtiyaca ve her saç tipine yönelik seçeneklere sahip olan şampuanlar arasından saçınızın ihtiyacına ve saç tipinize uygun bir ürün bularak saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Daha canlı ve sağlıklı saçlar için saç yapınıza uygun ve etkili bir şampuan kullanabilir, evinizin konforunda saç bakımınızı yapabilirsiniz.

Sağlıklı Saçlar İçin; Wella Şampuan

Sağlıklı Saçlar İçin; Wella Şampuan

Saçlarınızı dış etkenlerden korumak için tasarlanan arındırıcı şampuanlar saçınızı derinlemesine temizler ve saçlarınızın daha yumuşak olmasını sağlar. Saçlarınıza ferah ve arınmış bir his veren bu ürünler saç bakımınızı etkili bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Saça dolgunluk kazandıran Wella pro series hacim şampuan saçınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Saçı derinlemesine arındırmaya yardımcı olan bu ürün saçlarınızda uzun süreli hacim ve dolgunluk sağlar. Bunun yanı sıra saçları kökten uca kadar güçlendirerek kalınlaştırır. Wella yağlı saçlar için şampuan saçlarınızdaki yağ dengesini kontrol ederek saçlarınızı yağdan ve kirden arındırır. Wella şampuan ince telli saçlar için özel olarak geliştirilen bu ürünler saçlarınıza hacim kazandırır. Saçlarınızı yeniden yapılandıran Wella pro şampuan kullanarak saçlarınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz. Özel formülü sayesinde saçınıza doğal ve canlı bir görünüm kazandıran bu ürünler hafif yapıya sahiptir ve saçlarınızı ağırlaştırmaz. Aynı zamanda içindeki keratin sayesinde saçlarınızı korurken saçlarınıza doğal bir parlaklık verir. Wella professionals şampuan kullananlar bu ürünlerin saçlarını ağırlaştırmadığını ve canlılık kattığını söylemişlerdir. Saçlarınızda uzun süreli ferahlık etkisi yaratan bu şampuanlar uzun süre kalıcı bir nemlendirme sağlar. Bununla birlikte bu ürünler iyileştirici etkisi sayesinde saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Saçtaki kabarmaları önleyerek saçın pürüzsüz görünmesini sağlayan bu ürün saçınızda yumuşak bir etki bırakır. Pratik ve kolay kullanıma sahip olan bu ürünler sayesinde hızlı bir şekilde saçlarınızı temizleyebilir, uzun süre kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Şampuanlar, saçlarınızın daha sağlıklı, daha canlı ve daha yumuşak olmasına yardımcı olur. Farklı özellik, boyut ve tasarım seçeneği bulunan ürünler arasından zevkinize ve aradığınız özelliklere uygun bir ürün bulabilirsiniz. Saç bakımınızı hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlayan şampuanlar vazgeçilmez kişisel bakım ürünleri arasında yer alır. Her saç tipi için özel olarak geliştirilen zengin ürün yelpazesiyle hem erkekler hem de kadınlar için ürün alternatifleri sunan Wella, saç bakım ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlar. İnce telli, kalın telli, yağlı ve kuru saçlar için özel olarak geliştirilen formüllere sahip olan bu ürünleri saçınızın ihtiyaç duyduğu bakıma kavuşabilirsiniz. Saç dökülmesi, saç kuruluğu ve kepek gibi sorunlar için üretilen seçenekleri ile saçınızla ilgili yaşadığınız sorunları önler ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar. Ev konforunda saç bakımınızı tamamlamanızı sağlayan bu ürün çeşitleri arasından saçınızın tipine ve saçlarınızın ihtiyaçlarına göre ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.