İlgili Kategoriler
Renk
Materyal
Yükseklik
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Yeşil Vazo

" araması için 914 sonuç listeleniyor

Etkileyici Yeşil Vazo Tasarımları Trendyol’da

Vazo dekor için kullanılan eşsiz bir parçadır. Misafirleri etkileyen bir havası vardır. Çiçek ve vazonun uyumu ortamda hoş bir duygu yaratır. Büyük, küçük ve farklı şekillerde ürünler tasarlanır. Yeşil vazonun üzerine çeşitli desenler işlenir. Yeşil rengin stresi alma ve pozitif enerji yayma özelliği vardır. Yere ve masaya konulabilen çeşitleri vardır. Birkaç çiçek ile modern tasarımlı vazo eşsiz bir görünüm sağlar. Yere konulan modeller büyüktür. Gösterişli ve farklı tasarımlara sahip bu tasarımı köşede bir yere koyabilirsiniz. Silindir, kare ve küre şekillerinde tasarlananlar vardır. Küçük olanlarda sık ve minik çiçekler, büyük olanlarda ise uzun ve seyrek çiçekler kullanılabilir. Tarzınıza uygun vazo şeklini Trendyol'dan seçebilirsiniz.

Göz Alıcı Yeşil Vazo Seçenekleri

Göz Alıcı Yeşil Vazo Seçenekleri

Cam vazolar sıklıkla tercih edilir. Yeşil cam vazo zarif bir görünüme sahiptir. Cam ne kadar ince olursa görüntü de o kadar asil olur. Ancak cam malzemesini tercih edenlerin dikkatli olması gerekir. Oldukça hassas ve kırılgandır. Kristal vazolar özel tasarımı nedeniyle ışığı farklı şekillerde yansıtırlar. Saydam ve zarif bir görüntüleri vardır. Salon dekorasyonunun vazgeçilmezlerindendir. Çiçeklerin saplarının görünmesini istemeyenler, saydam malzemeleri seçmemelidir. Yeşil metal malzemeli tasarımlar çabuk deforme olmaz. Muazzam bir görünüme sahiptir. Yeşil sentetik vazolar oldukça sağlamdır. Bu ürün su geçirmez. Vazodan beklentiniz dayanıklılık ve su geçirmeme özelliği ise eşsiz tasarımlı sentetik ürünleri inceleyebilirsiniz. Dekorasyonda doğal ve eski görünümleri tercih ediyorsanız ahşap modeller tam size göredir. Ahşap olanların içine farklı bir malzeme kaplanmadıkça su konulmamalıdır. Bu ev aksesuarı dekoratif olarak kullanılabilir. Seramik yeşil vazonun ağırlığı oldukça fazladır. Seramik sağlam olması sebebiyle uzun yıllar kullanılabilir. Masada ve yerde etkileyici bir görünüm sergiler. Bu seçeneklerden beğendiğinizi yakınlarınıza hediye olarak da alabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Yeşil Vazo Modelleri

Eşsiz Tasarımlarıyla Yeşil Vazo Modelleri

Yeşil vazo modelleri birçok farklı tonu bünyesinde barındırır. Açık yeşil ve koyu yeşilin muhteşem uyumuyla çeşitli tasarımlar yapılır. Silindir şeklindeki tasarımlar klasik ve şık bir izlenim verir. Silindir şekli oldukça düzdür. Üst kısmında hafif bir daralma olabilir. Bu, vazoya hareketlilik katar. Masalarda ve raflarda boy boy silindir vazolar oldukça şık durur. Evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katar. Yeşilin üzerinde tasarlanan eşsiz şekiller tarzınızı yansıtır. Kare ve dikdörtgen görünümlü olanlar modern görünür. Keskin hatlara sahiptirler. Yumuşak geçişlerden ziyade sert geçişleri sevenler için ideal bir tercihtir. Yuvarlak tasarımlar alışılmışın dışında farklı bir duruşa sahiptir. Büyük veya küçük olabilir. Oldukça şık ve zarif durur. Her çiçekle uyum sağlayamaz. Vazolar sizin tarzınızın bir parçasıdır. Bulunduğunuz ortamı renklendirir. Yeşil vazo yorumlarını inceleyerek size uygun olan modeli seçebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Bütçe Dostu Yeşil Vazo Fiyat Olanakları

Bütçe Dostu Yeşil Vazo Fiyat Olanakları

Herkes bulunduğu ortamda kendi tarzını yansıtmak ister. Evde veya işyerinde mutlu ve huzurlu olabilmek adına dekorasyon tasarımını kendiniz üstlenebilirsiniz. Dekorasyonun önemli parçası vazolardır. Asil ve zarif durur. İçine konulan çiçekler huzur ve renk verir. Eski yeşil cam vazo otantik bir duruşa sahiptir. Otantik ve eski tarz dekorları seviyorsanız eski ve ahşap tasarımları tercih edebilirsiniz. Modern bir görünüm istiyorsanız yeni tarz cam vazolar tam size göredir. Yeşil rengin üzerindeki desenler oldukça çeşitlilik gösterir. Dekoratif ürünlere çok farklı şekiller verilir. Nar şekli, insan şekli gibi farklı tasarımlar mevcuttur. Evinizin diğer eşyalarıyla uyumlu olan vazoyu tercih edebilirsiniz. Yeşil vazo fiyatları tasarımına ve kalitesine göre değişkenlik gösterir. Geniş fiyat aralığına sahip Trendyol’dan dilediğiniz yeşil vazoyu seçebilirsiniz.