"

3M

" araması için 6029 sonuç listeleniyor

3M Pratik Ürünler ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Uzun zaman önce kurulan 3M, geniş ürün yelpazesi ile satış sektöründe yerini alır. Üretim alanında gösterdiği faaliyetler sayesinde adından sıklıkla bahsettiren marka; temizlik, kırtasiye, yapıştırıcı, güvenlik, otomotiv gibi farklı alanlarda günbegün gelişim gösterir. 12 mm kalınlığındaki 50 metre 3M çift taraflı bant, hızlı ve güçlü yapışma özelliğine sahiptir. Çok amaçlı kullanıma uygun olduğu için çeşitli malzemelerin yapıştırılmasında ve monte edilmesinde kullanılır. Pürüzlü ve pürüzsüz duvarlarda etkilidir. Farklı uzunluklardaki 3M cırt bant, duvara çerçeve ve dekoratif eşya süslemelerinin yapıştırılmasında kullanılır. Gizlilik özelliği sayesinde estetik bir görünüm sağlarken çivi izinin oluşmasını önler. Kış aylarında soğuk havanın ve rüzgarın balkon kapılarından evin içerisine girmesini önleyen 3M kapı bandı, içerideki sıcak havanın korunmasına etki eder. Ev içerisindeki sıcaklığı korumak enerji tasarrufu sağlayarak bütçenize katkı sağlayabilir. Plastik, cam, metal gibi malzemelerin birbirine tutturulmasını ve başka alanlara monte edilmesini sağlayan çift taraflı köpük bant çivi yerine kullanılabilir. Yoğun yapıştırma gücü sayesinde yapışkanlarında salma gerçekleşmez.

Otomobillerin yüzeyi çizilebilir veya boyalarında kalkmalar olabilir. Dış etkenlere maruz kaldığı için renginde solmalar meydana gelmemesi için 3M seramik kaplama tercih edilebilir. Bu malzeme aracın yüzeyini korur. Deri döşeme koltukların güneşe maruz kalması sırasında yüzeyde zedelenmeler olur. Araç içi aksesuarlarının yanı sıra araçta yolculuk yapan kişilerin de güneşten etkilenmesi için tercih edilen 3M oto cam filmi, son yıllarda yaygın olarak kullanılan malzemeler arasındadır. Dışarıdan bakıldığında iç bölümü göstermeyen filmler, aynalı ve aynasız şekilde tasarlanarak beğeninize sunulur. Uygulama sırasında cam yüzeyine özel sıvı yapıştırıcı kullanılarak kurumaya bırakılır. Açık, orta ve koyu tonları arasından seçim yaparak istediğiniz uzunluktaki filmi alabilirsiniz. 3, 6, 10 metre uzunluklarındaki çizilmez özellikli olan cam filmlerinden de tercih edebilirsiniz. Araçların dış yüzeyindeki boyaları koruyan 3M cila, 1 litrelik ambalajlarda sıvı halde ya da sprey şişelerde bulunur. Kullanım sonrası araç üzerinde renk eşitlenmeleri gözlenerek parlak bir görünüm sağlanır. Aşınan yüzeyler için kullanılan 3M pasta cila, çizilmelerin ve boyalardaki yıpranmaların düzeltilmesini sağlar. Pasta zımparalama işlemi yapar ve cila parlatma görevindedir. Ürün çeşitlerinin hepsine Trendyol’dan ulaşabilir, ihtiyacınız olan eşyaların siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.

Üstün Kalitede Güvenlik Ekipmanları

Üstün Kalitede Güvenlik Ekipmanları

Sektöre ilk girişi zımparalama malzemeleri üretimiyle olan marka, sonraki zaman dilimlerinde yapıştırıcıyı bünyesine alır. Gücünü sürekli artırarak çeşitlerinin çoğalmasını sağlaması ile beraber bugünkü halini alır. İnsan sağlığı her dönemde önemsenen ve üzerine çalışmalar yapılan alanlardandır. Güvenli çalışma sağlayan 3M baret, özellikle inşaat sektöründe kişinin yüksek bir noktadan düşmesi, elektrik çarpması veya ağır bir maddenin kişinin üzerine düşmesi gibi durumlarda baş bölümünü korur. Önemli organlardan olan kafa bölümünde kanama ya da kırık oluşma riskini aza indirir. Her rengi mevcut olan baretlerin ayarlanabilen çene altı kemerleri ve başın hava almasını sağlayan özel delikleri vardır. Önemli organlardan olan bir diğer yer ise gözdür ve iş sırasında 3M gözlük sayesinde oluşabilecek kazalar önlenir. Arkadan bağlanabilen ya da bağcıksız modelleri olan bu tarz ekipmanlar, tercih seçenekleri arasında yer alır. Yanıcı maddeden yapılan kaynak işlemi için 3M kaynak gözlüğü imal edilir ve bu işlem sırasında uygun gözlüklerin kullanılması gerekir. Göze bir şey sıçramasını ya da toz girmesini önlemek için diğer koruma gözlükleri kullanılabilir. Dış mekanda çalışan ve toza maruz kalan bireylerin ya da marangozhanede faaliyet gösteren ve ahşap tozuyla iç içe olan kişilerin 3M iş gözlüğü kullanması gerekir. Çok çeşitli atölyelerde de kullanılan bu ekipmanların takılması göz sağlığı için önemli bir konudur. Kimyasal maddelerin kullanıldığı iş ortamlarında ya da çalışmaların yapıldığı laboratuvar merkezlerinde bedenin zarar görmemesi için 3M yarım yüz maskesi kullanılır. Hafif ağırlıktaki maske, hava sistemleri ile uyum sağlayan özellikte üretilir. Solunum probleminin olduğu alanlarda kullanılır. Yıkama işlemi sadece su ve sabun ile yapılır. İçinde bulunan hava filtreleri rahat nefes alınmasını sağlar. Baş bantları ile istenen seviyede ayarlanır. Buharın oluştuğu ortamlarda gaz maskesi kullanılması gerekir. Tek kullanımlık olanların yanı sıra 3 katlı yıkanabilir özellikte olan 3M yüz maskesi, toplu ve kalabalık ortamlara girerken kullanılır. Nano teknolojili maskeler son sistemlere göre el değmeden üretilerek sizlere sunulur ve gün içerisinde kullanıma uygundur. Plastik ve şeffaf şekilde tasarlanan 3M siperlik, hafif bir ağırlıktadır. Bu sayede baş bölümünde ağırlık oluşturmaz. Arkadan ayarlanabilme özelliği vardır ve dışarıdan gelecek herhangi bir virüs tehlikesine karşı etkin koruma sağlar. Ağız, burun ve göz bölümünün kapatılması ile dışarıyla doğrudan temas kesilir. Normal yaşantı içerisinde gözlük kullanan müşteriler, kullandıkları bu objeleri gözlerinden çıkarmadan zorunda kalmaz ve gözlük üstü 3M koruyucu gözlük ile sert cisimlere karşı gözlük camlarını koruma altına alır. Göz ve çene bölümünü de içine alarak koruma sağlayan 3M tam yüz maskesi, zararlı gazların ve kimyasal maddelerin olduğu ortamlarda kullanılır.

İçerisinde bulunan yoğun hava filtreleri, rahat nefes almayı sağlar. İçi yumuşaktır ve cilde zarar vermez. Güvenlik tedbirleri için çeşitli aparatların yer aldığı bölümleri inceleyebilir, kullanım alanınıza göre ürün seçerek siparişinizi kolaylık şekilde oluşturabilirsiniz. Yapıştırma alanında kendini geliştirdikten sonra temizlik malzemeleri alanına yönelen marka, eldiven tasarımlarında çok amaçlı ürünler sunar. Limon ve vanilya kokularından mutfak eldivenleri üretilir. Hayvan postlarından hazırlanan eldivenler, araçların ve metal alanların cila işlemleri sırasında parlatmayı sağlar. Dikişsiz astar üzerine kaplanan model, her türlü çalışma sırasında kullanılır. Et kesim sırasında parmakların kesilmesini önlemek için % 100 paslanmaz çelikten imal edilen eldivenler vardır. Taşlama, mermer ve demir kesimi sırasında, göze sıçrama riski olan sıvı maddelerden korunmak için yüz koruyucu siperlik kullanılır. İki yönlü fermuarı ile rahat giyilip çıkarılabilen koruyucu tulumlar; laboratuvarda, temizlik sektöründe, boyama aşamalarında, çok çeşitli sanayi alanında ve hastane ortamında sıklıkla tercih edilir. Bilek ve alın bölümleri elastik yapıdadır. 3M tulum hafif dokudadır ve dayanıklı kumaşlarıyla yanmaya karşı koruma sağlar. Yüksek sesten rahatsız olanlar için 3M kulak tıkacı bulunur. İçerisinde 25 ve 50 çift bulunan paketler, tek kullanımlık özellikli modellerden gönderilir. Avuç içerisinde ovarak kulağa yerleştirilmesi ile kullanılır. Dışarıdan gelen sesleri azaltan ve yıkanabilir özellikli olan modeller, kutusuyla beraber gönderilir. Kapı altına yerleştirilen 3M rüzgar ve soğuk kesici, yakıt tasarrufu sağlanmasına katkı sağlar. Dış mekanlarda ve kamp alanlarında sevilerek kullanılan ürün, katlanabilir ve kolay taşınabilir özelliğiyle beğeni toplar. Gittiğiniz her yerde ateşin yanma derecesini artırır. Farklı amaçlar doğrultusunda pek çok malzemeyi birbirine tutturan 3M bant, üretimi fazla yapılan ve yapıştırıcı alanında gelişerek kendini dünyaya kanıtlayan seçenekler arasındadır. Kış mevsiminde pencere kenarlarından gelen soğuk hava, oda ısısını düşürür. Silikon malzemeden üretilen pencere bandı hava girişini engeller. Şiddetli yağışla sırasında yağmur geçirmeme özelliği vardır. Dışarıdan gelen sesleri engelleyerek ev içerisinde sessizliği sağlayabilirsiniz. şeffaf hava sızdırmaz bant, kapı altından soğuk hava gelmesini önlerken su geçirmez özelliği ile banyolarda da kullanılır. Dıştan gelen seslere karşı etkili olurken içeriye toz girmesini de önler. Sızdırmazlık özelliği, küçük böceklerin eve girmesini de engeller. Dayanıklı ve sert maddeden üretilen malzeme, kendinden yapışkanlı şekilde hazırlanır. 3M yapıştırıcı çeşitlerine ve farklı aparatlara Trendyol üzerinden ulaşarak kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Bütçenize Katkı Sağlayan 3M Ürünleri

Bütçenize Katkı Sağlayan 3M Ürünleri

Markanın ürünleri, temizlik ve yapıştırıcı alanında gelişim gösterirken üretilmeye başlanan diğer malzemeler de hızlı bir şekilde büyür. Yöneldiği her alanda kalite derecesini yükselterek ürünlerin sağlamlığını artırmayı hedefleyen marka, ortaya çıkardığı bir yapışkan malzemenin bir süre sonra güçlü ve farklı özelliklere sahip olmasını sağlar. 3M reflektif bant ışığı yansıtma özelliği sebebiyle kamyon, otobüs ve tır gibi araçlarda kullanılır. Fosforlu renkleri ve petek görünümündeki dış yüzeyi sayesinde fark edilebilirlik düzeyi yüksektir. Her türlü malzeme üzerinde ve boyalı alanda kullanılabilir. Tutma ve yapışma gücü artırılan bant, çift taraflı yapısı ile özellikle duvarlara asılan nesnelerde etkilidir. Çivilerin ve vidaların duvarlara hasar vermesinden dolayı hiçbir iz bırakmaması sebebiyle evlerde ve ofislerde tercih edilir. Estetiksel dış yüzeyleri, bir bant olduğu hissini oluşturmadan ürünlerin kolaylıkla yapışmasını sağlar. 3M çift taraflı bant plaka yapıştırması sırasında araç üzerinde bir delme işlemi gerçekleştirilmesine gerek kalmaz. Ürünün güçlü tutuculuğu sayesinde malzeme anında yapışır. Yağmurlu havalarda suya karşı dayanıklıdır. Güneşten ve diğer hava şartlarından etkilenmeyen yapışkanlığı, düz bir zemin üzerine uygulandığı zaman verim alınır. Okul camlarında ya da telefon ekranlarında kullanılan 3M cam filmi, güvenliğinizin korunmasını sağlar. Araçların far kısımları ve camları için tasarlanan 3M cam filmi fiyat incelemesini yaparak alacağınız ürüne karar verebilirsiniz. Araçların dış etkenlere karşı zaman içerisinde yıpranmaları sonucunda kötü görüntüler oluşabilir ve birtakım işlemlerden geçmesi gerekir. 3M boya koruma filmleri ve cilaları arasından seçim yaparak boyanın korunmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünler nerede satılır arayışı içindeyseniz Trendyol üzerinden yapacağınız alışverişiniz ile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortamdan siparişinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz. Her şeyi ince ayrıntısına kadar düşünülerek üretilen eşyalar, onları kullanan bireylerin rahat etmesini ve memnun kalmasını sağlar. Kitaplar üzerine not alma işlemi, kalemlerin sivri uçlarından dolayı yaprakları zedeler. Yapışkanlı post it yaprakları, her alana yapışabilir özelliğiyle şirket içinde ve günlük yaşantıda not alınmasını, gereken yere alınan notların yapıştırılmasını sağlar. Çözüm odaklı çalışan marka, öğrencilerin ve çalışanların beğenisine kullanışlı malzemelerini sunar. Müzik dinleme esnasında kullanılan 3M kulaklık aynı zamanda PC üzerinden oynanan çevrimiçi oyunlarda iletişim kurulması için mikrofon aksesuarı ile donatılır. Kablolu ve kablosuz Bluetooth kulaklık seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun konsolları, tabletler, telefonlar, laptoplar arasında 3M HDMI kablo ile bağlantı kurabilir, sesin ve görüntünün olduğu gibi bir başka cihaza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Kablo sayesinde evde ve toplantı salonlarında verimliliğin artması hedeflenir. Dış mekanda ve atölyelerde gürültülü çalışma ortamlarının kulağa zarar vermemesi için 3M peltor kulaklık tercih edilir. Yol çalışmaları sırasında mikrofon özelliği ile haberleşme imkanı bulunan cihaz, kulak sağlığı dikkate alınarak tasarlanır. İş güvenliği alanında gözlük kullanımı, önemli bir ihtiyaçtır. Gözlük fiyatları incelenerek çalışma ortamına uygun ürünler seçilir. Kaynak yapımı sırasında etrafa saçılan kıvılcımların yüze ve göze zarar verebilme ihtimali olduğu için bu tür işlemler sırasında baş bölümünü koruyan ve ayarlanabilir özellikte olan başlıklar tercih edilir. 3M havalı kaynak maskesi fiyatları otomatik ya da kapaklı olma özelliğine göre değişkenlik gösterir. Pürüzlü yüzeylerin düzleştirilmesini sağlayan 3M zımpara makinası, şarjlı ya da kablolu seçenekleri ile işlerin kısa süre içerisinde bitirilmesine yardımcı olur. İnsan sağlığını düşünerek tasarımlarını gerçekleştiren markanın tüm ürünleri Trendyol’da sizi bekler. 3M peltor özellikli kulaklıklardan diğer koruyucu aparatlara kadar her türlü ekipmana Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel Yapılarıyla Hayatınızı Kolaylaştıran Ürünler

Fonksiyonel Yapılarıyla Hayatınızı Kolaylaştıran Ürünler

Ev içinde ya da çalışma ortamında kullanılan temizlik, dekoratif, sağlık ve güvenlik malzemelerinin kullanılabilir olması ve göze hitap etmesi çok önemlidir. Bu tarz ürünlerin fiyat bakımından da uygun olması müşterilerin beklentileri arasındadır. Araç temizliğinde kullanılan 3M kil hamuru, cila ve şampuan gibi ürünler, içerdiği maddelerin türüne göre fiyat bakımından değişiklik gösterir. Endüstriyel alanda kullanılan 3M gaz maskesi, sahip olduğu özellikler ve koruyuculuk derecesi gibi faktörlerde oluşan farklılıktan dolayı çeşitli fiyatlarda sunulur. Farklı iş bölümlerinde kablo birleştirilmesi gereken işlemler sırasında elektrik akımını önlemek için kullanılan 3M izole elektrik bandı, eriyen ve kopan kablolarda kullanılır. Seramik, ahşap, cam gibi alanlarda yerden belirli bir yüksekliğe monte edilmesi gereken eşyaların tutturulmasında 3M silikon duvar bant kullanılır. Süslemelerde ve dekoratif görüntülere yer verilmek istenen alanlarda güçlü tutma yapısı vardır. Aynı işlevi görmesine rağmen kullanılan alan ve malzeme türlerinin farklılığından dolayı ürünler arasındaki fiyatlar değişir. Yapışkanlı askı sayesinde çivileme ve vidalama yapmadan banyo ve mutfaklarda çeşitli nesnelerin asılmasına yardımcı olur. Başka mekanlarda ise duvar süslemelerinde ve dekoratif tasarımların yerleştirilerek güzel görüntüler elde edilmesini sağlar. Değerli eşyaların yüzeylerinin de korunmasını önemseyen şeffaf kaplama sayesinde sade bir görünümle telefonunuzun dışını kırılmalardan korur. Bakıldığında fark edilmeyen ve estetik bir görünüme sahip olan tasarımlar ile dış yüzeylerin canlı renkleri korunur. Dış etkenlere karşı araçların boyalarının korunması için özel olarak tasarlanan 3M araç kaplama folyosu, kaporta üzerine yapıştırılır. Mevcut bulunan boyanın yıpranması önlenerek bütçeye katkı sağlanır.

Ürünlerin yüksek etkilere sahip olması fiyatlara yansır. Trendyol üzerinden detayları inceleyerek uygun fiyatlı ürünlerin siparişini oluşturabilirsiniz. Özel günlerin ve anların kişilerin hayatında önemli bir yeri vardır. Süslemelerde ve sürpriz partilerde kullanılan LED ışık, güzel bir ortamın oluşmasına etki eder. Evlerde, ofislerde gözle görünen ampullerin ve avizelerin yerine son sistemlere göre döşenen 3M LED aydınlatıcılar, tavanların görünmeyen kısımlarına gömme şeklinde yerleştirilir. Farklı bir ışıklandırma sistemine gerek kalmadan her alanda rahat bir şekilde kullanılır. İç mekanlara ya da dış kapı üzerlerine yerleştirilen şerit LED, uzaktan kumandayla yönlendirerek ya da üzerindeki düğmeye basarak çalıştırılan seçeneklere sahiptir. Minik ampullerin sıra halinde dizilmesi ile farklı renklerden tasarlanan ürün, oda içinde televizyon arkasına ya da çerçeve kenarlarına yapıştırılarak kullanılır. Aydınlatmalar görsel açıdan güzellik sunarken reflektör üzerine yapıştırılan fosforlu bantlar, acil durum anlarında kazaları önlemeye yardımcı olur. Yol kenarlarında açılan ışıklı bantlar, uzaktan gelen araçtaki şoförün dikkatini çekerek kaza riskini minimuma indirir. Çok amaçlı kullanımları olan 3M folyo, yapışkanlı özelliği sayesinde rahatça kullanılır. İstenilen yüzeylere tek renkli ya da desenli modellerden yapıştırılarak eşsiz görünümler elde edilir. Araç kaplama üzerinde de kullanılan 3M şeffaf folyo, yüzeylerin çizilmesini önleyerek boyanın korunmasına etki eder. Duvarlarda ya da aşınan yüzeylerde alanların temizlenmesini sağlayan 3M zımpara, yuvarlak ve kare şekillerinde sizlere sunulur. Rahat tutuş için fırça modelinde dizayn edilen çeşitlerinden de yaralanabilirsiniz. Temizlenen yüzeylerin yeniden boyaya ihtiyacı olduğu durumlarda göze sıçramaması için 3M boya maskesi takılır. İhtiyacınız olan tüm malzemelere Trendyol üzerinden ulaşarak fiyatları inceleyebilirsiniz. Online satış kolaylığı ile bulunduğunuz her noktadan rahat şekilde siparişinizi vererek dilediğiniz ürünlerin kısa süre içerisinde sahibi olabilirsiniz.