"

Siyah Maske

" araması için 900 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Siyah Maskeler Trendyol’da!

Siyah maske çeşitleri özellikle kalabalık ve kapalı ortamlarda farklı bulaşıcı hastalıklardan korunmayı sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde çevrede bulunan kişilerden ya da hava yoluyla geçebilecek virüs temelli hastalıklardan rahatlıkla korunabilirsiniz. Genel olarak siyah maske tek kullanımlık çeşitleriyle tercih edilir. Buna ek olarak siyah renk maske şık bir görünüme de sahiptir. Sağlık açısından kendinizi korumanızı sağlayan ürünler, aynı zamanda kıyafetinizle uyum sağlayabilir. Siyah şık maske ürünlerini gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genel anlamda hastanelerde kullanılan bu ürünler pek çok farklı alanda da tercih edilir. 3 katlı siyah maske etkili olanlar arasında gösterilebilir. Trendyol aracılığıyla farklı markalara ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı bütçe dostu fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Sağlığı Koruyan Ürünler

Sağlığı Koruyan Ürünler

Siyah maske faydaları oldukça fazladır. Bulaşıcı olan bazı virüs türleri havada asılı kalabilir yapıdadır. Havada belirli bir süre asılı kalarak yayılabilen bu virüsler, solunum yoluyla sizi olumsuz etkileyebilir. Siyah maske kullananlar genel olarak bu virüslerden yüksek oranda korunabilir. Ürünler farklı kat sayısına sahip olabilir. Özellikle koruyuculuğu yüksek bir ürün arıyorsanız, 4 katlı siyah maske çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bununla birlikte seçenekler farklı kutu içeriğine de sahip olabilir. Siyah cerrahi maske 3 lü, 5 li, 10 lu olarak mevcuttur. Sık sık bu ürünleri kullanmanız gerekiyorsa, siyah maske 50 li kutuları tercih edebilir. Bu seçenekler kullanım sıklığına ve ihtiyacına bağlı olarak değişiklik gösterir. Siyah maske özellikleri itibarıyla üstün bir koruma sağlar. Bazı markaların modellerinde burun telini ve kulak iplerini ayarlama imkanınız da bulunabilir. Siyah maske lastikli kulak kısımları sayesinde rahat bir kullanım sunar. Siyah maske ipli tasarımıyla her bireye kendi yüz tipine göre ayar yapma imkanı tanır. Bu sayede de konforlu bir şekilde ürünlerin kullanımı sağlanabilir. Siz de Tendyol üzerinden siyah maske sipariş ederek kendinizle birlikte çevrenizdekileri de koruyabilirsiniz.

Siyah Maske Nerede Satılır?

Siyah Maske Nerede Satılır?

Bu ürünleri Trendyol’dan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Siyah maske satın al şeklinde yapacağınız aramalar sonucunda birbirinden farklı markaya ait ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Siyah maske cerrahi anlamda tercih edilebilen bir çeşittir. Bu nedenle siyah maske medikal ürün kategorisine girer. Bu ürünler genel olarak tek kullanımlıktır. Buna ek olarak siyah maske yıkanabilir özellikte de olabilir. Bu ürünleri farklı yıkama sayısına bağlı olarak tekrar kullanabilirsiniz. Yıkanabilir siyah maske bez yapıdaki kumaşlardan üretilir. Hijyenik yapıda kaliteli siyah maske çeşitleri sayesinde hem kendinizi hem de çevrenizdeki kişileri korumanız mümkündür. Yüksek koruyuculuğa sahip bir ürün arıyorsanız, 3m siyah maske çeşitlerine göz atabilirsiniz. Siyah maske paket içerikleri markadan markaya farklılık gösterebilir. Siz de Trendyol aracılığıyla siyah maske kutu şeklinde satın alacağınız ürünler sayesinde kendinizi koruyabilirsiniz.

Uygun Siyah Maske Fiyatları Trendyol’da

Uygun Siyah Maske Fiyatları Trendyol’da

Ürün fiyatları markadan markaya ve modelden modele farklılık gösterebilir. Siyah maske markaları pek çok farklı ürünü müşterilerine sunar. Siz de bu siyah maske modelleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Tek renk ürünlerle birlikte eğlenceli modelleri de alabilirsiniz. Siyah maske desenli olarak farklı tasarımlarla da üretilir. Hayvanlar ve çiçekler ya da geometrik şekillerin kullanıldığı modellerde fiyat farklılıkları oluşabilir. Bazı markalar siyah maske resimli ve baskılı seçeneklerini de müşterilerine sunar. Siyah maske şekilli tasarımıyla her yaştan müşteriye hitap etmeyi başarır. Siyah maske baskılı çeşitleri hem yetişkin hem de çocukların kullanımı için uygundur. Siyah maske kumaş yapısı da markadan markaya farklılık gösterebilir. Bu siyah maske pamuklu kumaş yapısına sahip olabilir. Pamuklu kumaşa sahip olan ürünler cilt dostudur. Trendyol aracılığıyla siyah maske çeşitleri arasından uygun fiyatlı seçimler yapabilir ve kendinizi bulaşıcı hastalıklara karşı koruyabilirsiniz.

Siyah Cerrahi Maske Nerede Satılır?

Siyah cerrahi maske modelleri; gözenek yapısı, lastik özellikleri ve kalınlık bakımından farklı yapılarda olabilir. Ayrıca pakette bulunan adet sayısı farklı olan seçenekler de vardır. Telli ve telsiz olarak hazırlanan tasarımlarda koruyuculuk seviyesi değişir. Farklı yapıya sahip ve virüslere karşı koruma özellikleriyle ön plana çıkan siyah cerrahi maske çeşitlerini Trendyol’dan bulabilirsiniz. Yüz yapısı ve kişisel tercihler göz önünde bulundurularak seçilen modeller, üstün koruma sunar. Ayrıca adet sayısı fazla olan seçenekler son derece avantajlıdır. Hastalıklardan korunmak amacıyla bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Kaliteli markaların tasarladığı maskeler arasından kendiniz için uygun olanları Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Cerrahi Maske Ne Renk Olur?

Cerrahi maskeler, yapısal özellikler ile beraber farklı renklerde de dizayn edilir. Mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz ya da gri renklerine sıklıkla rastlanır. Hastane ortamında kullanılan cerrahi maskeler, genellikle mavi ve yeşil renkte olur. Bununla beraber beyaz renk maskeler de tıbbi ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Renkli ve desenli olarak tasarlanan modeller günlük yaşantıda hastalıklara karşı korur. Çiçek, yaprak veya hayvan figürü gibi desenlerden meydana gelen alternatifler de vardır. Tarzınız ile uyumlu olan renk ve desenleri günlük yaşantıda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah Cerrahi Maske Çeşitleri Nelerdir?

Siyah renkte hazırlanan cerrahi maskeler, üç çeşittir. Ameliyathane maskesi, operasyonlarda kullanılan cerrahi çeşit olarak bilinir. Bu modelin üst kısmında bir adet tel vardır. Bu tel tasarımı, virüs ve bakterilerin bulaşmasını büyük oranda önler. Kat sayısı fazla olan ameliyathane maskeleri, virüs yoğunluğuna göre kullanılır. Diğer iki çeşit ise N95 ve FFP olarak bilinir. Yüksek koruyuculuğu sayesinde ön plana çıkan bu ürünler, virüs ve bakterilerin geçişini engelleyen filtre sistemine sahiptir. Virüs ve bakterilerin yanı sıra havanın kirli olduğu ortamlarda ciğerleri korumak amacıyla da bu tip cerrahi maskeler kullanılır. Ayrıca kritik ameliyatlarda N95 maske çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Filtre tasarımının kalınlığından nefes almak zor olabilir. Bu sebeple büyük riskler olmadığı durumlarda klasik ameliyathane cerrahi maskeleri kullanılır.