"

Beyaz Maske

" araması için 1307 sonuç listeleniyor
Farmisol Maske 4'lü Paket

FarmisolMaske 4'lü Paket

(9)
Maske 4'lü Paket
75 TL
18,75 TL
/adet
Sepete Git

Beyaz MaskeSeçenekleri ile Cildinizi Şımartın

Damlacık yolu ve hava yolu gibi birçok şekilde bulaşan virüslere karşı alınan önlemlerin başında maskeler gelir. Maskeler, virüslerin vücuda bulaşmasını tam anlamı ile engellemese bile büyük ölçüde korunmanıza yardımcı olur. Kullanacağınız maskenin sizi virüslere karşı en iyi şekilde koruması için doğru maske seçimi yapmanız büyük önem taşır. Aynı zamanda günün büyük çoğunluğunda yüzde taşınan maskeler giyim tarzının da bir parçası haline gelir. Beyaz maske ise içlerinde en sade ve en çok tercih edilenlerdendir. Beyaz yüz maskesi hem virüslerin bulaşmasının önüne geçmeye yardımcı olur hem de görsel açıdan tarzınızla uyum sağlar. Birçok farklı tarz ve fonksiyonda bulacağınız maskeler arasından beyaz maske tek kullanımlık olanları sağlık açısından daha yararlıdır. Tek sefer kullanıp atarak maskenin üzerinde gün içinde biriken mikropları da atmış olursunuz.

Sağlığınıza ve Tarzınıza Önem Veren Beyaz Maske

Sağlığınıza ve Tarzınıza Önem Veren Beyaz Maske

Maskeler birçok virüse karşı koruma sağlayan ürünlerdir. Diğer yandan sizin hastalık kapmış olma ihtimaliniz düşünüldüğünde beyaz maske ağız etrafını en iyi şekilde kapatarak virüslerin dışarı çıkmasını engeller. Hem sağlığına hem de tarzına önem veren kullanıcılar için beyaz desenli maske seçenekleri tavsiye edilir. Birbirinden farklı desenlerde bulabileceğiniz bu maskelerin hem tek kullanımlık hem de yıkanabilir olanları mevcuttur. Beyaz maske yıkanabilir özellikte olan modelleri şık tasarıma sahip olsa da günlük olarak yıkanıp dezenfekte edilmesi gerekir. Kıyafetlerinizle de kombinleyeceğiniz farklı modellerden satın alarak hem kıyafetinizi hem de maskenizi birbiriyle uyum içinde kullanabilirsiniz. Bu sayede hem sağlığınızı korur hem de şık görünüşünüz ile dikkat çekersiniz. Alerjisi olanlar veya tozdan çabuk etkilenenler için 3 katlı beyaz maske hayat kurtarıcı özelliktedir. Dışarıdan gelen havayı 3 katlı olması sayesinde iyice süzerek temiz havayı solumaya yardımcı olur. Virüslere karşı yüksek koruma sağlayan bu model aynı zamanda nefes alıp vermeyi de zorlaştırmaz.

Birbirinden Farklı Beyaz Maske Çeşitleri

Birbirinden Farklı Beyaz Maske Çeşitleri

Günümüzde virüslerin artması ve insanların bilinçlenmesi nedeniyle piyasada birbirinden farklı özellikte beyaz maske çeşitleri bulunur. Her birinin farklı özelliği olan bu çeşitler arasından ihtiyacınızı en iyi karşılayacak olanı Trendyol üzerinden seçebilirsiniz. Beyaz telli maske burun kısmını kavrayarak maskenin yüzden düşmesini engeller özelliktedir. Bu sayede gün boyu maskenizi yüzünüze tam oturmuş şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz pamuklu maske ise yumuşak dokusu sayesinde hassas cildi olan kişiler için çok kullanışlıdır. Dışarıdan gelen kirli havayı pamuklu dokusu sayesinde filtreleyerek temiz hava almayı kolaylaştırır. Beyaz medikal, cerrahi, hastane, doktor maske modelleri ise hem tıp alanında hem de günlük hayatta yüksek koruma sağlayan ürünlerdir. Beyaz plastik maske tutacakları ise günümüzün vazgeçilmezleri arasındadır. Tutacak sayesinde maske yüze tam oturur ve maskenin ipleri kulakları rahatsız etmez.

Beyaz Maske Fiyatları Trendyol’da

Beyaz Maske Fiyatları Trendyol’da

Beyaz maske fiyatlarını etkileyen birçok husus bulunur. Bunların başında beyaz maske modelleri gelir. Satın alacağınız modelin rengi, kalitesi ve kaçlı pakette olduğu fiyatı büyük ölçüde etkiler. Beyaz tıbbi maske maske fiyatları standart maskelere göre daha farklıdır. Bunun sebebi ise daha yüksek kalitede ve virüslere karşı daha iyi koruma sağlamasıdır. Fiyatı etkileyen bir konu da üretildiği malzemedir. Beyaz penye maske kaliteli malzemelerden üretilmesi ve yıkanabilir özellikte olması nedeni ile tek kullanımlık maskelere göre daha pahalı ve daha kalitelidir. Beyaz lastikli maske ise yüze takıldığı zaman kulak kısmında ağrı yapmaz ve bu nedenle tercih sebebi haline gelir. Beyaz maske kutu içerisinde 10’lu 20’li ve 50’li şekilde maskeler bulunan seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Kutu içerisinde fazla maske olan seçenekler diğerlerine nazaran daha ekonomiktir. Siz de dilediğiniz maskeyi Trendyol’da rahatlıkla bulabilir tek tıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.