İlgili Kategoriler
Çeşit
Fiyat
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Air Wick Oda Kokusu

" araması için 209 sonuç listeleniyor

Air Wick Oda Kokusu Çeşitleri ile Fresh Esintiler

Air Wick; 1943 yılında Amerikan pazarı için kurulan parfüm üreticisi firmadır. Firma ilk yıllarında sadece ABD pazarında parfüm üretim ve satış işleri ile uğraşırken daha sonraki dönemlerde oda kokusu satışları ile büyük başarı elde etmiş ve uzmanlık alanlarını parfümden, oda kokularına çevirmiştir. 1953 yılında; Amerika dışında da satışlarına başlayan Air Wick oda kokusu Avrupa başta olmak üzere Avusturya pazarına da hızlı bir giriş yaparak satışlarını katlamıştır. Ürünleri arasında ilk olarak; otomatik oda spreyleri yer alırken marka aynı zamanda yavaş salınım olarak bilinen kokulu çubuklar, kumaşlara özel kokulu spreyler, araba kokuları kokulu mum üretimleri ile de bilinmektedir. Oda spreyleri arasında Lavanta, bahar çiçekleri, turunçgiller, temizliğin esintisi, tropik rüya, manolya, yaz anıları, turkuaz sular gibi sevilen kokuları bulunurken, kokulu çubuklar için; mango-turunç, lavanta, manolya, doğanın mucizeleri, tropik rüya, yaz anıları, turkuaz sular, Safir mavisi ve pamuk taneleri, pırlanta ışıltıları ve gül yaprakları kokularını üretmektedir. Kumaşlara özel kokulu spreylerinde; temizliğin esintisi, lavanta, manolya, bahar çiçekleri, okyanus esintisi araba kokularında; anti-tobacco, akdeniz esintisi, lavanta, tropical çiçek esintileri, portakal çiçeği kokuları ve kokulu mumlarda ise; ağırlıklı çiçek esintilerini tercih eden Air Wick yanı sıra Orkide, Tarçın, Yasemin, Karamel kokularını tercih etmektedir. İnsanlar tarafından ağırlıklı olarak oda kokuları ile bilinen marka Air Wick elektrikli oda kokusu ile pek çok ev, iş yeri ve diğer alanlarda tanınan ve sevilen kokuları ile satışlarına devam etmektedir. Tek tek ürünlerin satışı yapılabildiği gibi aynı zamanda set olarak da ürünlerini satan marka, farklı kokuları set haline getirerek kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaktadır. Parfüm çeşitlerinde genel olarak çiçek kokularını tercih eden Air Wick aynı zamanda daha yumuşak kokular olan deniz esintisi ve tropik rüya gibi sevilen kokuların da üretimini yapmaktadır. Ürünlerin fiyatları farklılık gösterdiği gibi; sevilen ve klasikleşen kokular daha uygun fiyatlı satılırken, kokuların kalitesi ve yoğunluğuna göre fiyatta değişiklik gösterebilmektedir. Tek tek satılan ürünler daha uygun olarak kullanıcılara satılırken, set olarak satılan ürünlerin fiyatları pek çok kriter göz önünde bulundurularak farklı fiyatlandırmalar ile kullanıcılara sunulur. Otomatik sprey sıkma makinesi olmayan kişiler için; sprey sıkma makinesi ve spreylerin satıldığı özel setler raflarda yerini almaktadır. Otomatik sprey sıkma aparatları; marka tarafından özel olarak tasarlanan ve zamanlayıcıları ile belirli aralıklarla odanın kokusunu güzelleştiren ürünlerdir. Zamanlayıcıları ile 15, 30 ve 45 dakika aralıklarla otomatik olarak spreyi sıkan aparatlar kullanıcılara yardımcı olan ürünlerdir.

Kullanıldığı Ortamda Bahar Esintisi Yaşatan Air Wick Oda Kokuları

Kullanıldığı Ortamda Bahar Esintisi Yaşatan Air Wick Oda Kokuları

Air Wick oda parfümü ; çeşitleri arasında ağırlıklı olarak kokulu çiçeklerden yararlanırken pek çok güzel kokulu model farklı kombinasyonlar ile kullanıcılara sunulmaktadır. Markanın sevilen bahar kokuları arasında lavanta, manolya, gül ve tropik meyveler yer alırken kullanıcıların zevklerine göre seçim şansı sunulması markanın ilk önceliklerindendir. Air Wick oda kokusu lavanta kokusu ile markanın en sevilen kokularından birisi olurken, içerisinde bulunan temizleme etkili ve kötü koku hapsedici parçacıklar kullanıcılar tarafından sevilmektedir. Koku olarak ağır olmasına karşın evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen lavanta kokusu; bulunduğu ortamda hoş ve yumuşak bir hava katarak ortamın enerjisini anında değiştirmektedir. Air Wick oda kokusu manolya kokusu ise; lavanta da olan temizleme etkisi ve kötü koku hapsetme özelliklerine ek olarak daha yumuşak kokusuyla dikkat çekmektedir. Lavantanın yoğunluğunu sevmeyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği manolya kokusu; kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ve marka tarafından en fazla satışı yapılan çiçek kokularıdır. Markanın diğer kokuları arasında bulunan ve içerisinde birden fazla koku bulunan çeşitlerde kullanıcılara sunulmaktadır. Markanın bahar çiçekleri adını verdiği ürün, özellikle yaz aylarında pek çok kullanıcı tarafından tercih edilirken içerisinde beyaz çiçekler, frezya ve yasemin bulundurarak ferah bir kokuyu kullanıcıları ile buluşturuyor. Orman yolu adı verilen bir diğer kokuda ağırlıklı olarak böğürtlen kokusunu tercih eden marka, farklı kokuları bir araya getirerek ürün çeşitliliğini arttırdığı gibi; aynı zamanda ağır, orta ve yumuşak kokuları da kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Ortamın kokusunu temizleme özelliği olan oda spreyleri aynı zamanda odada bulunan kötü kokuları hapsederek temizliyor ve zararlı bakterilerden arındırıyor. Bahar kokularına ek olarak tropikal kokuları da bünyesinde barındıran ve kullanıcılarına sunan Air Wick özellikle mango-turunçgil ve turkuaz sular oda spreyi serileri ile farklı deneyimler sağlıyor. Turkuaz sular oda kokusunda; nane ve mentolü kullanan marka mango ve turunçgilden elde edilen oda kokusu ile daha şekerli ve tatlı kokuları elde ederek geniş bir koku skalası elde ederken, uzmanlık alanları olan bahar ve çiçek kokuları konusunda da kendisini kanıtlıyor. Firmanın farklı kokuları bir araya getirerek ürettiği kokular son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilirken, klasikleşen kokular arasına lavanta, manolya ve bahar çiçekleri girmiş durumda. Bu ürünler Air Wick oda kokusu çeşitleri denildiği zaman akla ilk gelen kokular olurken klasik kokuların fiyatları da diğer ürünlerin fiyatlarına oranlar daha uygun olarak satışa sunuluyor.

Geniş Kullanım Alanı ile Air Wick Kokuları

Geniş Kullanım Alanı ile Air Wick Kokuları

Air Wick markası denildiğinde akla ilk gelen; oda spreyleri olurken, firma çok farklı alanlar için özel ürünlerini tanıtmaya devam etmektedir. Oda spreyleri ev ve işyerleri kullanımı için uygun ve yoğun kokular olurken, araba ve diğer ortamlar için özel ürünleri bulunmaktadır. Evlerde oda spreylerine ek olarak; kokulu çubukları da sıklıkla tercih eden pek çok kişi bulunmaktadır. Yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren marka ev ve işyerleri için; bahar esintisi, manolya, lavanta ve diğer kokularını tanıtırken aynı zamanda sprey dışında özel kokulu çubukları da satışa sunmaktadır. Sürekli olarak koku yayan bu ürünler kullanıcılar tarafından tercih edilen kokular olurken, yumuşak ve hafif kokular olması nedeniyle de tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Air Wick bambulu oda kokusu kokulu çubuklar arasında sıklıkla tercih edilen model olurken aralıksız ve uzun sürekli kokuları ile kullanıcıların tercihleri arasındadır. Air Wick çubuklu oda kokusu çeşitleri arasında farklı kokular ve farklı etkiler bulunurken, spreyler gibi bulunduğu ortamın havasını temizlemeyen kokulu çubuklar, sadece yaydığı kokular ile bulunduğu ortamı daha ferah hale getirmektedir. Spreylere oranlar sürekli koku yayması ve devamlı olması ile kullanıcıların dikkatini çeken ürünlerde, hafif ve tatlı kokular tercih edilmektedir. Markanın yavaş salınım olarak adlandırdığı ürünler arasında; ayrıca tüplerde satışa sunulurken 8 haftaya kadar sürekli olarak koku yayan ve kokuları ile bulunulan ortamın havasını sürekli değiştiren ürünler de bulunmaktadır. Yavaş salınım ürünleri arasında Decosphere ve kokulu çubuklar yer alırken, bu ürünler sürekli olarak koku yayan ve kokuları ile ortamın havasını değiştiren ürünlerdir. Kullanım alanları ağırlıklı olarak ev ve işyeri olan, decosphere ve kokulu çubuklar küçük alanlardaki etkinliği ile bilinirken, spreyler daha geniş alanlarda daha yoğun koku yayabilirler. Kokular, decosphere ve çubuklarda farklı olurken, spreylerde farklı olmaktadır. Spreylerde daha yoğun kokulara sahip çiçekler ve farklı kombinasyonlar kullanılırken, kokulu çubuklar ve decospherlerde; tropikal ve kokulu meyveler kullanılmaktadır. Spreyler zamanlayıcıları ile aralıklı olarak kokuları yayarken diğer ürünler sürekli yayılım halindedir. Araba için de özel olarak ürünler tasarlayan Air Wick, marka olarak araç içi hava temizleme teknolojileri ile geliştirilen kokuları tercih etmektedir. Oda spreylerinde de hava temizleme teknolojisini kullanan marka, araba içi kokularında da bu teknolojiyi kullanarak kullanıcılarının sağlıklarını ön plana çıkarır ve ferahlık hissi sağlar.

Air Wick oda parfümü çeşitleri özellikle spreylerde yedek şişeler ile devamlı olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sayede oda parfümü bittiği durumlarda yenisini almaya gerek kalmadan sürekli kullanım elde edebilirsiniz. Air Wick oda kokusu püre manuel sprey 6’lı set ürünler arasında en fazla tercih edilen setler arasında yer alırken bu sayede uzun süre ferahlığı yaşayabilirsiniz. Setler içerisinde bulunan yedek şişelere göre değişebildiği gibi 1+1 setlere ek olarak 4’lü ve 6’lı setlerde kullanıcılara sunulmaktadır. Air Wick zaman ayarlama özellikleri ile de kullanıcılarına yardımcı olurken, zamanlayıcı sayesinde otomatik olarak belirli aralıklarla ferahlığı zirveye çıkarabilirsiniz. Zaman ayarı ile belirli aralıklarla spreyi sıkacak ve ortamı temizlediği gibi aynı zamanda kokusu ile kullanıcılarını ferahlatacaktır. Pek çok yerde ürünler hava temizleyici olarak da kullanılabildiği gibi oda kokuları Decosphere ve Freshmatic olarak tercih etmekte yine kullanıcılara bırakılmıştır. Herhangi bir ortama girildiğinde ilk dikkat edilen şey mekanının kokusudur. Zaman ayarlayıcı özelliğe sahip Air Wick spreyleri, bulunulan ortamın kötü kokmasına izin vermeden otomatik olarak kendini yenileyecektir. Air Wick oda kokusu zaman ayarı kullanıcının tercihine göre farklı aralıklara ayarlanabilmektedir. 15, 30 ve 45 dakika olarak ayarlanabilirken çoğu Air Wick otomatik zaman ayarlayıcılı aparatta zaman ayarı 9, 18 ve 36 dakika olarak belirlenmektedir. Zaman ayarlayıcı sprey aparatlarında ayrıca spreyin koku yoğunluğu da ayarlanabilirken, ürünün arkasında bulunan çiçek işaretleri koku yoğunluğunu temsil etmektedir. Buna göre; büyük çiçek çok yoğun kokuyu temsil ederken, orta büyüklükte olan çiçek orta yoğunluk, küçük çiçek hafif koku ve nokta ise otomatın kapalı olduğunu simgelemektedir. Ürünler genellikle pille çalışmaktadır. Pili biten ürünlerde kırmızı ışık sürekli olarak yanmaktadır. Ürünlerin pil kullanımları kokunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterirken, maksimum koku isteyen kullanıcılar için; piller 20 güne kadar dayanır. Orta ayarda kullanımlarda; 50 güne kadar ve hafif ayarda ise 60 güne kadar pillerin dayanabildiği veriler arasında yerini almaktadır. Sprey otomatlarına genel olarak 250 ml’lik şişeler yerleştirilirken, bu şişelere ortalama olarak 2.600 koku püskürtebilmektedir. Yedek şişeler kullanıcılara tavsiye edilenler arasında yerini alırken tek kullanımlık şişeler ortalama 30 ila 50 gün arasında kullanım sunmaktadır. Otomatik sprey püskürtücülerinin her yerde kullanılabileceği belirtilir. Marka tarafından ürünün en az 2 metre yükseklikte olması halinde daha etkili koku yayabileceği ve ortamın hava kalitesini daha hızlı temizleyebileceği aktarılıyor.

Air Wick Oda Kokusu Modelleri ve Fiyatları

Air Wick Oda Kokusu Modelleri ve Fiyatları

Manolyadan okyanusa, lavantadan mangoya ve bahar çiçeklerinden temizlik esintilerine kadar çok sayıda model ve koku çeşitliliği sunan Air Wick, ortamın atmosferini değiştirdiği gibi aynı zamanda hava temizleme teknolojisi ile sağlıklı ürünlerdir. Tekli spreyler olarak satılabildiği gibi kullanıcılar istekleri doğrultusunda kitler halinde alımlar da yapabilir. El spreyi modellerine ek olarak Decosphere ve Freshmatic makineleri de, bulunan markanın sabit kullanıcıları için Freshmatikler ve Decospherleri tavsiye ettiği bilinirken, sürekli kullanım dışında ki kullanımlar için sprey kutularını ve tavsiye ettiği biliniyor. Odalarda, iş yerlerinde, evlerde ve arabalarda rahatlıkla kullanılabilen Air Wick kumaş ve oda kokusu bahar çiçekleri kokuları ile kumaşları da koruyabilir. Kumaş koruyucu özellikli spreyler parfümlü etkileri ile kumaşlara sinen kötü kokuları engelleyip temizlediği gibi aynı zamanda oda spreyi olarak da kullanılabilmektedir. Koruyucu etkinliği normal oda spreylerine oranla daha yüksek olan ürünler, sıkıldığı durumlarda kötü kokuları temizlerken aynı zamanda temas ettiği kumaşlarda bulunan kötü kokuları da engellemektedir. Jel olarak da kullanılabilen Air Wick ürünleri daha küçük alanlar için tavsiye edilen ürünlerdir. Air Wick oda kokusu stick up dekoratif jel temizlik esintisi özellikle arabalarda ve elbise dolaplarında kullanılan, kullanıldığı alanda daha yoğun koku deneyimi sağlayan ürünlerdir. Koku deneyimine ek olarak elbise dolapları ve arabalar için tavsiye edilen jel kokular, 30 güne kadar etkili olurken aynı zamanda kötü koku engelleme teknolojisine sahiptir. Bu sayede arabada ve giysi dolaplarında oluşan kötü kokuları yok ederek ferahlığı ve temizliği sağlar. Kullanım alanı son derece geniş olan jel oda kokuları kedi kumları, tuvalet sifonları çöp kutuları ve odalarda kullanılabilir. Kötü koku yayan küçük alanlarda son derece etkili olan jel oda kokuları küçük olması nedeniyle daha rahat saklanabilir. Fiyatlandırma olarak ürünlerin kokuları, mililitre, set veya tekli olmaları gibi konular fiyatları doğrudan etkilemektedir. Tek tek satılan spreyler fiyatlandırma olarak daha uygun olurken, 1+1 setlerin daha uzun kullanımı vardır. Freshmatic ürünlere ek olarak alınan yedekli setler, fiyat olarak yüksek olurken aylarca alışveriş yapılmadan kullanım desteği sağlamaktadır. Kokulu çubuklar ve Decospherler fiyatları ile daha uygun olurken, kullanım sürelerinin değişkenliği ürünlerin fiyatlarını belirlemektedir. Air Wick oda kokusu fiyatları pek çok farklı etken nedeniyle değişiklik gösterebilmektedir. Tek bir kokuya sahip olan ürünler ile birden fazla kokuyu içerisinde barındıran ürünlerin fiyatları da farklıdır. Yüksek ml’li ürünlerde farklı fiyatlar ile raflarda yerini almaktadır.

Air Wick oda kokusu kullanımı son derece basit olmakla birlikte; makine kullanıcılarının yapması gereken sadece zamanlayıcı ve koku yoğunluğunu ayarlamaktadır. Geri kalan işlemi makine kendi başına hallettiği gibi; makine sahibi olmayan kullanıcılar spreyleri manuel olarak istedikleri zamanda püskürterek ferahlığı yaşayabilirler. Air Wick jel oda kokusu kullanımları ise; yapıştırılabilen veya sabitlenebilen yapıları ile istenilen bölgeye konularak kullanılabilir. Tamamen otomatik olan bu ürünler için yapılması gereken sadece kurulumdur. Decosphere ve kokulu çubuklar ise; dekorasyon ürünleri olarak kullanılabilir. Yerleştirilen ürünler, yavaş salınım sayesinde 8 haftaya kadar sürekli olarak koku yayacaktır. Air Wick oda kokusu kullananlar ürün kullanımın son derece basit olması nedeniyle makineleri almaya yönelirken, makine almak istemeyen kullanıcılar manuel olarak istedikleri zaman spreyi püskürtebilirler. Decosphere, Freshmatic, kokulu çubuk ve jeller kullanım olarak sadece istenilen bölgeye yerleştirilmesi sonrası hazır olurken, kullanıcıların sürekli olarak püskürtme eylemi yapmalarına gerek kalmayacaktır. Decosphere, kokulu mum ve kokulu çubuklar dekoratif ürünler olarak da kullanılabilmektedir. Aynalar, raflar ve masaların üzerine yerleştirilen ürünler sürekli olarak koku yayacak ve ortamın kokusunu yenileyecektir. Kullanım alanları fazla olan Air Wick ürünlerinin kullanılmak istenen araba, ev, iş yeri, giysi dolabı veya diğer alanlara sabitlenmesi gerekmektedir. Sabitlenen ürünler bitene kadar etkinlik göstermeye devam edecektir.