İlgili Kategoriler
Çekmece Sayısı
Dondurucu Özelliği
Enerji Sınıfı
Tip
Toplam Hacim
Fiyat
Renk
Genişlik
Yükseklik
Enerji Sınıf Aralığı
Derinlik
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Arçelik Derin Dondurucu

" araması için 54 sonuç listeleniyor

Sağlıklı ve Verimlilik Sağlayan Arçelik Derin Dondurucu Modelleri Trendyol'da!

Yerli markalar arasında yüksek performanslı başarılı ürünleri ile öne çıkan Arçelik, dünya geneline hizmet veren bir markadır. Türkiye’de de beyaz eşya denince akla gelen ilk isimlerden biridir. Köklü firma, yıllar süren deneyim, AR-GE çalışmaları ve kullanıcı deneyimleri ile en kaliteli ve dayanıklı ev aletlerini üretir. Hayatı kolaylaştıran bu beyaz eşya grubu içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden sonra en çok ihtiyaç duyulan grup derin dondurucudur.

Ev ve sanayi tipi çeşitleri bulunan Arçelik dondurucular başlangıçta yatay olarak üretime kazandırılmış, sonrasında kullanıcı isteklerine göre dikey boyutlu olarak da kendine yer edinmiştir. Genel olarak da evlerde yatay ve dikey ev tipi dondurucular kullanılır. Hem enerjiden, hem mutfak masraflarından hem de zamandan tasarruf etmeye yardımcı olan bu beyaz eşya grubunun önemi büyüktür. Özellikle kalabalık aileler için kurtarıcı olan Arçelik derin dondurucu yalnız yaşayanlar için de son derece elzem bir ev eşyasıdır.

Mevsiminde bol bol alınan sebze, meyve, et, balık gibi yiyecekleri saklamanın en kolay ve sağlıklı yoludur. Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌nofrost‌ ‌özelliği sayesinde yiyeceklerin besin ve vitamin değerlerini korurken taze kalmasını sağlar. Buzu çözülen yiyecekleri hemen ilk günkü tazeliğinde tüketebilirsiniz. Çalışanlar için fazla pişirilip artan yiyecekler ya da tüketilemeyip kalan meyve, sebze birçok yiyecek bu eşyalarda güvenle muhafaza edilebilir. İhtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken çıkarıp çözülmesini beklemektir.

Saklama ve muhafaza için son derece ergonomik olan ‌Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌8‌ ‌çekmeceli‌ depolama alanı ile de özellikle kalabalık aileler için son derece işlevseldir. Kullanım ihtiyacınıza ve evde konumlandıracağınız alana göre farklı boyut, hacim ve şekillerde pek çok model bulunur. Alandan tasarruf etmek isteyenler için Arçelik‌ ‌dikey‌ ‌derin‌ ‌dondurucu son derece kullanışlıdır. İşlevsel olarak yatay olanlardan farklı olmayan bu modeller, özellikle dar mutfaklar için yer kaplamaması açısından sıklıkla tercih edilir.

Yer konusunda sıkıntısı olmayanlar ise Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌sandık‌ ‌tipi‌ modelleri tercih edebilirler. Sandık tipi modeller de depolama, saklama için son derece elverişli olup yatay saklama haznesine sahiptir. Bu haznenin dışında birçok modelde ekstra depolama için işlevsel kapaklar mevcuttur. Farklı model ve çeşitlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üstün Teknik ve İşlevsel Özelliklere Sahip Arçelik Derin Dondurucu

Üstün Teknik ve İşlevsel Özelliklere Sahip Arçelik Derin Dondurucu

Yaşam temposu yoğun geçenler için kurtarıcı olan Arçelik No Frost derin dondurucular, özellikle yemek yapmaya zaman ayıramadığınız durumlarda yemeğe ulaşmayı ve pişirmeyi de kolay hale getirir. Sadece meyve-sebze, et değil; hamur işlerini, önceden pişirdiğiniz yemekleri ya da hazır gıdaları da depolayarak yorgun bir günde çok pratik bir şekilde doyurucu öğünler hazırlayabilirsiniz.

Hızlı yaşamın ve yoğun temponun en çok yönlendirdiği hazır gıdalar pratik hazırlama imkanı ile çok tercih edilir. Bu ürünlerde yiyeceklerin taze ve sağlıklı kalması için çok önemlidir. Kullanım sıklığı VE dondurmak istediğiniz yiyecek miktarına göre seçeceğiniz saklama kapasiteleri, Arçelik 100 lt derin dondurucu ile başlayarak 450 litreye kadar çıkar. Arçelik 150 lt derin dondurucu gibi seçenekler, küçük aileler için idealdir.

Genel olarak değişen miktarlarda iç hacme sahip olan bu beyaz eşyalar, enerji tüketimi, derinlik, çok fonksiyonellik, çekmece, raf gibi hem teknik hem de donanımsal anlamda farklı çeşitlere de sahiptir. Arçelik tek kapılı derin dondurucu, yer kaplamayan tasarıma sahiptir. Arçelik dolap tipi derin dondurucular, dikey formda olmaları sebebiyle kullanım kolaylığı sağlar. Arçelik ankastre derin dondurucu ise mutfağınızdaki diğer beyaz eşyalar ile mükemmel uyum sağlar. Eğer yatay bir cihaza ihtiyacınız varsa Arçelik üstten kapaklı derin dondurucuları tercih edebilirsiniz.

‌Arçelik‌ ‌A++‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ürün grubu içerisinde yüksek enerji tasarrufu ile öne çıkan modellerden biridir. Markanın diğer çeşitlerinde enerji sınıfı kapasiteye göre değişiklik gösterir. ‌Arçelik multimode derin dondurucu ‌günlük 10 kg’ye kadar çıkan hızlı dondurma özelliği ve düşük yakıt tüketimi ile en çok tercih edilen modellerin başında gelir. 8 bölmeli, 4 çekmeceli bol depolama alanı 300 lt hacmindeki model, kapı açık alarmına da sahiptir. Alarm sistemi dalgın olduğunuz anlarda ya da kapağın kapanmadığını fark etmediğiniz durumlarda devreye girerek gereksiz ısı ve enerji kaybının önüne geçer. LED ışıklar sayesinde kiler gibi penceresiz alanlarda bile ürünü kullanabilirsiniz. Son derece sessiz çalışırken, elektronik göstergeleri ile kumanda etmek son derece kolaydır.

Arçelik Inox derin dondurucu, kullanıcıya birçok kolaylık sağlar. Leke tutmayan inoks teknolojisi ile temizliği de son derece pratiktir. Nemli bir bezle tüm ürünün temizliğini kısa sürede yapabilir, raf ve çekmece gibi çıkarılabilir parçaları elde ya da bulaşık makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz. Arçelik statik derin dondurucu ise özel teknolojilerle donatılmış bir diğer modeldir. Multimode özelliği sayesinde kullanım durumunuz ve gıda stoğuna göre sadece alt ya da üst kısmı kullanabilirsiniz. Azalan ürünlerden sonra enerji tasarrufu sağlamak isterseniz üst kısmı ekonomik moda alarak kapalı bir şekilde kullanmanız da mümkündür.

Hayatı kolaylaştıran Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌özellikleri‌ bakımından farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır. Arçelik raflı derin dondurucu, kullanım kolaylığı sağlayarak farklı markalar içinden öne çıkar. Çekmeceli yapı sayesinde yiyecekleri kategorize ederek ayırabilirsiniz. Böylece donarak birbirine yapışmasını önlemiş olursunuz. Ayrıca et, tavuk, peynir gibi koku yapabilecek yiyecekleri de bir çekmecede toplayarak diğer gıdalara koku sinmesini önleyebilirsiniz.

Çekmeceleri yiyecek gruplarına göre ayırmak gıdaları kullanmak istediğinizde de işinizi kolaylaştırır, planlı olmak ise zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Gıdaları buzdolabı poşeti, streç folyo ya da dayanıklı plastik saklama kutularına koyarak muhafaza edebilirsiniz. Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌raflı‌ ‌sistemi ile de işinizi kolaylaştırır. Don halinde istiflenmiş yiyecekleri birbirinden ayırmak son derece zordur. Ancak raf kullanmanız dondurucunun hacminden daha verimli faydalanmanız ve ihtiyaç durumunda yiyeceklere daha kolay ulaşmak için ideal bir yöntemdir. Raflı, çekmeceli farklı renk seçeneklerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Derin Dondurucu Çeşitleri Nelerdir?

Her İhtiyaca Uygun Derin Dondurucu Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzün olmazsa olmazı derin dondurucular, aynı zamanda mutfaklarda çok büyük kolaylıklar sağlar. Arçelik difriz, yüksek teknoloji özelliği sayesinde her türlü yiyeceği hem tazeliğini hem vitamin değerlerini kaybetmeden dört mevsim hazır şekilde muhafaza eder. Arçelik derin dondurucu modelleri, mevsiminde taze olarak alınan fasulye, bezelye, barbunya, asma yaprağı, enginar, bakla, börülce, mısır, domates gibi sebzeleri; yine vişne, böğürtlen, ahududu, kızılcık, çilek, yaban mersini gibi meyveleri uygun bir bütçe ile alıp mevsiminin dışında da tüketmenize olanak verir.

Dini bayramlarda artan et ve sakatatlar için de ihtiyaç duyulan difriz, parçalar haline getirip paketlediğiniz etleri sonra tüketmek üzere saklamak için idealdir. Eğer toptan alışveriş yapıyorsanız Arçelik 300 lt derin dondurucu gibi geniş saklama kapasitesine sahip modellerden faydalanabilirsiniz. Gıda üzerine bir işletme sahibiyseniz Arçelik 500 lt derin dondurucuyu tercih edebilirsiniz. Uzun sürede tüketilmeyecek olan, raf ömrü kısa olan yiyecekleri de daha sonra tüketmek üzere derin dondurucuya atabilirsiniz.

Genel olarak kullanım ihtiyaçlarına göre modeller hızlı dondurma, uyarıcı sensör, dokunmatik ekran, sandık tipi ve buzdolabı tipi, çekmeceli ve raflı farklı çeşitlere sahiptir. Arçelik, hem buzdolabı hem derin dondurucu olarak kullanılabilen ikisi bir arada tasarımlar da geliştirir. Markanın geniş ürün gamında beyazın yanı sıra en çok tercih edilen ürün Arçelik gri derin dondurucudur. Mat, metalik renkte olan ve leke tutmayan bu renk, mutfaklara ayrı bir hava ve gösteriş kattığı için değişiklik yapmak isteyenler için de değerlendirebilecekleri bir fırsat olabilir.

İç hacme göre değişiklik gösteren‌ model ölçüleri‌ en azdan en büyüğe doğru sıralanır. Örneğin Arçelik 550 lt derin dondurucu bu kategorideki en büyük difriz olma özelliğini taşır. Bu kadar büyük bir derin dondurucu kalabalık aileler ve gıda sirkülasyonun yoğun olduğu cafe, restoran gibi mekanlarda daha çok kullanılır. Alan açısından sorun yaşamayanlar, Arçelik‌ 400‌ ‌lt‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ kapasitedeki modelleri de tercih edebilir.

Arçelik derin dondurucu, küçük tasarımlarla da kullanıcı karşısına çıkar. Fazla yeri olmayan küçük mutfaklarda ise 59 cm derinliği, 54 cm genişliği ve 84 cm yüksekliği bulunan Arçelik‌ ‌3‌’‌lü‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ kullanabilirsiniz. 3 bölmeye sahip olan bu model 1 çekmece ve 2 kapaklı kısımdan oluşur. 102 lt brüt hacmi olan bu difriz hızlı dondurma özelliğininin yanı sıra statik soğutma sistemine de sahiptir.

Yaşam alanında yer tasarrufu sağlamak isteyenler, Arçelik mini derin dondurucu seçeneklerini değerlendirebilir. Arçelik yatay derin dondurucu, duvarı kapatmaması yönüyle tercih edilebilir. Bu nedenle Arçelik sandıklı derin dondurucu modelleri, geniş fakat alçak alanlar için idealdir. Değişen hacimlerde ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü Trendyol’dan hızlıca bulabilirsiniz.

Arçelik Derin Dondurucunun Kolay Kullanım Avantajları Nasıldır?

Arçelik Derin Dondurucunun Kolay Kullanım Avantajları Nasıldır?

Her mevsimin kendine göre sebze ve meyvesi mevcuttur. En doğalından tüketmeye özen gösterilen tüm yiyecekleri uzun süre muhafaza etmek ise difrizler olmadan mümkün değildir. Günümüz şartlarında difrizler mevsimleri beklemeden kendine has özelliği ile daima sağlıklı ve doğal beslenmeye imkan tanır. Ayrıca zamandan bağımsız olarak yiyecek tüketimi için gerekli ortam koşulları da bu ürünlerle sağlanmış olur. Arçelik derin dondurucu 315 litre hacmi ile yiyecekleri uygun saklama koşullarına riayet edildiğinde gerek çiğ gerekse pişmiş her şekilde koruma altına alır. Az yer kapladığı için de her ev için idealdir.

Arçelik derin dondurucu ölçüleri farklı ebatlarda olup ailelerin kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Hem zamandan kazanmak hem ekonomik yönden tasarruf sağlamak için Arçelik derin dondurucu büyük boy kalabalık evlerde vazgeçilmez demirbaşlardan biridir. Büyüklüğünün avantajı ile daha geniş ve daha derin iç hacme sahip olan Arçelik 7 çekmeceli derin dondurucu birbirinden bağımsız sürgülü çekmeceler sayesinde sebze, meyve ve tüm gıdaların kokularını birbirine karışmadan koruması bakımından da kullanışlıdır.

Kir ve koku yapmayan özel teknoloji sayesinde temizliği de son derece kolaydır. Temizliği donmuş gıdaların bittiği ve içinin boş olduğu bir zamana getirirseniz, temizlik süresince donmuş yiyeceklerin bozulmasının da önüne geçersiniz. Fişi prizden çıkartarak temizliğine başladığınız ürünü, ılık karbonatlı su ve bir bez yardımı ile silip ardından ise kuru bir bezle nemini alarak sonlandırabilirsiniz. Çekmece, kapak, raf gibi parçaları da temizledikten sonra dikkatli bir şekilde yerleştirmeye özen göstermelisiniz. Eğer çekmeceli modeller size hitap etmiyorsa tercihinizi Arçelik sandık tipi derin dondurucudan yana kullanabilirsiniz. Markaya ait aradığınız tüm ürünlere ve ürün grubuna ait değişebilir parçalara Trendyol avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Arçelik Derin Dondurucu ile Sağlıklı Beslenme İmkanı

Arçelik Derin Dondurucu ile Sağlıklı Beslenme İmkanı

Yemek yapmak çoğu kişi için keyif verici olsa da fazla vakit alır. Hızlı ve yoğun yaşam temposunda ise çalışan aileler için bu zamanı yaratmak kolay olmayabilir. Bu gibi durumlarda genel olarak hızlı hazırlanabilen, doyurucu ancak besin değerleri açısından sağlıksız tercihler yapılabilir. Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌modelleri‌ ise geniş zamanlarda özenle pişirilmiş ev yemeklerini saklamak için ideal olup hem çalışan ailelerin hem de diyet yapanların en büyük yardımcısıdır.

Önceden pişirip dondurucuya attığınız tüm yemekleri eve yorgun döndüğünüz günlerde mikrodalga fırın ya da ocakta birkaç dakika ısıtıp afiyetle yiyebilirsiniz. Yemekleri önceden hazırlayıp gün gün planlama yapmak hem mutfak masraflarında hem de sağlıklı beslenmede istikrar kazanmanıza yardımcı olur. Örneğin, Arçelik‌ ‌6‌ ‌çekmeceli‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ modelinde, çekmeceleri besin gruplarına göre 1. çekmece için et, 2. sebze, 3. meyve, 4. pişmiş baklagil ve 6. çekmeceyi de hazır gıdalara ayırarak organize edebilirsiniz. Neyin nerede olduğunu bilmek de işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Sadece aileler için değil, yalnız yaşayanlar için de sorun olabilen yemek hazırlama işi için daha küçük olan Arçelik 3 çekmeceli derin dondurucu ya da ‌Arçelik‌ ‌215‌ ‌lt‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ seçenekleri de tercih edilebilir. A+++ enerji olan bu modeller, düşük elektrik tüketimi ve uygun faturalarla aile bütçesine de katkı sağlar. Günden güne teknolojik olarak büyüyen standartlarla da verimliliği ve performansı artan ürünler, model ve kullanım yönünden değişiklik gösterir.

Renk ve tasarım açısından fark yaratan modeller içinden kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmeniz, satın aldığınız üründen en yüksek verimi de sağlamanıza yardımcı olur. Trendyol üzerinden tüm ürün gruplarını kolayca inceleyebilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygun Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları Nasıldır?

Farklı Bütçelere Uygun Arçelik Derin Dondurucu Fiyatları Nasıldır?

Mevsiminde uygun fiyatlarla alınan ürünleri mevsimi dışında da en uygun şekilde tüketmek için ideal olan dondurucular ev bütçesine sağladığı katkılar sebebiyle de son derece ekonomiktir. Arçelik A+, A++ ve A+++ derin dondurucular, en az enerji ile maksimum verimlilik sağlar. Arçelik derin dondurucu 290 lt 16 kg soğutma kapasitesine sahip ürünün günlük enerji tüketimi sadece 0.841 kWh kadardır.

Ürünün fonksiyonları da fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Arçelik çift fonksiyonlu derin dondurucu gibi seçeneklerin fiyatları, diğer ürünlerden farklı seyredebilir. Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌fiyatları‌ model ve serisine göre değişse de genel kullanım olarak her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur. Ürünü ergonomik olarak bir üst segmente taşıyan her özellik ve renk gibi estetik faktörler fiyat değişimindeki en önemli nedenlerdir.

Arçelik derin dondurucu boyutları da fiyat değişimine sebep olur. Örneğin; Arçelik 600 lt derin dondurucu, daha küçük modellere göre farklı bir fiyata sahiptir. Arçelik 200 lt derin dondurucu ise büyük cihazlara kıyasla daha ulaşılabilir fiyatlarla tüketici karşısına çıkar. Büyüklü küçüklü, yatay ve dikey, çift ve tek kapaklı, uyarı sensörlü, ışıklı, raf ve çekmece sistemi bulunan pek çok farklı model, marka tarafından geliştirilip kullanıcıların beğenisine sunulur. Arçelik 250 lt derin dondurucu gibi modeller, ekstra bakım ve masraf gerektirmemesi sebebiyle son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Ürün kategorisinde ergonomik yapısı, uygun fiyatlı seçenekleri ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Arçelik‌ ‌5‌ ‌çekmeceli‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌, maddi olarak da tam bir fiyat performans ürünüdür. Çok büyük ya da çok küçük bir üründen ziyade orta karar bir derin dondurucu arayanlar için hem fiyatıyla hem özellikleriyle idealdir. Genel olarak 5 çekmeceli modeller arasında aranan ürün aslında 1 bölme ve 4 çekmeceden oluşmaktadır. 170 lt kapasitesi ve A+ enerji sınıfı ile öne çıkan difriz 54.2 cm genişliğe, 145.6 cm yüksekliğe ve 61 cm derinliğe sahiptir. Hızlı dondurma özelliği ve bölmesine de sahip olan modelin kapağı da farklı yönlü değiştirilebilir. Genel özellikleri ile çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan ürünün farklı renk seçeneklerine Trendyol üzerinden filtreleme yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.

Arçelik Derin Dondurucu Çeşitleri Trendyol’da

Arçelik Derin Dondurucu Çeşitleri Trendyol’da

Beyaz eşya grupları içinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan derin dondurucular, girdikleri eve kolaylık ve bütçe tasarrufu sağlar. Sizin için de buzdolabında bulunan dondurucular küçük ve yetersiz gelmeye başladıysa binlerce marka ve ürünü doğrudan kullanıcılara ulaştıran Trendyol’da aradığınız ‌Arçelik‌ ‌indirimli‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ modellerini kolayca bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Milyonlarca ürün, deneyim, yorum ve inceleme ile ihtiyaç duyduğunuz dondurucu modellerini aklınızda soru işareti kalmadan değerlendirip, seçebilirsiniz. Sadece ürün çeşitlerini değil, Arçelik derin dondurucu yedek parça ihtiyaçlarınız için de Trendyol güvenilir bir adrestir. Genel olarak aradığınız tüm yedek parçaları bulabileceğiniz gibi bozulan bir parçayı yenisi ile değiştirerek ürünün kullanım ömrünü uzatabilir, yeni bir dondurucu arayışına girmeden güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tüm bu avantajların yanı sıra geniş ürün gamı ile de öne çıkan sayfada markanın farklı renkteki ürünlerine de filtreleme yaparak kolayca ulaşabilirsiniz. Arçelik 4, 5 ve 6 çekmeceli derin dondurucuları inceleyerek karşılaştırabilirsiniz. Arçelik çekmeceli derin donduruculardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Özel seriler, indirim dönemleri ve kaçırılmayacak fırsatlarla markanın pek çok ürününe sayfa üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca satın almak istediğiniz modelle ilgili Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyerek ürünün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağından emin olabilirsiniz. Böylece Arçelik dikey derin dondurucunun mu yoksa yatay modelin mi size uygun olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kullanıcı değerlendirmelerine dayanan Arçelik‌ ‌derin‌ ‌dondurucu‌ ‌yorumları‌ ‌ürünü sipariş vermeden önce size en gerçek ve tarafsız gözlemleri, kullanıp deneyenlerin kendi değerlendirmelerini sunar. Trendyol’dan uzun ömürlü kullanmayı amaçladığınız ürünün, teknik ve tasarım dışında merak edilenlerine yapılan yorumlar aracılığıyla ulaşabilir, satın almadan önce ürün hakkında detaylı bir değerlendirme yapabilirsiniz.