Marka
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Seg

" araması için 186 sonuç listeleniyor

En Yeni Teknolojilerle Sunulan Kaliteli SEG Ürünleri Trendyol'da!

Zorlu Holding bünyesinde yer alan SEG, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı ürünleri üstün teknolojilerle donatır. Üstün teknolojilerle donatılmış SEG ürünleri geniş bir yelpazede çeşitlilik gösterir. Markanın ürettiği ürünler arasında; çamaşır makinesi, klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, televizyon kumandası, fırın, uydu alıcısı, derin dondurucu, termosifon ile ekran kartı bulunur. Marka ürünlerinde kaliteli hammadde ve malzemeleri kullanır. Kaliteli eşyalarını yenilikçi tasarım anlayışıyla bir araya getirir. Markanın beyaz eşya yapı grubunda en çok dikkat çeken çamaşır makinesi 1000 devir gücü ayarı, 7 ve 9 kilo çamaşır yıkama kapasitesi seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulur. A++ enerji sınıfında 1000 devir sıkma gücünde çalışan 9 kg yıkama kapasiteli çamaşır makinesi; 78 desibel ses seviyesi ile sessiz denilebilecek seviyede çalışır. Çocuk kilidi ve yıkama erteleme seçeneğine sahiptir. 15 adet programla kapsamlı yıkama deneyimi sunar. 9 kg yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi, dengesiz yükü kontrol eden sistemiyle dikkat çeker. SEG çamaşır makinesi çeşitlerinde bulunan gereğinden çok ya da gereğinden az yükleri kontrol eder ve sıkma devrini buna göre ayarlar. Böylece makinenin sarsılma yapmadan az gürültülü çalışmasını sağlar. SEG A++ enerji sınıfında 1000 devir sıkma gücünde çalışan 7 kg yıkama kapasiteli çamaşır makinesi; 58 desibel ses seviyesine sahiptir. Çocuk kilidi bulunur. Yıkama erteleme seçeneği sunar. Geniş opsiyonlu yıkama deneyimi yaşatan 15 adet programa sahiptir. 7 kg yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi güçlü yıkaması sayesinde markanın dikkat çeken ürünü olarak öne çıkar. İnatçı lekeleri bile güçlü yıkama sistemi ile tertemiz yıkar. 7 kg kapasiteli çamaşır makinesi yıkama ve sıkma işlemi sırasında sessiz çalışmasıyla dikkat çeker. Dengesiz yükü kontrol eden sisteme sahiptir. SEG kalitesiyle üretilen çamaşır makineleri desibel seviyeleri, dengesiz yük kontrol sistemi gibi donanımsal özellikleriyle yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Bütçe dostu çözümler sunar. SEG beyaz eşya üretiminden satış aşamasına kadar ürünlerini özenli bir üretim sürecinden geçirir. Trendyol’un ayrıcalıklı alışveriş dünyasında tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Beyaz Eşyada Üstün SEG Kalitesi

Beyaz Eşyada Üstün SEG Kalitesi

Müşteriye fayda sağlayacak ürünler üretmeyi amaç edinen marka, modellerini kapsamlı Ar-Ge çalışmaları kapsamında tasarlar. Üstün teknolojik gelişmeler doğrultusunda geliştirir. SEG bulaşık makinesi, 3 ve 7 programlı seçeneklere sahiptir. A++ enerji sınıfı ve 3 programlı bulaşık makinesi fonksiyonel özellikleri sayesinde mutfakta harcanan zamanı minimuma indirir. Bulaşık yoğunluğuna göre program ayarlama opsiyonu ile çevre dostu özellik sunar. Aynı zamanda doğanın sunduğu kaynakların bilinçli tüketimine katkıda bulunur. Üstün performans sunan özellikleri, oldukça dayanıklı yapısı oldukça yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Yıllık olarak ortalama 3360 litre su, 258 kWh enerji tüketimi sağlar. Buna ek olarak az bulaşık opsiyonu ile büyük ölçüde bütçeden ve doğal kaynaklardan tasarruf eder. Özellikleri sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. 12 kişilik bulaşık kapasitesine sahip olan SEG marka modeller; ekonomik, çok yoğun, süper olmak üzere 3 temel yıkama programı içerir. Söz konusu model aynı zamanda yıkanacak bulaşıklar için zaman erteleme opsiyonu da sunar. Zaman erteleme opsiyonu ile yıkama programı 3, 6 ve 9 saate kadar ertelenebilir. 54 desibel ses seviyesi ile çalışan model, gürültü seviyesini minimuma indirir. Bu bakımdan konforlu kullanım deneyimi yaşatır. Cihazın yıkama adımı lambaları program ayarlama ve kontrolü sunarak müşteriye kolaylık sağlar. Doğru programın seçilmesine yardımcı olur. Sahip olduğu plastik filtresi sayesinde sızma gibi taşmalara karşı koruma özelliğine sahiptir. 12 kişilik bulaşığı yıkama kapasitesi ile kalabalık davetlerde müşteriye geniş alan sağlar. A++ enerji sınıfı ve 7 programlı bulaşık makinesi ergonomik ve tarz tasarımı oldukça hijyenik bir yıkama gerçekleştirir. Ön yıkama, normal yıkamayı erteleme özellikleri ile dikkat çeker. 7 farklı program sunan model; bardak, tabak, çatal, kaşık ve bıçak gibi materyaller için hassas yıkama programına sahiptir. SEG modelleri; daha kirli bulaşıklarda yoğun, pratik yıkamalarda çok hızlı kurutma programları ile oldukça kolay kullanım sağlar. 13 kişilik bulaşığı yıkama kapasitesine sahip model kalabalık davetlerde büyük bir kurtarıcı olur. Yıkama erteleme sonrasında az bulaşık yıkama opsiyonları da vardır. Herhangi bir su sızıntısı durumunda su taşma emniyeti özelliği ile yıkamayı durdurur. Böylece suyu tahliye eder. 57 desibel ses seviyesi ile konforlu kullanım sunar. Çevre dostu model ortalama olarak yıllık 261 kWh enerji ile birlikte 3360 litre su tüketir. SEG buzdolabı çift kapılı 250 litre iç hacmi ve donanım özellikleri ile çekirdek ailelerin beklentilerini karşılar. Kırılmaya karşı dirençli özel cam rafları en ağır yiyecekleri bile kolaylıkla tartar. Değiştirilebilir kapı açılış yönü ile farklı yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlar. Üst kısım dondurucu ve alt kısım soğutucu bölümden oluşan tasarım ile beğeni toplar. Markanın beyaz eşya grubunda SEG kullananların yaptığı yorumlara Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

SEG Kalitesi ile Konforlu Mutfak Eşyaları

SEG Kalitesi ile Konforlu Mutfak Eşyaları

Fonksiyonel bir mutfağın en önemli eşyaları ocak ve fırınlardır. Doğru seçilmiş ocak ile fırın uzun yıllar konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Bunun için ocak ve fırın alırken ürünün ölçülerinin mutfak ölçüleriyle uyumlu olması önemlidir. Önemli olan bir diğer konu da ürünün elektrikli ya da gazlı çeşitlerinin yine mutfağa uyumlu seçilmesidir. Bu noktalara dikkat edilerek alınan markanın fırınları uzun yıllar konforlu ve sorunsuz kullanım deneyimi yaşatır. SEG fırın, 68 litre iç gövde hacmi ile ısıtıcı turbo özelliğine sahiptir. Dört gözü gazlı ocak tablası, bir adet iç ızgara ile yeterli derinlikte tepsi seçeneği bulunur. Fırın aydınlatma lambası ile pişirme esnasında yemeği gözlemleme imkanı verir. Ürünün cam fırın kapısı, temizlik esnasında sökülebilir özelliğe sahip olduğu gibi kolayca temizlenir. Buz çözme, ekmek pişirme ve yoğurt mayalama fonksiyonları ile kapsamlı kullanım sunar. Tüm bu özellikler ile dikkat çeken ürün grubunda son teknoloji donanımlara sahip SEG ankastre set bulunur. Kurulum ve temizlik bakımından oldukça pratik bir settir. Kullanımı kolay panel teknoloji sistemi, müşteriye geniş program fonksiyonları sunar. Cam kapak fırın kapağı detayı ile pişen yemeğin kolay kontrol edilmesini sağlar. Ankastre set içerisinde son kalite SEG ocak da yer alır. Markanın müşterileri en kaliteli olana ulaştırma hedefiyle ürünler tasarlar. Yüksek kaliteli eşyalar üreten marka geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Bilginin teknolojiye, teknolojinin üstün kalite eşyalara dönüşüm sürecinde teknik altyapı kullanılır. Markanın Ar-Ge merkezlerinde yenilikçi anlayışla çalışan mühendisler, son teknolojiye sahip cihazları ve sistemleri üreterek genişletir. Marka, tüm ankastre ürünlerde enerji sarfiyatı sağlayan teknolojiyi kullanıldığından bu yönüyle her bütçeye hitap eder. Üretimde en kaliteli ham maddeler tercih edilerek üretim sonrasında yapılar kalite kontrolden geçer. Böylelikle müşteriye ulaştıktan sonra olası arıza yaratacak hatalarının önüne geçmiş olur. Üstün performans sunan ürünleri ile müşteriyi tatmin eden SEG online satış işlemlerini Trendyol’dan gerçekleştirebilir, güvenli bir deneyime sahip olabilirsiniz. Mutfağınızda markanın kalitesini yaşamak için Trendyol’un kampanya ve indirim dönemlerini takip edebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü SEG Modelleri

Yüksek Çözünürlüklü SEG Modelleri

SEG ürünleri; sahip olduğu kalite standartları ve yenilikçi tasarım anlayışı ile gelişmiş üretim sürecinden geçer. Satış sonrası servis hizmeti ile yüksek müşteri memnuniyetine sahip marka; televizyon modelleri ile beklenenin ötesinde bir hizmet sunar. SEG televizyon modelleri, gelişmiş çözünürlük sistemleri sayesinde kullanan müşterilerin beklentilerini karşılar. Markanın Smart TV ürün grubu, sahip olduğu Wi-Fi ile güncel dizi, video ya da film içeriklerine kısa süre içerisinde ulaşmayı kolaylaştırır. Bunun yanı sıra modeller, farklı cihazlarda yer alan kişisel verileri bir araya getirmeye olanak sağlar. Veriler için kişisel alan oluşturmaya da yardımcı olur. Yüksek ses kalitesi bulunduğu ortamı her açıdan kuşatır. Gerçek ses deneyimi sunan televizyon modelleri, izleyicilere sinema salonu kalitesinde televizyon izleme keyfini yaşatır. Gelişmiş renk kontrastıyla ön plana çıkan televizyonlar görüntüleri canlı ve net halleriyle müşterilere sunar. İzleyicilere hem net hem de pürüzsüz görüntüler veren televizyon ürünleri, müşterilerden tam not alır. Markanın televizyon modelleri geniş bir yelpazede çeşitlenir. Bunlardan ilki 56 santimetrelik ekrana sahip 22 inç SEG TV seçeneğidir. Bu ürün bilgisayar ekranı olarak da kullanılabilen genişliğe sahip olduğundan öne çıkar. Markanın küçük televizyon kategorisinde 24 inçlik modeli de mutfak, çocuk odası, balkon gibi evin keyif alanları için tercih edilir. 82 ekranlık modelleri ile de öne çıkan marka, tüm televizyonlarında ortalama kaliteyi uygun fiyatlarla sunar. 106 ekran modeli, son derece güçlü özellikleri bünyesinde barındırarak kullananların beğenisini toplar. Marka müşterilerine büyük televizyon deneyimi yaşatır. 124 ekran televizyon modeli son derece kaliteli bir televizyon deneyimi sunar. SEG 40 inç, 50 inç ya da 122 santimlik ekrana sahip televizyonların benzer özellikleri ile yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Markanın tüm televizyon modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleriyle SEG Çeşitleri

Fonksiyonel Özellikleriyle SEG Çeşitleri

Beyaz eşya ve mutfak grubu eşyalarına ek olarak SEG uydu alıcısı, klima, TV kumandası, şofben, termosifon, anakart ile ekran kartı ürün grupları da üretir. SEG elektronik ürünlerini yüksek kaliteyle her bütçeye sunar. SEG klima, A++ enerji sınıfında çalışır ve 12000 BTU/h ısıtma ve soğutma kapasitesine sahiptir. ECO modu, ultra sessiz uyku modu, hava akışı hafızası, düşük standby enerji tüketimi gibi pek çok özelliği bulunur. Bunun yanı sıra iyonizer fonksiyonu, dijital uzaktan kumanda, favori modu, nem alma fonksiyonu, ultra hızlı soğutma ya da ısıtma özelliği ile bir klimadan beklentilerinizi karşılar. Ayrıca ürün yıkanabilir filtre ile kolay kullanım deneyimi yaşatır. SEG termosifon modelleri elektronik mekanik ürün gruplarına sahiptir. Titanyum özelliği ile, düşük bekleme kayıpları yaşatmaz. Verimli ısı izolasyonu, aşırı ısınmaya karşı emniyet sistemi bulunur. V otomat şalter, susuz çalışma emniyeti, korozyon önleyici sistem ile güvenli kullanım sağlar. Yüksek su basıncına karşı dayanıklılık ve akıllı temizleme sistemi gibi özellikleri sunar. SEG derin dondurucu A+ enerji sınıfı kullanım özelliğine sahiptir. İki adet dondurucu bölme kısımlı, dört adet dondurucuda ise çekmece sistemi bulunur. SEG mini buzdolabı 84 litre brüt hacim ve 13 litre dondurucu bölme hacmi ile ideal kullanım sunar. Değiştirilebilir kapı açılış yönü ile farklı yaşam alanlarında kullanılabilir donanımı ile dikkat çeker. SEG kumanda, TV ve klima gibi eşyalar ile birlikte müşteriye sunulur. Elektrikli şofben ise her ihtiyaca yönelik çözümler sunar. TS-EN-ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip marka, çevre dostu faaliyetlerini sürekli geliştirerek ürettiklerini bu anlayış doğrultusunda sunar. Klima, termosifon ve şofben elektronik gruplarında da bu özelliği kullanır. Markanın çevre dostu kaliteli ürünlerini Trendyol’dan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Öne Çıkan SEG Tavsiyeleri ve Yorumları

Öne Çıkan SEG Tavsiyeleri ve Yorumları

Zorlu Holding bünyesinde yer alan markanın geniş bir yelpazede çeşitlenen ürün grubunu müşterilerin beğenisine sunar. Aynı zamanda avantajlı fiyat aralıklarıyla müşterilerin dikkatini çekmeyi başarır. Marka, her bütçeye hitap eden ve her ihtiyaca kaliteli çözümler sunan elektronik gruplarıyla müşterilerin beğenisi toplar. Müşterilerinin diledikleri eşyaya ulaşabilmesini esas alan marka, müşteri dostu fiyat çizgisini sürdürür. Belirli dönemlerde uygulanan SEG kampanya ve indirimlerini takip eden müşteriler, oldukça avantaj sağlar. Bu kampanyalar, markanın kaliteli eşyalarına son derece avantajlı koşullarda sahip olma şansını yakalamanıza olanak tanır. Marka, online olarak satışa sunduğu yapıların çeşitliliğini gün geçtikçe artırır. Kaliteli ürün içeriği, çevre dostu faaliyetleri ile dikkat çeker. Özellikle uzun süreli kullanıma dayanıklı olan elektronik eşyaları ile müşterilerin güvenini kazanır. Satış skalası oldukça geniş olan marka, geniş müşteri kitlesine sahip kaliteli ürünleriyle beğeni toplar. SEG ürünleri, sanayi kuruluşları arasında rekabet avantajı sağlayan TS-EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ya da ISO 9000 Standart Serisi sertifikalarına sahiptir. Bunların yanı sıra OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 14000, TS-EN-ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ile ISO 5001 Enerji Yönetim Sistemi sertifikası gibi belgeleri bulunur. SEG yorum ve değerlendirmeleri her eşya özelinde sunulur. Satın alma işlemi sırasında bu bölümlere göz atmak, alacağınız malzemeye karar verme aşamasında oldukça önemlidir. Yorumları okuduğunuzda alacağınız eşya özelinde yaşanabilecek teknik sorunları, ürün avantajlarını ve kolaylıklarını tespit edebilirsiniz. Ayrıca kalitesi ve ürünlerin tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yorumlar aracılığıyla alınan bilgilerde ünlü olan SEG tavsiye edilen markalar arasında yer alır. Marka, tüm ürün gruplarını en ince detaylarıyla müşterilere sunar. Markanın ürünlerine ve kalitesine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için Trendyol’dan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçe Dostu SEG Fiyatları

Bütçe Dostu SEG Fiyatları

Markanın ürünlerinde bulunan fiyat aralıkları; alan grubuna, işlev kapasitesine, sıkma devrine, rengine, malzeme kalitesine, ekran boyutuna, görüntü kalitesine, ısıtma kapasitesine, RAM hızına ve enerji sınıfına göre farklılık gösterir. SEG fiyat seçenekleri, ürünlerin teknik özelliklerine göre de belirlenir. Elektronik ve beyaz eşyada geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, her zevke uygun model seçenekleri sunar. Son teknoloji ile donattığı çevre dostu eşyalarda uygun fiyat politikası uygular. Bu özelliği ile her bütçeye hitap eder. Marka, sağlam ve dayanıklı ürünleri sayesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunar. SEG anakart fiyat aralıkları, eşya çeşitliliği ile aynı oranda farklılık gösterir. Kaliteli malzemelerle kalıcı çözümler sunan anakart modelleri, müşteriler tarafından büyük beğeni toplar. Markanın beyaz eşya fiyat aralıkları, çamaşır makinelerinde kapasite ve devir gücüne göre değişir. Bulaşık makinelerinde ise program sayısı ve yıkama kapasitesine bağlı kalır. Televizyonlarda ekran kalitesine göre fiyatlar değişir. SEG indirim günleri ile de dikkat çeker. Marka, bu zamanlarda kaliteli hizmeti bütçe dostu fiyatlarla sunar. SEG yedek parça ürünlerini de kolay ulaşılabilir koşullarda sunar. Olası arıza ve bozulma durumunda müşterinin kolaylıkla sorunu çözmesine yardımcı olur. Kumandası, ürün çeşitliliği bakımından her ihtiyaca özel çözümler sunar. Televizyon kumandası ürün grubunda fiyatlar, kumanda özelliklerine göre belirlenir. Gelişmiş teknolojiyi çevre dostu faaliyetler ile bir araya getiren markanın farklı bütçelere sahip bir müşteri kitlesi bulunur. Tüm ürün gruplarında da yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Trendyol’da yer alan markanın ürünleri, fiyat ve performans değerlendirmeleri ile yüksek müşteri memnuniyeti yaratır. Her bütçeye uygun avantajlı fiyatlarla müşterilere geniş olanaklar sunar. İhtiyacınız olan eşyayı Trendyol’dan güvenli bir biçimde bulabilirsiniz. Böylelikle bütçenize uygun SEG satın alabilirsiniz.