İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Kılıf Tipi
Fiyat
Uyumlu Model
Uyumlu Marka
Uyku Modu
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

LENOVO Tablet Kılıfı

" araması için 23 sonuç listeleniyor

Lenovo Tablet Kılıfı Modelleri ile Tabletinize Şıklık Katın

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber günlük hayat içerisinde kullanılan cihazların sayısı oldukça artmıştır. Bu akıllı cihazlar arasında yer alan tabletler, taşınması basit ve oldukça hafif bir yapıya sahip olmalarından dolayı her alanda kullanılmaktadır. Ergonomik bir kullanım sunan tabletler küçük ve ince yapısı ile öne çıkmaktadır. Bu yapısı ile oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan tabletler, iş hayatında ya da okullarda sevilerek tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra sıklıkla seyahat edenler de bu cihaza rağbet göstermektedir. Hayatın içerisinde her alanda yer alarak sıklıkla kullanılan tabletlerin dokunmatik ekranlarının çizilmesi ya da kırılması karşısında önlem alınması gerekir. Bundan dolayı tabletlerin güvenilir bir şekilde kullanılması son derece önemlidir. Lenovo tablet kılıfı kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilen ürün kategorisine sahiptir. Tabletleri gündelik hayatta olası çizilmelere ve darbelere karşı koruyabilmek adına Lenovo tablet kılıfı modelleri kullanılmaktadır. Bu ürünler, tabletin modeline göre geniş çeşitliliğe sahiptir. Tablet kılıfı boyutları her tablete uyum sağlayacak şekilde markanın bünyesinde yer almaktadır. Bu açıdan tabletin boyutuna göre seçim yapılması kullanım kolaylığı açısından son derece önemlidir. Lenovo tablet kılıfı fiyatları modelden modele değişim göstermektedir.

Lenovo Tablet Kılıfı Modelleri

Lenovo Tablet Kılıfı Modelleri

Gün içerisinde farklı alanlarda yer alan ve tabletini yanında götürmek zorunda olan kişiler için tablet kılıfları, cihazın darbelere karşı korunaklı olması açısından son derece önemlidir. Lenovo markasının bünyesinde yer alan kılıf modelleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitlilik arasında en fazla tercih edilen ise silikon yapıya sahip olan kılıf modelleridir. Lenovo tab m8 silikon kılıf modeli, silikon yapısı ve göz alıcı tasarımı ile sevilen tablet modeli olan Lenovo tab m8 marka tableti olan kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Lenovo tab m8 kılıf modeli özellikleri arasında 360 derece dönebilme, cihazın elden kolay bir şekilde kaymasına engel olur, hızlı ve basit taşınması için ergonomik yapı ve aynı zamanda üretiminde yer alan sağlam ve dayanıklı materyaller. Tüm bu özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken bu kılıf modeli bunlarla beraber cihaza takılı durumdayken şarj, kulaklık ve ses kontrollerinin tuşlarını rahatlıkla kullanma konforunu sunmaktadır. Lenovo tab m10 kılıfı ise bir başka sevilerek kullanılan model arasında yer alıyor. Bu model kılıfta yer alan özellikler ise mikrofiber iç yüzey ve güçlendirilen iç paneller, ergonomik yapısıyla tableti korumayı ve kullanımını kolaylaştırmayı amaçlamakatadır. Bunların yanı sıra 360 derece dönebilme özelliğine sahip olan arka kapağı sayesinde arzu edilen şekilde durabilmektedir. Lenovo tab m10 kılıfında yer alan özellikler bunlarla sınırlı değildir. Üründe yer alan döner taban ile tablet istenildiği şekilde ve yönde durmaktadır. Kılıfın tableti tutan bölümü sert plastikle güçlendirilmiştir. Tabletin ellerden kaymasına engel olur ve cihazın olası çizik, darbe, kir ve darbeden korur. Lenovo markası tarafından müşterilerine sunulan bu kılıf modelleri, oldukça dayanıklı ve kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesi sonucunda oluşturulmuştur. Aynı zamanda kullanıcıların tabletlerini kolay bir şekilde kullanmasına olanak tanıyacak ergonomik tasarıma da sahiptir.

Lenovo Tablet Kılıfı Özellikleri

Lenovo Tablet Kılıfı Özellikleri

Tabletlerin dış etkenlerden korunmasını sağlamak amacıyla kılıfların kullanılması gerekmektedir. Pek çok modeli ve renk çeşidi olan tablet kılıflarını alırken cihaz modeline uyumlu bir ürün alınması gerekir. Lenovo rab m10 hd kılıf mikrofiber iç yüzey ve güçlendirilen iç panel, ergonomik yapısı sayesinde tabletin kullanımı kolay bir hale gelmektedir. Bu kılıf ile beraber tablet yan ve dik şekilde kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu kılıf sayesinde tabletler istenildiği şekil ve yönde durabilmektedir. Cihaz olası çiziklerden, kirlerden ve darbelerden korunmaktadır. Döner taban özelliğinin yer aldığı bu kılıf, konforlu bir şekilde kullanıma olanak tanımaktadır. Kırılmalara karşı koruyucu bir görev üstlenir. Kalıp kesiminin oldukça uyumlu olması sayesinde cihazla mükemmel bir şekilde eşleşir. Tableti kılıftan çıkarmaya gerek kalmadan tüm tuşlar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Lenovo tab m10 plus kılıf, kimyasal işlemler ile güçlendirilen, üst düzey derecede gelen darbelere karşı dayanıklı, şeffaf ve pürüzsüz yüzeyle tabletlere hoş bir hava katmaktadır. İnce yapısı ve esnek kalıbı ile cihazlara mükemmel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Tabletleri arızalanmalara neden olacak dış etkenlerden korumaktadır. Kılıf içerisinden çıkarılmaya gerek kalmadan dokunmatik ekrana kolay bir şekilde hakim olunabilir ve cihaz üzerinde yer alan tüm tuşlarla beraber kulaklık girişlerine erişilebilir. Uzun ömürlü ve kolay bir şekilde takılarak çıkartılabilir. Lenovo tablet e10 kılıf, kullanıcıların rahat ve konforlu bir kullanıma erişmesi adına ergonomik bir tasarıma sahiptir. Üst düzey kaliteli malzemelerden üretilen bu tablet kılıfı modeli, dayanıklı ve hafifliği sayesinde kullanıcıların gözde modelleri arasında yer almaktadır. Özel malzemelerin kullanılması bu ürünün daha uzun süreler kullanılmasına olanak sunmaktadır. Uzun ömürlü yapısı sayesinde kullanıcıları memnun eden bu ürün, estetik görünümü ile de her alanda tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Son zamanlarda oldukça dikkat çeken bir diğer kılıf türü ise silikon malzemelerden üretilen modellerdir. Lenovo tab 10 silikon kılıf, markanın en çok dikkat çeken ürünleri arasında yer almaktadır. Şık ve zarif bir yapıya sahip olan bu model, tabletleri hem korumakta hem de güzel bir görünüm katmaktadır.

Lenovo Tablet Kılıfı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lenovo Tablet Kılıfı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lenovo tablet kılıfları sahip olduğu işlevsel özellikler ile dikkat çekmektedir. Tabletleri olası herhangi darbe, çizilme, toz ve lekelerden koruyan kılıfların boyutları oldukça geniş skalada kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tabletin modeline göre kılıf bulmak oldukça kolaydır. Lenovo 10.1 tablet kılıfı çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kaliteli materyallerin bir araya getirilmesi ile dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürün, kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadır. Bununla beraber kullanıcılara geniş renk seçeneğini de sunmaktadır. Lenovo 10.3 tablet kılıfı, markanın bünyesinde yer alan bir diğer modeldir. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu tablet kılıfı model, tabletlerin arka kısmını korumasının yanı sıra ekranı da kaplayan özel tasarımı sayesinde kullanıcıların ilgisini çekmektedir. lenovo tablet kılıfı 10.3 inç ekrana sahip olan tablete karşı mükemmel bir uyum sağlar. Bu boyut Lenovo tablet ile harika uyum sağlayan kılıf ile iş hayatınızda ya da dış mekanlarda tüm gözler üzerinizde olacak. Kullanıcıların severek kullandığı bu kılıf modeli, erkek ve kadınların sevdiği renk seçeneklerine sahiptir. Böylelikle istenilen renk, kullanıcılar tarafından kolayca temin edilir. Lenovo markası tarafından kullanıcılara sunulan Yoga tablet serisi oldukça beğenilmektedir. Kullanıcıların ilk tercihinde yer alan bu tablet serisine özel olarak üretilen kılıflar ise oldukça kullanışlıdır. Lenovo yoga tablet kılıfı kadın ve erkek kullanıcılara hoş bir hava katmasının yanı sıra oldukça dayanıklı yapısı ile de uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu tablet kılıfı modeli her alana uyum sağlamasından dolayı çoğu kişi tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Markanın kullanıcılara sunmuş olduğu birbirinden renkli ve şık tasarımlara sahip olan tablet kılıfı modelleri geniş bir skalaya sahiptir. Lenovo tablet kılıfı modellerinin özellikleri, yorumları ve satın almak için Trendyol sayfasına göz atabilirsiniz.