"

Aptamil

" araması için 553 sonuç listeleniyor

Aptamil

Aptamil

Beslenme bebeğin anne karnındaki ilk gününden itibaren 2 yaşına kadar geçen dönem boyunca büyük önem taşır. Bebeklerde sağlıklı gelişim için anne sütü 2 yaşına kadar temel besin olarak kabul edilir. Anne karnındaki ilk günden 2 yaşına kadar geçen dönemde iyi beslenen bebeğin; fiziksel gelişimi, zihinsel gelişimi ve bağışıklık sistemi gelişir ve bebeğin gelecekteki sağlığı bu dönemlerdeki beslenmesine bağlıdır. Aptamil anne sütünün yeterli olmadığı bu dönemde bebeğin beslenmesini ve sağlığını destekler. Anne ve babalar tarafından güvenilen ve ilk tercih edilen marka olan Aptamil Türkiye bilim insanları ve uzmanlar tarafından anne sütü ilham alınarak geliştirilir. Çok sayıda vitamin, mineral ve besleyici içerikler bulunan devam sütü bebeğin ihtiyaç duyacağı tüm besini sağlar ve bebek için ideal bir öğün oluşturur. Uzmanlar tarafından özenle hazırlanan Aptamil devam sütü ve mama takviyelerini doğumdan itibaren 36. aya kadar bebeğin gelişimiyle birlikte değiştirerek bebeğinize gelişiminde ihtiyaç duyacağı tüm vitamin ve mineralleri karşılayabilirsiniz. Prebiyotik bileşenler içeren Aptamil mama bebeğin henüz gelişmemiş olan sindirim sistemini zorlamadan gelişimine katkı sağlar. Kaliteli ve temiz içeriğe sahip markanın mama ve devam sütleri dünya genelinde bebeği için en iyisini isteyen anne ve babalar tarafından tercih edilir. Markanın doğumdan 2 yaşına kadar bebeğiniz için hazırladığı içerikleri güvenle kullanabilir ve bebeğinizin sağlıklı beyin ve beden sağlayabilirsiniz.

Bebeğiniz için en iyisini arıyorsanız güvenle tercih edebileceğiniz Aptamil mama çeşitleri bebeğinize besleyici ve lezzetli seçenekler sunar. Bunun yanında anne babalara bütçe dostu fiyat aralıkları verir. Marka sadece mama değil devam sütü, kaşık mama ve meyve püreleri de üretir. Aptamil 1 bebek sütü; A, D, E, K, C, B1, B2, Niasin, Pantotenik Asit, B6 vitamini, folik asit, B12 vitamini, biotin gibi vitaminler içerir. Bunun yanında sodyum, potasyum, klor, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, mangan, flor, selenyum ve iyot gibi mineraller de içerir. Doğumdan itibaren 6. aya kadar kullanılır. 350 ve 900 gram olarak iki farklı gramaj seçeneği sunar. Aptamil 2 devam sütü; çok sayıda vitamin ve mineral içerir. 6. ve 9. aylar arasında kullanılır. 250 gram, 350 gram, 800 gram, 900 gram ve 1200 gram olarak farklı paket alternatifleri bulunur. Aptamil 3 devam sütü; 9. ve 12. aylar arasında kullanılır. 250 gram, 350 gram, 800 gram, 900 gram ve 1200 gramdan oluşan farklı ürün alternatifleri sunar. İçinde çok sayıda prebiyotik lif karışımı, vitamin ve mineral bulunur. Aptamil 4 çocuk devam sütü; 1 yaş ve sonrası için kullanılır. 250 gram, 350 gram, 800 gram, 900 gram ve 1200 gram olmak üzere beş farklı gramaj seçeneğine sahiptir. Bebeğinizin gelişimine göre tercih edeceğiniz devam sütü ve mamalar bebeğin bağışıklığını güçlendirir ve gelecekteki sağlığının temellerini atar.

Bebekleri İçin En İyisini İsteyen Anne ve Babaların İlk Tercihi

Dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilen Aptamil bebek sütü anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda güvenle kullanabileceğiniz özel içeriğe sahip devam ürünüdür. Anne sütü ilham alınarak hazırlanmış içeriği ile bebeğinizin ihtiyaç duyacağı tüm besinleri sağlar. 350 gram ve 950 gram paket alternatifleri vardır. Prebiyotik lif karışımı içeriğine de sahiptir. Prebiyotik lif karışımı ile bebeğinizin henüz gelişmemiş olan bağışıklık ve sindirim sistemine iyi gelir. Bu aşamada akıllara gelen “Aptamil bebek kaç yaşına kadar ne kadar verilmeli?” sorusunu yanıtlamak gerekir. Bebek devam sütü doğumdan itibaren 6.aylık döneme kadar verilir. Bebeğinizin gelişimi ile birlikte ihtiyaç duyduğu besin miktarı ve değerleri değişir. Bunu bilen marka mama ve devam sütlerinin içeriğini bebeğin gelişim dönemine göre değiştirir. Bu nedenle bebeğinizin gelişime göre mamayı değiştirmelisiniz. Aptamil 2 numara bebeğinizin 6-9 aylık sürecine özel besin değerlerine ve prebiyotik bileşenlere sahiptir. Aptamil 4 numara 1 yaş ve üzeri bebekler için kullanılır. 4 numara devam sütü; A, D, E, K, C, B1, B2, B6 vitamini, folik asit, B12 vitamini, biotin gibi vitaminler içerir. Bunun yanında sodyum, potasyum, klor, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, mangan, flor, selenyum ve iyot gibi mineraller de içerir. Aptamil prematüre mama düşük ağırlığa sahip bebeklerin beslenmesine özel içeriğe sahiptir. Esansiyel yağ asitleri içerir. Esansiyel yağ asitleri prematüre doğmuş bebeklerin beyinleri ve sinir sistemlerinin gelişimi için önemli yapı taşlarıdır. Prematüre doğmuş bebek 3,5 kg olana kadar ve sadece doktor tavsiyesi ile kullanılır.

Aptamil yenidoğan mama içerikleri bebeğin gelişimine katkı sağlayan zengin besin öğeleri içerir. Aptamil başlangıç sütü olarak bilinen içeriğiyle anne sütünün yetersiz olduğu zamanlarda takviye amaçlı kullanılan mama geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından güvenle kullanılır ve yüksek beğeni oranlarına sahiptir. Aptamil bebek maması bebeğinizin doğduğu ilk günden 2 yaşına kadar ihtiyacı olan besinleri sunar ve bağışıklık sistemini destekler. Bebeğiniz dünyaya geldiği ilk aylarda çok sık acıkır ve beslenme ihtiyacı duyar. Beslenme ihtiyacı ve mama miktarı bebekten bebeğe farklılık gösterse de bebeğiniz büyüdükçe beslenme aralıkları uzar ve beslenme miktarı farklılaşır. Bebekler ilk günler ve takip eden ilk aylar içinde her öğün özelinde yaklaşık 60 ml’ye kadar sık aralıklarla beslenmelidir. 4 haftalık ve sonraki süreçlerde ise her öğünde ortalama 90 ml anne sütü, devam sütü ya da mamaya ihtiyaç duyarlar. 1 aylık bebek her bir öğün için 90 ml kadar mama ihtiyacı duyar ve 7 kere beslenebilir. 2 aylık bebek her bir öğün için 120 ml kadar mama ihtiyacı duyar ve günde ortalama 6 kere beslenebilir. Bu miktarlar 3 aylık bebek için 150 ml ve günde 5 kere, 4-6 aylık bebeklerde 180 ml ve günde 5 kere olacak sıklıklarda olabilir. Bebeğiniz 2 yaşından büyükse Aptamil 5 numara devam sütü kullanabilirsiniz.

Özel İçerikli Aptamil Ürünleri

Bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına çok yönlü bakan marka içeriklerini sürekli geliştirir ve inovatif beslenme alternatiflerine imza atar. Henüz gelişmemiş sindirim sistemiyle dünyaya gelen bebekleri beslerken anne ve babaların aklına “Aptamil gaz yapar mı?” sorusu gelir. Aptamil gaz yapmayan mama kabızlık ve gaz sorunu yaşayan bebeklere özel içeriğe sahiptir. 14 gün düzenli kullanıldığında bebekteki gaz ve kabızlık sorunlarını giderir. Conformil mamaların içeriğinde; sindirilmesi kolay proteinler, azaltılmış laktoz ve prebiyotik lif bulunur. Ayrıca palmitatlı yağ da içerir. Bu yağın içeriğinde anne sütüne benzer yağ bileşiminden oluşur. Yağ bileşimi sayesinde bebeklerin bağırsak düzeni iyileşir. Aptamil alerjik mama süt ve çoklu gıda alerjisi olan bebeklere özel içeriğe sahiptir. Pregomin AS olarak bilinen alerjik mama %100 amino asit formülü içerir. Bebeğinizde alerjik bir tepkime gözlemlediğinizde doktorunuzun tavsiyesi ile kullanmanız doğru olur. Pregomin AS; yağ, serbest amino asit ve karbonhidrat içeren elemental formüle sahiptir. İçeriği vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Çoklu gıda proteini intoleransı ve inek sütü alerjisi olan bebeklere özel üretilen mamanın içeriğinde; herhangi bir alerjik tepkimeye neden olacak laktoz, galaktoz, inek sütü proteini, tavuk yumurtası proteini, soya proteini, buğday proteini, fruktoz ve gluten içermez. Aptamil reflü maması yemek borusuna besin geri kaçışı olan bebeklere özel içerikle üretilir. İçeriğindeki keçiboynuzu sayesinde mideye ulaşan sütün yoğunluğunu artırır ve sütün emildikten sonra yemek borusundan geri kaçış olasılığını azaltır. Aptamil anti reflü bebek maması; vitamin, mineraller, taurin gibi bebek beslenmesinde gerekli olan tüm zengin içerikli maddeleri içerir.

Aptamil anne sütü miktarını artıran özel içerikli ürünler de üretir. Mucize bir sıvı olan anne sütünün beslenmeyle desteklenmesi gerekir. Doğru beslenmeyle kalitesi artan anne sütü bebeğin yeterli besinleri almasını ve doymasını sağlar. Aptamil anne sütü zenginleştirici emziren annelere özel geliştirilir. Anne sütü 2 yaşına kadar bebeği besleyen mucize bir sıvıdır. Bu nedenle emziren annelerin beslenmelerine özen göstermeleri ve süt kalitesini artıracak besinler tüketmeleri önemlidir. Lactamil anne sütü zenginleştirici içerdiği vitamin ve mineraller ile emziren annelerin beslenmesine katkı sağlar. Emzirme dönemi boyunca tüketilmesi gereken Lactamil B, C, D, folik asit, demir ve kalsiyum içeriğiyle süt kalitesini artırır. Bunun yanında anne sütüne özel geliştirilmiş Lactamil serisinde karışık bitki çayı da bulunur. 8 vitaminle zenginleştirilmiş karışık bitki çayı emziren annelerin sıvı ihtiyacını karşılayarak beslenmesini zenginleştirir. Anason ve rezene gibi içeriklerle annelerin rahatlamasını sağlar. Rezene katkısıyla da anne sütündeki gazı alarak bebeklerin rahat etmesini destekler. İçeriğinde C, B6, B12, niasin, folik asit ve biotin gibi vitamin ve mineraller bulunur.

Lezzetli ve Besleyici Ek Gıda Alternatifleri

Aptamil ürünleri dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilir. Markanın mama ve devam sütleri içinde yer alan prebiyotikler ve post biyotikler bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun dışında balık yağı, nükleotit ve taurin gibi içeriklerle de bağışıklığı desteklemeye devam eder. İlave şeker içermeyen ürünler sadece anne sütünden bulunan laktozu içerir. Doğumdan itibaren devam sütü ve mama çeşitleriyle bebeği besleyen Aptamil ek gıda döneminde de bebeğinize özel içerikler sunar ve içiniz rahat eder. Aptamil kahvaltı öğünü için tahıl, bisküvi, bal ve meyve içerikleriyle zenginleştirdiği ürünler sunar. 7 tahıllı ve ballı kahvaltı, tam tahıllı kuş üzümlü kahvaltı ve tam tahıllı elmalı gibi seçeneklerle ek gıda dönemindeki bebeğinize zengin ve besleyici bir kahvaltı alternatifi hazırlar. Kahvaltı içeriklerini 6-36 ay arasında tercih edebilir, ister anne sütü isterseniz de devam sütüyle hazırlayabilirsiniz. Bebeğinize uyku öncesi lezzetli bir öğün sunan Aptamil gece maması 6-36 ay arasında kullanabileceğiniz alternatifler sunar. Özel içeriği ve bebeğinizin damak zevkine göre seçeceğiniz seçenekleriyle uyku öncesi besleyici bir öğün yerine geçer ve bebeğinizin rahat uyumasını destekler. Aptamil sütlü pirinçli 6.aydan itibaren kullanılabilir. Ek gıda döneminde damak zevki oluşturan bebeğinizin keyifle yiyeceği bir öğün sunar. A, B1, B6, biotin, D3, C, E vitaminleri, iyot, demir ve kalsiyum gibi mineraller içerir.

En çok tercih edilen içeriklerden olan Aptamil sütlü bisküvili 6.aydan itibaren kullanılabilir. Çok sayıda vitamin ve mineral içeren tahıl ve bisküvi içeriğinden oluşur. Aptamil 5 tahıllı kaşık maması da ek gıda döneminde bebeğiniz için hazırlayacağınız besleyici bir alternatiftir. Bebeğinizin büyüme dönemindeki değişen ihtiyaçlarına özel içeriğe sahip olan tahıllı kaşık maması bebeğinizi besler ve sindirim sistemini düzenler. Aptamil tam tahıllı besin değerleri arasında A, D3, E, K1, B1, B2, B6, biotin, folik asit, C, potasyum, kalsiyum, magnezyum, klor, demir, fosfor, iyot, çinko, bakır ve selenyum gibi vitamin ve mineraller yer alır. Büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilen Aptamil kullananlar tarafından yapılan yorum ve beğeni oranları ile de öne çıkar. Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar ürünü yeni deneyecek anne ve babalara kapsamlı bilgi verir. Bunun yanında Aptamil yulaflı indirim dönemlerini takip ederek yulaflı kaşık mama serisini ve diğer mama türlerini oldukça cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Aptamil Fiyatları

Aptamil mama fiyatları her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarına sahiptir. Mama fiyatları mamanın numarasına, ürün grubuna, miktarına ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Devam sütü ve mama ürün grubu gramaj özelinde farklı fiyat aralıkları sunar. Bebeğin ek gıda döneminde tüketeceği sütlü ve tahıllı ek gıdalar, organik kavanoz serisi, kavanoz meyve serisi, çorba serisi, bebek atıştırmalıkları gibi ürün grupları da farklı ve her bütçeye hitap eden fiyat altermatifleri sunar. Markanın Trendyol sayfalarında satışa sunduğu organik içerikli ürünler yüksek fiyat aralıklarına sahiptir ancak Trendyol özelinde uygulanan indirimlerle bu ürünleri tekli ve çoklu paket seçenekleriyle oldukça cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Trendyol sayfalarında satışa sunduğu ürün ve ürün gruplarını ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunmaya ve ürün kalitesine dikkat eder. Bu yönüyle büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından takip edilir. Aptamil mama kullananlar tarafından tavsiye edilen kaliteli içerik ve uygun fiyatlar markanın güvenilirliğini artırır. Aptamil kutu seçenekleri de kullanıcılara fiyat alternatifleri sunar. Tekli kutu halinde satın alacağınız mama ve devam sütleri belirli dönemlerde çoklu kutu seçenekleriyle de satışa sunulur. Bunun için Aptamil online satış kampanya dönemlerini takip ederek ürünlere cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ürün seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak ve Aptamil fiyat listesine ulaşmak için Trendyol filtreleme özelliğini kullanabilir ve bütçe ve ihtiyacınız doğrultusunda mama seçiminizi yapabilirsiniz.

Aptamil çeşitleri bebeğin doğduğu ilk andan itibaren 3 yaşına kadar bebeği ve sağlığını destekleyen alternatif öğünler sunar. Aptamil içeriği ile bebek ve gelişim dönemi özelinde besin öğeleri içerir. Marka tarafından ürün özelinde büyük bir titizlikle tanımlanan Aptamil ölçüleri bebeklerin yanlış miktarda beslenmelerinin önüne geçer. Marka kalitesinde özel içeriklerle beslenen bebekler sağlıklı anneleri de mutlu olur. Kullanıcılara güven veren Aptamil içindekiler bölümünde mama içeriğinde kullandığı tüm maddeleri detaylı olarak anne ve babalarla paylaşır ve gönül rahatlığıyla tercih etmelerini sağlar. Aptamil yorum ve değerlendirmeleri markanın güvenilirliğini kanıtlar. Aptamil hazır mama markaları arasında oldukça önemli bir yere sahiptir ve sektöre yön veren ürünlere imza atar. Anne ve babalar mama seçerken pek çok kritere dikkat eder. Yeni doğmuş ya da prematüre bebekleri olan ebeveynler için bu seçim daha da önemlidir. Bebeklerin doğduğu ilk andan itibaren gelişimlerini tamamlayabilmeleri için anne sütü ve beraberinde alınacak ek gıdaların içeriği ve etkisi büyük önem taşır. Bu bakımdan düşünüldüğünde Aptamil süt tozu ve diğer ürün içerikleri organiktir ve katkı maddesi içermez. Bebeklerin hassas olan sindirim sistemlerine iyi gelen ve bebeği mutlu kılan içeriklerle desteklenir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimini sizin kadar önemseyen markanın tüm ürünlerini Trendyol'da bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla satışa sunulan devam sütü, kaşık maması, kavanoz maması, bebek sütü, biberon maması, bebek suyu, meyve suyu, bebek çayı, süt artırıcı içecekler, bebek bisküvisi ve diğer ek besinlerden oluşan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda çoklu paketler halinde satın alabilirsiniz.