Marka
Avantajlı Ürünler
Mama Numarası
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Aptamil

" araması için 546 sonuç listeleniyor

Bebek Sağlığına Uygun Aptamil Seçenekleri Trendyol’da!

Beslenme, bebeğin anne karnındaki ilk gününden itibaren 2 yaşına kadar geçen dönem boyunca büyük önem taşır. Bebeklerde sağlıklı gelişim için anne sütü 2 yaşına kadar temel besin olarak kabul edilir. Anne karnındaki ilk günden 2 yaşına kadar geçen dönemde iyi beslenen çocuğun; fiziksel, zihinsel gelişimi ve bağışıklık sistemi gelişir. Bebeğin gelecekteki sağlığı bu dönemlerdeki beslenmesine bağlıdır. Aptamil anne sütünün yeterli olmadığı bu dönemde bebeğin beslenmesini ve sağlığını destekler. Anne ve babalar tarafından güvenilen ve ilk tercih edilen markadır. Bilim insanları ve uzmanlar tarafından anne sütü ilham alınarak geliştirilir. Çok sayıda vitamin, mineral ve besleyici içerikler bulunan Aptamil Prematil bebeğin ihtiyaç duyacağı tüm besini sağlar. Çocuklar için ideal bir öğün oluşturur. Uzmanlar tarafından özenle hazırlanan devam sütü ve mama takviyelerini doğumdan itibaren 36. aya kadar bebeğin gelişimiyle birlikte değiştirerek gelişim sürecinde ihtiyaç duyacağı tüm vitamin ve mineralleri karşılayabilirsiniz. Prebiyotik bileşenler içeren Aptamil mama, çocuğun henüz gelişmemiş olan sindirim sistemini zorlamadan gelişimine katkı sağlar. Kaliteli, temiz içeriğe sahip olması nedeniyle bebeklerini sağlıklı bir şekilde beslemek isteyenlere Aptamil tavsiye edilir. Markanın doğumdan 2 yaşına kadar çocuğunuz için hazırladığı içerikleri güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinize sağlıklı beyin ya da beden sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için iyi içeriğe sahip gıdalar için güvenle tercih edebileceğiniz Aptamil Syneo gibi ürün çeşitleri çocuğunuza besleyici ve lezzetli seçenekler sunar. Bunun yanında anne babalara bütçe dostu fiyat aralıkları verir. Marka sadece mama değil devam sütü, kaşık mama ve meyve püreleri de üretir. Aptamil 1 çocuk sütü; A, D, E, K, C, B1, B2, Niasin, Pantotenik Asit, B6 vitamini, folik asit, B12 vitamini, biotin gibi vitaminler içerir. Bunun yanında sodyum, potasyum, klor, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, mangan, flor, selenyum, iyot gibi mineraller de bulunur. Doğumdan itibaren 6. aya kadar kullanılır. Aptamil 350 gr, 800 gr, 900 gr olarak farklı gramaj seçenekleri sunar. Sağlığına uygun olarak üretilen mamaları Trendyol’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Besleyici İçeriğe Sahip Ürünler

Besleyici İçeriğe Sahip Ürünler

Özenle hazırlanan, besleyici olmasıyla öne çıkan yenidoğan maması, anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda güvenle kullanabileceğiniz özel içeriğe sahip bir devam ürünüdür. Anne sütü ilham alınarak hazırlanan içeriği ile bebeğinizin ihtiyaç duyacağı tüm besinleri sağlar. 350 gram ve 950 gram paket alternatifleri vardır. Prebiyotik lif karışımı içeriğine de sahiptir. Prebiyotik lif karışımı ile bebeğinizin henüz gelişmeyen bağışıklık ve sindirim sistemine iyi gelir. Aptamil Gold güçlü içeriği ve lezzetli tadıyla beğeni toplar. Aptamil Prosyneo doğumdan itibaren 6 aylık döneme kadar verilir. Çocukların gelişimi ile birlikte ihtiyaç duyduğu besin miktarı ve değerleri değişir. Bunu bilen marka mama ve devam sütlerinin içeriğini bebeğin gelişim dönemine göre değiştirir. Bu nedenle çocuğunuzun gelişime göre mamayı değiştirmek gerekir. 4 numara devam sütü; A, D, E, K, C, B1, B2, B6 vitamini, folik asit, B12 vitamini, biotin gibi vitaminler içerir. Bunun yanında sodyum, potasyum, klor, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, mangan, flor, selenyum ve iyot gibi mineraller de bulunur. Prematüre mama düşük ağırlığa sahip çocukların beslenmesine özel içeriğe sahiptir. Esansiyel yağ asitleri içerir. Esansiyel yağ asitleri prematüre olarak doğan bebeklerin beyinlerinin, sinir sistemlerinin gelişimi için önemli yapı taşlarıdır. Prematüre doğan çocuklar 3,5 kg olana kadar ve sadece doktor tavsiyesi ile kullanılır. Aptamil yenidoğan mama içerikleri bebeğin gelişimine katkı sağlayan zengin besin öğeleri içerir. Başlangıç sütü olarak bilinen içeriğiyle anne sütünün yetersiz olduğu zamanlarda takviye amaçlı kullanılan mama, anne babalar tarafından güvenle kullanılır. Yüksek beğeni oranlarına sahiptir. Bebek maması çocuğunuzun doğduğu ilk günden 2 yaşına kadar ihtiyacı olan besinleri sunar. Bağışıklık sistemini destekler. Çocuğunuzun dünyaya geldiği ilk aylarda çok sık acıkır. Gün içerisinde çok fazla beslenme ihtiyacı duyar. Beslenme ihtiyacı, mama miktarı çocuklara göre farklılık gösterir. Bebeğiniz büyüdükçe beslenme aralıkları uzar. Zaman içerisinde beslenme miktarı farklılaşır. Çocuklar ilk günler ve takip eden ilk aylar içinde her öğün özelinde yaklaşık 60 mililitreye kadar sık aralıklarla beslemek gerekir. 4 haftalık ve sonraki süreçlerde ise her öğünde ortalama 90 mililitre devam sütü ya da mamaya ihtiyaç duyulur. 1 aylık bebek her bir öğün için 90 ml kadar mama ihtiyacı duyar. Günde 7 kere beslenebilir. 2 aylık çocuk her bir öğün için 120 ml kadar mama ihtiyacı duyar. Günde ortalama 6 kere beslenebilir. Bu miktarlar 3 aylık bebek için 150 ml ve günde 5 kere, 4-6 aylık çocuklarda 180 ml ve günde 5 kere olacak sıklıklarda Aptamil Pregomin As kullanılabilir. Aptamil 200 ml gramajıyla besleyici bir içerik sunar. Çocukların mutlu olması, gün içerisinde rahat bir şekilde doymaları için Aptamil ürünleri arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Minikler İçin Uygun Aptamil Çeşitleri

Minikler İçin Uygun Aptamil Çeşitleri

Aptamil 2 devam sütü; çok sayıda vitamin ve mineral içerir. 6. ve 9. aylar arasında kullanılır. 250, 350, 800, 900 ve 1200 gram olarak farklı paket alternatifleri bulunur. 2 numara bebeğinizin 6, 9 aylık sürecine özel besin değerlerine ve prebiyotik bileşenlere sahiptir. Aptamil 4 numara 1 yaş üzeri bebekler için kullanılır. Aptamil 3 devam sütü; 9. ve 12. aylar arasında kullanılır. 250, 350, 800, 900 ve 1200 gramdan oluşan farklı ürün alternatifleri sunar. İçinde çok sayıda prebiyotik lif karışımı, vitamin ve mineral bulunur. 4 numara çocuk devam sütü; 1 yaş ve sonrası için kullanılır. Beş farklı gramaj seçeneğine sahiptir. Çocuğunuzun gelişimine göre tercih edeceğiniz devam sütü ya da mamalar çocuğun bağışıklığını güçlendirir. Gelecekte oluşan sağlığının temellerini atar. Henüz gelişmeyen sindirim sistemiyle dünyaya gelen çocukları beslerken anne babaların Aptamil Nutricia gibi ürünlerin gaz yapıp yapmadığını merak eder. Gaz yapmayan mama, kabızlık, gaz sorunu yaşayan çocuklara özel içeriğe sahiptir. 14 gün düzenli kullanıldığında bebekteki gaz, kabızlık gibi sindirim sistemi sorunlarını giderir. Conformil mamaların içeriğinde; sindirilmesi kolay proteinler, azaltılmış laktoz ve prebiyotik lif bulunur. Ayrıca palmitatlı yağ da içerir. Bu yağın içeriğinde anne sütüne benzer yağ birleşiminden oluşur. Yağ bileşimi sayesinde çocukların bağırsak düzeni iyileşir. Bebeğinizin büyüme dönemindeki değişen ihtiyaçlarına özel içeriğe sahip olan tahıllı kaşık maması çocuğunuzu besler. Zamanla sindirim sistemini düzenler. Tam tahıllı olan ürünün besin değerleri arasında A, D3, E, K1, B1, B2, B6, biotin, folik asit, C, potasyum, kalsiyum, magnezyum, klor, demir, fosfor, iyot, çinko, bakır ve selenyum gibi vitamin, mineraller yer alır. Aptamil Pronutra bebeğin doğduğu ilk andan itibaren 3 yaşına kadar bebeği ve sağlığını destekleyen alternatif öğünler sunar. Kaliteli içeriği ile çocuk gelişim dönemi özelinde farklı besin öğeleri içerir. Besleyici içeriğe sahip olan alternatifleri Trendyol’dan inceleyebilir, bütçenize uygun seçeneği satın alabilirsiniz. Yorumları okuyarak çeşitler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Özel İçerik Sunan Aptamil Modelleri

Özel İçerik Sunan Aptamil Modelleri

Bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına çok yönlü bakan marka içeriklerini sürekli geliştirir ve inovatif beslenme alternatiflerine imza atar. Alerjik mama süt ve çoklu gıda alerjisi olan çocuklar için özel bir içeriğe sahiptir. Pregomin AS olarak bilinen alerjik mama %100 amino asit formülü içerir. Pregomin AS; yağ, serbest aminoasit ve karbonhidrat içeren elemental formüle sahiptir. İçeriği vitamin ve minerallerle zenginleştirilir. Çoklu gıda proteini intoleransı, inek sütü alerjisi olan bebeklere özel üretilen Aptamil Neocate içeriğinde; herhangi bir alerjik tepkimeye neden olan laktoz, galaktoz, inek sütü proteini, tavuk yumurtası proteini, soya proteini, buğday proteini, fruktoz, glutene yer verilmediği bilinir. Aptamil laktozsuz rahat sindirimiyle sıklıkla tercih edilir. Aptamil reflü maması yemek borusuna besin geri kaçışı olan bebeklere özel içerikle üretilir. İçeriğindeki keçiboynuzu sayesinde mideye ulaşan sütün yoğunluğunu artırır. Sütün emildikten sonra yemek borusundan geri kaçış olasılığını azaltır. Anti reflü çocuk maması; vitamin, mineraller, taurin gibi bebek beslenmesinde gerekli olan tüm zengin içerikli maddeleri içerir. Anne sütü miktarını artıran özel içerikli ürünler de üretir. Anne sütü zenginleştirici ürünler emziren kadınlara özel olarak geliştirilir. Anne sütü 2 yaşına kadar bebeği besleyen mucize bir sıvıdır. Bu nedenle emziren annelerin beslenmelerine özen göstermeleri ve süt kalitesini artıran besinler tüketmeleri önemlidir. Lactamil anne sütü zenginleştirici içerdiği vitamin, mineraller ile emziren annelerin beslenmesine katkı sağlar. Emzirme dönemi boyunca tüketilmesi gereken Lactamil B, C, D, folik asit, demir, kalsiyum içeriğiyle süt kalitesini artırır. Aptamil Comfort sindirim sistemini düzenler. Çocuklar için yumuşak bir tada sahiptir. Farklı seçenekleri inceleyerek bebeğiniz için uygun Aptamil Optipro satın alabilirsiniz.

Sağlıklı Gelişime Katkı Sağlayan Formül

Sağlıklı Gelişime Katkı Sağlayan Formül

Mucize bir sıvı olan anne sütünün beslenmeyle desteklenmesi gerekir. Doğru beslenmeyle kalitesi artan anne sütü bebeğin yeterli besinleri almasını ve doymasını sağlar. Bunun yanında anne sütüne özel geliştirilen Lactamil serisinde karışık bitki çayı da bulunur. 8 vitaminle zenginleştirilmiş karışık bitki çayı emziren annelerin sıvı ihtiyacını karşılayarak beslenmesini zenginleştirir. Anason, rezene gibi içeriklerle annelerin rahatlamasını sağlar. Aptamil rezene çayı anne sütündeki gazı alarak bebeklerin rahat etmesini destekler. İçeriğinde C, B6, B12, niasin, folik asit ve biotin gibi vitamin mineraller bulunur. Anne babalar mama seçerken pek çok kritere dikkat eder. Çocukların sağlığını korumak, doğru bir şekilde beslenmelerini sağlamak için dikkatli seçimlerin yapılması gerekir. Yeni doğmuş ya da prematüre bebekleri olan ebeveynler için bu seçim oldukça önemlidir. Bebeklerin doğduğu ilk andan itibaren gelişimlerini tamamlayabilmeleri için anne sütü beraberinde alınan ek gıdaların içeriği ve etkisi büyük önem taşır. Bu bakımdan düşünüldüğünde süt tozu ve diğer ürün içerikleri organiktir. Katkı maddesi gibi ögelere yer vermeyen yapısıyla dikkat çeker. Çocukların hassas olan sindirim sistemlerine iyi gelen, bebeği mutlu kılan içeriklerle desteklenir. Aptamil Eoprotin gibi özel içeriklerle beslenen çocukların anneleri de mutlu olur. Rahat kullanımıyla öne çıkan seçeneklerin içindekiler bölümünde mama içeriğinde kullandığı tüm maddeleri detaylı olarak anne babalarla paylaşır. Gönül rahatlığıyla tercih etmelerini sağlar. Çocukların ihtiyaç duyduğu besin değerlerine sahip olan Aptamil Ar çeşitleri, gelişim dönemlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamalarını sağlar. Markanın Trendyol’da satışa sunduğu organik içerikli ürünler yüksek fiyat aralıklarına sahiptir. Aptamil indirim fırsatlarından faydalanarak bütçe dostu alışveriş yapma avantajlı yakalayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Aptamil Yorumları

Dikkat Çeken Aptamil Yorumları

Aptamil ürünleri güvenilir içeriği nedeniyle anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Markanın mama ve devam sütleri içinde yer alan prebiyotikler bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun dışında balık yağı, nükleotit ve taurin gibi içeriklerle de bağışıklığı desteklemeye devam eder. İlave şeker içermeyen ürünler sadece anne sütünden bulunan laktozu içerir. Doğumdan itibaren devam sütü ve mama çeşitleriyle bebeği besler. Ek gıda döneminde de çocuğunuz için özel içerikler sunar. Kahvaltı öğünü için tahıl, bisküvi, bal ve meyve içerikleriyle zenginleştirdiği ürünler sunar. 7 tahıllı ballı kahvaltı, tam tahıllı kuş üzümlü kahvaltı ve tam tahıllı elmalı gibi seçeneklerle ek gıda dönemindeki çocuğunuza zengin ve besleyici bir kahvaltı alternatifi hazırlar. Kahvaltı içeriklerini 6, 36 ay arasında tercih edebilirsiniz. Anne ya da devam sütüyle mamaları hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuza uyku öncesi lezzetli bir öğün sunan Aptamil mama çeşitleri 6, 36 ay arasında kullanabileceğiniz alternatifler sunar. Özel içerik sunan, bebeğinizin damak zevkine göre seçeceğiniz ürünlerle uyku öncesi besleyici bir öğün hazırlayabilirsiniz. Bebeğinizin rahat uyumasını destekler. Aptamil pirinç unu 6.aydan itibaren kullanılabilir. Ek gıda döneminde damak zevki oluşturan çocuğunuza keyifle yiyeceği bir öğün sunar. A, B1, B6, biotin, D3, C, E vitaminleri, iyot, demir, kalsiyum gibi mineraller içerir. Sıklıkla tercih edilen içeriklerden olan sütlü bisküvili olan seçenek 6. aydan itibaren kullanılabilir. Çok sayıda vitamin, mineral içeren tahıl ve bisküvi içeriğinden oluşur. Aptamil 5 tahıllı kaşık maması da ek gıda döneminde bebeğiniz için hazırlayacağınız besleyici bir alternatiftir. Aptamil Conformil protein sentezine yardımcı olur. Besleyici içeriği, sindirimi kolay olan ürünleriyle öne çıkar. Deneyimli müşteriler tarafından yapılan yorumlar ürünü yeni deneyen anne, babalara detaylı bilgi verir. Bunun yanında indirim dönemlerini takip ederek yulaflı kaşık mama serisini Aptamil kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Aptamil Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Aptamil Fiyatları

Aptamil fiyat seçenekleri her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarına sahiptir. Ürün fiyatları mamanın numarasına, grubuna, miktarına, diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Aptamil devam sütü ve mama ürün grubu gramaj özelinde farklı fiyat aralıkları sunar. Bebeğin ek gıda döneminde tüketeceği sütlü ve tahıllı ek gıdalar, organik kavanoz, meyve serisi, çorba, çocuk atıştırmalıkları gibi ürün grupları da farklı ve her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleri sunar. Trendyol’da satışa sunduğu ürün gruplarına ulaşabilirsiniz. Bu yönüyle anne ve babalardan tam not alır. Aptamil kullananlar tarafından tavsiye edilen kaliteli içerik ve uygun fiyatlar markanın güvenilirliğini artırır. Kutu seçenekleri de farklı fiyat alternatifleri sunar. Tekli kutu halinde satın alınan mamalar ya da devam sütleri belirli dönemlerde çoklu kutu seçenekleriyle de satışa sunulur. Bunun için Aptamil online kampanya dönemlerini takip ederek ürünlere cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapabilir, uygun bir şekilde Trendyol üzerinden Aptamil satın alabilirsiniz. Marka tarafından ürün özelinde büyük bir titizlikle tanımlanan ölçüleri bebeklerin yanlış miktarda beslenmelerinin önüne geçer. Aptamil yorumlar ve değerlendirmeleri markanın güvenilirliğini kanıtlar. Çocuğunuzun sağlıklı gelişimini sizin kadar önemseyen markanın tüm ürünlerini Trendyol'da bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla satışa sunulan devam sütü, kaşık maması, kavanoz serisi, bebek sütü, biberon maması, meyve suyu, bebek çayı, süt arttırıcı içecekler, çocuk bisküvisi, Aptamil biberon seçeneklerden oluşan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız ya da bütçeniz doğrultusunda çoklu paketler halinde satın alabilirsiniz. Avantajlı kampanya fırsatları aracılığıyla çocuğunuz için uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz.