İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Güç (Watt)
Ses Seviyesi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Hepa Filtre
Voltaj
Priz Tipi
Güç Kontrolü
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Arnica Pika

" araması için 32 sonuç listeleniyor

Temizliği Kolaylaştıran Arnica Pika Modelleri Trendyol’da!

Evlerinizin, arabalarınızın ve iş yerlerinizin temizliğini yaparken birçok araç ve gereci kullanabilirsiniz. Bu araçların başında gelen süpürge makinası işinizi kolaylaştırırken kirli bir ortam bırakmadan tam bir temizlik yapmanızı sağlar. Toz ve kiri içine çeken yapısı sayesinde kirli ortamları büyük bir oranda tozdan kurtarır. Elektrik süpürgesi seçimi yaparken birçok hususa dikkat etmeniz gerekir. Kullanacağınız yer, makinanın çekim gücü, hortum uzunluğu ve motor kuvveti bu hususlardan birkaçıdır. Kullanacağınız ortama göre yapacağınız makina seçimi sizin temizlik işinizi oldukça kolaylaştırır. İyi bir çekim gücüne sahip bir süpürge makinası kullanımı sayesinde büyük oranda toz ve kirlerden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Büyük bir iş gücüne de bu sayede ihtiyaç duymazsınız. Çekim gücü iyi olduğundan dolayı bütün pislikleri hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Ortam temizliği yaparken bulunduğunuz yerin havasının da temizlenmesini sağlar. Pratik olması da işinizi oldukça kolaylaştırır. Karmaşık bir yapıya sahip olmaması da kullanırken sizi zorlamaz kullanım kolaylığı sağlar. Arnica yıllardır güvenle ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde birçok süpürge makinası modelini sizlerin beğenisine sunar. Arnica pika bu ürünlerden bir tanesidir. Kullanacağınız ortamlara sağladığı uyum ve üstün çekim gücü sayesinde oldukça tercih edilir. Şık bir tasarıma sahiptir. Küçük alanlara sığabilen başlıkları ile her alanı süpürebilmenizi sağlar. Trendyol üzerinden satın alabileceğiniz Arnica pika modelleri oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Arnica Pika Modelleri

Kullanışlı Arnica Pika Modelleri

Evlerinizin temizliği için sıklıkla kullandığınız süpürge makinaları çeşit, renk ve model olarak geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu ürünleri tercih ederken özelliklerine bakarak sizin için uygun olan modeli seçebilirsiniz. Arnica pika özelliklerine bakacak olursanız 750 watt motor gücüne sahiptir. Ses seviyesi 75 DB’dir. Süpürge yaparken çok fazla ses çıkarmaz ve oluşabilecek ses kirliliğinin önüne geçer. Toz torbası ihtiyacı bulunmaz tozları kendi haznesinde toplar. Hazne temizliği de oldukça kolaydır. Geniş 2 litrelik hacmi sayesinde hemen dolmayan bir yapıya sahiptir. Uzun süreli kullanımlarda haznenin geniş olması sayesinde sürekli hazne temizliği yapmanızı engeller. Bu haznenin çıkarılıp takılması oldukça kolaydır. Hazne içerisinde bulunan filtre yıkanabilir bir yapıya sahiptir. Filtre tozlandığı veya kirlendiği zaman kolay bir şekilde çıkarıp temizleyebilirsiniz. Temizleme işlemini bitirdikten sonra da aynı şekilde yerine takabilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlar. Hem ekonomik olarak hem de zamandan tasarruf sağlayan bu cihaz oldukça kullanışlıdır. Arnica sizler için kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tasarımlara sahip ürünleri ile dikkat çeker. Modeller sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde çeşitli olarak üretilir. Arnica pika turbo bu modellerden bir tanesidir. Arnica pika rose renk bu modelde kullanılarak şık bir tasarım elde etmiştir. Bu ürün 2,5 litrelik geniş toz haznesine sahiptir. Büyük ve geniş alanlarda kullanmak için bir süpürge makinası arayışında iseniz bu ürünü gönül rahatlığı il tercih edebilirsiniz. Arnica pika lux ise bir başka modeldir. 2200 watt motor gücüne sahip olan bu makina yüksek temizlik sağlar. Şık ve küçük bir tasarıma sahip olan bu ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Farklı başlık tiplerine sahip olduğundan dolayı farklı alanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arnica pika hortum uzunluğu temizliği zorlaştırmadan kolayca yapacağınız şekilde tasarlamıştır. Bükülebilir yapısı sayesinde istediğiniz alanlara rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Hortum başlık kısmı ve hazne ile sağladığı bağlantı sayesinde tozların dışarı çıkmadan direkt hazneye dolmasını sağlar. Arnica pika kırmızı, mor renk tasarımları ile oldukça dikkat çeker. Trendyol üzerinden inceleme yaparak istediğiniz rengi zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Farklı ve Şık Tasarımları İle Arnica Pika

Farklı ve Şık Tasarımları İle Arnica Pika

Arnica pika süpürge kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Arnica pika kablo sarıcı sayesinde süpürme işlemi tamamlandıktan sonra makina üzerinde bulunan tuşa basarak kablonun makina içerisinde toplanmasını sağlar. Kablonun içeride toplanması kablonun dışarıda bulunmasından kaynaklı oluşabilecek görüntü kirliliğinin önüne geçer. İstediğiniz zaman prize takılan kısmından kolay bir şekilde çekerek kablonun tekrar uzamasını sağlayabilirsiniz. 5 metre olan kablo uzunluğu sayesinde uzak alanlara erişimi kolaylaştırabilirsiniz. Arnica pika başlık çeşitleri süpürge yapmanızı zevkli ve kolay hale getirir. Dar uçlu boru sayesinde dar ve küçük alanlara erişim sağlayabilirsiniz. Zorlanmadan tozları hazne içerisine çekebilirsiniz. Koltuk temizleme aparatı ile koltuklarınızda oluşan tozlanmaları kuvvetli çekim gücüyle kolayca temizleyebilirsiniz. Perde fırçası da ürün içeriğinde bulunan bir başka başlık çeşididir. Halılarınız için üretilen geniş başlığı alt kısmında fırçalar bulundurur. Bu fırçalar halılarınızın üzerinde olan saç ve kılları rahat bir şekilde hazne içerisine toplanmasını sağlar. Zemin üzerinde de kullanılan bu başlık zeminde oluşan tozları geniş yapısı ile toplar. Arnica pika toz haznesi şeffaf bir malzeme yapısına sahiptir. Şeffaf bir yapıya sahip olmasından dolayı haznenin dolu olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Hazneyi yıkayarak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Arnica pika filtre de bu hazne içerisinde bulunur. Pika Arnica markasının bu özellikleriyle dikkat çeken bir ürünüdür. Ürün uzun yıllar kullanılsa bile ilk günkü performansına sahip olur. Malzemeleri kaliteli olduğu için deforme olmaz, çekim gücü ilk günkü gibi kuvvetlidir. Bazen istenmeyen nedenlerden dolayı makine içerisindeki bu parçaların arızalanması gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Arnica pika yedek parçası bulunur. Orijinal olan bu parçalar süpürgenize direkt uyum sağlar. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz ekipmanları hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları İle Arnica Pika Modelleri

Avantajlı Fiyatları İle Arnica Pika Modelleri

Halı, parke, koltuk temizliğini kolay ve zevkli hale getiren bu ürün yüksek emiş gücüne sahiptir. Arnica pika süpürge başlığı temizlik yapacağınız alanlar için özenle tasarlanmıştır. Başlıklar ve yüksek çekim gücüyle ortamda oluşan bütün kirliliği yok edebilirsiniz. Arnica pika motorunun kuvvetli olması sayesinde temizlik işlemi sırasında her türlü toz ve pisliği hazne içerisine çeker. Hazne içerisine çekilen tozu dışarıya vermez. Hazne temizliğinin kolay olması da bu süpürgenin başka bir avantajıdır. Kullanım kolaylığına sahip olan Arnica pika tavsiye edilen bir üründür. Arnica Pika kullananlar tarafından oldukça önerilen bu ürün kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmiştir. Uzun yıllar kullanımda deforme olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Enerji tasarruflu olduğundan dolayı ürün bütçe dostudur. Küçük ve zarif bir tasarıma sahip olan bu ürünü her alana rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Hortum kısmının bükülebilir bir yapıda olması da size bu konuda avantaj sağlar. Arnica pika online alışveriş ile kolayca sahip olabilirsiniz. Ürün çeşit ve renk bakımından geniş bir skalaya sahiptir. İhtiyacınız olan modeli ve zevkinize uyan rengi yapacağınız listeleme ve filtreleme yöntemi ile bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri favori listenize ekleyebilirsiniz. Gelecek bildirimler sayesinde arnica pika indirimlerinden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Arnica pika fiyatları bütün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Arnica Pika kampanyalarından faydalanarak bütçe dostu olan bu ürüne sahip olabilirsiniz. Arnica pika yorumlarından kullanan müşterilerinin fikirlerini okuyabilirsiniz. Bu sayede aklınızda oluşan soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Yorumlar seçeceğiniz renk ve model konusunda yardımcı olarak size uygun olan modeli seçmenizi sağlar. Yapılan puanlamalarda satın alma aşamasında size yol gösterici olur. Arnica pika satın almak isterseniz rahat ve kolay alışveriş için olan Trendyol üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.