"

Stilevs

" araması için 536 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Stilevs

Stilevs Ürünleri ile Ev Süpürmek Oldukça Keyifli

Stilevs, küçük ev aletleri alanında 40 yıllık bilgi ve bilgi birikimiyle üretimlerine devam etmektedir. Kullanıcılara modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılayacak yenilikçi ürünler sunar. Teknolojik gelişmelere göre yapılan tasarımlar sayesinde oldukça kullanışlı ürünleri kullanıcılara sunmaktadır. Sadece kullanıcılarına yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda onlara kolaylık sağlayacak ve ürünlerinin pratikliği sayesinde zamandan tasarruf ederek insanların beğenisini kazanan markaların arasında yer alır. Stilevs ürünleri arasında küçük mutfak gereçleri, ev temizliği gereçleri gibi birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Birçok kullanıcı arasında beğeniyle kullanılan Stilevs süpürge modelleri olumlu dönüşler ile tavsiye edilen ürünler arasındadır. Stilevs elektrikli süpürge yüksek dayanıklılığa sahiptir ve uzun süre kullanılabilir. Kullanıcıların beklentilerini karşılayan marka farklı model ve tasarımları ve sunduğu renk çeşitliliği ile oldukça beğeni toplamıştır. Alternatif kullanım olanakları ile her ihtiyaca yönelik çekiş gücü sağlayarak fazla enerji harcanmasının önüne geçmektedir. Aynı zamanda kademe ayar özelliği ile de hem yüksek hem de düşük çekiş gücü ile rahatlıkla temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Elektrikli süpürge modelleri arasında Uzay, Soundless, Spektron, Megatron, Hero ve Amiral gibi birçok tasarım ürün bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri ve de özellikleri ile model çeşitliliğine sahiptir. Uzay modeli teknik özellikleri, 12 litre su kapasitesi, 2600w güç, 7 litre toz haznesi, toz torbalı tasarımlar bulunmaktadır. Stilevs Soundless model özellikleri ise A sınıfı enerji, Hepa 13 filtre, emiş gücü ayarı, uzaktan kumanda, dijital gösterge paneli, pedallı sürme ucu, Super silent yüksek verimli ve 9 metre fişli kablodur. Stilevs Spektron modellerinde A sınıf enerji, Hepa 12 filtre, toz torbasız, emiş gücü ayarı, 6 metre kablo uzunluğu ve düşük ses seviyesi gibi teknik özellikler bulunmaktadır. Stilevs Megatron elektrikli süpürge modelleri ise A sınıfı enerji, 7 metre fişli kablo, 700 w güç, 3 litre toz haznesi, Hepa 13 filtre, ve multi siklonik toz torbasız sistem özelliklerine sahiptir. Hero modellerinde 900 w emiş gücü, B sınıf enerji, Hepa 12 filtre, 10 m erişim alanı, 7 metre fişli kablo ve Amiral ürün tasarımları ise Su hazneli, toz torbalıdır. Aynı zamanda Stilevs dikey süpürge ürünleri de oldukça tercih edilen markalar arasındadır. Zorro, Anka ve Safran isimli modelleri bulunmaktadır. Torbalı, torbasız kullanım, 6 m kablo uzunluğu, yıkanabilir filtre ve toz haznesi, kablo sarma mandalları, hem el hem yer süpürgesi olarak kullanabilme imkânı ve pedallı süpürme ucu gibi özelliklerde ve de farklı renklerde tasarımları bulunmaktadır.

Stilevs ile Çay ve Kahve Keyfi Çok Lezzetli

Stilevs semaver modelleri birçok kişi tarafından kullanılan ve de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Farklı tasarım ve de renklerde tarzınıza ve de mutfağınıza yönelik pek çok ürün çeşidini bulabilir ve de tercih edebilirsiniz. Bigçays çelik çay makinesi semaver modelinde paslanmayı önleyen gizli rezistans, 1,5 litre demlik ve 4 litre su kapasitesi, 60 bardak çay kapasitesi gibi teknik özellikler bulunur. Aynı zamanda su ısıtıcısı olarak kullanabilme imkânı vardır. Bolçay Xl çelik çay semaveri tasarımı ise paslanmayı önleyen gizli rezistans, 1,5 litre demlik ve 5 litre su kapasitesi, 90 bardak çay kapasitesi, çift termostat, susuz çalışmayı önleyen otomatik kapanma gibi teknik özellikler bulundurmaktadır. Su ısıtıcısı olarak da kullanılabilmektedir. Stilevs çelik lux semaver modeli paslanmaz çelikten yapılmış geniş su ısıtıcısı ve demliği ile bol miktarda çay demleme kapasitesine sahiptir. Suyu kaynama noktasına ulaştığında otomatik olarak kendini kapatmak üzere dizayn edilmiştir. Ürün özellikleri arasında 4 litre su ısıtıcısı ve 1.5 litre çelik demlik, otomatik kapanma ve kaynama göstergesi bulunur. Stilevs çaycı ürünleri arasında farklı model ve renklerde birçok ürün bulunmaktadır. Stilevs çay makinesi modelleri arasında 1.8 ya da 2 litrelik su ısıtıcılı ürünler, paslanmayı önleyen kapalı rezistans, kaynatma ve sıcak tutma düğmesi gibi teknik özellikler bulunmaktadır. Çay severlerin keyifle ve uzun süre sıcak bir şekilde çaylarını içebilmelerini, çayın deminin tadını almalarını sağlamaktadır. Stilevs Bi Kahve Türk Kahvesi makinesi de birçok kahve tutkununun tercih ettiği ürün modellerinden biri olarak fazlasıyla beğenilmektedir. Bakır, gümüş, mor, krem, gold, portakal rengi ve rose gibi farklı renk çeşitliliği ile her stile uygun modelleri bulunmaktadır. 600 w güç, otomatik kapanma, taşma emniyetli, 4 fincan kapasitesi, sesli ikazlı ve 1000 ml su kapasitesi teknik özellikleri arasındadır. Aynı zamanda közde pişirme seçeneği ve bol köpük teknolojisi ile de keyifle içilen kahveleri hazırlamanıza yardımcı olmaktadır. Stilevs kahve makinesi yorum yapan kullanıcılar arasında oldukça memnun ve de olumlu geri dönüşler vardır. En çok tercih edilen Türk Kahvesinin yapımında büyük kolaylık sağlayarak misafirlerinize hızlı, bol köpüklü ve de lezzetli kahveler ikram etmenize yardımcı olur.

Stilevs, Mutfakta En Büyük Yardımcınız

Stilevs blender seti ürün modelleri de farklı renk seçenekleri ve tasarımları ile mutfaklarda büyük kolaylık sağlamaktadır. İhtiyacınıza yönelik tasarımı, ürün kategorisinde bulabilir ve de tercihini yapabilirsiniz. Teknik özellikleri arasında yüksek verimli blender bıçağı, paslanmaz çelik robot bıçağı, 2 farklı hız, 1500 ml robot hazne, çizmeyen blender aparatı, paslanmaz çelik blender aparatı, paslanmaz çelik çift çırpıcı, rendeleme ve dilimleme 1250 ml karıştırma ve ölçü kabı, kaydırmaz taban 1500 W DC motor, emniyet sistemi, katı meyve sıkacağı, hamur karıştırıcı ve çırpıcı ve benzeri bulunmaktadır. Stilevs blender ürünleri birçok kullanıcı tarafından keyifle kullanılmakta ve olumlu dönüşlerde tavsiyelerini belirtmektedirler. Stilevs robot ürünleri rondo, doğrayıcı, mutfak robotu tasarımları ile mutfaklarda en büyük yardımcılar arasında yer almaktadır. Rondo tasarımları 500 w, 500 ml hazne, paslanmaz çelik ayrılabilir çift bıçak ve bas çalıştır gibi teknik özelliklere sahiptir. Stilevs doğrayıcı ürünler ise 500 W, emniyet sistemi, 1000 ml hazne, paslanmaz çelik bıçak ve bas çalıştır özelliklerini bulundurmaktadır. Stilevs mutfak robotu tasarımları 1000 W güç ve 1500 ML robot hane ve blender hazne, farklı boylarda dilimleme ve rendeleme bıçakları, hamur karıştırıcı, çırpıcı, paslanmaz çelik parçalayıcı bıçak, katı meyve sıkacağı, emniyet sistemi ve 2 hızlı ve de darbeli çalıştırma seçenekli teknik özellikleri ile oldukça ilgi çekmektedir. Farklı renk seçeneklerinin de sunulduğu bu tasarımlar, mutfaklarda yerlerini alarak birçok kişinin mutfak işlerini kolaylaştırmada yardımcı olmaktadır. Stilevs kettle, Kays, Fokur gibi tasarımlarında kullandığı renkler ile son derece zarif ve de estetik görünmektedir. Aynı zamanda oldukça işlevsel olan bu ürünlerin teknik özellikleri arasında ise farklı su litre seçenekli, paslanmaz gizli rezistans, özel kireç filtresi ve 360° dönebilen taban bulunmaktadır. Stilevs fritöz ürün modelleri de kırmızı, siyah ve beyaz renklerde olmak üzere kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Zarif ve estetik tasarımları ile fazlasıyla beğenilen bu ürünler, teknik özellikleri ile de son zamanlarda en çok tercih edilenler kategorisinde yer almaktadır. Özellikleri arasında, 2.5 lt. yağ kapasitesi, çıkarılabilir teflon kazan, 2 kat hızlı entegre rezistans vb. bulunmaktadır. Yüksek yağ kapasitesi ile çok daha fazla kızartma yapmanızı, teflon kazanın çıkarılması da rahat bir kullanım sağlamaktadır. Rezistansı sayesinde de yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Bu sayede yiyeceklerinizi hem hızlı hem de kolay bir şekilde kızartmanızı sağlar. Kapağının sökülebilir olma özelliği ile de temizliği son derece zahmetsizdir. Kızartma sepeti ile kızarttığınız yiyeceklerinizi hem tehlikesiz hem kontrollü hem de kolay bir şekilde alabilmeniz mümkündür. Kontrol paneli ile yiyeceklere uygun ısı ayarı seçimi de yapılabilmektedir.

Stilevs ile En Güzel Yemekler ve Atıştırmalıklar

Stilevs Tosthane modelleri farklı renklerde kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Çıkarılabilir ve yıkanabilir yapışmaz granit plakalar, güç düğmesi ve gösterge laması, 180 derece açılabilir üst gövde, ızgara yapabilme özelliği, 6 adet tost yapabilme kapasitesi teknik özellikleri arasındadır. Aynı zamanda dik konumda durma özelliği sayesinde daha az yer kaplayarak mutfaklarınızda size alan genişliği sunar. Stilevs kıyma makinesi teknik özellikleri arasında da 1800W motor gücü, 2 farklı paslanmaz çelik kıyıcı silindir, aksesuar bölümü, içli köfte aparatı, sosis sucuk hunisi, 2 farklı hız seçeneği ve kablo yuvası bulunmaktadır. Bu kıyma makinesi ile pişirilen ana yemek seçeneklerine lezzetli tariflerinizle imza atabilirsiniz. İsterseniz, bir meyve sıkacağı satın alabilir ve ek bir aparat gerekmeden kendinize ve sevdiklerinize vitamin açısından zengin meyve suları ikram edebilirsiniz. Stilevs elektronik set genel olarak yeni evlenenler ya da evindeki eşyalarını yenileyenler açısından tercih edilen ürünlerdir. Set halinde satın alındığında aynı anda birçok gerekli mutfak eşyasına da sahip olabilirsiniz. Çeyiz setleri olarak da adlandırılan bu setlerin içeriğinde ise birçok küçük elektrikli mutfak aletleri yer alır. 2000 w dc motor, 4ever yüksek verimli blender bıçağı, çizdirmez halka, paslanmaz çelik blender aparatı, 4 kanatlı paslanmaz çelik robot bıçağı, 2 farklı hız, 1500 ml robot hazne, paslanmaz çelik çift çırpıcı, rendeleme ve dilimleme, 1250 ml karıştırma ve ölçü kabı, kaydırmaz taban özelliklerine sahip mutfak robotu sette yer almaktadır. Bunun dışında BiKahve makinesi, közde pişirme ve smart sensör özelliği ile birlikte BiÇay makinesi, 1650 w, 1.8 litre su kapasitesi, 1.20 ml demlik kapasitesi, paslanmayı önleyen kapalı rezistans, kaynatma ve sıcak tutma düğmesi, 360° hareketli taban özellikli ürünler de bulunmaktadır. Ayrıca Tosthane, hızlı ızgara, çıkarılabilir yapışmaz plakalar bulunan tost makinesi de setin içinde yer almaktadır. 6 adet tost yapabilme ve ızgara için ideal 180° açılabilir bir üründür.

Stilevs ile Geniş Bir Yelpazede Elektrikli Ev Aletleri

Stilevs ütü modelleri de diğer birçok marka gibi beğenilen ürünler arasındadır. Ütü yapmayı seven ya da sevmeyen hemen hemen herkesin genel olarak beklediği teknik nitelikleri içerisinde bulunduran modelleri ile kullanıcılara ütü yaparken oldukça kolaylık sağlamaktadır. Farklı renk ve tasarımlara sahip ütülerde istediğiniz ve de ihtiyacınıza yönelik ürünü bulabilir ve de satın alabilirsiniz. Buhar gücü ile pürüzsüz kumaşlara sahip olabilirsiniz. Nano seramik tabanlı demir pürüzsüz ve yapışkan değildir ve kumaştan iz bırakmadan geçebilir. Kireç lekesi gibi problemleri ortadan kaldırır ve birçok kumaş türünde rahatlıkla kullanılabilir. Kırışıklıkları açmak için şok buhar ve sprey kullanarak kolayca ütüleme yapabilirsiniz. Dikey ütüleme imkanı sayesinde hem perdelerde hem de kıyafetlerde kolaylıkla kullanım sağlar. Kireçlenme önleyici sisteme sahiptir. Bu nedenle musluk suyu da doldurulsa bir sorun oluşturmayacaktır. Böylece uzun süre kullanım olanağı sunar. Aynı zamanda otomatik kapanma, damlama önleyici, tek tuş şok buhar düğmesi, sprey düğmesi, su haznesi, kendini temizleme tuşu, buhar ayar tuşları, su püskürtme alanı, ısı ayar düğmesi, güç gösterge lambası ve kablo koruma lastiği gibi özellikleri bulunmaktadır. Yenilikçi modelleri ile kullanıcılarına kusursuz hizmet sağlamayı hedeflemiştir. Dakikalar içinde kullanıma hazır olan ütülerin, öncelikli olarak ilk kullanımdan hemen önce şok buhar verilmesi tavsiye edilmektedir. Şok buhar verilmesi sayesinde cihazın temizlenmesi sağlanır. Akabinde cihazın kullanıma başlanması tavsiye edilmektedir. Seramik tabanlı ürünler oldukça kolay ütüleme imkanı sunar. Otomatik kapanma özelliği sayesinde bir süre hareketsiz kaldığında kapanarak olası kazaları engeller. Aynı zamanda kendi kendini temizlemesini sağlayan Self-Clean özelliği ile son derece kullanışlı ürünleri kategorisinde bulundurmaktadır. Stilevs ütü fiyatları modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Size uygun olan teknik özellikte ürünleri ve de renk, tasarımları bularak ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz. Gold, lila, mavi, kırmızı, siyah, beyaz ya da kahverengi gibi renk çeşitliliğine sahiptir.

Stilevs Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Stilevs ürünleri hayatı kolaylaştırır, şık ve pratik modelleri ve küçük ev aletleri ile hayat kalitenizi artırabilir ve de hem temizlik hem de yemek yaparken ya da ütü yaparken çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Stilevs marka elektrik süpürgesi, ütü, blender, tost makinesi ve daha fazla modelleri birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta ve de tavsiye edilen ürün markaları arasında yer almaktadırlar. Kullanıcıya sadece kaliteli ürün sağlamakla kalmayan, aynı zamanda hayatını da kolaylaştırarak ona zaman kazandıran bir marka olarak son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Her tarza ve de stile uygun tasarımları ve de kullandığı renkler ile son derece zarif ve de estetik ürün tasarımlarına sahiptir. Sadece mutfak ya da ev temizliği gibi elektrikli aletleri değil aynı zamanda aspiratör ya da şofben gibi ürünleri ile de göz önünde olan ve de kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Stilevs şofben ürünleri 3 kademeli ısı ayarına sahiptir. Anında sıcak su sağlaması ile banyo keyfini en güzel şekilde yaşamanızı sağlar. 7 emniyet sistemi, özel duş ahizesi, sıcaklık ayarı gibi özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda su basıncı değişimlerinde ve susuz kalma gibi durumlarda otomatik kapanma özellikleri de mevcuttur. Stilevs aspiratör ürün modelleri ise Çift fan, çift motor, 460m³/ ya da 400m³/ saat hava emiş gücü, çift filtre, aydınlatma, 3 farklı güç ayarı, NR-V geri dönüş önleme sistemi ve çift fan gibi özellikleri bünyelerinde bulundurmaktadır. Birbirinden şık ve güzel Stilevs ürün modellerine arama motorları üzerinden ulaşabilir ve de online platformlardan onları inceleyebilirsiniz. İnternet üzerinden arama motorlarını kullanarak ya da cep telefonlarınızdaki uygulamalar üzerinden Stilevs küçük ev aletleri kategorisine ulaşabilmeniz mümkündür. Stilevs yedek parça ve aksesuarlarına Trendyol internet sitesi veya cep telefonu uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Trendyol’daki ilgili mağazalar üzerinden kampanyaları, indirimleri ve promosyonları takip ederek istediğiniz ürünleri daha avantajlı şekilde elde edebilmemiz mümkündür.