İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Güç (Watt)
Ses Seviyesi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Hazne Kapasitesi
Hepa Filtre
Güç Kontrolü
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Arnica Tesla

" araması için 69 sonuç listeleniyor

Yüksek Emiş Gücüne Sahip Arnica Tesla Modelleri Trendyol'da!

Süpürge, temizlikte sıklıkla faydalanılan ev aletlerinden biridir. Arnica Tesla ile temizliği, zor ve zahmetli işlemlerle vakit kaybetmeden kısa sürede bitirebilmek mümkün olur. Ürünün parke, ahşap, mermer, fayans ve halı gibi pek çok farklı yüzeyde kullanılabilmesi mümkündür. Böylece kullanıcılar tek bir cihazla birden çok alanda hijyen sağlayabilirler. Arnica Tesla süpürge sahip olduğu eşsiz tasarımı ile kullanıcıların bir süpürgeden bekleyebilecekleri pek çok özelliği karşılayacak şekilde tasarlanır.

Arnica Tesla özellikleri açısından farklı özellikte birçok modele sahiptir. Bunlar birbirlerinden hem teknik hem de tasarım açısından ayrılan nitelikler barındırır. Arnica Tesla modellerinin bu nitelikleri arasında çekiş güçleri yer alır. Ayrıca çalışır durumdaki ses seviyeleri, çalışma biçimleri gibi unsurlar da değişiklik gösterir. Bunların yanı sıra Arnica Tesla motor yapısı bakımından da oldukça çeşitlidir. Süpürge modelleri tasarımsal açıdan da birbirinden ayrılır. Ürünün boyutları, yatay veya dikey konumda çalışmaları ve ağırlıkları gibi unsurlar da modeller arasında farklılıklara sebep olur. Bu sebeple kişilerin bir model tercihi yapmadan önce kendi ihtiyaçları ile cihaz özelliklerini karşılaştırmaları önemlidir.

Arnica Tesla’nın hemen her ihtiyaca cevap veren bir modeli bulunur. Geniş aileler ve çocuk sahibi kişiler için Arnica Tesla çekim gücü yüksek modeller iyi bir tercihtir. Evcil hayvan sahibi kullanıcılar da Arnica Tesla HEPA ve hava filtreli cihazları tozların ve alerjenlerin uzaklaştırılması amacıyla tercih edebilir. Yaşam alanınızda şıklığa ve bütünlüğe önem verenlerdenseniz Arnica Tesla renkleri arasından özgürse seçim yapabilirsiniz. Arnica Tesla mor, mavi, siyah, gri, kırmızı süpürge çeşitleri ile evinizin tarzına uygun bir renge kolayca ulaşabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Arnica Tesla Modelleri

Yüksek Performanslı Arnica Tesla Modelleri

Arnica süpürge konusunda önde gelen markalardandır. Tesla da markanın büyük ilgi gören bir serisidir. Tesla süpürgelerin çeşitli kullanım şekillerine ve teknik özelliklere sahip ürünleri de mevcuttur. Bu sayede farklı beklentilere sahip kullanıcılar da kendilerine uygun bir Arnica süpürge bulabilirler. Arnica Tesla Premium markanın yoğun ilgi gören modellerindendir. Premium süpürgeler pratik bir kullanıma sahiptir. Bu üründe süpürge kolu üzerinde cihazın kontrol edilebilmesine olanak tanıyan bir kumanda yer alır. Bu kumanda ile cihazı açıp kapatmak ve turbo moduna geçirmek gibi ayarların yapılabilir.

Arnica Tesla Ergo Active markanın öne çıkan diğer bir modelidir. Ergo Active süpürgeler sahip oldukları Cyclone teknolojisi ile üstün bir motor gücüne ulaşırlar. Bu sayede Arnica Tesla’nın emiş gücü oldukça yüksek bir performans sağlar. Kullanıcılar cihazla oldukça küçük toz partiküllerini bile tek seferde kolayca temizleyebilir. Bu model uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Ayrıca Arnica Tesla teleskopik boru tasarımı sayesinde ergonomik niteliktedir. Kullanıcılar farklı yüksekliklerdeki alanlar göre süpürge boyunu ayarlayabilirler. Ergo Active modellerde toz torbasız bir tasarım tercih edilir. Süpürgenin 3 litrelik geniş bir toz haznesi bulunur. Bu sayede kullanım esnasında hazneyi sık sık boşaltmanız gerekmez. Hazne özel kilit sistemi sayesinde kaza ile dökülmeye karşı korunmuştur.

Arnica Tesla Plus, güçlü bir emiş gücüne sahiptir. Bu sayede tüm yüzeylerde yüksek performans sağlar. Ürünün toz torbasız tasarımı süpürgenin kullanımını çok daha pratik bir hâle getirir. Süpürge ışıklı bir LED panele sahiptir. Bu sayede yapılan ayarlamaların rahat şekilde görülebilmesi mümkündür.

Süpürme Çeşitliliği Sağlayan Arnica Tesla Süpürgeler

Süpürme Çeşitliliği Sağlayan Arnica Tesla Süpürgeler

Arnica Tesla elektrikli süpürge modelleri kullanıcılara çeşitli özellikler sağlarlar. Bu sayede farklı özellikteki alanlarda Tesla süpürgeler rahatlıkla kullanılabilir. Arnica Tesla süpürgenin teleskopik boru tasarımı dilediğiniz uzunluğa ayarlayabileceğiniz niteliktedir. Kullanıcılar cihazın uzayabilen boru tasarımı sayesinde tavan ve duvar gibi yüksek alanlarda da cihazdan faydalanabilirler. Süpürge borusunun boyunun kısaltılabilmesi hatta çıkabilmesi de mümkündür. Bu sayede daha alçak alanlarda ve çeşitli mobilyalar üzerinde de temizlik yapılabilir.

Arnica Tesla aparatları farklı işlevleri ile temizliği kolaylaştırır. Süpürgenin çeşitli alanlarda kullanım için özelleştirilmiş başlıkları bulunur. Bu başlıklar ulaşılması zor ve dar alanların da iyi şekilde temizlenebilmesini sağlar. Apartlar sayesinde koltuk, sandalye ve konsol gibi mobilyaların üstlerinin süpürülmesi mümkündür. Söz konusu aparatlar radyatörler, perde kornişleri ve duvar köşeleri gibi alanlardaki tozların da kolayca alınmasına yardımcı olur. Ürünün yüzeylerde kullanımı için de özel parçaları vardır. Arnica Tesla turbo başlıklı modeller sahip oldukları bu başlık sayesinde yüzeye iyi şekilde tutunur. Başlık bu sayede yüzeylere yapışmış olan tozları ve kirleri yüksek bir emiş gücüyle ortadan kaldırır.

Ergonomik Arnica Tesla Modellerinin Özellikleri

Ergonomik Arnica Tesla Modellerinin Özellikleri

Arnica Tesla süpürge modellerinin tamamı, kullanımı kolaylaştırmak amacıyla ergonomik bir tasarımla donatılır. Ürünlerin çeşitli özellikleri işlevselliği zenginleştirmek üzerine geliştirilmiştir. Tesla süpürge modellerini ergonomik yapan niteliklerinin başında tasarımları gelir. Arnica Tesla süpürge tekerlekli yapısı sayesinde kolay şekilde hareket ettirilebilir. Bu tekerlekler aletin sürüklenerek istenilen bölgeye taşınabilmesini sağlar. Arnica Tesla başlıkları da özel yapılarıyla cihazın ergonomikliğine katkıda bulunur. Farklı alanlar için özel olarak tasarlanan başlıklar ile aynı alanda tekrarlayan süpürme işlemi yapılmasına gerek kalmaz. Tek seferde maksimum temizlik sağlanır.

Arnica Tesla toz torbasız tasarımıyla pratik bir kullanım sağlar. Tesla serisindeki süpürgelerde toz torbası bulunmaz. Bu tür ürünler, yüzeyden topladıkları kirleri bir özel olarak üretilen bir haznenin içinde depolar. Toz torbalı olan cihazların söz konusu haznesi kullan at yapıda olduğundan eskidikçe yenisinin temin edilmesi gerekir. Bu hem zaman hem de ekonomik açıdan verimsiz bir süreç olarak tanımlanabilir. Arnica Tesla toz torbasız süpürgelerde kirlerin biriktirilmesi için bir hazne yer alır. Bu bölme geniş bir hacmiyle orantılı olarak uzun bir temizlik süreci gerçekleştirmenize yardımcı olur. Arnica Tesla toz haznesinin tasarımı da oldukça özeldir. Bu parça dökülmelere karşı emniyetli bir yapıya ve yatay konumda kilitlenme niteliklerine sahiptir. Bu kilit teknolojisi süpürge taşınırken veya dik konumdayken biriken kirlerin etrafa dökülmesini engeller.

Arnica Tesla Modellerinin Tasarımı Nasıldır?

Arnica Tesla Modellerinin Tasarımı Nasıldır?

Arnica Tesla modelleri şık görünümleriyle göz doldurur. Ürünün yumuşak çizgilere sahip tasarımı hoş görüntüsü yanında kullanışlı olmasını ve kolay hareket ettirilmesini de sağlar. Arnica Tesla ağırlık yönünden de aletlerin hafif olmasına önem verir. Böylelikle süpürgeyi temizlik sırasında kolaylıkla kontrol etmek mümkün olur. Bunun yanı sıra ürünün depolanması ve muhafaza edilmesi de bu tasarım prensibi sayesinde kolaylaşmıştır.

Arnica Tesla modellerinin tasarımlarında ürünlerin sahip oldukları teknik özellikler bazı görüntü değişikliklerine neden olur. Örneğin Arnica Tesla sulu süpürge modelinde cihaz, su ile çalıştığı için ayrı bir su haznesi bulunur. Arnica Tesla toz torbalı süpürgede su haznesi olmadığından ürünün içerisine toz torbası yerleştirilir. Bu nedenle bu iki alet görünüm açısından farklıdır. Arnica Tesla modellerinde kullanıcı konforu ön plandadır. Tasarımlarda kalite ve dayanıklılıktan da ödün verilmez. Süpürge modellerinin tamamında çelik süpürge borusu kullanılır. Ürünün dış tasarımı kadar iç sistem dizaynında da ince bir çalışma görmek mümkündür. Bu da süpürgelerin kullanışlı ve pratik olmasını sağlar. Arnica Tesla modelleri kaliteli tasarımlarını uzun ömürlü oluşlarıyla taçlandırır.

Arnica Tesla modellerinin görsel tasarımları kadar işlevselliklerine de önem verilir. Bu süpürge serisinde yeni teknikler denenerek ultra sessiz tasarımlara imza atılır. Ultra sessiz Arnica Tesla süpürge modelleri ile gürültüsüz temizlik yapmak mümkündür. Özellikle çocuklu aileler ve sese hassasiyeti olan kişiler için Arnica sessiz süpürge modelleri ideal seçimler arasında yer alır. İş yerlerinde de Arnica Tesla’nın sessiz özellikteki süpürge modelleri tercih edilebilir.

Arnica Tesla süpürge modellerinin genelinde düşük ses seviyesi özelliği bulunur. Arnica Tesla 70-71 dBA ses aralığında sahip ürünlere sahiptir. Bununla beraber daha düşük desibel değerinde olan modeller de mevcuttur. Arnica Tesla süpürge modellerinin tasarımsal gelişimlerinde teknolojik gelişmeler yakından takip edilir. Bu sayede teknoloji ile daha işlevsel ve pratik süpürge tasarımları gerçekleştirilir. Arnica Tesla ses seviyesinin yanı sıra ergonomik yapısıyla da dikkat çeker.

Arnica Tesla uzaktan kumandalı süpürge modelleri, markanın teknoloji ile iç içe geçmiş tasarımlarına verilebilecek güzel bir örnektir. Uzaktan kumandalı süpürge modelinde kullanıcılar süpürgeyi eğilmeden kolayca kontrol edebilirler. Bu aletlerde, çalışmayı kontrol etmek geliştirilen düğmeler çalışma kolu üzerinde yer alır. Bu sayede süpürme sırasında el değiştirmeye bile ihtiyaç duymadan cihazı dilediğiniz an hızlıca çalıştırıp durdurabilirsiniz.

Kontrol paneli ile süpürgeyi turbo moduna almak da mümkündür. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında cihazı hızlıca turboya alabilir ve istediklerinde bu özelliği devre dışı bırakabilir. Aynı zamanda süpürgede bulunan elektronik gösterge ile filtre doluluk oranları ve benzeri ihtiyaçlar rahatlıkla denetlenebilir. Süpürgelerin tasarımında teknolojik gelişmelerden faydalanılmıştır. Arnica Tesla süpürge modellerinin kontrol paneli üzerinden tek tuşla çalışma, güç performans ayarlama ve ürünün özelliklerini aktive etmek mümkündür. Bu modlar, kişilerin temizlik esnasında az efor harcayarak maksimum verim alması hedefler.

Arnica Tesla Süpürgelerin Emiş Gücü Nasıldır?

Arnica Tesla Süpürgelerin Emiş Gücü Nasıldır?

Arnica Tesla süpürge modelleri yüksek emiş gücü performansına sahiptir. Ürünlerin teknik özellikleri modeller arasında performans farklılıklarına neden olsa da kullanıcıları memnun etme konusunda başarıya ulaşır. Arnica Tesla süpürge modelleri içerisindeki performans farklılıkları, ürünün kullanılacağı yoğunluğa ve ortam özelliklerine göre değerlendirilmelidir. Toz torbasız süpürge modelleri toz torbalı olanlara kıyasla daha yüksek çekim gücüne sahiptir. Bunun yanında toz torbasız modeller yoğun kullanım durumlarında daha işlevseldir. Çünkü toz haznesi, kullanım sonrasında pratik biçimde temizlenerek tekrar kullanılabilir.

Arnica Tesla süpürge emiş gücünü etkileyen bir diğer özellik ise ürünlerin güç seviyeleridir. Arnica Tesla süpürge modellerinde kişilerin çeşitli ihtiyaçlarına uygun olacak biçimde çeşitli güç seviyelerinde ürünler geliştirilmiştir. Arnica Tesla 750 Watt enerjiyle oldukça güçlü bir çekim gücüne sahiptir. Bu güç seviyesi günlük kullanım için oldukça yeterlidir. Kullanıcılar bu özellikteki bir süpürgeyle evlerindeki kısa süre içinde temizleyebilirler. Süpürgelerde 1000 ile 2000 watt güç performansına sahip çeşitli aletler de mevcuttur. Bunlar daha yoğun kullanım talebi olan kişilere uygun olarak üretilmiştir. Arnica Tesla 2000 ve 2200 watt güce sahip süpürge modelleri barındırmaz. 2000 Watt ve üzeri süpürge arayışında olan kişiler Arnica’nın farklı modellerine göz atabilirler.

Arnica Tesla Süpürgelerin Fiyatları Nedir?

Arnica Tesla Süpürgelerin Fiyatları Nedir?

Arnica Tesla süpürge modelleri kullanıcıların çeşitli talep ve istekleri düşünülerek geliştirilir. Bu sayede Arnica’nın farklı özellikte birçok süpürge modelini bulmak mümkün olur. Arnica Tesla fiyatları da ürünlerin sahip olduğu özelliklerle doğru orantılı olarak belirlenir. Kişilerin süpürge alışverişi sırasında pek çok farklı kriteri göz önünde bulundurması gerekir. Bu kriterler hangi tip yüzeylerde kullanılacağı, ne sıklıkla çalıştırılacağı, alanın olası kir düzeyi olarak sıralanabilir. Bu tip nitelikler belirlendikten sonra belirlenecek bütçe doğrultusunda bir alışveriş gerçekleştirmek oldukça kolay olur.

Arnica Tesla süpürge modellerinde fiyat değişimi yaratan detay, ürünün çalışma biçimidir. Örneğin; Arnica Tesla sulu süpürge modelleri ile toz torbalı süpürge modelleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Aynı şekilde Arnica Tesla toz torbasız süpürge fiyatları da diğer iki özellikteki cihazlardan farklıdır. Bu ürünlerin sahip olduğu enerji sınıfı da ürün tutarlarını etkiler. Yüksek enerji tasarrufunu sunan süpürge modelleri diğer gruptakilere oranla daha yüksek bir satış aralığına sahip olur.

Arnica Tesla A++ enerji grubu bir süpürge ile Arnica Tesla A enerji grubu süpürge arasında fiyat farklı görmek mümkündür. Enerji tasarruf sınıfı, elektrikli eşyaların verimliliğini belirleyen nitelikler arasındadır. Bir makinenin tasarruf kategorisi kullanım sırasında ne kadar güç harcadığını belirler. Harcanan gücün artması hem performansa hem de elektrik faturasına doğrudan etki eder. Bu özellik aynı zamanda ürün satın alımında da satış değerini belirler. Kendi kullanımınıza ve bütçenize uygun nitelikteki bir enerji sınıflı makine ile uzun vadede hem doğaya hem bütçenize hem de ev hijyeninize katkıda bulunmanız mümkündür.

Arnica Tesla süpürge modellerinin ek aksesuarları da kişilerin ihtiyaç duyması hâlinde ekstradan satın alınabilir. Örneğin Arnica Tesla toz filtreli süpürge kullanan bir kişi ilerleyen süreçte ek bir toz filtresi satın almak isteyebilir. Bunun yanında yıpranma ve bozulma gibi durumlarda kişiler süpürge hortumu, başlığı ya da borusuna da ihtiyaç duyabilirler. Süpürge için motor, elektronik kart gibi teknik parçalar da ihtiyaç duyulabilecek parçalar arasındadır. Arnica Tesla toz torbalı süpürge kullanan kişilerin belli aralıklarla toz torbası satın alması da gerekir. Bunlar süpürge fiyatları değerlendirilirken göz önünde bulundurulması gereken unsurlardır. Süpürge aksesuarları da Arnica Tesla süpürgelerin özelliklerine göre farklı tutarlara sahip olur.

Arnica Tesla süpürge modelleri için zorunlu ihtiyaç olmayan aksesuarlar da vardır. Bunlar ile üründen daha yüksek bir verim almak ve temizlik performansını geliştirmek mümkündür. Süpürge içerisine konulabilen oda parfümleri bu aksesuarlara örnek gösterilebilir. Bu parfümler süpürge içerisinde kullanılmaya uygun olarak üretildiklerinden cihaza hiçbir zarar vermez. Bu kokuları kullanarak süpürme işlemi sırasında ortamın hoş ve ferah kokması sağlanabilir. Dileyen kişiler uygun fiyatlarla Arnica Tesla süpürgelerine süpürge kokusu da satın alabilirler. Ancak solunum rahatsızlığına sahip kullanıcıların bu tür gereçler edinmeden önce alerjen içerik kontrolü yapması tavsiye edilir. Bunun yanı sıra söz konusu ürünü kullanmak için hiçbir ek parça temin etmeniz de gerekmez. Tesla süpürgelerin paket içeriği hemen kullanılmaya hazır olacak şekilde geliştirilir.

Zengin bir özellik çeşitliliğine sahip olan Tesla serisi makineler arasından tercih yaparken kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Böylece geniş ürün yelpazesi arasından seçim yapmanız da kolaylaşır. Bu seçimi temizlik alışkanlıklarınıza göre de şekillendirmeniz mümkündür. Satın aldığınız süpürgeyi sonrasında dilediğiniz aksesuarla zenginleştirebilirsiniz. Arnica Tesla süpürge modelleri ve tüm ek süpürge aksesuarları için Trendyol adresini ziyaret edebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi alışveriş platformunun fırsatlarından yararlanarak dilediğiniz özellikteki Arnica süpürgeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz.