İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Renk
Tip
Garanti Tipi
Fonksiyon
Damacana Yeri
Kurulum Gerekli mi?
Basınç
Garanti Süresi
Derinlik
Filtre Sayısı
Genişlik
Model
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Su Arıtmalı Sebil

" araması için 193 sonuç listeleniyor

Arıtmalı Su Sebili Modelleri Trendyol'da!

Evler, iş yerleri, kurum ve kuruluşların hem sıcak hem soğuk su ihtiyacını karşılayan su sebili, pek çok farklı model ve fonksiyonlar ile kullanıcılarının en büyük yardımcıları haline gelir. Günlük su ihtiyacınızı karşılayan sebiller kahve ve çay yaparken saniyeler içerisinde sıcak su gereksinimini giderir. İçilen suyun kalitesi kadar su temin ettiğiniz sebilin kalitesi de sağlığınız için bir o kadar önemlidir. Buzdolabınızı açmaya gerek kalmadan, anında soğuk suyu temin eden ya da sıcak içecekler için ihtiyaç sıcak suyu saniyeler içinde sağlayan su sebilleri, her ortamda ihtiyaç duyulan çok pratik ve kullanışlı cihazlardır. Birçok farklı modelde üretilen su sebillerinin arasında son zamanlarda en çok tercih edilenler su arıtmalı sebil modelleri olup her an damıtılmış, berrak ve temiz suyu elde etmenize yardımcı olur. Kullanıcılarının yaşamını kolaylaştıran özelliklere sahip olan arıtmalı su sebili, normal su sebili sistemleri ile aynı olmasına rağmen ürünleri birbirinden ayıran en önemli özellik su arıtma sisteminin olmasıdır. Oldukça önemli olan bu özelliği sayesinde popülerliği oldukça artan su arıtmalı sebil modelleri, yıllık bakımları ve aylık tank temizliği dışında başka hiçbir bakıma ihtiyacı olmayan pratik cihazlardır. Bu ürünler, insan sağlığı için en önemli içecek olan suyu en temiz ve hijyenik şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Su Arıtmalı Sebiller ile Artan Yaşam Kalitesi

Su Arıtmalı Sebiller ile Artan Yaşam Kalitesi

Çay, kahve, bitki çayı ve hatta çorba yaparken dahi herkesin imdadına yetişen su sebilleri, özellikle sıcak yaz günlerinde buz gibi soğuk su içmek isteyenler için mükemmel bir performans sergiler. Şebeke suyu kullanmak istemeyenler için ideal bir seçim olan olan su sebillerine dışarıdan satın alınan damacana takılır ve içme su ihtiyacı bu şekilde karşılanmış olur. Ancak yeni nesil su arıtmalı sebil fiyatları ve sağladığı kolaylıklar ile çok daha kullanışlı bir hale gelir. Şebeke suyunu arıtarak içilecek kıvama getiren bu cihazlar sayesinde dışarıdan su satın almaya ihtiyaç duyulmadığı için ekonomik açıdan da bütçeye büyük katkı sağlar. Performansı ve kullanıcıların beklentilerini tam anlamı ile karşılamayı başaran cihazlar, su arıtma teknolojisinden faydalanılarak üretilir. Farklı su kapasitelerine ve kullanım özelliklerine göre değerlendirilen cihazları satın alırken arıtmalı su sebili tavsiye eden kullanıcı yorumları dikkate alınabilir. Şık sunumlu ve dekoratif özelliğe sahip arıtmalı su sebili tezgah üstü modelleri evinizde ya da ofisinizde masa ya da tezgah üzerine yerleştirilerek kullanılabilir. Dokunmatik özelliğe sahip olan cihaz şık ve modern görüntüsü ile mutfaktaki diğer eşyalarınıza uyum sağlar. Duvara asma aparatı olan ürünü dilerseniz duvara kolaylıkla monte ederek yer kaplamadan bu şekilde de kullanabilirsiniz. Sıcak su yanıklarına karşı çocuk kilidi bulunan cihaz güvenliği bir adım öne taşır. Arıtmalı su sebillerinin içerisinde bulunan farklı filtrelerden bazıları sediment filtre, granül aktif karbon filtre, blok karbon filtre, membran filtre gibi seçenekler ile üretilir. Beş micron sediment filtre cihazın girişine takılan sıkıştırılmış kağıttan üretilen ilk aşama filtre olup suyun içindeki bulanıklığı giderir. İkinci aşama olan granül aktif karbon filtre suyun içinde yer alan bazı kimyasalları, özellikle organik kimyasalları sudan uzaklaştırır. Blok karbon filtre ise üçüncü aşamadır ve suyun içinde bulunan kireci temizler. Milimetrenin on milyonda biri kadar küçük gözenekleri olan yarı geçirgen olan bu filtre zar filtre olarak da adlandırılır ve şebekeden gelen suyu molekül düzeyinde filtreleyerek suyun sertlik derecesini düşürür ve suyu yumuşatarak içilecek kıvama ve lezzete ulaştırır. Filtrelerine, tasarımlarına ve kapasitelerine göre değerlendirilen arıtmalı su sebilleri hemen her ortamda ihtiyaç duyulan elektrikli ev cihazları arasında yerini alır.

Su Arıtmalı Sebil Kullanım Avantajları

Su Arıtmalı Sebil Kullanım Avantajları

Çok dar alanlarda dahi oldukça rahat bir şekilde kendine yer bulan kompakt tasarımlı su arıtmalı sebil modelleri, bu yönleri ile fonksiyonel bir kullanım imkanı sunar. 24 saat içinde 800 litre kadar suyu arıtan su sebilleri özellikle kalabalık ortamlar için ideal bir seçenek olabilir. Kullanıcıların yaşamını kolaylaştıran özelliklere sahip sebillerin günde 100 kişinin su ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede olanları büyük iş yerleri için daha kullanışlıdır. Daha düşük su arıtma kapasitesine sahip olan sebil seçenekleri ise alternatif modellerin arasında yer alır. Su arıtmalı sebil markaları tarafından üretilen, son derece geniş model ve kapasite seçenekli bu ürünlerin tercihleri kaç kişilik ortamda kullanılacağına ve ihtiyaca bağlı olarak değişir. Mutfaklarda yemek ve çay yapmanın dışında içme suyu olarak da kullanılan şebeke sularında gözle görülemeyen çok küçük maddeler bulunur. İnsan vücuduna kısa ya da uzun vadede zarar veren elementler su arıtmalı sebillerin sahip olduğu filtrasyon yöntemi ile arıtılır. 2-3 ve 5 aşamalı su arıtma teknolojisine sahip bu ürünler, suya tat ve renk veren serbest klor ve kokuya sebep olan organik maddeleri sudan arındırarak temiz ve içilebilecek yumuşak su kıvamına getirir. Tasarımı sırasında ilave edilen karbon filtresi zararlı gazları sudan arındırır ve suyun kalitesini daha çok artırır. Şebekeden gelen suyun içerisinde bulunan tüm tortu, yosun ve pas gibi kanserojen maddeleri tutan filtreler ile donatılan modeller küçük bebeği olan aileler için sağlık açısından en avantajlı modellerden biridir. Şebeke suyunun içinde bulunan yoğun klor kötü kokuya, sert bir tada sahip olur. Ayrıca sulardaki mikrobun kırılması için içerisine katılan yüksek miktardaki bu klor insan sağlığı için oldukça zararlı maddedir. Su sebilinin sahip olduğu aktif karbon sayesinde bu kloru sıfır noktasına kadar arıtmanız da mümkün olur.

Su Arıtmalı Sebiller Trendyol’da

Su Arıtmalı Sebiller Trendyol’da

Fabrika gibi çalışan sayısının çok olduğu ortamlarda su ihtiyacının hijyenik bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayan arıtmalı su sebiller, sadece soğuk su ihtiyacını karşılayan modellerdir. Basmatik musluk özelliği sayesinde suyun pratik bir şekilde içilebilmesini sağlayan bu sebiller, kalabalık ortamlar için en ideal seçeneklerden biri olur. Paslanmaz çelik materyaller ile tasarlanan arıtmalı su sebilleri, hem tezgah üstü modelleri hem de ayaklı modelleri kullanım ihtiyacına göre tercih edilebilir. Evlerde damacana su ile kullanılan mevcut sebile takılan bir aparat ile arıtma cihazına bağlanan ve her daim taze su içme keyfini yaşatan sebil üstü su arıtmalı damacana modelleri, 8 litre hazneli su arıtma cihazından gelen küçük bir hortum sayesinde beslenir. Gün içerisinde içme su ihtiyacını sadece tek bir tuş ile karşılayan su sebilleri çok pratik bir şekilde temizlenir. İki ayda bir yapılan su tankı temizliği hijyenin sağlanması için yeterli olur. Damacana su kullanımına ihtiyaç bırakmayan bu modeller uzun vadede kendini amorti eder ve düşük enerji tüketimi sayesinde kendi kendini finanse eder. Arıtmalı su sebili kullananların üründen memnun oldukları yaptıkları yorum yazılarından anlaşılabilir. İş yeriniz de ya da evinizde ihtiyacınız olan arıtmalı su sebilini Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylelikle ister soğuk ister sıcak isterseniz de oda sıcaklığında temiz ve sağlıklı içme suyunun her an elinizin altında kullanıma hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Su Arıtmalı Sebil Ne İşe Yarar?

Su arıtma sebili modelleri; normal arıtma cihazlarına göre oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. İstenen su sıcaklığı seçimi sağlaması ile sık sık tercih edilen bir modeldir. Soğuk ya da sıcak suyun hızlı şekilde arıtılarak kullanılmasına imkan tanır. Su arıtma sebilinde kullanılan şebeke suyu filtrelerden geçerek içmeye hazır hale getirilir. Kullanışlı yapıda olması sayesinde beğenilen bir tasarımdır. Kimyasal veya koku gibi sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olan model çeşitleri bulunur. Arındırılan su içime hazır bir şekilde kullanılmayı bekler. Pratik bir tasarıma sahip olması sebebiyle etkileyici tasarımlar arasında yerini alır. Ev veya iş ortamında rahatlıkla kullanılması mümkündür. Şebeke suyunu temizleyerek içimi yumuşak su elde edilmesini sağlar.

Su Arıtmalı Sebil Nereden Alınır?

Trendyol, su arıtma sebili modelleri için oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Seçenekler arasında uygun boyutta ve kullanışlı ürünlere yer verilir. Bu sayede istenen ürüne sahip olunması kolayca sağlanır. Seçkin firmaların üretmiş olduğu farklı tasarımlar bulunur. İstenen model hakkında Trendyol üzerinden detaylı şekilde inceleme yapılabilir. Su arıtma sebilleri ile dekoratif bir görünümde kazandırılabilir. Ortama göre renk ve model tercihi yapılması mümkündür. Kaliteli ve kullanışlı yapıda ürünler arasında yerini alan bir tasarımdır. Şık ve estetik görünüme sahip olan modelleri sayesinde beğenilen bir alan oluşturulması sağlanabilir. Seçim yapmak için uygun özellikleri belirleyip dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Su Arıtmalı Sebil Modelleri Nelerdir?

Su arıtma sebil modelleri arasında enerji kullanımı oldukça düşük olan tasarımlar dikkat çeker. Renk ve boyut özelliğine göre de farklı sebil modellerine yer verilir. Böylece istenen tasarımın beğenilen renklerde olanlarına erişim sağlanır. Bu sayede kullanılmak istenen alana estetik bir uyum da katılması mümkün olur. Dekor amacıyla tasarlanmış modeller arasından uygun olanın seçimi yapılabilir. Farklı tarzlara göre model seçenekleri de mevcuttur. Beğenilen renk ve özellikte su arıtma sebili bulunur. Ürünlerin üretim materyali de farklılık gösterebilir. Seçim aşamasında bu detayı da göz önünde bulundurabilirsiniz.