İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Damacana Yeri
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Beko Su Sebili

" araması için 18 sonuç listeleniyor

Beko Su Sebili Modelleriyle Pratik Su Alımı

Hemen her evde olmazsa olmaz denilecek içeceklerin başında sular gelmektedir. Su özellikle hem temel ihtiyaç hem de oldukça önemli bir işleve hizmet veren en temel giderlerden biridir. Çoğu ilde çeşme suları tüketilmemekte yalnızca temizlik gibi konularda kullanılmaktadır. Ancak içme suyu dendiği zaman da özellikle damacanalar kullanılmaktadır. Ancak damacana kullanımı da oldukça sıkıntılı olmaktadır. Özellikle güç harcanması gerektiği için pek çok kişi damacana sular kullanmaktan çok hoşlanmamak da ve bu konuda farklı çözüm arayışları içerisinde kalmaktadır. Bu çözüm yolları arasında pompa seçimlerinde değişiklikler yapılmakla başlamakta ve son olarak da su sebillerine kadar gitmektedir. Su sebilleri hemen her evde olmasa da özellikle damacana kullanımından sıkılan ve kullanım bakımından daha kolay olduğunu düşünenlerin tercih ettiği ürünlerin başında gelir ancak su sebilleri daha çok toplu kullanım alanlarında görülmektedir. Su sebilleri yalnızca pratik kullanım için değil aynı zaman da hijyen için de oldukça ideal olan ürünlerdendir. Herhangi bir temas olmadığı için temiz bir biçimde saklanan su aynı zaman da oldukça pratik kullanım da sunar. Suya el değmediği gibi aynı zaman da bardaklara da sadece kullanan o kişinin eli değdiği için gerçekten temiz bir kullanım imkanı sağlıyor. Genel itibari ile hijyen açısından da su sebilleri oldukça önemli bir durumdadır. Burada su sebilini de doğru seçmek gerekir. Pek çok su sebilinin kullanımı oldukça zor olmakla beraber oldukça kaliteli ve kolay kullanım sağlayan pek çok çeşit su sebili vardır. Bu noktada ilk akıllara gelen markalarından biri de Beko su sebilleridir. Beko markası hem oldukça kaliteli olmakla beraber, adından yıllardır söz ettiren markaların başındadır. Beko su sebili soğutma ayarı sayesinde istediğiniz ısıda su muhafaza edebilirsiniz.

Beko Su Sebili Çeşitleri

Beko Su Sebili Çeşitleri

Beko yıllardan süregelen tecrübesi ile hemen herkesin adını sıklıkla duyduğu markalardan biridir. Yıllardır gelen tecrübesini su sebillerinde de gösteren beko pek çok çeşitliliğe sahip olan su sebilleri ile hemen her kesimden kişinin beğenisini kazanmak ve hemen her kesimden kişinin kullanımındadır. Beko su sebillerinde şıklığı ve teknolojiyi beraber kullanmakta ve bu teknolojiyi kullanırken aynı zaman da hijyeni de beraberinde getirmektedir. Beko su sebilleri 5 farklı modeli ile alıcısı ile buluşmaktadır. Bunlardan ilki BSS 2204 modelidir. Bu model de mekanik kontrol bulunurken aynı zaman da tam boy su pınarı özelliği de göstermektedir. 3 litrelik kapasitesi ile 5-10 C soğuk su derecesi ve 2 litrelik soğutma kapasitesi bulunur. Soğuk ve oda ısısında su sağlayan bu model içerisinde oldukça konforlu bir kullanım sağlayacaksınız. Bir diğer model olan BSS 2203 ise tam boy su pınarı özelliğini taşırken aynı zaman da mekanik kontrol sağlar Bu modeli Bss 2204 den ayıran en temel unsur sıcak su da sağlamasıdır. Soğuk su tankı 3 litre su alırken 10 C ve daha düşük soğuk su ulaşır. Sıcak su kapasitesi ise 1.1 Litredir. 80-90 derece civarında sıcak su sağlayan bu model de soğutma kapasitesi 2 litre ısıtma kapasitesi ise 4 litredir. Beko Bss 4601 su sebili ise sadece soğuk su sağlar soğuk su derecesi 5-10 C iken soğutma kapasitesi 2.5 Litredir. Bu üç modelde de beyaz renk mevcut iken BSS 4600 ise gri renge sahiptir. hem sıcak hem soğuk su sağlayan bu model de soğuk su tankı 3,6 litre alırken sıcak su tankı 1,1 litre su alabilmektedir. Beko bss 4600 su sebili modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Beyaz renge sahip olan son beko su sebili ise BSS 4602T modelidir. Sadece soğuk su sistemi bulunan bu modelde de oldukça kullanışlıdır. Beko su sebili sıcak-soğuk ihtiyaçlarınızı karşılar. Beko sıcak soğuk su sebili modellerinden kendinise uygun seçeneğe ulaşabilirsiniz. Beko su sebili musluğu sayesinde kolaylıkla su doldurabilirsiniz. Beko dijital su sebili, Beko arıtmalı su sebili modellerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Beko Su Sebili Temizliği

Beko Su Sebili Temizliği

Su sebilleri her ne kadar kullanımı çok hijyenik olsa dahi hemen her an kullanılan su sebillerinin de zaman içinde temizliğe ihtiyacı olmaktadır. Nasıl temizlenmesi gerektiğini teknik servise danışarak ya da direkt olarakteknik servisler aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Bunun haricinde kendiniz temizlemek istemeniz durumunda ise gerekli olan ilk şey temizlik sıvısıdır. Bunu da kendiniz rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Temizlik sıvı olarak 2 litre suya 2-3 kaşık kadar doğal sirke konulabilir ve oluşan sıvı karıştırılır. temizlik sıvınız hazır olduğunda temizlik işlemine başlamadan önce mutlaka fişten çıkardığınıza ve makinede elektirik olmadığına dikkat ediniz. Başlangıçta mutlaka su sebili üzerinde bulunan su damacanası çıkarılmalı ve çıkarıldıktan sonra damacananın eklendiği bölge bir dünger yardımı ile temizlenmelidir. 3-5 dakika bekledikten sonra temizlik sıvısı bu delikten başka bir kaba akıtılacak biçimde dökülür. Burada başka bir kaba akması ve su sebili içerisinde kalmaması oldukça önemlidir. Dilerseniz mutfak lavabosuna ya da wc içerisine dökebilirsiniz. Tüm bu işlemler sonrasında 4-5 defa durulama işlemi yapılmalıdır. Bu işlem içerisinde sirkeli su kalmaması açısından oldukça önemlidir. Son olarak damlama tepsisi yerinden kaldırılmalı ve nem kalmayacak bir biçimde silinmelidir. Tüm dış yüzey de temizlendikten sonra kağıt havlu vs ile iyice kurulanmalıdır. Bu şekilde oldukça kolay ve pratik bir biçimde su sebillerini kolaylıkla temizleyebilir. Temiz ve hijyenik su içmeye devam edebilirsiniz.

Beko Su Sebili Yorumları

Beko Su Sebili Yorumları

Beko su sebilleri özellikle pek çok iş yerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu gibi iş yerlerinde kullanılmasının en büyük nedeni bu işyerlerinde devamlı olarak sirkülasyonun olmasıdır. Bunun haricinde evlerde de çok sık bu sebiller kullanılmaktadır. Bu durumun en büyük sebebi bu alanların hem temiz hem de pratik olması gerektiğindendir. Özellikle içilen suların temiz olması ve el değmemesi gerekir. Bu bağlamda Beko su sebillerinde suya herhangi bir biçimde el değmez ve sadece damlama tepsisine ardak değmektedir. Bu durum doğal olarak temizliği ve hijyeni de beraberinde getirecektir. Bu sayılan durumlar genellikle daha temiz ve titiz olanların olumlu yorumlarında yer alsa da genel itibari ile Beko su sebilleri için en çok olumlu yorum fiyat performans ürünü olmaları konusundadır. Hemen her kesimden kişinin ulaşabileceği bir Beko su sebili çeşidi vardır. Teknik özellikleri bakımından da oldukça beğenilen beko su sebilleri hem kolay kullanımı hem de şık duruşları ile hemen her evin veya iş yerinin beğenini kazanmaktadır. Aynı zaman da belirli ihtiyaçları karşılaması sayesinde de hemen her kesimden kişinin ilgisini ve beğenisini üzerinde toplamaktadır. Beko su sebili fiyatlarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Beko su sebili kampanyalarına ulaşabilirsiniz.