placeholder
"

Baymak Şofben

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Üstün Teknolojisiyle Baymak Şofben Modelleri Trendyol'da!

Şofbenler, şebeke suyuna bağlı olarak çalışan, genellikle elektrik ve gaz ile aktif hale gelen ve kısa bir süre içinde musluklara sıcak su gönderilmesini sağlama özelliği olan cihazlardır. Bu cihazlar LPG ya da doğalgaz ile çalışırlar. Anında ve sürekli olarak sıcak su üretebilirler. Şofben konusunda da alanındaki en başarılı markalardan biri olan Baymak, 50 yılı aşkın köklü bir üretim geçmişine sahiptir. Baymak iklimlendirme sektöründe iki adet üretim tesisinde faaliyet gösterir. Türkiye genelinde 1000’e yakın bayisi bulunmakta olup bu sektörde Avrupa’nın 3. büyük şirketi konumunda bulunur. Isıtma, soğutma, su teknolojisi, su ısıtıcıları ve yenilenebilir enerji kategorilerinde alanında uzman bir marka olma iddiasını sürdürür. Su teknolojileri alanındaki en başarılı seçenekler; termosifon, termoboyler, sirkülasyon pompaları, dalgıç pompaları, atık su pompaları ve şofbenler olarak öne çıkar. Baymak şofben su teknolojileri alanında insanların hayatını ve en çok kolaylaştıran cihazlardan bir tanesidir. Bu cihazlar Baymak / BDR Thermea güvencesi ile kullanıcılara her geçen gün hizmet vermeye devam eder.

Geniş ürün skalası ile Çin’den Uruguay’a kadar uzanan geniş bir coğrafyada 65 ülkeye ihracat yapmayı sürdürür. Kaliteli ürünleri garantileyen Baymak, tecrübeli teknik servis ekibi ve üretim ekibi ile pazarlardaki ihtiyaçlara en hızlı şekilde karşılık verir. Kış aylarını atlatırken özellikle sıcak su temin edebilmek ve günlük hayatta yapılan her işte sıcak / ılık su konforunu temin edebilmek oldukça önemlidir. Bu görevi emin ellerde halledebilecek şofbeni arayan kullanıcılar için bu marka oldukça doğru bir tercih olur. Kendi alanında yaptığı üretimlerde kalite için oldukça doğru bir adres olan Baymak, konu şofbenlere geldiğinde de kaliteyi kullanıcılarına garantiler. Şofbenler kullanım alanları ve çalışma şekillerine göre çeşitlilik gösterir. Hangi şofben tipinin size ve evinize en uygun çeşit olduğuna karar vermek için bu konuda bilgi sahibi olmak önem taşır. Hermetik, elektrikli, doğalgazlı şofben tiplerinden birine karar verirken Trendyol’daki Baymak şofben yorumları da dikkate alınmalıdır. Siz de yaz kış fark etmeksizin evlerinizde istediğiniz sıcaklıkta suya musluğun açıldığı her an ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Özellikleriyle Baymak Şofben Çeşitleri Nasıldır?

Kaliteli Özellikleriyle Baymak Şofben Çeşitleri Nasıldır?

Şofben çeşitleri içinde hermetik olanlar hatırı sayılır bir yere sahiptir. Sıcak su kullanırken kullanıcılarına herhangi bir sorun yaşatmaz. Bu çeşitler genel olarak banyolara monte edilirler, kolay kullanımı ve kolay ayarlanması ile beklentilere hızlı geri dönüş sağlar. Ayrıca dairelerdeki sıcak ve ılık su ihtiyacına yanıt verir. Baymak doğalgazlı şofben çeşitlerinden biri olan hermetik model, yalnızca kullanışlı olmasıyla değil, aynı zamanda insan sağlığı açısından da sorun yaşatmamasıyla tercih edilebilir bir seçenektir. Bu modelde atık ve gaz dışarıya içerisinde bulunan fan sayesinde atılır. Bulundurduğu emniyet sistemi sayesinde kullanıcıların sağlığını tehlikeye atmaz. Tehlikelere karşı korunaklı olmasıyla öne çıkan hermetik tip, bacaya bağlı çalışır. Bacaya bağlı olmaması sürekli hava alması ihtiyacını ortadan kaldırılmış olur. Özel tasarımı sayesinde kesintisiz sıcak su konforu sağlar. Bu faydaları göz önünde bulundurulduğunda, evlerinizde Baymak hermetik şofben tercih edebilirsiniz.

Üretilen bir başka çeşit olan Baymak elektrikli şofben de en az hermetik modelde olduğu kadar kullanışlıdır. Bu model, 3 farklı sıcaklık kademesine sahiptir ve suyun istenilen sıcaklığa ulaşmasını sağlayarak kullanıcılarına keyifli bir duş imkanı yaratır. Bu 3 farklı seçenek, farklı kademelerde bulunup kullanıcıların kendine en uygun sıcaklık ayarını yapabilmesini ve istenilen su ayarında duş alınabilmesini sağlar. Cihaz, farklı ısı kademelerinde farklı güç ayarlarında çalışır. 3000, 4000, 7000 W düzeylerinde güç kademelerinde çalışma yapabilir ve bu sayede ürünün harcayacağı enerji tüketimi kademe kademe kullanıcılar tarafından belirlenebilir. Bu marka, kullanıcılarına uzun süreli ve kaliteli bir kullanım yaşatmayı öncelikleri arasına koyar, bu nedenle materyal dayanıklılığında öne çıkan bu cihazda da kireç tutmayan rezistans sistemi bulunur. Aynı zamanda ek yalıtım sistemi ile kolay tahrip olma durumunun önüne geçer. Yüksek teknoloji ile geliştirilen baymak ani su ısıtıcı yanmaya dayanıklı ve alev almayan özel bir maddeden üretilir.

Üretildiği teknoloji sayesinde ani su kesintilerinde anında korumaya geçebilir ve hızlı aksiyon alabilir. Aşırı ısınmaların önüne geçen termostat sistemi bulunur, bu sayede olası kazalardan korunabilir ve uzun ömürlü, dayanıklı bir kullanımı kullanıcılara temin eder. Baymak’ın ayrı ayrı elektrikli ve hermetik olarak ayrılan ürünleri bulunsa da, sadece elektrikle değil doğalgazla da çalışma imkanı sunan çeşitleri de bulunur. Hem elektrikle hem doğalgazla çalışma deneyimi sunan Baymak BH12 Hermetik Şofben ürünü, enerji tasarrufu sağlarken kullanılan enerjiyi dengelemesi ve gereksiz enerji tüketimini engellemesiyle oldukça öne çıkan bir üründür. Markanın tüm modelleri aşırı ısınmalara karşı dayanıklıdır ve tüm modellerde aşırı ısınma emniyeti bulunur. Sıcak kontrolü sayesinde tehlikelerin önüne geçen bu ürünlerin hepsi A sınıfı enerji özelliğine sahiptir. Şofben araştırırken hermetik mi elektrikli mi satın almalıyım kararsızlığına anında çözüm bulan Baymak banyo tipi elektrikli şofben modellerini Trendyol’dan inceleyebilir, doğru şofbene karar verebilirsiniz.

Öne Çıkan Baymak Şofben Modelleri Hangileridir?

Öne Çıkan Baymak Şofben Modelleri Hangileridir?

Baymak markasının tüm modelleri alanında uzman ürünleri kullanıcılarına garanti eder. Özellikle şofben imalatı konusunda uzmanlaşmış olan bu markanın Baymak banyo şofbeni çeşitleri dikkatleri üzerine çeker. Bununla birlikte Baymak mutfak tipi şofben modellerinin banyo ve mutfakta konumlandırılabilecek çeşitleri bulunur. Çalışma gerilimi 230V olan banyo tipi modelin kademe sayısı 3’tür. Çalışma gücü 3000/4000/7000 olarak ayarlanabilen bu modelin minimum su basıncı 0.2 bardır. Banyo tipi modelde cihazla beraber olarak 32 A tipinde duş başlığı hortumu verilir. Ürün 6 ayrı emniyet koruması sayesinde güvenli kullanım imkanı sağlar. Ürünün aynı zamanda aşırı su basıncına karşı emniyet sübabı içermesi kullanım güvenini artıran özelliklerinden bir tanesidir. Yanmalara ve alev almaya karşı orijinal ham madde kullanılarak üretilir. Aşırı ısınmalara karşı dayanıklı olması gereken bu üründe, aşırı ısınma olmasını engelleyen emniyet termostatı da mevcuttur.

Markanın aşırı ısınmayı ve yüksek ısımı engelleyen 2. daldırma termostatı da bulunur. Özel diyafram teknolojiyle dikkatleri üzerine çeken mode seçeneği giriş çıkış suyu kesildiğinde enerjiyi kapatır. Kireç tutmayan ve ek yalıtımlı olarak üretilmiş rezistansı sayesinde uzun süreli kullanımı kullanıcılarına garanti edebilmekte ve banyoda sıcak su kullanımında kullanıcılara kaliteli bir kullanım sunar. Bu mutfak tipi Baymak bacalı şofben modelleri de çalışma gerilimi seviyesi 230 V olarak ölçülür. Kademe sayısı 3 olan ve 3000/ 4000/ 7000 W düzeylerinde enerji harcayan bu model sıcaklıktan sıcaklığa ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Banyo şofbeninde olduğu gibi minimum su basıncı 0.2 bardır. Bu cihazla beraber krom musluk ve 34 A tipinde hortum da verilir. Bu cihazda 6 ayrı emniyet koruması bulunur. Aynı zamanda yüksek su basıncına önlem amaçlı geliştirilmiş emniyet sübabı bulunan bu ürün yanmalara karşı dayanıklılık gösterir. Model seçeneği alev almayan orijinal bir ham madde kullanılarak üretilir. Giriş çıkış suyu kesildiğinde tıpkı banyo modelinde olduğu gibi enerjiyi kesen özel diyafram teknolojisi bulunur. Baymak banyo tipi şofben gibi kaliteli ürünleri güvenli ve kolay kullanım imkanıyla dikkatleri üzerine çeker. Geniş ürün yelpazesiyle siz de her kriterlerinize göre uygun bir cihazı bulabilirsiniz.

Kullanıcı Memnuniyetinde Üstün Baymak Şofben Özellikleri Nasıldır?

Kullanıcı Memnuniyetinde Üstün Baymak Şofben Özellikleri Nasıldır?

Son teknolojiler kullanılarak üretilmiş Baymak BH 12 ve BH 11 modelleri pek çok açıdan kullanıcı dostu olan özellikleriyle oldukça tercih edilebilir ürünlerdir. Litre/dakika hacmi olarak Baymak 12 lt şofben modeli bulunur. Baymak, 11 ve 13 l şofben modelleriyle de karşımıza çıkar. Baymak hermetik 11 l şofben, farklı ihtiyaçları karşılamak için verimli olur. Daha yüksek bir hacim isteyen kullanıcılar için Baymak 14 l şofben modeli de mevcuttur. Ayrıca Baymak 65 l elektrikli şofben de geniş kapasitesi sayesinde beklentileri fazlasıyla karşılar. LCD kontrol paneli sayesinde kullanıcılara çıkış suyunun sıcaklığını anlık olarak görebilme imkanı sağlar. Aynı zamanda arıza kodu gösterme özelliği mevcuttur. Elektronik ateşleme ve alev modülasyonu sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Sıcak su ayarı aralığı 36/60 °C bandındadır. Yeni nesil akış sensörü sayesinde yüksek konforlu sıcak su kullanılmasını destekler. Baca tıkanmalarını önlemek amaçlı emniyet sistemi mevcuttur, aynı zamanda 4 metreye kadar yatay ve dikey baca montajı imkanı sağlamaktadır. Bu sayede kompakt ölçülerle montaj kolaylığını destekler.

Aşırı ısınmalara karşı emniyet sistemi ve alev kontrol emniyet sistemi bulunmasıyla ani kazaların önüne geçer. Bu ürün doğalgaz ile kullanılabilir. Dayanıklı eşanjörü ile uzun ömürlü bir kullanımı kullanıcılarına sağlar. Markanın tüm ürünleri yalnızca uzun ömürlü ve dayanıklı kullanımı ile tercih edilir. Kullanıcıların tercihi olan bu ürün seçeneklerini takip edebilir, bütçenize en uygun modelini dairenize katabilirsiniz. Kireç tutmayan ve ek yalıtımlı olarak ayarlanmış rezistansı ile dayanıklı bir ürün deneyimi için Baymak şofben kullanımı en güvenli seçeneklerden bir tanesidir. Bu iki model de dayanıklılık, uzun süreli kullanım ve ısı geçişlerine karşı en hızlı adaptasyon sağlama önceliklerine göre tasarlanmış olup siz de evinizdeki sıcak su kullanımınızda rahatça tercih edebilirsiniz.

Baymak Kazanlı Şofben ve Termosifon Özellikleri Nasıldır?

Baymak Kazanlı Şofben ve Termosifon Özellikleri Nasıldır?

Markanın dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi de kazanlı şofbendir. Baymak kazanlı şofben bu alanda en çok tercih edilen cihaz seçenekleridir. Cihazların sıcak su ihtiyacını hem kolay hem de kullanışlı şekilde karşılaması tüketicilerin beğenisini kazanan detaylar arasında yer alır. Baymak termosifon 50 mtk, 65 mtk 80 mtk ve 100 mtk seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık verir. Bu cihaz seçeneklerinin diğer ölçüleri aynı kalıp metreküp miktarına göre ürün yükseklikleri değişiklik gösterir. Şık ve kibar tasarımıyla da öne çıkarak günlük hayattaki ihtiyaçları karşılamaya devam eden modellerin teknik detayları bunlarla da sınırlı değildir. Teknik özellikler bakımından tüm metreküp çeşitlerinde gerilim 230 V olarak ölçülmekte olup kullanılan güç 2000 W düzeyinde yer alır. Ürün seçeneklerinin dış kısmında sıcaklık göstergesi bulunur. Bu sayede mevcut sıcaklığın ne durumda olduğu kullanıcılar tarafından rahatlıkla gözlemlenebilir ve ayarlanabilir.

Termosifon denince vazgeçilmez bir kriter de ısıyı koruma gücüdür. Bu ürün modelinde titanyum katkılı çift katlı emaye kaplı çelik iç deposu bulunur. Aynı zamanda kalın ve dayanıklı malzeme kullanılarak üretilmiş mükemmel bir ısı yalıtımı sistemi de mevcuttur. Bu model bahsedilen özelliklerin yanı sıra magnezyum anot kullanılarak korozyona karşı dayanıklı bir yapıda tasarlanır. Paslanmaya karşı dayanıklı malzemelerle oluşturulmuş olan bu ürün aynı zamanda paslanma durumlarında meydana gelebilecek potansiyel teknik arızaların da önüne geçer. Termosifon modellerinde 4 farklı emniyet sistemi kullanılır, burada amaç maksimum emniyeti sağlamak olur. Uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilecek, hata payı çok düşük ve alanında uzman imalatçılar tarafından tasarlanmış olan bu ürünü siz de ihtiyacınız olan ürün kapasitesine göre seçebilirsiniz. Bu sayede Baymak kalitesinden faydalanarak kullanıcı dostu bir seçimde bulunabilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralığı Seçenekleri ile Baymak Şofben

Geniş Fiyat Aralığı Seçenekleri ile Baymak Şofben

Markanın bünyesinde yer alan her ürün kullanılacağı yere ve kullanım şekline göre tercih edilebilir seçeneklere ev sahipliği yapar. Bununla birlikte her seçenek doğru alanlar için tercih edildiği takdirde ihtiyaçları karşılayacak yeterliliği sahiptir. Banyosunda ve duştan duşa sıcak su kullanacak bir kullanıcı adına banyo tipi şofben kullanmak doğru bir tercihtir. Yalnızca mutfakta sıcak su kullanmak isteyen birisi için yine aynı şekilde mutfak tipi ürün oldukça kullanışlı bir modeldir. Aynı zamanda kullanım amacına göre geniş skalada hizmet veren BH serisini tercih etmek mantıklı bir seçimdir. Mini şofbenler de kullanılmak istenilen yere göre tercih edileceğinden daha küçük olması itibariyle BH serisi kadar yer kaplamaz. Ayrıca önceliği küçüklük ve pratik kullanım olan kullanıcılar için ideal bir ürün seçeneğidir. Baymak ani su ısıtıcı fiyatları, hemen her bütçeye hitap etmeyi başarır. Baymak elektrikli şofben fiyatları için detaylı inceleme yaparak size hitap eden ürünleri kolaylıkla tespit etmeniz mümkündür.

Baymak doğalgaz şofben fiyatları, kullanılacak alan kapasitesine göre değiştiği kadar, dakika / litre kapasitelerine göre değişiklik gösterir. BH11, 12 ve 13 modellerinin fiyatları yine bu hacim farkı ile birlikte gelen değişikliklerle beraber uygun aralıklarda görülebilir. İklimlendirme konusunda pratik ve kalıcı çözümler üreten bu marka, kışı geçirmek konusunda ailenizin ve dairenizin en doğru tercihlerinden biridir. Baymak şofben fiyatları, doğru aralık konusunda her ürünün sunduğu imkanlar, çalışma şekilleri ve çalışma prensipleri açısından farklılık gösterir. Baymak tüplü şofben için verilen fiyat aralıkları Trendyol üzerinden incelenebilir. Aynı zamanda Baymak mini şofben için verilen fiyat aralıklarına da Trendyol’dan ulaşmak ve değerlendirmek mümkündür. Baymak banyo şofben fiyatları ile doğru orantılı olarak ürünün kapasitesi ve performansı da değişebilir. Siz de Baymak şofben modellerinden birine karar verirken Trendyol’u ziyaret edebilir ve kışı geçirirken 50 yılı aşkındır iklimlendirme ürünleri üreten Baymak’ın tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Fikir Verici Baymak‌ ‌Şofben‌ Yorumları Trendyol’da

Fikir Verici Baymak‌ ‌Şofben‌ Yorumları Trendyol’da

Cihazlarda kullanım kolaylığının yanı sıra güvenliği garantileyen Baymak, tüm model seçeneklerinde kullandığı emniyet sistemleri ile kullanıcıların takdir ettiği bir marka olmayı sürdürür. Bütün cihaz modellerinde birden fazla emniyet sistemi bulundurması ile kullanıcıların içinin rahat şekilde evinde bu ürünü kullanmaya devam etmesini sağlayan marka, geniş ürün yelpazesine ev sahipliği yapar. Baymak şofben kullananlar tarafından gelen en yoğun yorum, güvenilir olmasıyla ilgilidir. Dairelerde meydana gelen kazalara ya da ani sorunlara yol açmadan uzun ömürlü bir kullanım sağlamayı hedef edinen marka, teknik detayları ile beğeni kazanır. Cihaz seçeneklerinde kullanılan ham maddeler ısıya ve donmalara karşı dayanıklıdır. Bununla birlikte içerisinde bulundurduğu birden fazla emniyet sistemi mekanizmasıyla kullanıcıyı mağdur etmez.

Kışa hazırlanan aileler için doğru bir tercih olmaya devam eden Baymak’ın iklimleme sektöründe geçirdiği 50 yılı aşkın iş tecrübesi tüm bu sorunları anlamaya ve çözmeye odaklı olduğunun en büyük kanıtıdır. Tüm Baymak su ısıtıcı şofben çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.Avantajlı fiyatları ve indirimli seçenekleriyle size keyifli bir alışveriş deneyimi sunar. Sunduğu filtreleme olanağıyla çeşitli şekillerde arama yapabilirsiniz. Bu aramalar size aradığınızı ürünü bulma konusunda yardımcı olur. Ayrıca Trendyol’da ürünü daha önceden satın alan kullanıcıların yorumları yer alır. Siz de bu yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek doğru kararı verebilirsiniz. Aradığınız Baymak tüplü şofben fiyatları ve modellerine ulaşmak Trendyol ile mümkün olur. Siz de satın almak istediğiniz ürünün tipine ve çalışma prensibine karar verirken Baymak şofben özelliklerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, kışları eskisinden çok daha konforlu şekilde geçirebilirsiniz. Trendyol’un ekonomik ve kolay alışveriş imkanı sayesinde zorlu hava şartlarıyla evinizde kolayca mücadele edebilirsiniz.