placeholder
"

Baymak

" araması için 708 sonuç listeleniyor

Baymak

Üstün Baymak Kombi Kalitesi

Baymak, ısı teknolojileri üzerine yaklaşık 50 yıldır Türkiye’de hizmet vermekte olan bir firma olarak hayatımızda. Şofben, kombi, su ısıtıcıları gibi temel iklimlendirme alanlarında 60.000 m2 tesisi üzerinde üretim, satış ve satış sonrası hizmet sunmakta. Baymak kullanım alanlarının bu kadar geniş bir alana yayılması, Türkiye genelinde 1000’den fazla bayiye sahip olmasını ve 2000 civarında da servis teknisyeni bulunmasını sağlamıştır. Türkiye içerisinde bu kadar yaygın tercih edilen marka, bu durumu kullanıcılarına sağladıkları kaliteli hizmete ve satış sonrası desteğe bağlamakta. Şu an hali hazırda, hidrofor, termosifon, kat kaloriferi, şofben ve kombi üzerine hizmet vermektedir. Baymak geniş üretim ağı ve Türkiye’de doğan bir marka olmasının verdiği güç ile halen güçlü bir şekilde üretimine ve satışına devam etmektedir. Birçok kişi üretilen ürünlerimizde standart fiyat aralığı için Baymak yoğuşmalı kombi fiyat segmenti gibi sorular ile bayilere ulaşmaktadır. Ancak ürünlerinin arasında olan farklar ve her daim yüksek standartı korumak için bütçeye uygun ürün grupları arasında tercih yapmanızı önermekteyiz. Baymak şofben modelleri arasında bütçe dostu modelleri arasında uygun tercihleri yaparak siz de kısa süre içerisinde Baymak ailesine katılabileceksiniz. Baymak doğalgazlı şofben ve diğer ürünleri hakkında detaylı bilgiyi siz de Trendyol üzerinden Baymak aramalarınızla ulaşabileceksiniz. Baymak sağladığı kullanıcı geri bildirimleri sayesinde yılın firması da dahil birçok ödülü de kazanmıştır. Türkiye’de bulunan bütün bayilerle birlikte sağladığı hizmetlerle, mağazalarında da çözüm ortaklığı konusunda büyük adımlar atmalarını sağlamıştır. BDR Thermea Group çatısı altında yer alan Baymak, size uygun çözüm önerileriyle kullanım standartlarınızı yükseltebilecek bir alanda uzun süre faaliyet gösterecek. İster ev, isterseniz iş yeriniz için ısınma ihtiyaçlarınıza 50 yılın deneyimiyle hizmet vermektedir. Türkiye iklimlendirme pazarında geleceği şekillendiren Baymak ile siz de en üst donanım ısıtma cihazlara bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Baymak cihazlarında geliştirdiği yazılımlarla birlikte, temiz enerjiyi A+++ seviyesinde tutmayı başararak minimum yakıt ile maksimum ivmeyi sağlatmayı amaçlıyor. Buna ek olarak uzaktan kumanda edilebilen yazılımları sayesinde kullanım alanlarında da geniş bir skalada hizmet etmeyi sürdürebiliyor. Eve gitmeden öncesinde evin ısısını arttırabilir ve buna uygun olarak şofbeni çalıştırabilirsiniz. İnovasyon ve Arge çalışmalarında, üretimden istihdama kadar Türkiye ekonomisine büyük güç katan firma, bu gücünü kullanıcılarına da bütçe dostu fiyatlarıyla sunuyor.

Baymak Klima Evlerin Olmazsa Olmazı

Baymak ısı teknolojilerinde ürünlerinde sağladığı gelişimi misyonuna, vizyonuna ve değerlerine borçludur. Misyonu olan tutumu, hizmet verdiği iklimlendirme sektöründe rekabetçi ve kurumsallaşmış bir yapı ile hızlı tepki süresiyle kullanıcıların ihtiyaçlarına olabilecek en hızlı şekilde çözüm üretmek olan firma vizyonuyla ise Türkiye sınırlarında 2023 yılında dünyanın en değerli 10 markası arasında yer almayı amaçlamaktadır. Dürüst, yenilikçi, samimi ve güvenilir olmayı da temel değerlerinden saymaktadır. Baymak klima ürünlerinde siz de ürün grupları arasında olan standartlarla uzun süre ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve yaygın satış sonrası ekibiyle de ihtiyaçlarınıza yönelik desteğe kısa süre içerisinde erişebileceksiniz. Baymak ürünlerinin dayanıklı kullanım ömrü, sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sıcak ya da soğuk olarak kullanabileceğiniz alanda uzun süre kullanmanızı sağlayabilecek. Baymak klima fiyatları bütçe dostu olup, her standarta göre ürün grubu da bulunmaktadır. Bu sayede isteğinize uygun ısıtma sistemine kısa süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Tek yapmanız gereken seçtiğiniz ürün grupları arasında doğru ihtiyaca yönelik olanı belirlemek ve uygulama örnekleri hakkında detaylı bilgi almak. Baymak sizlere BDR Thermea Group’un sağladığı vizyoner bakış açısını sonuna kadar sunmaktadır. Bu sayede kullanım alanınızda oluşabilecek sorunlarda bile BDR Thermea Gruoup güvencesi altında ürünlerinizi kullanabileceksiniz. Baymak hidrofor gibi alanlarda da yaptığı üretim sayesinde su tankı ya da yer altında olan suyu nazikle çekmenizi sağlayacak yapılandırmaları da kurmanız konusunda size gerekli hizmeti sağlamaktadır. Isıtma ve su dağıtımı konusunda ihtiyacınız olabilecek bütün ihtiyaçları bir araya getiren firmanın sağladığı kaliteli materyaller sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak kullanım sağladığınız gibi sizler de markanın birer temsilcisi olacaksınız. Baymak markasının en güçlü gücü, kullanıcılarının kaliteli olarak sağladığı geri dönüşlerdir. Bu sayede firma oluşabilecek sorun ve problemlerde firmanın yüzü olarak kullanıcıları görüp, her bir problemi ya da soruyu kendi sorunları ya da problemleri gibi karşılayarak yanıtlarlar. Siz de bu standart ölçüsünde ihtiyaç duyduğunuz Baymak marka ürüne yüksek standartlı bir şekilde erişim sağlayarak ulaşacaksınız. Isıtma sistemleri, klimalar, su ısıtıcıları, su teknolojileri, yenilenebilir enerji sistemleri, kontrol ekipmanları ve satış sonrası destek ekipleriyle Baymak alışılagelmiş üret, sat anlayışına çok daha yeni bir soluk getirecek. Ürünlerinde yer alan geniş Ar-GE anlayışı sayesinde inovasyonu evinizde hissedebileceksiniz. 1969 yılında kurulmasının ardından günümüze kadar yaygın olarak yayılımı ve sermaye artışını sürdüren Baymak, aktif olarak Türkiye’de ısı teknolojileri üretmeye, satmaya ve ihraç etmeye devam etmektedir.

Çeşitli Baymak Şofben Modelleri

Baymak ürünlerinde yer alan inovatif bakış açısını kullanıcılarından sağladığı geri dönüşlerle kazanmıştır. Baymak 2018 yılında açtığı Baymak Akademi ile başta ürünleri olmak üzere sektöre can katan bütün alanlara güç kazandırmak adına büyük bir eğitim aşaması başlatmıştır. Baymak şofben ürün grupları başta olmak üzere kullanımı, gelişimi ve dağıtımıyla ilgili ihtiyaçlarda bütün personellerini bilgilendirdiği gibi dağıtımda da oluşabilecek bütün aksaklıkların önüne geçmektedir. Baymak şofben ürün gruplarında yer alan güçlü dokusu ve yılların verdiği deneyim ile birlikte Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer almıştır. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak yapacağınız alışverişlerde kısa süre içerisinde siz de tercihlerinizi doğru alanda yaparak Baymak’ı tercih etmelisiniz. Baymak kombi fiyat aralığı, ülkemizin ekonomik durumu da değerlendirildiğinde oldukça bütçe dostu olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Baymak Lambert gibi yoğuşmalı kombi ile eş anlamlı anılan modelleri de inovatif biçimde üreten firma, yılın 365 günü 24 saat canlı destek hizmeti sağlamaktadır. Baymak tam yoğuşmalı kombi modelleri sayesinde siz de enerjiyi en yüksek tasarrufla kullanabilecek ve güvenli bir şekilde evinizde ya da iş yerinizde uzun süre kullanabileceksiniz. Elektronik kontrollü gaz vali modülasyonu sayesinde arıza teşhis durumunda anında sistem kendini korumaya alarak oluşabilecek bütün problemlerin önüne geçmeyi hedefler. Ortalama olarak 20-80 derece arasında yer alan ısı devresini, 65 dereceye kadar artan su ısı ayarı takip eder. Dakikada 2,5 litre yüksek ısıda su üretimini de bu sayede mümkün kılmaktadır. Baca dahil olarak kurulan sistemi siz de kısa süre içerisinde kullanabilecek ve ihtiyaçlarınıza uygun biçimde yerleştirebileceksiniz. Ürün kurulumunun ardından garantisi başlatarak sizin de ihtiyacınıza uygun biçimde yalıtımı sağlanmaktadır. Genelde kurulumu balkon ya da mutfak tarafında tercih eden kullanıcılar, yer yer banyoyu da tercih edebilmektedirler. Buna uygun olarak kullanım biçiminize özgü fırsatları değerlendirmeniz için siz de Baymak ailesine katılarak ihtiyaçlarınıza uygun standartları bir araya getirebileceksiniz. Baymak kombi yorumları kullanıcılarına uzun süredir hizmet sağlayan firmanın, ne kadar müşteri odaklı bir vizyon ile hareket ettiğinin de göstergesidir aslında. Ürünlerinde sağladığı yüksek standartlı geri dönüşleri sayesinde geniş bir perspektifte hizmet sağlayabilmektedir.

Baymak Son Model Termosifon

Baymak termosifonları, geniş hacimleri ve uzun süren kullanımıyla kullanıcıların en uzun süre kullandığı su ısıtıcıları arasında yer almaktadır. Paslanmaz rezistans ile üretilen bu ürünler, 8 bar’a kadar çalışma basıncına sahiptir. Silindir biçiminde duvara monte edilen modelleri içerisinde, 50-65-80 ve 100 litrelik alternatif modeller yer almaktadır. TSE belgesi ve 3 yıllık garanti süresiyle ihtiyaçlarınıza uygun biçimde siz de uzun süre kullanabileceksiniz. Termosifon üzerinde yer alan termometre ile siz de kazan üzerinde olan ısıyı görebilecek ve buna uygun olarak değerlendirme yapabileceksiniz. Termosifon kullanımında sıklıkla yapılan en üst ısıda yapılan kullanım ayarının yerine 5 üzerinden 4. kademe üzerine alarak basıncı azaltabilir ve daha uzun vadede kullanım sağlayabilirsiniz. Tüketicilerin sıklıkla kulanmış olduğu modeller arasında yer alan Baymak Luna da sizin ihtiyaçlarınıza yönelik bir ürün olarak uzun süre kullanabileceksiniz. Ürün içerisinde yer alan emniyet valfinin kurulumunu da yaptıktan sonra güvenle kullanabileceksiniz. Böylece giren soğuk su girişi yapabilecek ve böylece uzun süre kullanabileceksiniz. Kurulumu iş yerinize, evinize ya da arzu ettiğiniz alanlara kısa süre içerisinde monte edebileceksiniz. Suyunuzu açtığınızda, konforlu bir şekilde uzun süre banyonuza şıklık katacak. LCD ekranı üzerinden ayarlarınızı yapabilir ve su sıcaklığınızı korumaya devam edebilir. Elektrik kesintisi yaşansa bile son ayarlarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz. Beklenmeyen durumlarla ilgili olarak güvenlik önlemleri sayesinde sizin ve kullanıcıların güvenliğini son derece yüksek derecede tutmaktadır. Baymak içerisinde kullandığı yüksek standartlı materyaller sayesinde hem dayanıklı hem de uzun süren bir kullanım vaat etmektedir. Magnezyum anot korumasıyla, paslanmaya karşı da dayanıklıdır. Kireçlenmeye karşı da Eko moduyla sizlere tasarruf da sağlayacaktır.

Baymak Yoğuşmasız Kombi

Kombi, doğal gaz ve sıcak suyun kullanımını sağlayan düzeneğe sahip ısıtma cihazlarıdır. Ev ya da işyeri gibi alanı belli bir düzeyde olan yerlerde kullanıma uygundur. Gelişen teknoloji bu ihtiyaca cevabı her geçen gün farklı tasarımdaki cihazları arttırarak vermiştir. Birçok kombi çeşidi mevcuttur; bacalı, konvansiyonel, yoğuşmalı, tek eşanjörlü, çift eşanjörlü ya da elektrikli kombiler bunlardan bazılarıdır. Şüphesiz her çeşidin belli avantaj ve dezavantajları vardır. Fakat son yıllarda Baymak yoğuşmalı kombi diğer çeşitlere kıyasla daha çok tercih edilen olmuştur. Yoğuşma olayı maddeniz gaz halinin ısı vererek sıvı hale dönüşmesidir ve fiziksel bir olaydır. Yoğuşma olayı ile yoğuşmalı kombinin çalışma prensibini açıklayabiliriz. Doğalgazın yanmasında açığa çıkan gazın su buharındaki enerjiyi eşanjör adını verdiğimiz ısı transferini sağlayan araç yardımıyla geri kazandırarak, enerji kazanımı misyonuna dayalı bir prensiptir. Baymak yoğuşmalı kombiyi neden tercih etmeliyim konusunda ise sayabileceğimiz birçok avantaj var. Öncellikle yoğuşmalı kombinin enerji verimi diğer kombileri kıyasla çok daha yüksektir. Yani düşük yakıt tüketimi dolayısıyla da düşük baca gazı sıcaklığı demektir. Yoğuşmalı kombilerde kullanılan fan modülasyonu sayesinde yanma verimi artmaktadır ve daha sessiz bir çalışma sağlamaktadır. Hem ebatları gereği ergonomik hem de enerji verimi yüksek olan Baymak yoğuşmalı kombinin modelleri arasında tercih edebileceğiniz, tam yoğuşmalı, ekstra yoğuşmalı ve 3 eşanjörlü modeller mevcuttur. Yoğuşmalı kombilerde DOLCEVITA FELICE 240 ve DOLCEVITA FELICE 310 modellerinin mevsimsel verimlilik sınıfı B olup, mevsimsel ısıtma verimliliği ise %87-88’dir. Mevsimsel sıcak su verimlilik sınıfı ise A sınıfı olup, sıcak su yük profili ise XL’dır. 49-50 dB’lik ses gücüyle çalıştığını bile anlamayacaksınız. Tam yoğuşmalı kombilerde ise estetik tasarımıyla göz dolduran BAYMAK IDEE PREMIX tam yoğuşmalı kombinin IDEE 24, IDEE 28, IDEE 35, IDEE 39 modelleri eşsizdir. Mevsimsel ısıtma ve sıcak su verimlilik sınıfı A olup Premix yanma teknolojisiyle yüksek tasarruf sağlamaktadır. Sıcak su yük profili modelden modele değişiklik gösterip XL ve XXL olarak tasarlanmıştır. Ses gücü 46-50 dB arasında değişen modellerin sessizliğine hayran kalacaksınız. Alacağınız kombiye karar verdiyseniz ve en yeni teknoloji ile tasarlanmış BRÖTJE STARTEC PREMIX tam yoğuşmalı kombinin STARTEC PREMIX 24 ve STARTEC PREMIX 30 modelleriyle tanışmadıysanız verdiğiniz kararın erken olduğunu söylemek isteriz. Her yaşa hitap eden kolay ara yüzü ile üstün emniyet sistemleriyle güvenli bir kullanımın garantisini size vermektedir. Ayrıca kompakt boyutlarıyla size yer tasarrufu da sağlamaktadır. ErP enerji verimlilik sınıfı A olup, mevsimsel ısıtma verimliliği %93’tür. Kombi tercihinizi yaptıktan sonra Baymak oda termostatlarına da göz atmalısınız. Günlük ve haftalık program yapabileceğiniz dijital ekranlı Baymak oda termostatları ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Baymak Elektrikli Şofben

Şofben, yıllardan beri sıcak su ihtiyacımıza şimşek gibi bir hızla yetişen su ısıtma cihazları olmuştur. Çalışma prensipleri doğalgaz ya da LPG’ye göre şekillenir ve direkt şebeke suyuna bağlıdır Hermetik ve bacalı olmak üzere iki tane çeşidi mevcuttur. Hermetik şofbenler, bacalı olanlarına kıyasla daha çok tercih edilir çünkü tüketicilerine kullanım kolaylığı sağlar ve daha emniyetlidir. Bacaya bağlı çalışmayan bu sistemde ortamın sürekli hava almasına gerek kalmaz bu sebeple açık ara farkla daha güvenlidirler. Baymak ani su ısıtıcı modellerinden AQUA LCD PRİZMATİK JET serisi kuşkusuz aradığınızdan fazlasını size vaat etmektedir. Göze çarpan özellikleriyle herkesi kendine hayran bırakacaktır. Çift katlı hız kapasitesiyle iki şofben gücüyle suyunuzu ısıtacak ve size zamandan tasarruf sağlayacaktır. Tek ya da çift ısıtıcı kullanma insiyatifi tamamen size kalmış. ErP Yönetmeliğine uygun olup enerji verimlilik sınıfı C’dir. LCD ekranıyla kullanımı kolay olan arayüze sahip Baymak su ısıtıcı her kitleden kullanıcıya hitap eder. Programlama fonksiyonuna sahip dijital kontrol paneli ile istediğiniz ayarı kolayca yapabilme imkanınız var. Magnezyum anot kaplama ile şofbeninizin yüzeyi korozyona karşı tam koruma sağlanır ve titanyum katkılı, yüksek emaye kaplı çelik iç depoya sahiptir. Baymak ani su ısıtıcılarında kaliteli materyal ve işçilik açığa çıkar. 4 farklı emniyet sistemi ile maksimum düzeyde emniyet sağlar; basınç yükselmesine karşı, çalışma termostatı koruması, emniyet termostat koruması ve yüksek elektrik akımına karşı koruma sağlayacak emniyet sistemleri bütünüdür. 4 modele sahip bu serinin modelleri kapasiteyle alakalı olarak kategorize edilmiştir. JET 50, JET 65, JET 80 ve JET 100 modellerinin su kapasitesi 50, 65, 80 ve 100 litredir. Bunun yanında banyo ve mutfak tipi Baymak ani su ısıtıcıları da mevcuttur. Teknik veri tablosuna bakılınca da konforlu ve güvenli kullanımı görebilirsiniz. BT 7000 olarak adlandırılan bu model A verimlilik sınıfında yer alır. Aynı ebatlara sahip iki modelde kompakt tasarımlarıyla oldukça ergonomiktir. Ses gücü seviyesi 15 dB‘dir. En çok tercih edilen modellerden biri olan Baymak Hermetik Şofben’in iki farklı modeli mevcuttur. BH 11 ve BH 13 modelleri arasında birkaç temel özellik haricinde tamamen aynı kalitededir. Eşsiz tasarımıyla günün her saati kesintisiz sıcak konforu sağlayabileceksiniz. Uzun baca mesafesinde sahip olduğundan uzak noktalara kurulum imkanınız da vardır. Tüm Baymak su ısıtıcıları, TSEN Belgesi ve CE Deklerasyonuna sahip olup her standarta uygundur. 3 yıllık garanti kapsamına sahip olup, herhangi bir arıza durumunda Baymak servislerine ulaşabilirsiniz. Donanımsal ya da teknik arızaya karşı işinin ehli teknik personelleriyle hizmetinizdedir.