placeholder
"

Eca

" araması için 3906 sonuç listeleniyor

Eca

Eca

1954 yılından beri Elginkan Holding bünyesi altında olan Eca, ürün kalitesi ve şıklığı ile her geçen gün adından söz ettirir. Alanında Türkiye’nin en çok aranılan ve güvenilen markasından biri olan üretici, kombiden klimaya, musluktan tesisat ara malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun her malzemeyi kolayca bulmalarını sağlar. Ürün çeşitliliği arasında yapı malzemeleri ve armatürlere de yer veren marka, banyo malzemelerinde tasarım ve kaliteyi ön plana çıkarır. Ayrıca banyo kategorisinde yer alan Eca ürünler dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini alarak büyük başarılara imza atar. Çevre dostu yaklaşımı ile de tüm dikkatleri üzerine çeker. Doğal kaynakları korumaya yönelik hizmet veren marka, bilinçli yapı oluşturulmasını misyon edinir. Ödüllü birçok tasarımındaki ergonomik ve işlevsel yapıları ile de kullanıcılardan tam not alır. Markanın özellikle tasarımsal özelliklerinin yüksek olduğu banyo kategorisindeki ürünler hemen hemen her zevke hitap eder. Modern çizgilerden hoşlananlara yönelik metalik serinin yanında eskiden vazgeçemeyenler için Osmanlı esintili ürünler büyük beğeni toplar. Tasarlanan farklı boyutlardaki ürünler her banyonun ölçülerine uygun seçeneklerde üretilir. Üretici yakından takip ettiği teknolojik gelişmeler doğrultusunda banyo armatürlerinde Hygiene Plus kaplama kullanır. Kendi laboratuvarlarında geliştirdiği bu Nano teknoloji, banyo armatürlerindeki hijyen sorununa çözüm getirerek hiçbir kimyasal malzeme kullanılmadan sadece su, sabun ve pamuklu bez yardımıyla maksimum hijyenik yüzeyler elde edilmesini sağlar. Isınma ve sıcak suyun gelmesine yardımcı olan Eca havlupan, termosifon, elektrikli şofben, regülatör ve diğer ürünler ergonomik ve şık tasarımları ile ilgi görür.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Eca Klima Modelleri

Yapı malzemeleri ve ısıtma teknolojisi ile tanınan marka, klima konusunda da başarılı bir çizgi çizer. Kullanım alanına göre farklı fonksiyonlar taşıyan klima modelleri, duvar tipi split klima ve hafif ticari olarak iki farklı modelde üretilir. Duvar tipi klimalar kendi aralarında Niobe Serisi ve Spylos Serisi olarak sınıflandırılır. Her iki modelde bulunan inverter özelliği enerji tasarrufu konusunda iddialı bir görünüm sergiler. Niobe serisi 9000, 12.000, 18000 ve 24.000 BTU kapasite seçenekleri ile satışa çıkar. 12.000 BTU’ya sahip olan klimalar A++ soğutma verimliliği A+ ısıtma verimliliği sunar. Bu klimalardaki sessiz mod özelliği kullanım sırasında gürültü sorununu ortadan kaldırarak rahatsızlık vermez. Böylece geceleri bile kullanım imkanı sunar. Seri -15 dereceye kadar ısıtırken -10 dereceye kadar da soğutur. Spylos klima modeli de A++ enerji verimliliği sağlar. Bu seri diğer klimalara göre hassas karbon filtre ve kendi kendini temizleyebilen evaporatör özelliğiyle fark yaratır. İki seride de bulunan 6 kademeli fan hızı ve Japon kalitesine sahip gürültü yapmayan dış ünitesi uzun yıllar çalışma fırsatı tanır. Ayrıca inverter teknolojisinin kullanıldığı klimalar merkezi kontrol edebilme özelliği taşır. Böylece fazla enerjiden tasarruf ettirir. Hafif ticari klimalar ise salon tipi ve kaset tipi olmak üzere 2’ye ayrılır. Marka ürettiği bu tip klimalarda mekan içi kullanıma uygun estetik bir tasarımın olmasına özen gösterir. Klimaların üzerinde yer alan LCD gösterge paneli ile kolayca sıcak ve soğuk ayarı yapılır. Ticari kullanıma uygun serilerde 24 saat ve haftalık zaman ayarı da bulunur. Performansıyla kendisine hayran bırakan üreticinin klimaları, aynı başarıyı tasarım konusunda da gösterir. Klimaların zarif yapıları ve her kullanım alanına uygun renk seçeneği şıklık ve sadelikten yana olanlara hitap eder. Üretilen modeller, toza ve polene alerjisi olanların bile gönül rahatlığıyla kullanabilmesine fırsat verir. Ayrıca Neo Plasma teknolojisi kullanılarak üretilen ürünlerde havayı temizleme özelliği bulunur. Çevre için de R 410 A gazını kullanarak doğaya zarar verilmesini engeller.

Yüksek Isınma Sunan Eca Kombi Özellikleri

Evdeki ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanan kombi, enerji tasarrufu ve yüksek performansı ile kullanıcıların beğenisini üzerine toplar. Uzun ömürlü kullanımlarda bile yarı yolda bırakmayan ürünler, evin ergonomik bir şekilde ısınmasını sağlar. Hem mutfak hem de banyo için ayrı su ısıtma cihazının kullanılmasını ortadan kaldıran markanın kombileri farklı teknik özellikler ile tüketicilerin karşısına çıkar. Yoğuşmalı olma özelliği ile ön plana çıkan ürünler, doğalgaz kullanımı sonucunda ortaya çıkan ve atılan baca gazının tekrar geri kazandırılmasını sağlar. Böylece verimliliği oldukça artırır. Ortalama olarak 24 kW kapasiteye sahip olan yoğuşmalı kombilerde 8,3 kW ile 24 kW arasında güç ayarlaması yapılır. Ürünlerin içerisinde bulunan güçlü pompa ise üst düzey bir verim alınmasına yardımcı olur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte teknik özellikleri de artan modeller iOS veya Android ile uzaktan bile kontrol imkanı sağlar. Aynı zamanda, ürünün üzerinde bulunan kontrol paneli de güvenli ve rahat bir şekilde doğalgaz yönetiminin yapılmasına yardımcı olur. Markanın kombileri 14 farklı emniyet ve muhafaza yöntemi ile olası kazalardan korunacak şekilde tasarlanır. Kalorifer tesisatında yer alan genleşme tankı, suyun genleşmesini önler ve su patlaması gibi riskleri ortadan kaldırır. Kombilere takılan ve ürünün tesisat basıncını kontrol altına alan Eca regülatör ise ani basınç düşmelerinde oluşan kuru yanmayı engeller. Tam yoğuşmalı model tasarımda bulunan diferansiyel hava basınç şalterleri de atık gaz tahliyesini sağlayarak emniyetli bir kullanım vadeder. Kalite testlerinden geçerek tüketici ile buluşan kombiler, teknik özelliklerinin yanında evlere şık bir görünüm de kazandırır. Minimal tasarımları ile gözü rahatsız etmeyen modeller, kum saati formunda tasarlanır. Böylece estetik bir görünüm ortaya çıkar. Güneşten gelen ultraviyole ışıklara karşı geliştirilmiş dayanıklılık ile de kullanıcı dostu olmaya devam eder. Yüksek verim sağlayan kombilere ek olarak termostat parçalarda üretir. Sıcaklığın sabit kalmasını sağlayan Eca termostat, kombinin daha verimli şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Banyo Yapmayı Keyifli Hale Getiren Eca Ürünleri

Birbirinden farklı özellik ve tasarımlarda üretilen Eca armatür banyo ve lavabolarda suya yön verir. Ayrıca önemli bir konu olan su tasarrufuna dikkat çeken marka, ürünlerini bu doğrultuda üretir. Özellikle suyun en fazla kullanıldığı banyo ve duş ihtiyaçlarında Eca duş seti modelleri ile gereksiz su tüketimini engelleyen çözümler sunar. Bunun için de elle tutulabilir Eca duş başlığı tasarımlarıyla su tüketimini kontrol altına alır. Setin içindeki başlığının yanı sıra suyun sorunsuz akmasına yardımcı olan hortumlarda bulunur. Ek olarak banyolara zarif bir hava kazandıran ve içindeki ürünlerin monte edilmesini sağlayan aparatlara da yer verilir. Uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve ihtişamını koruyan setlerde krom, metal, pirinç ve plastik gibi sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılır. Suyun karşı konuşmaz gücüne karşı dayanıklı olan ürünler, düşük ağırlığı sayesinde tutma ve kavramayı kolaylaştırır. Ayrıca kaymayan gövde yapılarıyla kullanıcıların beğenisini toplayan başlıklar kısa sürede duş alma işleminin tamamlanmasına da yardımcı olur. Asansör sisteminin bulunduğu tasarımlar setlerin yüksekliğini kişinin kendi boyuna uygun ayarlamasına imkan tanır. Böylece ev sakinlerinin boylarına orantılı bir şekilde ayarladıkları başlıklarla konforlu bir duş deneyimi yaşatır. Sürgülü modeller aşağı ve yukarı hareket etmelerinin dışında sağa ve sola doğru hareket etme fonksiyonları da bulunur. Marka kararmalara karşı gerekli önemleri aldığı gibi kırılmalara karşı da çözümler üretir. +5° ile +60° arasındaki sıcaklıklarda bile kullanıma uygun olan bataryalar bu açıdan tüm beğeni ve beklentileri karşılar. Modern ve klasik tasarımların yer aldığı modeller çeşitli renk alternatifleri de sunar. Duvara ve zemine monte edilen seçeneklerin dışında şemsiye duş sistemleri, dikey duş sistemleri ve jakuzi modelleri gibi farklı kullanıcılara hizmet eder. Ürünlerin değiştirebilir parçaları istenildiği durumlarda parça değişimine de imkan tanır.

Banyo Dizaynlarında Eca Şıklığı

Markanın tasarımsal özelliklerini en çok yansıttığı Eca banyo kategorisi şık ve kullanışlı malzemeleri ile göz doldurur. Ürün seçenekleri arasında bulunan Eca armatür, duş başlığı, banyo dolabı, lavabo, duş başlığı, havluluk, klozet ve klozet kapakları her bir detayı özenle düşünülerek tasarlanır. Eca banyo dolabı modelleri farklı modüllerden oluşur. Set olarak da satılan ürün grubunda genellikle 1 adet üst modül, alt modül ve orta boy bir dolap bulunur. Banyo içerisindeki eşyaları muhafaza etmek için kullanışlı tasarımların üretildiği dolaplar, farklı renk ve tasarımlarda kullanıcıların karşısına çıkar. İşlevsel olarak öne çıkan ürünlerden olan dolaplar, üretildikleri kaliteli malzemeler sayesinde paslanma ve kabarma sorununu ortadan kaldırır. Modellerdeki alt modüllerin bazılarında dolabın kendisine ait gömülü bir lavabo bulunmaz. Burada yer alan boşluğu doldurmak için de farklı tarzları ile Eca lavabo tasarımları ön plana çıkar. Üreticinin lavabo çeşitleri, eşsiz tasarımları ve ergonomik kullanımı ile büyük avantaj sağlar. Klasik ve modern tarza üretilen modeller uzun ömürlü kullanımı ve dayanıklılığı ile de kullanıcıların yüzünü güldürür. Teknolojiden yararlanılarak tasarlanan bu ürünler her ölçüdeki banyo dolaplarıyla uyum sağlar.

Banyo dekorasyonuna katkı sağlayan ürünlerden bir diğer Eca klozet modelleri oval ve köşeli olarak üretilir. Oval görünümdeki modeller ince yapısıyla en çok tercih edilen ürün olurken, modern duruşuyla köşeli tasarımlar ise cezbedici görüntüsü ile kullanıcıların aklını çeler. Asma ve ayaklı klozetler markanın en çok tercih edilen modelleri arasında gelir. Asma klozetlerde bulunan gömme rezervuar detayı banyo özgün görünüm kazandırır. Markanın klozetleri, klozet kapakları ile birlikte desteklenerek kusursuz bir bütünlük sağlanır. Klozet kapaklarındaki darbeye ve düşmeye dayanıklı tasarımlar güvenli artırması ile dikkat çeker. Ayrıca kolay kolay kırılmayan ve çatlamayan kapaklar uzun süreli kullanım vadeder. Antibakteriyel özellik taşıyan kapaklar önceliği hijyen olanları da memnun eder. Eca taharet musluğu tasarımları da farklı form ve yapılarıyla klozetlerin havasına ayrı bir şıklık katar. El ve banyo havlulularının güzel bir şekilde asılmasını sağlayan Eca havluluk tasarımları banyo dekorasyonunun gerekli bir diğer malzemeleri arasında yer alır. Kullanışlı yapıları ile ön plana çıkan modeller, üçgen, kare, yuvarlak ve oval gibi farklı formlarda tasarlanır. Matkap gerektirmeyen vakumlu tasarımlar kolay montajı ile gönülleri fetheder.

Zarif ve Şık Tasarımlarıyla Eca Batarya

Hem ulusal hem de uluslar arası başarılara sahip olan firma, çeşitli tarz ve stillerde batarya ve musluk üretimi yapar. Tasarlanan ürünler kullanım alanına göre ve ayırt edici birçok özelliğe göre çeşitlik gösterir. Standart batarya modellerini kendine özgü teknoloji ile buluşturan marka birbirinden kullanışlı ve şık ürünleri satışa çıkarır. Batarya modelleri farklı kullanım yerlerine göre lavabo, mutfak, banyo, duş ve küvet bataryaları olarak üretilir. Kullanım şekline göre ise fotoselli ve dokunmatik bataryalar farklı ihtiyaçlara uygunluk gösterir. Kromdan üretilen tasarımlar sağlam yapısı ile kullanıcıların ilgisini çeker. Ayrıca 20 yıl garanti kapsamında olan Eca musluk modelleri uzun yıllar hiçbir sorunla karşılaştırmadan keyifli anlar yaşatır. Hassas tasarlanan anahtarlar ise ellerin yanmasını ve üşümesini engeller. Batarya seçiminde en çok dikkat edilen yerlerden olan mutfaklarda kuğu boyunlu bataryalar, hem kullanım rahatlığı hem de şıklığıyla öne çıkar. Bu ürünün evyeden oldukça yüksekte olması sebze ve bulaşık yıkamayı kolaylaştıran fonksiyonel bir etki sağlar. Aç-kapa olarak tasarlanan modeller mutfakla hızlı olan tüketicilerin ihtiyacını karşılayan nitelikler taşır. Sadece tek bir hamle ile açılıp kapanan musluklar, suyun akış hızının da kontrol edilmesini sağlar. Muslukların ana gövdeden uzayabilen spiral hortumları ise evyenin farklı bölgelerine rahatlıkla ulaştırır. Bahçe, teras ve hamam gibi açık alanlardaki suyun akışkanlığını kontrol etmek için Eca çeşme modelleri önerilir. Osmanlı tarzıyla dikkat çeken ürünlerin sade modelleri de sıklıkla tercih edilir.

Yüksek Performanslı Eca Şofben

Kişisel kullanımlarda ve ev işlerinde kullanılan sıcak su büyük bir ihtiyaç olarak görülür. Sağlık ve hijyen açısından da önem arz eden sıcak suyun taşınması ise çeşitli yollarla sağlanır. Bu yollar arasında güveli olarak kabul edilen ve etkili olan Eca şofben modelleri, evin içine anında sıcak suyun ulaşması için özel olarak tasarlanır. Eca elektrikli şofben ve doğalgazlı şofben olarak sunduğu iki seçenekle her evin kendine uygun modeli seçmesine yardımcı olur. Ürettiği bu ürünlerle uzmanlığını öne çıkaran marka, soğuk suyun alınarak anında ihtiyaç duyulan sıcak suya dönüştürür. Ev içine uygun olan ölçüleri ise bulunduğu alanda yer kaplamaz. Her evin ihtiyacı olan bu cihazlar kullanıcılara en iyi hizmeti sunmak amacıyla tasarlanır. Üretilen şofbenlerin güçlü performansı suyu olağanüstü bir hızla ısıtır. Ayrıca güçlü motorları ve tedarik sistemi 19,2 kW enerji kapasitesi ile sorunsuz olarak çalışır. Dakikada 11 litreye kadar su ısıtabilen markanın şofbenleri ısıttığı su miktarının fazlalılığı ile herhangi bir kesinti yaşatmaz. Sağladığı yüksek performans dışında kullanıcıların sağlığı için güvenli olarak üretilen bu ürünler suyun ısınma sırasında herhangi bir problemle karşılanılmaması için özel olarak tasarlanır. Bunun için de farklı güvenlik sistemleri bulundurun modeller, öncelikle suyun fazla ısınma durumuna karşı ısı kilidini bulundurur. Sıcaklık 85 dereceyi geçtiğinde devreye giren bu sistem böylece ateşleme mekanizmasını anında durdurur. Elektrik ya da doğalgaz kesintisine karşı ısıtıcının sönmesine karşı sürekli kontrol eden iyonizasyon sistemi ise gaz kaçağını kontrol altına alır. Şofbenlere alternatif olarak sıcak suyun taşınmasını sağlayan Eca termosifon modelleri de markanın dikkat çeken ürünleri arasında yer alır.

Isınma İhtiyacına Çözüm Sunan Eca Radyatör

Soba kullanılmayan her evde bulunan ve ısınma amaçlı kullanılan radyatör tasarımları şekillerine göre döküm, çelik, alüminyum ve panel olarak 4 farklı grupta sınıflandırılır. Eca petek modelleri genellikle doğalgaz yolu ile çalışır. Doğalgaz enerjisi radyatörün içinde bulunan suyu ısıtır ve böylece su peteğin içinde dolaşmaya başladıkça ısıyı dışarı yayar. Tasarımsal olarak farklılık gösteren modeller kalınlıkları, uzunlukları ve kullanılacakları alana göre değişiklik gösterir. Markanın kalın petekleri bulunduğu gibi ince modelleri de bulunur. Standart olarak beyaz renkli üretilen ürünler renkli tasarımlarda da üretilir. Döküm muadillerinden farklı olarak suyun serbestçe akmasını sağlayan panel radyatörler son derece ince ve hafif alüminyumdan üretilerek alandan tasarruf edilmesine olanak sağlar. Hafif olması sayesinde tuğla örgülü duvarlardan, alçıpan yapılmış bölmelere kadar her yere kolaylıkla monte edilir. Üretilen modern radyatörler ayarlanabilir Eca termostatik vana ile donatılır. Bu sayede evin her odası ayrı olarak istenilen sıcaklıkta tutulur. Eca oda termostatı ise otomatik olarak ısınma sistemini kontrol eder. Böylece gün boyu değişen sıcaklığı algılayan bu cihazlar, ortamın ısına göre sistemi açar ya da kapatır. Markanın geliştirmiş olduğu akıllı oda termostat tasarımları Wi-Fi bağlantısı ile sıcaklığın ideal seviyede kalmasına yardım eder. Eca havlupan ürünleri ise dar alanlar için üretilen radyatör çeşitleri arasında yer alır. Daha az yer kaplayan bu tasarımlar dekoratif bir görünüm de sunar.

Siz de Eca online satış platformunun adresi Trendyol üzerinden markanın birbirinden çeşitli ürünlerine ulaşabilir, ihtiyacınıza, tarzına ve bütçenize uygun seçimi yaparak hemen siparişinizi verebilirsiniz.