İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Güç (Watt)
Materyal
Plaka Kullanımı
Çıkarılabilir Plaka
Ekmek Dilim Kapasitesi
Izgara Özelliği
Voltaj
Garanti Süresi
Isı Ayarı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Priz Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Beko Tost Makinesi

" araması için 66 sonuç listeleniyor

Beko Tost Makinesi Modelleri ile Lezzetli Tarifler

Hemen hemen her evde bulunan bir mutfak ürünü olan tost makinesi, mutfaklarda birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde farklı yemek tariflerinin artması ile birlikte, daha pratik bir hazırlama ve pişirme süresi tercih edilirken, tost makinelerine daha çok başvurulmaktadır. Sadece tost hazırlayıp pişirmenin yanında, farklı atıştırmalıkları da tost makinesi ile yapabilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Tost makineleri, kısa sürede pişirme sağlayarak hem lezzetli bir yemek çıkartırken, hem de pratik bir kullanım ortaya koymaktadır. Tostun yanı sıra, gözleme, çıtır hamburger, patates kızartması, poğaça, biber kızartması, tavuk ve köfte gibi birçok farklı besinden oluşan yemekler hazırlayabilirsiniz. Kısıtlı vaktinizi yağda kızartarak veya fırını ısıtarak geçirmek istemiyorsanız, hazırladığınız besinleri tost makinesine koyarak kısa bir sürede pişirebilirsiniz. Artık temizlemesi de çok kolay olan tost makineleri, son teknoloji ile üretilmektedir. Özellikle kapladığı az alan sayesinde ve özellikleri ile pişirmesinin sayesinde çok tercih edilen Beko tost makinesi ürünleri, son zamanlarda oldukça dikkat çekmektedir. Birçok üründe bulunan emniyet kilidi sayesinde de özellikle küçük çocukların karşılaşacağı her türlü görünmez kazaya karşı önleminizi almış olursunuz. Farklı ısı ayarları bulunan bu ürünleri, damak zevkinize göre ayarlayabilir, pişme derecesini takip edebilirsiniz. Aşınmaya karşı dayanıklı olan yüzeyler ve materyaller ile yapılan tost makinelerinde, yapacağınız ürünlerin yağlı olup olmaması artık bir sorun olarak gözükmüyor. Kolay bir temizleme ile yağdan arındırabileceğiniz bu yüzeyler, aşınıp soyulmaya karşı dayanıklı ve kir ve pas tutmayacak şekilde tasarlanmaktadır. Hem özellikleri, hem de boyutları ve renkleri ile herkese hitap edebilen Beko tost makinesi ürünleri, göze hitap ederek estetik bir görünüm kazanırken aynı zamanda ihtiyaç duyulan özellikleri ve beklenen pişirme işlemini de yerine getirmektedir. Çıkarılabilen parçaları bulunan bu ürünleri bu şekilde daha kolay bir şekilde temizleyerek kullanabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile daha kullanışlı bir hale gelen Beko tost makinesi ürünleri, daha hızlı bir şekilde ısınıp daha geç soğuyarak, oldukça verimli şekilde bir performans göstermektedir.

Beko Tost Makinesi Modelleri

Beko Tost Makinesi Modelleri

Farklı özelliklere sahip birçok modeli olan Beko tost makinesi ürünleri, herkese hitap edecek şekilde geliştirilmektedir. Beko BKK 2296 tg tost makinesi 2000 W enerjiye sahiptir. Bu sayede hızlı ısınır ve zaman kaybetmeden yemeğinizi pişirebilirsiniz. Izgara özelliğine sahip olan bu modeldeki plakalar çıkarılabilirdir. Temizlemek için plakaları çıkarıp tekrar takabilirsiniz. Aynı zamanda plakalar çift yön kullanım sağlamaktadır. 4 adet ısı kademesi olmakla birlikte aynı anda 6 dilime kadar kızartabilmektedir. Yüzeyler aşınmaya karşı yedi kata kadar daha dayanıklı olan Quantech plakalara sahiptir. Pişirme esnasında yağı toplayan yağ toplama haznesi mevcuttur. Böylelikle daha kolay bir temizlik sunmaktadır. Açma kapama düğmesi bulunan bu modelde gizli menteşe sistemi vardır. Ağırlığı 4 kg olan ürün 13.5 cm yüksekliğinde, 39.5 cm genişliğinde ve 32.5 cm derinliktedir. Bu ebatları sayesinde mutfaklarda fazla yer kaplamadan ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktadır. Beko TM 5006 g tost makinesi 2000 w enerjiye sahiptir. Bu modelde de ızgara özelliği bulunmaktadır ve plakalar çıkarılabilir özelliktedir. Tek yönlü plaka kullanımı sağlayan model, 4 adet ısı kademesine sahiptir. Açma kapama düğmesi bulunmakta ve saklı menteşe sistemi ile çalışmaktadır. Kilitleme mandalı bulunan bu ürün, aynı anda 6 dilim kızartma kapasitesine sahiptir. Aşınmaya karşı dayanıklı Quantech plakaları mevcuttur. Ağırlığı 4,5 kg olan bu model, 21 cm yüksekliğe, 41 cm derinliğe ve 38 cm genişliğe sahiptir. Beko BKK 2185 tg tost makinesi 1800 W enerjiye sahiptir, ızgara özelliği olan bu model çıkarılabilir plakaya sahiptir. Çift yönlü kullanıma sahip plakalar, aşınmaya dayanıklı Quantech şeklindedir. Yağ toplama haznesi bulunan bu model daha ufak alanlar için kullanışlı olabilir. Beko 2294 tost makinesi 180 derece açılan özelliği ve aşınmaya karşı dayanıklı plakaları ile uzun kullanım sağlamaktadır. Beko 5006 tost makinesi 4 ısı kademesine sahip olup 2000 W enerjiye sahiptir. Aşınmaya karşı dayanıklı plakaları olan modelde kilit özelliği de bulunmaktadır. Beko 2115 bistro tost makinesi de 180 derece açılan pişirme özelliği sunmaktadır. Beko TM 2946 s tost makinesi de diğer birçok model gibi 180 derece açılabilmektedir. 1800 W enerji ile 3 kademeli ısı ayarı mevcuttur.

Farklı Materyallerde Beko Tost Makinesi

Sevdikleriniz İçin Harika Lezzetlerin Adresi Barilla Makarna

Birçok model seçeneği olduğu gibi modeller arasında materyal seçenekleri de sunan Beko tost makinesi ürünleri, bu özellikleri sayesinde çok talep edilmektedir. Beko granit tost makinesi, dayanıklı bir malzemeden yapılmış olup uzun süre kullanım amacı ile üretilmiştir. Sağlıklı bir materyal olan granit ile istediğiniz yemekleri rahatça yapabilirsiniz. Kullanım sırasında yapışma ve çizilmeye karşı dayanıklı olan Beko döküm tost makinesi ürünleri ile uzun bir uğraş göstermeden kolayca temizlik sağlanır. Bu materyallerin yanı sıra, Beko cam tost makinesi ürünleri de mevcuttur. Beko BKK 2118 tost makinesi, cam üst yüzeyi ile kolay temizleme imkânı sunmaktadır. Her üründe kullanılan plakalar teflon ve alüminyum şekilde tasarlanırken, bu materyaller çizilmeyi, yapışmayı ve kirlenmeyi engeller. Tek taraflı kullanım sağlayan bu plakalar, aynı zamanda çift taraflı kullanım imkânı da sağlamaktadır. Kolay kullanım özellikleri sayesinde her yaştan insanın kullanabileceği şekilde olan Beko tost makinesi ürünleri, küçük çocukların da kullanma ihtimaline karşı elektriğe ve ısıya dayanıklı materyaller ile tasarlanmaktadır. Alüminyum, granit, döküm ve cam gibi malzemeler ile geliştirilen tost makinelerinde genel amaç ürünün kullanım ömrünü olabildiğince uzun tutmak ve her kullanımda sağlıklı bir şekilde kızartma işlemini yapmaktır. Beko cam kapaklı tost makinesi ile hem kolay bir temizlik sağlarken, hem de mutfağınıza şık ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kapak tasarımı olarak kullanılan bu materyallere ek olarak, kulplar için genellikle plastik kullanılmaktadır. Bunun nedeni hızlı bir şekilde ısınan Beko tost makinelerinin kullanım esnasında tutulurken el yakmamasıdır.

Teflon ve alüminyum plakalarda bulunan aşınmaya karşı dayanıklı Quantech teknolojisi sayesinde, pişirilen ve kızartılan ürünler, makinenin plakasına yapışmaz. Bu şekilde aşınma durumu olmaz ve temizleme esnasında da kolay temizlendiği için çizilme gibi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Aynı zamanda birçok modelde, kapakta bulunan göstergeler sayesinde hangi ürünleri kızartabileceğinizi ve kaç dakikada pişirebileceğinizi görebilirsiniz. Beko ızgara ve tost makinesi ürünleri, kullanım kolaylıkları, temizleme aşamasında sağladığı pratiklik ve kullanılan materyal ve malzemeler ile sağlığa verilen önem nedeni ile oldukça talep edilmektedir.Son dönemlerde oldukça sık karşılaşılan renkli mutfak aletleri hem kullanan kişiler için daha zevkle hazırlanacak yemeklere eşlik etmekte, hem de mutfakları daha eğlenceli bir hale getirmektedirler. Daha sade renklere sahip mutfak dolapları ile birlikte daha canlı renklerin tercih edildiği mutfak aletleri birlikte kullanıldığında ise ortaya bütün bir görüntü çıkıyor. Her farklı model için birçok renk seçeneği bulunan Beko tost makineleri, bu zengin renk skalası ile müşterilere geniş bir yelpaze sunuyor. Beko mor tost makinesi, renkli ürün sevenler için popüler bir tercih haline gelmektedir. Dikkat çekici rengi ile mutfakta varlığını belirten bir ürün olarak uzun süre kullanım imkânı da sağlamaktadır. En az mor renk kadar tercih edilen başka bir renkli ürün de Beko pembe tost makinesi ürünüdür. Farklı renkler ile kombinlenerek de bir bütün oluşturulabilen bu ürün mutfağında renkli mutfak aletleri kullanmayı sevenler için bir seçenek olabilir. Daha yumuşak tonları da bulunan bu ürünler özellikle yeni evlenecek olan çiftler tarafından sık tercih edilmektedir. Klasik renklerden vazgeçemeyenler için ise Beko siyah tost makinesi olarak farklı modellerde seçenekler mevcut. Döküm, alüminyum ve granit gibi birçok farklı materyalde siyah renkte faklı özelliklere ve modele sahip ürün bulabilirsiniz. Aynı zamanda daha açık bir renk tercih etmek isteyenler ama yine de klasik renklerden vazgeçmeyenler için Beko tost makinesi beyaz renkte de birçok ürün geliştirmektedir. Farklı bölümlerde farklı renkler ile tasarlandığı gibi ana renk beyaz olarak da üretilmektedir. Renk seçeneklerinde olduğu gibi boyut olarak da daha küçük ve daha büyük tost makineleri üretilmektedir. Yükseklikleri genellikle yakın olan bu ürünler, genişlik ve derinlik açısından daha çok fark etmektedir. Beko mini tost makinesi, özellikle tek başına yaşayanlar için ideal boyutlarda olmaktadır. Aynı şekilde mutfakta yer açısından sıkıntı çeken kişiler de tercihlerini Beko küçük tost makinesi seçeneklerinden yapmaktadırlar. Modeller arasındaki farklılıklar genellikle genişlikten yana olup, çoğu modelin aynı anda kızarttığı tost ekmeği sayısı arasında çok fark olmamaktadır. Aynı anda ortalama altı adet ekmek kızartabilme kapasitesi olan bu ürünler, hızlı ısınıp kızartma işlemini kısa sürede yaptıkları için iki sefer şeklinde de pişirme işlemi tekrarlanabilir.

Beko Tost Makinesi Fiyatları

Beko Tost Makinesi Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi, tost makineleri de günden güne yenilenmekte ve gelişen teknoloji ile birlikte daha da verimli hale gelerek insanların hayatlarını en kolay şekilde yaşamalarına katkıda bulunmaktadırlar. Kısa sürede ekmekleri kızartabilme, birkaç farklı ayarda ısıtabilme, farklı yemekler ile de kullanma gibi özellikler sağlarken aynı zamanda temizleme ve uzun yıllar boyu kullanım imkânı da oluşturmaktadırlar. Bu özellikler elbette ki fiyatlandırma konusunu etkilemektedir. Beko tost makinesi ürünleri, herkese hitap ederek her bütçeye uygun seçenek sunmaktadır. Bazı modellerde renkler arasında da fiyat farkı olmaktadır fakat bu demek değildir ki o ürünler aynı kalitede değil. Üretim esnasında kullanılan malzeme sayısı, kullanılan materyallerin dayanıklılığı ve üretim maliyeti, sağlığa zararlı olup olmaması gibi etkenler fiyat skalası konusunda oldukça önemli rol oynamaktadır. Renkler arasında olan fiyat farklılıkları ise şu şekilde açıklanabilir; farklı renkler farklı maddelerden elde edilmekte ve bu süreç bazı renkler için kolay iken bazı renkler için biraz daha zor ve uzun olabilmektedir. Bu yüzden üretim zamanı, sarf edilen çaba ve maliyet ürün fiyatı konusunda belirleyici noktalar arsındadır. Modeller arasındaki ayırt edici özellikler de bu konuda bir ayrım yapılmasına neden olmaktadır. Örneğin; ısı kademesi 3 olan Beko tost makinesi ürün ile ısı kademesi 4 olan ürünün fiyat politikası da birbirinden farklı olabilir. Aynı şekilde kullanılan plakaların çift yönlü veya tek yönlü kullanılıyor olması da ayırt edici bir etkendir. Bazı modellerde kullanılan cam kapak, ürüne ayrı bir koruma sağlarken, fiyatlandırma aşamasında bu da etkili olmaktadır.

Daha kolay bir temizlik sağlaması ve kullanım esnasında makinenin aşınmasını engelleyerek daha uzun yıllar kullanım imkânı sunmasını sağlayan Quantech teknolojisi de bu konuda önemli bir rol oynamaktadır. Profesyonel üretim ve ince detaylar, ürünler arası fiyat farkı konusunda daha anlaşılır bir neden olmaktadır. Zaman zaman Beko tost makinesi kampanya ürünleri olarak satışa sunulabilir. Ayrıca farklı dönemlerde de Beko tost makinesi indirim uygulamaları yapılmaktadır. Bu gibi dönemler dikkatli şekilde takip edildiği zaman, istenilen ürünler daha avantajlı bir fiyata satın alınabilmektedir.Her yaştan kişiye hitap eden Beko tost makineleri, farklı boyutları sayesinde hem kalabalık ailelere, hem de tek başına yaşayan kişilere uygun modeller sunmaktadır. Birçok farklı yemek yapabileceğiniz Beko tost makinesi ızgarası plakaları sayesinde kullanışlı bir özellik sunmaktadır. Atıştırmalık ve kızartma ürünlerini daha sağlıklı şekilde hazırlayabileceğiniz gibi, tatlı yapmak için de kullanabileceğiniz Beko tost ve waffle makinesi seçeneği de bulunmaktadır. Kolay temizlenmesi sayesinde rağbet gören bu ürünler ile yeni tarifler deneyebilmek çoğu kişi için yeni bir aktivite olabilir. Özellikle kendisi bir süre kullanıp memnun kalan müşteriler tarafından, Beko tost makinesi hediye olarak da verilmektedir. Yeni bir eve taşınanlar, yeni evlenenler veya eşya eksiği olan kişiler için çok kullanışlı olan mutfak aletleri arasından tost makinesi hediye etmek, çoğu kişi için tercih edilen bir davranıştır. Bu kişiler için düşünceli bir davranış olmakla birlikte aynı zamanda uzun yıllar da kullanılabilecek bir ürün edinmiş olurlar. Beko tost makinesi kullananlar memnun olduklarını ifade ederek bu ürünleri çevrelerine de önerdiklerini belirtmektedirler. Ergonomik boyutlara sahip olan Beko tost makineleri, bu özellikleri sayesinde kolayca taşınabilmekte olup ihtiyaç duyulan her an kullanılabilmektedir. Hem mini boyları, hem de daha büyük boyutlarda bulunan bu ürünler, kısıtlı alana sahip mutfaklar için bile işlevli bir ürün görevi görmektedirler. Kısa sürede ısınıp pişirmesi ve kolay temizlenebilmesi, vakti kısıtlı olan kişiler açısından artı bir durum sağlamaktadır. Ürünleri satın alan müşterilerin yaptıkları yorumlarda kolayca ısındığı, pratik bir şekilde temizlendiği, sadece bu ürünü kullanarak birçok farklı öğün hazırlayabildikleri belirtilmektedir. Ayrıca büyük boylarda olan ürünlerin de pişirme konusunda çok başarılı olduğu ve pişirme esnasında tutma kısmından bastırmaya gerek kalmadığı, ürünün mekanizmasının yeterli olduğu konusunda yorumlar da bulunmaktadır. Özellikle anneler günü ve doğum günleri gibi özel günlerde hediye olarak bu ürünlerin tercih edilmesi, yaygın olarak görülmektedir. Kişilere birçok konuda pratik ve kolay bir kullanım sunan Beko tost makineleri, özellikle pandemi sürecinde mutfakta geçirilen zamanın artması ile birlikte çokça tercih edilmektedir. Siz de istediğiniz renkte ve ihtiyacınız olan özelliklere sahip olan modelleri Trendyol’dan inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.