placeholder
"

Beyaz Eldiven

" araması için 638 sonuç listeleniyor

Kaliteli Beyaz Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

Ellerin temiz olması herkesin öncelikleri arasında yer alır. Beyaz eldiven de lateks ve pudra içermeyen yapısı sayesinde mutfakta ve temiz olmayan bir yere dokunmak zorunda olduğunuzda kullanabileceğiniz ürünlerden biridir. Beden ölçülerine göre elinize uygun eldiveni alabilirsiniz. Kaliteli yapıdaki bu ürünleri yırtılma ve yıpranma göstermeden uzun süre kullanabilirsiniz. Kullan at şeklinde üretilen eldiven terleme yapmadan uzun süre kullanabilmenize imkan verir. Özellikle elleri hassas olan kişiler beyaz plastik eldivenleri kullanarak işlerini kolayca halledebilir. Ev temizliğinde deterjanlara karşı ellerini korumak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği tarzda ürünlerdir. Suyla sürekli temas eden elleri daha iyi korumak ve deterjandan korumak için beyaz uzun eldiven modellerinden birini de tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Beyaz Eldiven Çeşitleri

Kullanışlı Beyaz Eldiven Çeşitleri

Beyaz cerrahi eldivenler özellikle sağlık sektöründe çalışanların tercih ettiği yumuşak dokuya sahip olan ürünlerdir. Pudralı ve pudrasız olarak iki farklı seçeneği vardır. Elinizi dış etkenlere karşı tam koruma sağlayarak işlemlerinizi sorunsuz halletmenize yarar. İş yerinde veya okulda çocuğunuzun el sağlığı içinde tercih edilebilecek bir üründür. Beyaz tül eldiven modelleri gelinler için şık bir aksesuar olarak tercih edilebildiği gibi özel davetler de kıyafetinize uygun olarak da kullanabilirsiniz. Gelinlik modellerine uygun olarak parmak uçlarının kapalı ve açık olduğu ürünleri el ölçünüze göre tercih edebilirsiniz. Beyaz boks eldivenleri de bir diğer kullanışlı ve amaca uygun hazırlanan ürün çeşididir. Ellerin korunması için yer verilen şok köpük etkisiyle birlikte ağır sporlarda ağrısız ve uzun süreli işlev sağlar. Birinci sınıf deriden üretilen bu ürünle ellerinizin spor yaparken zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz. Trendyol sayesinde ihtiyacınız olan ürünlere bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden beyaz boks eldiveni seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Beyaz Eldivenlerin Avantajları

Beyaz Eldivenlerin Avantajları

Kullanım çeşitliliği fazla olan ürünün beyaz yün eldiveni elleriniz sıcak tutar. Beyaz pamuk eldivenle de soğuk kış günlerinde ellerinizi kötü hava koşullarından koruyabilirsiniz. Yıkanabilir özellikte de olması, renginden dolayı temizliğinde tereddüt yaşayanların kolaylıkla elde veya makinede kısa süre de temizlenmesine imkan sağlar. Yetişkinlerin ölçülerine göre olduğu gibi çocuklar ve küçük yaştaki bebekler için de ürünler vardır. Yenidoğanlarda sade renkler birçok ebeveyn tarafından tercih edilir. Bebeğinize uygun olan ürünü alarak siz de ellerini dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Beyaz penye eldiven modelleri eli terletmeyen ve sıkmayan yapıları sayesinde tercih edebileceğiniz bir üründür. Erkek ve kadın kullanımları için uygun yapıdaki ürünle uzun süreli işleriniz hijyenik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz pamuklu eldivenlerin de bebeğiniz için kullanımına uygun üretilen ürünleri aldıktan sonra yıkayarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yumuşak dokusu sayesinde bebeğinizi rahatsız etmeyen ürün, cilde de zarar vermeyen bir yapıdadır. Trendyol’daki bu ürünler arasından filtreleme yöntemi sayesinde ihtiyacınız olana ulaşabilir, satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Beyaz Eldivenler

Bütçenize Uygun Beyaz Eldivenler

Beyaz eldiven fiyatları ürün çeşitliliğine ve miktarına göre değişir. Kullanım alanı geniş olan eldivenler sizi soğuk günlerde koruduğu gibi temizliklerde bir numaralı yardımcınız olur. Dirseğe kadar uzun olan beyaz saten eldiven tasarımları ile kına gecelerinde ve partilerde sizi tamamlayacak bir üründür. Beyaz deri eldivenler şık bir kombinde kullanılabildiği gibi motosiklet sürerken veya arıcılık ile uğraşırken ellerinizi koruyabileceğiniz özellikte ürünlerdir. Renginden dolayı kullanışlı olan eldivenler koyu kıyafetlerle rahatça kullanılarak tarzınıza farklı bir hava katabilir. Yumuşak derileri sayesinde ellerinizi sıkmadan uzun süre takabilirsiniz. Bu ürün skalasında tercih yapmakta zorlanırsanız beyaz eldiven yorumlarını okuyarak ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kumaşta ürünü uygun fiyata Trendyol sayesinde kolaylıkla bulabilir ve ellerinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz.