İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Kullanışlı ve Kaliteli Yapılarıyla Dolphin Eldiven Modelleri

Hijyenik ve steril olarak çalışılması gereken ortamlarda bazı ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaçlar arasında yer alan ve farklı malzemelerden üretilen eldivenler pek çok amaç için kullanılır. Gerekli olan kriterleri eksiksiz bir şekilde karşılayan Dolphin eldiven çeşitleri büyük beğeni toplar. Özellikle ameliyat gibi oldukça hassas durumlarda güvenilir kullanım imkanı sağlayan bu ürün korunma ekipmanlarının başında gelir. Bu ürün sayesinde cerrahi ekipte bulunanlar ameliyat sırasında karşılaşılan herhangi bir hastalığa sebebiyet verecek durumdan güvenle korunabilir. Ayrıca hassas dokusu tıbbi cihazların kolaylıkla kavranmasını ve kullanılmasını destekler. Dolphin ameliyat eldiveni çeşitleri ince parmak uçlarına sahip tasarımı ile hassas dokunuşlara sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda tamamen steril bir ortam oluşturur. Elinize tam rahatlıkla oturan esnek yapısı hareket kabiliyetini artırır. Ürünler üretim aşamasında test edilir ve ciltte herhangi bir alerjiye neden olmaz. Dayanıklı yapısı sayesinde her türlü işlem sırasında eşsiz konfor sağlar. Daha pek çok alanda kullanım imkanı bulunan modeller sıklıkla tercih edilir. Bu ekipman çeşitleri hijyen ve korunma gerektiren alanlar için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Dolphin nitril eldiven modelleri tarım işletmeleri, laboratuvar, hastane, temizlik, gıda servisleri gibi geniş bir alana hizmet eder. Ürün kullanım amacına göre farklı boyutlarda, pudralı, pudrasız gibi farklı özelliklere sahiptir. Oldukça esnek ve zorlu şartlara dayanıklı olan bu ürünle uzun saatler boyunca çalışılabilir. Bu model lateks içermeyen yapısından dolayı latekse duyarlı olan alerjik cilde sahip kişiler için uygundur. Farklı renklerde üretilen çeşitler de dikkat çeker. Canlı ve göz alıcı renkleri sayesinde çalışırken aynı zamanda zevkinize uygun modeller tercih edebilirsiniz. Dolphin pudralı eldiven modelleri cildi alerjiden koruyan pudrası ile eşsiz konfor sağlar. Aynı zamanda ellerin kurumasına engel olarak sağlığınızı korur. Pratik kullanımı ve kaliteli yapısı ile sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Küçük, orta ve büyük bedenlerde üretilen çeşitler el boyutuna göre ayarlanır. Ayrıca bu ürün iki ele de mükemmel bir uyum göstererek rahatsızlık oluşturmaz. Farklı özelliklere sahip koruyucu eldiven modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dolphin Eldiven Modelleri

Dolphin Eldiven Modelleri

Dayanıklı yapısı ve esnek dokusuyla sıklıkla tercih edilen eldiven modelleri bazı özelliklerine göre çeşitlenir. Bu özelliklerin arasında pudralı olup olmaması, beden ölçüleri, kullanılan malzeme ve renk seçenekleri yer alır. Kozmetik, mutfak, temizlik gibi özellikle ellerin korunması gereken alanlarda tercih edilen Dolphin siyah eldiven modelleri sağlam yapısı ile ön plana çıkar. Üzerindeki lekeleri belli etmeyen renk avantajı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Ekstra kalın olması sayesinde fazladan güç gerektiren mekanik işlerde de kullanıma uygundur. Bu eldiven parmak uçları için özel olarak tasarlanan desen sayesinde kalın yapısına rağmen hassas dokunuşlar yapmaya olanak sağlar. Bu şekilde hassasiyet gerektiren işlerde yüksek performans ve verimli çalışma avantajı sunar. Ürün, dokulu yüzeyi ile kuru ve ıslak yüzeylerin sıkıca kavranmasına destek olur. Doğal üretim malzemesinden dolayı oldukça esnek olan Dolphin lateks eldiven çeşitleri kalite ve konforu bir arada sunar. Tek kullanımlık olan ve hijyen sağlayan bu modeller kullanılan ortamda teması ortadan kaldırarak zararlı maddelerin bulaşma riskini önler. Sağlığa uygun olan bu model gıda, temizlik, laboratuvar gibi farklı alanlarda kullanılmaya uygundur. Alerji yapmayan özel dokusuna ek olarak pudralı ve pudrasız seçenekleri mevcuttur. Ürün esnek ve kaliteli yapısı ile parmakları sarar ve çalışırken rahatsızlık hissi oluşturmaz. Dolphin S, M, L eldiven çeşitleri farklı boyutlarla her türlü çalışmayı destekler. Küçük boyutlarda ele sahip olanlar için üretilen small beden eldivenler tam anlamıyla konfor sağlamayı hedefler. Tam tersi büyük boyutlarda ele sahip olanlar için tasarlanan large beden eldivenler esnek ve rahat özellikleriyle memnun eder. Dolphin şeffaf eldiven modelleri genelde marketlerin meyve ve sebze reyonları gibi farklı gıda alanlarında kullanılır. Buna ek olarak restoran, otel, ofis gibi ortamlarda da kullanılabilen bu ürün, şeffaf ve dayanıklı özelliklere sahiptir. Ayrıca bu ürün gıda ürünlerinin servis sürecinde sıklıkla tercih edilir. Ellerin kurumasına, tahriş olmasına ve kirlenmesine engel olan bu ürünler kolay hareket edebilme imkanı sağlar. Dolphin poşet eldiven modelleri kullanılan süre boyunca ince dokusuyla yokmuş gibi hissettirir. Ürün her iki el için de uygun olacak şekilde tasarlanır. Ele kolayca takıp çıkarılabilmesi ile hızlı çalışma gerektiren ortamlara uygundur. Dolphin vinil eldiven modelleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmasından dolayı dış etmenlere karşı yüksek koruma sağlar.

Bu model zorlu ve güç gerektiren işlemler sırasında kullanılmaya uygundur. Alerjen içermeyen maddeden üretilmiş olmasıyla avantaj sağlar. Dolphin eldiven beyaz, lila, pembe gibi göz alıcı renklerle klasik renklerin dışına çıkar. Zevkinize göre tercih edebileceğiniz bu renkli modellerle çalışırken aynı zamanda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Açık renkler daha çok gıda ve kozmetik alanlarda tercih edilirken koyu renkler zorlu işlemlerde tercih edilir. Bu kullanışlı ürünün farklı modellerine ulaşmak için websitemize göz atabilirsiniz. Başarının sırrı, çalışma ortamındaki konfor koşullarına bağlıdır. Dolphin pudrasız eldiven çeşitleri hijyenik koşullar altında çalışma gerektiren alanlar için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Toz, kir ve mikropların bulaşmasına engel olan yapısı ve cildinize uygun dokusu sayesinde eşsiz bir deneyim sunar. Aynı zamanda her model oldukça dayanıklı ve kaliteli özelliklerden oluşur. Ürün yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklıdır. Kuru bir cilde sahip olanlar için üretilen pudrasız modeller ellerin kurumasına engel olur. Bu sayede konforlu bir çalışma imkanı sunarken aynı zamanda sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Pek çok renkte üretilen modellerin yanı sıra Dolphin mavi eldiven çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Farklı alanlarda kullanıma uygun olan bu ürün klasik rengi ile vazgeçilmezdir. Tek kullanımlık olan bu ürün cildin çalışılan malzemelerle temas etmesini önler. Bu sayede bulaşma riski olan durumları ortadan kaldırır. Esnek yapısı ile cerrahi işlemlerden gıda sektörüne kadar pek çok farklı alanda kullanılan bu ürün geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kullanım alanına göre kalınlık ve üretim malzemesi gibi bazı özellikleri değişebilir. Dolphin eldiven Türkiye genelinde gelişmiş özellikleri ve avantajları ile ön plana çıkan ürünler üretir. Marka, sağladığı üstün koşullar ile farklı açılardan memnun eder. Ayrıca sektörde uzun süredir devam eden kaliteli üretimleriyle güven kazanmayı sürdürür. Konfor ve sağlık gibi özen gösterilmesi gereken konularda titizlikle ortaya konulan seçenekler büyük beğeni toplar. Lateks, vinil, nitril gibi farklı özelliklere sahip olan malzemeler kullanılarak sunulan eldiven modelleri kullanım alanına göre tercih edilebilir. Özel olarak tasarlanan parmak uçları dokunulan yüzeyin her detayının algılanmasına imkan tanır. Böylece yüksek hassasiyet sağlayarak işlem sırasında üstün başarı sağlar. Dolphin plastik eldiven modelleri doğal lastikten üretildiği için sağlık açısından da elverişlidir. Özel bir rahatsızlık bulunması dışında her türlü cilt tipine uygundur. Evde mutfak gibi hijyen ve sağlık gerektiren ortamlarda güvenle kullanılabilir. Esnek yapısı ve şık duruşuyla ön plana çıkan ürün çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Farklı Paket Avantajlarıyla Dolphin Eldiven

Farklı Paket Avantajlarıyla Dolphin Eldiven

Kullanım alanına göre tercih edilen ürün seçenekleri kullanışlı paket özellikleriyle dikkat çeker. Dolphin eldiven 100'lü paket seçeneği ile kalabalık ve yoğun çalışma ortamlarında kolaylık sağlar. Tek kullanımlık ve gıda ile teması uygun olan bu ürün güvenli olmasının yanı sıra oldukça kullanışlıdır. Modeller kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Pudralı ve pudrasız modeller tercihe bağlı olarak kullanılabilir. Uzun süreli kullanımlarda alerji yapmayan özelliği ile pudralı modeller tercih edilebilir. Bu model sahip olduğu özel pudra sayesinde avuçların terlemesine engel olur. Bunun aksine kuru bir cilde sahip olanlar pudrasız modeller tercih edebilirler. Gıda, sağlık ve endüstriyel alanlarda tercih edilebilen modeller esnek ve dayanıklı özellikler taşır. Böylece uzun süreli kullanımlarda dış etkilere karşı üstün koruma sağlar. Aynı zamanda çalışılan ortama dışardan bulaşabilecek toz, mikrop gibi etmenlere engel olarak hijyen sağlar. Dolphin eldiven 10’lu, 200’lü paket seçenekleri ile farklı avantajlar sunar. Paketler ürünün kullanım yoğunluğuna göre farklı sayıda eldiven içerir. Eldivene fazla ihtiyaç duyulmayan ortamlarda az sayıda ürün içeren paketler tercih edebilirsiniz. Bu paketler mutfak, banyo temizliği gibi ev ortamları için uygundur. Bunun yanı sıra çoklu alımlara gerek olmadan 200’lü paketleri tercih ederek avantaj yakalayabilirsiniz. Elinize uygun bedeni tercih ederek konforlu bir çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu sayede ürün parmaklarınıza tam olarak oturur ve rahatlık sağlar. İşlerinizi kolaylaştıran modeller konforu üst düzeyde tutarak heyecan uyandırır. Yaptığınız tüm çalışmalarda başarılı ve verimli olma avantajını yakalamanıza destek olan çeşitleri kullanım alanınıza göre tercih edebilirsiniz.

Memnuniyet anlamında yüzünüzü güldüren modellere sahip markanın tüm ürünlerine size özel fırsatlardan faydalanarak ulaşabilirsiniz. Hastaneler yüksek düzeyde hijyen ve sterilizasyon gerektiren ortamlardan biridir. Dolphin muayene eldiveni hassas yapısı ve ele oturan özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Hijyenik çalışmayı destekleyen bu ürün dayanıklı yapısı ile delinme ve yırtılmalara karşıdır. Bu sayede bütün işlemler sırasında güvenli bir kullanım sağlar. Farklı özelliklere sahip çeşitler kimyasal malzemelerle çalışırken cilt sağlığı bakımından olmazsa olmaz koruyucu ürünler arasında yer alır. Modellerin beden ölçülerinin farklı olmasının yanı sıra bilek uzunluğu da kullanım alanına göre değişen uzunluklarda olabilir. Çalışma alanınıza uygun modeller tercih ederek konfor ve rahatlığı yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Sadece hastanede kullanımla sınırlı kalmayan çeşitler veteriner kliniği gibi alanlarda da kullanılabilir. Hem kendi sağlığınız hem de çalışma ortamınız açısından önemli olan kriterleri sağlayan bu ürünler sıklıkla tercih edilir. Sağlığa uygun malzemeler seçilerek üretilen ürünler üretim aşamasında el değmeden hazırlanır. Steril ve üstün hassasiyet gerektiren işlemlerde güvenle kullanmayı sağlayan Dolphin cerrahi eldiven çeşitleri farklı kalınlık derecelerinden ve bilek uzunluklarından oluşur. Özel olarak üretilen ve yüksek koruyuculuk etkisine sahip ürünler steril çalışma gerektiren tüm ortamlarda kullanılmaya uygundur. Eli mükemmel bir şekilde saran yapısı ile konfor sağlar. Nanoteknolojik teknikler kullanılarak üretilen pudrasız ürünler terletmez ve koku yapmaz. Parmak uçları özenle tasarlanan dokusu ile hassas işlerde kullanıma uygundur. Aynı zamanda zevkinize göre tercih edebileceğiniz renkleriyle dikkat çeker. Yırtılmaya ve her türlü zedelenmeye karşı dayanıklıdır. Esnek yapısı ile parmakları sarar ve ele tam olarak oturur. Bu sayede rahat hareket etmeye olanak sağlar. Modeller işlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissi oluşturmaz ve pratik bir kullanım sunar.

Her Alanda Kolaylık Sağlayan Dolphin Eldiven Çeşitleri

Her Alanda Kolaylık Sağlayan Dolphin Eldiven Çeşitleri

Farklı amaçlarla kullanılan model seçenekleri sahip olduğu avantajlı özellikleriyle ön plana çıkar. Eldiven çeşitleri mutfakta yemek hazırlarken yaşanabilecek kazaları önlemek için veya yemeğe direkt temas etmemek için ihtiyaç duyulan malzemelerden biridir. Bunun dışında banyo lavabo, gibi alanlarda temizlik yaparken kullanılan kimyasal ürünlerin elle temasını önlemek için Dolphin kullan at eldiven çeşitleri tercih edilir. Bazı temizlik ürünleri kimyasal özelliklerinden dolayı ciltte ciddi derecede önemli sorunlara yol açar. Marka, koruyucu modelleri ile bu sorunların önüne geçmek için vazgeçilmez bir fırsat sunar. Ayrıca sıcak suyun elinizde uzun süreli temasında meydana gelebilecek problemleri önler. Islak olan malzemeleri elinizden kaymadan kolaylıkla kavramanıza destek olan çeşitler sağlam bir tutuş sunar. Bu sayede güvenli ve pratik bir şekilde işlemlerinizi sürdürmenize yardımcı olur. Ürün elinizde bulunabilen her türlü yara ve kesiklerin çalışma sırasında enfeksiyon gibi iyileşme sürecini uzatan herhangi bir açıdan zarar görmesine engel olur. Dolphin marka eldiven özellikle kadınların önem verdiği tırnak bakımı ve sağlığı içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Çalışma koşullarına bağlı olarak zaman içinde tırnaklar yumuşar ve yıpranır. Bu durumların önüne geçen eldiven seçenekleri büyük oranda memnun eder. Özenle tasarlanan çeşitler tırnakları korur ve zayıflamasına engel olur. El ölçülerine uygun olacak şekilde tercih edilen eldivenler sorunsuz bir kullanım sağlar. Özellikle pudralı olan modeller elin terlemesine engel olarak eldivenin kaymasına engel olur. Ürünün herhangi bir yerinde kullanıma bağlı olarak yıpranma veya yırtılma görülmez. Tamirhane, kuaför, güzellik merkezi, gıda işletmeleri, laboratuvar gibi pek çok farklı alanda kullanılan ürünler bu meslek alanlarında kendi sağlığınızı korurken aynı zamanda yaptığınız işin hijyenik ve güvenli olmasını sağlar. Çalıştığınız her alanda kolaylık sağlayan bu kullanışlı ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Çok sayıda avantajı bir arada sunan eldiven çeşitleri yaşamın her alanına hitap edecek şekilde tasarlanır.

Çeşitlerin her biri farklı sektörlerdeki alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Dolphin eldiven fiyatları üretimde kullanılan malzeme, adet sayısı ve yapısına göre değişir. Her bütçeye uygun fiyatlar ürünün sağladığı avantajları karşılar. Modeller dayanıklı ve sağlam yapıdan oluşur ve yüksek kalite sağlar. Her ortamda iş güvenliği şartlarının yerine getirilmesinde olmazsa olmaz malzemeler arasında yer alır. Bazı alanlar steril eldiven kullanımını zorunlu tutar. Marka steril olarak ürettiği ürün çeşitleriyle ön plana çıkar. Bu çeşitler genelde cerrahi gibi zorlu ve hassasiyet gerektiren işlemlerde sıklıkla tercih edilir. Sağlık açısından zararlı olabilecek her türlü etkene karşı güçlü bir bariyer oluşturur. Terletmeyen özel yapısı ile saatlerce kullanılmaya uygundur. Aynı şekilde yüksek hijyen gerektiren gıda sektöründe de kullanımı yaygın olan modeller avantaj sağlar. Tüm modelleri güvenlik ve sağlık açısından tereddüt etmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı adetlerde sunulan ürünlere ihtiyacınıza uygun olan miktarda sahip olabilirsiniz. Dolphin eldiven koli seçeneklerine göz atarak çok sayıda ürüne avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Böylece tercih ettiğiniz sayıda kutulanan modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. El değmeden üretilen ülkenin bir numaralı markası ile çalışma veriminizi artırabilirsiniz. Modeller farklı kalınlıklardan oluşan yapısı ve üretim malzemesi ile kullanırken yokmuş gibi bir his oluşturur. Terletmeyen ve koku bırakmayan özellikleri ile beğeni toplar. Dayanıklı ekstra kalın yapıya sahip olanlar tarım, atölye veya makine kullanımı gibi güç gerektiren zorlu işlerde kullanıma uygundur. Ayrıca pudralı veya pudrasız seçenekleri cilt yapınıza göre tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendinize uygun olanı seçerek konfor seviyenizi artırabilirsiniz. Kullanımınıza uygun olan modellerin tamamına Trendyol üzerinden ulaşabilir, avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.