İlgili Kategoriler
Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hijyenik Eldiven

" araması için 4692 sonuç listeleniyor

Hijyenik Eldiven

Hijyenik Eldiven

Sağlık ve gıda sektöründe sık sık kullanılan hijyenik eldivenlerin farklı özellikleri bulunur. Bakteri, mikrop ve virüslerin el yoluyla bulaşmaması için önemli olan ürünler, çeşitli markalar tarafından üretilerek müşterilere sunulur. İnsanlar, gün boyunca elleriyle farklı alanlara temas etmek durumundadır. Gıda sunumu yapılan yerlerin yanı sıra sağlık sektöründe faaliyet gösterilen alanlarda da hijyen kurallarına uyulması için kaliteli malzemelerle üretilmiş olan ürünler tercih edilmelidir. Bulaşıcı hastalıkların engellenmesi için önemli bir araç olan eldivenleri satın almak isteyen müşteriler için farklı alternatifler bulunur. Farklı el boyutlarına göre özel olarak hazırlanan eldiven modelleri, konforlu bir şekilde kullanılır. Kullanım alanı geniş olduğu için sıkça ihtiyaç duyulan eldivenlerin üretiminde farklı malzemeler kullanılır. Hijyenik eldiven modelleri kullanım alanına göre farklı tasarımlarla şekillendirilir. Farklı istek ve ihtiyaçlara uygun özelliklere sahip olan ürünleri bulmak mümkündür. Çeşitli sektörlerdeki iş alanlarına uygun olarak tasarlanmış modeller olduğu gibi cerrahi amaçla kullanılabilecek modeller de bulunur. İşlevsel özellikleri bulunan ürünler farklı boyutlarda üretilir. Ellerin etkili bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan eldivenler ile hem sağlıklı hem de konforlu zaman geçirilebilir. Müşterilerin beğenebileceği tasarımlarla hazırlanan ürünler, gün boyunca yüksek kalite ile kullanılabilir. Ellerinizi dış ortamlardan gelebilecek olumsuz etkilerden korumak için kaliteli ve dayanıklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından kaliteli bir şekilde üretilen onlarca farklı ürüne kolay bir şekilde ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Hijyenik Eldiven Çeşitleri

Kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olan steril eldiven çeşitleri sektördeki markalar tarafından üretilir. Farklı işlemler için özel olarak tasarlanan hijyenik ürünler tek kullanımlıktır. Birçok alanda kullanılan ürünlerin farklı çeşitleri vardır. Pudralı, pudrasız, lateks ve şeffaf gibi farklı tasarımlarla hazırlanan eldivenler kaliteli bir şekilde kullanılır. İç kısmında pudra bulunan modeller daha konforlu bir şekilde kullanılabildiği gibi hızlı çıkarıp takma avantajı sağlar. Parmak hareketlerinin kısıtlanmaması için rahat tasarımlarla hazırlanan ürünler, müşterilerin rahatsız olmasını engeller. Son teknoloji üretim teknikleriyle hazırlanan lateks eldiven modelleri de müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. Kauçuk bitkisinden elde edilen lateks, doğal özellikleri sayesinde sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Çevre dostu özelliği ile öne çıkan lateks çeşitleri, sağlık sektöründe çalışan personellerin ihtiyaçlarını karşılar. Gıda sektöründe çalışan müşteriler için kaliteli ve işlevsel olan şeffaf eldiven modelleri de dayanıklı malzemelerle üretilir. Kişiye özel araç gereçler arasında yer alan ürünleri satın almak isteyen müşteriler için farklı ebat seçenekleri vardır. Doğal malzemeler tarafından tasarlanan ürünler, esnek ve ince yapısı sayesinde konforlu bir şekilde kullanılabilir. Ellerin farklı işler sırasında rahat bir şekilde hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ellerde terleme veya sıkma gibi olumsuzluklara sebep olmadığı için rahatlıkla kullanılabilir. Hem kadın hem de erkek müşterilere hitap eden ürünler, her yaşa uygun tasarımlarla hazırlanır. Müşterilere özel konforlu bir kullanım deneyimi sağlar. Çoklu paketlerde satıldığı için ekonomik olarak avantajlı olan ürünler, ihtiyaca bağlı olarak tercih edilir. Uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak üretilen eldiven çeşitleri, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreler boyunca kullanılabilir. Üretim sırasında kullanılan kaliteli materyaller sayesinde yırtılma ve patlama gibi olumsuzlukların önüne geçilir. Cerrahi alanda yoğun olarak kullanılan ürünler hijyenik ve sağlıklı bir şekilde paketlenir. Müşterilerin kendi tarz ve ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceği renk ve boyut alternatifleri bulunur. Farklı sektörlerde işlevsel bir şekilde kullanılabilecek olan siyah hijyenik eldiven çeşitleri, konforlu ve şık tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanır. Siz de kullanım alanına uygun özelliklerdeki ürünleri belirledikten sonra beğendiğiniz eldiven modellerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Hijyenik Eldiven Fiyatları

Hijyenik Eldiven Fiyatları

Fonksiyonları ve kullanım alanları farklılık gösteren steril eldivenler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken çeşitli hususlar vardır. Ürün seçiminde kullanım alanı önemli bir faktördür. Müşterilerin ihtiyaç duydukları alana uygun özellikler taşıyan eldiven çeşitlerini tercih etmesi gerekir. Pudralı ve pudrasız modeller arasında seçim yaparken ürünün yapısının dikkatli bir şekilde incelenmesi faydalı olacaktır. Kolay takılabilmesi sebebiyle avantajlı olan pudralı modeller, kaymayı ve terlemeyi önleyici yapısıyla birlikte dikkat gerektiren işler için öne çıkar. Özel tasarımları ve dayanıklı yapısıyla birlikte öne çıkan pudralı modelleri tercih ederek konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Cerrahi ve sağlık amaçlı kullanım için pudralı eldiven çeşitleri önerilir. Yoğun olmayan işler için oldukça kullanışlı olan pudrasız modeller de kaliteli malzemelerle üretilir. Ellerde çatlak oluşumlarını engellediği için hassas ellere sahip müşteriler için avantaj sağlar. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarla üretilen ürünler müşterilerin zevk ve isteklerine hitap eder. Siyah ve mavi gibi renkler kuaför ve güzellik merkezi gibi alanlarda rahat bir şekilde kullanılır. Eczane, hastane, klinik ve veteriner gibi alanlarda beyaz renkli modellerin kullanımı uygundur. Ürün seçiminde önemli olan noktalardan biri de fiyatlardır. Hijyenik eldiven fiyatları çeşitli etkenlere göre değişim gösterir. Renk, üretim malzemesi, kullanım alanı ve marka gibi faktörlere göre fiyatlar değişebilir. Dayanıklı ve kaliteli materyallerle üretilen eldiven çeşitleri, uzun süreler boyunca kullanılabildiği için müşterilerin ekonomik olarak avantaj elde etmesini sağlar. Farklı bütçelere uygun eldiven modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ve Trendyol üzerinden indirimli fiyatlarla satışa sunulan ürünleri tercih ederek kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Trendyol’da Hijyenik Eldiven

Trendyol’da Hijyenik Eldiven

Günlük hayatta ev ve iş yerlerinde vakit geçiren bireyler için sağlıklı yaşam oldukça önemlidir. Sağlıklı bir yaşam sürmek için hijyen kurallarına dikkat edilmesi gerekir. Alanında uzman olan doktorlar tarafından verilen sağlık önerilerinden biri de el hijyeninin sağlanmasıdır. Birçok mikrop ve hastalık el teması sebebiyle bulaştığı için toplu alanlarda el temizliğine dikkat edilmesi gerekir. El temizliğinin yanı sıra hijyen koşullarının sağlanması için kaliteli bir şekilde üretilmiş steril eldivenler kullanılmalıdır. Farklı alanlarda işlevsel bir şekilde kullanılabilecek ürünler, müşteriler tarafından sıkça tercih edilir. El yoluyla bulaşması muhtemel hastalıkların önlenmesi için farklı markalar tarafından tasarlanan ürünler tercih edilebilir. Hem işlevsel hem de dayanıklı olan ürünlerin çeşitli özellikleri bulunur. Tek kullanımlık modeller olduğu gibi yıkanabilir özellikli modeller de vardır. Yıkanabilir hijyenik eldiven çeşitleri uzun süreler boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Su geçirmez ve terlemeyi engelleyici özellikleriyle birçok alanda konfor ve rahatlık sağlar. Meslekli faaliyetlerin pratik ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için önemli olan ürünler, kolay çıkarılıp takılabildiği için müşterilere avantaj sağlar. Ekonomik olarak avantajlı olduğu için sıkça tercih edilen modeller indirimli fiyatlarla satışa sunulur. Doğal ve çevre dostu malzemelerle üretilen ürünler, geri dönüştürülebilir özelliği sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Sektördeki tecrübeli markalar tarafından yüksek kalite ile üretilen farklı ürünler Trendyol’da yer alır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Trendyol, sağlıklı yaşam için gerekli olan farklı araçları kampanyalı fiyatlarla satışa sunar. Geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı istek ve ihtiyaçlar karşılanır. Siz de kendi ihtiyacınıza uygun steril eldivenler arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Trendyol’da yer alan yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz özelliklerdeki kaliteli ürünleri pratik bir şekilde satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Hijyenik Eldiven Nerede Satılır?

Bakteri, mikroorganizma ve virüslerden kurtulmanıza olanak sağlayan hijyenik eldiven modellerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. İnsanlar gün boyunca elleriyle farklı alanlara temas ettikleri için kolayca mikrop ve enfeksiyon kapabilir. Gıda sunumu yapılan yerler ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren alanlarda da tercih edilen bu ürünler; hijyen kurallarına uyulması açısından önem taşır. Kişilerin rahatsız olmasını engelleyen ve son teknolojik üretim teknikleriyle üretilen modeller de sıklıkla tercih edilir. Kauçuk bitkisinden elde edilen bu ürünler; doğal ve ergonomik yapısı sayesinde rahat kullanım avantajı sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen ve bulaşıcı hastalıkları önleyebilen özel tasarım ürünler arasında yer alır. Farklı el boyutlarına özel dizayn edilir. Bu ürünleri Trendyol’dan analiz ederek satın alabilirsiniz.

Hijyenik Eldiven Çeşitleri Nelerdir?

Lateks, şeffaf, pudralı ya da pudrasız tasarımlarıyla ön plana çıkan bu ürünler; kaliteli yapı özellikleriyle uzun süre yırtılmadan veya deformasyon problemi oluşturmadan rahatlıkla kullanılabilir. İç kısmında pudra kullanılan modeller; pratik ve rahat şekilde takılabilir. Parmak hareketlerini kısıtlanmaması için özel olarak dizayn edilir. Bu sayede konforlu ve emniyetli kullanım deneyimi yaşatır. Kişiye özel gereçler arasında gösterilen çevre dostu bu ürünler, sağlık sektöründe çalışan personellerin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Gıda sektöründe çalışan müşterilerin beklentilerine uygun üretilen tasarımlar da vardır. Kaliteli tasarımı ve işlevsel kullanımı ile ön plana çıkan bu ürünlerle hijyenik bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Steril Eldiven Ne İçin Kullanılır?

Gıda sunumu yapılan yerlerin yanı sıra sağlık sektöründe de sıklıkla tercih edilen steril eldiven modelleri; ellerde terleme ya da sıkma yapmadan rahat kullanım deneyimi yaşatır. Çoklu paketlerde satılan ürünler tıbbi laboratuvar ve hastanelerde uzun süre bitmeden emniyetli şekilde kullanılabilir. Uluslararası sağlık standartlarına uygun tasarlanır. Aynı zamanda esnek ince dokusu ve kaliteli yapısıyla dikkat çeker. Kişilerin kendi tarz ve ihtiyaçlarına uygun dizayn edilen bu ürünler; farklı renk ya da boyut alternatifleri ile değişik sektörlerde işlevsel amaçlı kullanılabilir. Cerrahi uygulamalarda yoğun şekilde tercih edilen steril eldiven modelleri ile işlemlerinizi oldukça pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.