placeholder
"

Siyah Eldiven

" araması için 21262 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Siyah Eldivenler Trendyol’da!

Ellerin korunması ve kış günlerinde sıcak tutulması amacıyla kullanılan siyah eldiven çeşitleri, çok amaçlı ürünlerdir. Kadın, erkek ve çocuk olmak üzere herkese uygun şekilde tasarlanan ürünler; korunma, ısınma ve aksesuar amacıyla kullanılır. Bunlar; futbol oynarken topu tutmak, tamir ve tadilat işlemlerinde el güvenliğini sağlamak, yemekhanelerde hijyenik ortam oluşturmak amacıyla sıklıkla tercih edilir. Modeller; asetat, elastan, elyaf, fibre, likra, mikro polyester, naylon, poliakrilik, poliamid, poliüretan, PVC gibi materyallerden üretilir. Siyah dayanıklı eldiven ürün çeşitleri, XXS’dan 2XL’a kadar geniş bir beden aralığına sahiptir. Çadır, kamp, dağcılık gibi outdoor faaliyetlerinde koruyucu olarak kullanılan çok amaçlı siyah deri eldiven modelleri de bulunur. Trendyol’da ürün fiyat değerlendirmesini yapabilir ve bütçenize uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Siyah renk eldiven çeşitlerine göz atabilirsiniz. Siyah eldiven özelliklerine göz atabilir, ihtiyacınıza göre siyah tırtıklı, pamuklu, yün, hijyenik eldiven çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Çok Amaçlı Ürün Modelleri

Çok Amaçlı Ürün Modelleri

Ellerin terlemesi nedeniyle cilt üzerinde egzama oluşumu görülebilir. Egzamaya karşı koruyucu pamuklu modeller bulunur. Siyah eldiven pudrasız koruyucu çeşitleri, deri hastalıklarında tedavi edici olarak kullanılabilir. Siyah latex eldiven evde, ofiste, temizlik işlemlerinde veya kişisel bakımlarda yaygın olarak tercih edilir. Siyah cerrahi eldiven hastanede hijyen sağlanması amacıyla doktorlar tarafından kullanılır. Siyah plastik eldiven kuaförlerde, iş yerlerinde, temizlik alanında veya kişisel bakım işlemlerinde kendine yer bulur. Siyah iş eldiveni çok amaçlı kullanımıyla inşaat, dalış gibi pek çok zorlu işte tercih edilir. Siyah hemşire, tamirci, kasap, berber, garson eldiveni seçenekleri farklı iş alanlarında çalışanlara kolaylık sağlar. Yemek yaparken, temizlikle uğraşırken, hastalarla ilgilenirken mikroplardan korunmak gibi amacıyla kullanılan ürünler, hayatınızı kolaylaştırır. Siyah mutfak eldiveni yemek yaparken kullanılan, ellerin temiz kalmasını sağlayan ve yemeğin hijyenik şekilde hazırlanmasına imkan tanıyan ürünlerdir. Bu ürünler; parmaklı, parmaksız, tüllü, plastik, süet gibi farklı alternatiflerle karşınıza çıkar. Hijyenik elastik ürünler; hastanelerde, kasaplarda, kuaförlerde ve benzeri birçok yerde kullanılır. Siyah elastik eldiven seçeneklerine göz atabilirsiniz.Trendyol’da yer alan çok amaçlı siyah sanayi eldiveni seçeneklerini ve çok daha fazlasını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Her İşe Uygun Ürün Seçenekleri

Her İşe Uygun Ürün Seçenekleri

Kalın ve uzun yelken ürün modelleri; askerler, polisler, dağcılar tarafından sıklıkla tercih edilen kışlık ekipmanlardır. Siyah eldiven kalın tasarımlarıyla tercihleriniz arasında yer alabilir. Yıkanabilir flex siyah eldiven dalış, avcılık, dağcılık gibi açık hava aktiviteleri gibi oldukça idealdir. Yıkanarak tekrar tekrar kullanılabilir. Bu sayede işlevsellik sağlar. Siyah şeffaf eldiven modeller, aksesuar amacıyla özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Tüllü ve dantelli modeller; genellikle likralı olur ve isteğe göre dirsek altı ya da üstü olacak şekilde tasarlanır. Parmaklı veya parmaksız tüllü modeller de büyük ilgi görür. Bu renkteki aksesuarlar, sade ve şık bir duruş sergilemenize imkan tanır. Siyah yarım file eldiven ürünleri de aksesuar amacıyla severek kullanılır. Muayene, mutfak eldiveni siyah renkli alternatifleriyle müşterilerin beğenisini kazanır. Egzama eldiveni siyah renkli ürünler ise tedavi sürecinde kullanılır ve deri problemlerini çözmeye yardımcı olur. Siz de siyah kumaş, vinil, pati, steril eldiven çeşitlerini Trendyol üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Cazip Siyah Eldiven Fiyatları Trendyol’da

Cazip Siyah Eldiven Fiyatları Trendyol’da

Siyah eldiven kadın müşteriler tarafından mutfakta, ev işlerinde, temizlikte, kuaförde ve daha birçok farklı alanda rahatlıkla kullanılır. Ayrıca aksesuar olarak da tercih edilen siyah tül eldiven modelleri vardır. Bunlar parmaklı ve parmaksız alternatifleriyle dikkat çeker. Siyah erkek eldiven modelleri erkek müşterilerin beğenisini kazanır. Muayene eldiveni siyah renge sahip modelleriyle göz doldurur. Bu ürünler, doktorlar ve hemşireler tarafından hastanelerde kullanılmak amacıyla üretilir. Siyah yemek eldiveni ince kumaşıyla yemek yaparken rahat hissettirir. Yemek sırasında hijyenik bir ortam oluşturmanızı sağlar. Siyah ince eldiven modelleri de maksimum konfor sunar. Siyah şef gıda eldiveni yemek yaparken ellerin kesilmemesi, yemeklerin hijyenik olması amacıyla tercih edilir. Nitril eldiven siyah renge sahip bir iş ekipmanıdır. Çalışanlar için güvenli bir deneyim sunar. Siyah lastik eldiven çeşitlerini ve diğer seçenekleri Trendyol’un filtreleme özelliğinden yararlanarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylece siyah dantelli eldiven modellerinden iş için kullanılan seçeneklere kadar aradığınız her şeye anında sahip olabilirsiniz.