"

klasik perde

" araması için 10035 sonuç listeleniyor

Klasik Perde Modelleri ile Evine Ferahlık Katma Trendyol'da!

Evin en büyük ihtiyacı olan perdeler, fonksiyonellikleri ile hem ışığın içeri girmesini engeller hem de güneşten korurlar, aynı zamanda evin görünümünü görsel olarak da süslerler. Ayrıca çeşitli modellerde üretilen perdeler, ses geçirmeyerek konforlu bir alan oluşturur ve kişisel mahremiyet oluşturur. Kullanıcı tercihlerinin yanı sıra pencerenin yapısına ve kullanım amacına göre perde seçimi yapılmalıdır. Duvarın rengi ve perdenin dokusu kadar tercihi etkileyen faktörlerden biri de renk seçimidir. Trendyol'da yüzlerce çeşit arasından sizlere sunulan klasik perde modelleri, iç tasarım için modern modeller olarak karşınıza çıkar. Farklı tarzların tek modelde buluşmasının yanı sıra istenildiği gibi farklı modeller üretilmesi de mümkündür. Klasik perdeler, modern bir iç mekâna sahip evler için tasarlanmıştır. Bu ürünler aynı zamanda kullanıcıların kolayca ulaşabileceği hazır perde gruplarını da içermektedir. Perdeler evin şıklığını ortaya çıkaran ana aksesuarlardan biridir. İç mekânın eve uygun doğru perde ile tamamlanması gün ışığından yararlanmayı teşvik eder. Farklı zevk ve ihtiyaçlar için önerilen modellerin bakım ve temizliği de farklıdır. Bu nedenle amaç, şekil, oda tipi ve evin bütününün kombinasyonunu dikkate almak gerekir. Yaşam alanına uyum sağlamadan seçilen perdeler, odadaki diğer mobilyalar ne kadar uyumlu olursa olsun kötü bir izlenim bırakır. Bu nedenle perde seçimi oldukça önemlidir çünkü içeriye girildiğinde ilk dikkat çeken detaylardan biridir. Farklı markalardan beğendiğiniz perdeleri alarak evinizin havasını değiştirmek için Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz.

Perde Seçenekleri

Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren klasik perde modelleri, yapılışlarına ve kumaşlarına göre ayrılmaktadır. Rulo sistemi ile açılıp kapanabilen perdeler genellikle tül ve kumaş karışımından yapılmaktadır. Temizlemesi kolay olan bu ürünler diğer odalar için olduğu gibi çocuk odaları için de uygundur. Hem iş yerlerinde hem de evlerde pencereler için kullanılabilen perdeler, kolay temizlenmeleri ile ortamın estetik görünümünü iyileştirmektedirler. Günün farklı saatlerinde odanıza çok fazla güneş ışığı girmesinden rahatsızsanız, genellikle krem ​​ve beyaz olan saten kumaş perdeleri tercih edebilirsiniz. Klasik perdeler, çocuk odalarında, balkon kapılarında, mutfak ve banyolarda rahatlıkla kullanılabilen şık perdelerden biridir. Bu ürünlerin zemine kadar uzanması evinizin olduğundan daha şık görünmesini sağlayabilir. Trendyol'dan farklı renk ve desenlerdeki klasik perdeler ile evinizin dekoratif yapısına yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.

Perde Seçimi Esnasında Hangi Kriterler Dikkate Alınmalı?

Perde seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biri salonlara göre perde seçimidir. Misafirlerin ağırlandığı ve günün büyük bir çoğunluğunun geçirildiği yer olduğu için bu alanlara uygun kullanışlı ve gösterişli klasik perde modelleri öne çıkar. Küçük odaların tavanları için düz renk olan perde seçimi tavanın daha yüksek görünmesini sağlar. Mobilyalardan sonraya bırakılan perde seçiminde eşyalarla uyumlu olması adına aynı ton renklerin seçimi büyük bir hataya neden olur. Uyumun sağlanabilmesi açısından perdeler bir ton açık ya da bir ton koyu renklerde olmalıdır. Desenli olan koltuklar da düz renk perde kullanılması tavsiye edilir. Perde seçimine karar verirken pencerelerin boyutları da göz önünde bulundurulmalıdır.

Klasik Perde Fiyatı

Hemen hemen tüm evlerde zorunlu olan perdeler, üreticilerin ürettikleri ürünlere göre farklı fiyatlardadır. Tercih ettiğiniz klasik perde fiyatları, almayı düşündüğünüz marka, yapı, model, renk, kumaş cinsi, beden ve kullanım gibi birçok değişkene göre değişiklik göstermektedir. Bu aşamada Trendyol üzerinden ihtiyaçlarınızı ve göz zevkinizi ön planda tutarak eviniz için her bütçeye hitap eden doğru modelleri seçebilirsiniz.