İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Tip
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Boya Ağırlığı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Beyaz Sprey Boya

" araması için 3008 sonuç listeleniyor

Beyaz Sprey Boya Çeşitleri ile Pratik Hayal Dünyası

Hobi amacıyla veya evinizde yapacağınız değişikliklerde kullanmak için farklı boyutlardaki beyaz sprey boya seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Sprey boyalar kolay ve pratik olmaları sebebiyle kullanıcılar tarafından çokça tercih edilir. Evdeki mobilyalarda veya aksesuarlarda tek katla bile güzel sonuçlar elde etmeniz mümkün olur. Masa, sandalye veya dolaplarınızı tamamen boyayabileceğiniz akrilik ve solvent bazlı alternatifler bulunmaktadır. Mat beyaz sprey boya seçenekleriyle aksesuarlarınızı veya istediğiniz eşyaları boyayıp üzerine vernik sürebilirsiniz. Zevkinize göre boyadıktan sonra mat haliyle de kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla yapacağınız etkinliklerde cilde zarar vermeyen beyaz sprey ahşap boyası ile küçük kuş evi, oyuncak veya odasında istediği bir alanı boyayabilirsiniz. Beyaz, renk olarak saflık ve temizliğin rengidir. Anlamını ifade edecek şekilde bembeyaz yeni bir başlangıç için tercih edilebilir. Hayatınıza yeni bir sayfa açmak için beyaz sprey mobilya boyası ile salon mobilyalarınızı değiştirebilirsiniz. Beyaz renk seçimi sayesinde istediğiniz kumaş ve renkte koltuklarınızı kaplamanız da mümkün olur. Bunların haricinde beyaz mobilyalarınızda boyası çıkan kısımları beyaz kapatıcı sprey boya ile eski haline çevirebilirsiniz.

Beyaz Sprey Boya Alternatifleri

Beyaz Sprey Boya Alternatifleri

Beyaz sprey boyaları boyayacağınız ürüne göre seçebilirsiniz. Bunlar arasında metalik, simli, fosforlu, sprey, emaye beyaz sprey boya sayılabilir. Ahşap, metal ya da kumaşları boyamakta kullanılan bu boyalar sayesinde her türlü değişimi kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkün olur. Boyamak istediğiniz yüzeyin ölçülerine göre alacağınız boya miktarını belirleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız kadar boya kullanımı gerçekleştirirsiniz. Boyaların kuruma süresi kısa sürdüğü için hazırladığınız eşyaları kullanmak için fazla zaman kaybetmezsiniz. Okul projelerinde kullanılmak için tasarlanan modellerin boyanması amacıyla da bu tür boyalar tercih edilmektedir. Son teknoloji ile üretilen beyaz boyalar bir katta kapatma özelliğine sahiptir. Bu sayede çok fazla emek harcamanıza gerek kalmaz. Evlerde peteklerin rengi zamanla sararır veya boyaları çıkabilir. Bu durumda parlak beyaz sprey boya ile peteklerinizi yeni alındıkları zamana geri döndürebilirsiniz. Bahçenizdeki çitleri boyamak içinde kırık beyaz sprey boya tercih edebilirsiniz. Sprey boyaları kullanmadan önce tek dikkat etmeniz gereken konu boyanmasını istemediğiniz alanların güzel bir şekilde kaplanmasıdır. Boya yaparken kullanabileceğiniz özel malzemelere de internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Hobi amaçlı olarak seramik veya cam eşyaları boyayabileceğiniz farklı tonlarda ve çeşitte beyaz boyalar da bulunmaktadır.

Beyaz Sprey Boya Fiyat

Beyaz Sprey Boya Fiyat

Beyaz sprey boya fiyatı seçtiğiniz ürüne, özelliğine ve kaç adet alacağınıza bağlı olarak değişir. Ürünler farklı boyutlarda kullanıcılara sunulur. Beyaz sprey boya 400 ml veya daha az olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Bu durumda boya fiyatı da değişir. Boya alırken yapacağınız etkinliğin ölçümlerini yapmanız tavsiye edilir. Boyama işinizi ilerleyen zamanlarda devam ettirecekseniz buna göre yedek boya alarak aynı renk boya ile projenize devam edebilirsiniz. Trendyol sayesine istediğiniz tonda beyaz sprey boya çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz.

Sprey Beyaz Lake Boya Çeşitleri Trendyol’da

Sprey Beyaz Lake Boya Çeşitleri Trendyol’da

Sprey beyaz lake boya çeşitleri zevkinize uygun olarak farklı tonlarda ve boyutlarda sıralanır. Sedefli beyaz sprey boya ile boyanan yüzeylerde ışıltılı ve parlak hoş bir görüntü oluşur. Ahşap kutularda veya mobilyalarda kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Balkonda veya bahçede kullanılan metal sandalyelerin zamanla paslandığı görülür. Bu görüntünün giderilmesi için bir kutu beyaz sprey boya metal yüzeylerde kullanılabilir. Beyaz renkte olan her şey göz yormayan ve kendine özgü bir yalınlığa sahiptir. Evinizde veya işyerinizde yapacağınız küçük dokunuşlarla bu alanların dekorasyonuna yenilik katabilirsiniz. Beyaz sprey boyaların tüm tonlarına Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Beyaz Sprey Boya Nereden Alınır?

Beyaz sprey boya ürünlerini istediğiniz miktarlarda Trendyol’dan almanız mümkündür. Kullanımı son derece pratik olan beyaz sprey boyaların ucuna basarak istediğiniz her türlü yüzeyi kolay ve düzgün bir şekilde boyayabilirsiniz. Genellikle ufak bir kuvvet uygulayarak spreyin tuşuna basıp boyanın dışarıya püskürtülmesini sağlayıp boyama işlemine başlayabilirsiniz. Bu şekilde de tüm işlemi tamamlarsınız. Sprey boyaları kullanmadan önce çalkalamak ve dipte kalan pigmentleri boya yüzeyine eşit olarak dağıtmak gereklidir. Bu sayede homojen bir dağılım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yüzeylerin eşit miktarda beyaz olmasını destekleyebilirsiniz. Trendyol’dan aldığınız farklı amaçlar için kullanılan beyaz sprey boyalar ile dilerseniz mobilyalarınızı veya duvarlarınızı rahatlıkla boyama imkanına sahip olursunuz.

Beyaz Sprey Boya Nerelerde Kullanılır?

Beyaz sprey boyalar kullanım kolaylığı sağladığı için boyanacak her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle bir mobilyayı boyayacaksınız beyaz sprey boyayı tercih etmeniz daha kolay bir kullanım imkanı yaratır. Beyaz sprey boyaların bir diğer kullanım alanı da metal yüzeyleri pürüzsüz ve homojen şekilde boyamaktır. Beyaz boya özellikle ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edildiği için her türlü ekipmanın boyasında kullanılabilir. Ayrıca duvarların da ulaşılması zor kısımları sprey boya yardımıyla çok daha kısa sürede kolay bir şekilde boyanabilir. Ulaşılması zor yerlere boyayabilmek ya da daha pratik ve hızlı bir çözüm yaratmak istiyorsanız beyaz sprey boya tercih etmeniz gerekir. Bu boyalar her alanda kullanım kolaylığı sağlar.

Beyaz Sprey Boya Kalıcı Mıdır?

Beyaz sprey boya cinsi modeline göre farklı kalıcılık etkilerine sahiptir. Eğer duvarlarınızı ya da mobilyalarınızı boyamayı planlıyorsanız kullandığınız beyaz sprey boya uzun seneler boyunca herhangi bir çıkıntıya sebep olmadan uzun süre kalıcı etki gösterir. Eğer ayakkabılarınızı ya da kolay çıkabilecek bir yüzeyi boyarsanız beyaz sprey boyanın kalıcılık süresi azalır. Ayrıca kalitesi de veya sprey boyaların kalıcılık zamanlarını etkileyen faktörler arasında yer alır. Orijinal aynı zamanda kaliteli ürünler alarak beyaz tip ve boyanızı uygulayıp daha uzun süre kalmasını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede duvarlarınızla eşyalarınız istediğiniz gibi beyaza boyanır. Ayrıca uzun seneler boyunca o şekilde kalabilir.