İlgili Kategoriler
Bıçak Sayısı
Cinsiyet
Tipi
Paket İçeriği
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bic Tıraş Bıçağı

" araması için 80 sonuç listeleniyor

Verimli Kullanım Sunan Bic Tıraş Bıçağı Trendyol'da!

Jiletler, tüyleri keskin bir alet ile kesmeye yarayan ürünlerdir. Genellikle ustura ve tıraş bıçaklarında kullanılır. Buna benzer bir ürün satın alırken önemli hususlardan biri güvenli kullanımdır. Güvenli bir donanıma sahip olan modeller, uygulamanın kolay olmasına yardımcı olur. Bic tıraş bıçağı üretiminde son teknoloji paslanmaz çelik kullanılır. Sert maddelerden biri olan paslanmaz çelik, Bic markasına ait tüm modellerde kullanılır. Marka, müşterinin sağlığını güvene alma hedefini önde tutar ve tasarımlarını bu yönde geliştirir. Bic tıraş bıçağı tavsiye edilen çeşitleri arasında yer alan modeller, son teknoloji ile üretilir ve müşteri tarafından çok rağbet görür. Markaya ait tüm ürünler kullandıktan sonra körelmemesi için esnek ve korumalı bir yapıya sahiptir. Bu alanın öncülerinden olan marka, her müşterinin ihtiyacına cevap verecek ürün yelpazesine sahiptir. Bic 12’li tıraş bıçağı kullan at amacıyla üretilen bir seridir. Ürünleri bir kez kullandıktan sonra atmak ve diğerini kullanmak gerekir. Birbirinden bağımsız hareket etmeyi sağlayan yeni nesil teknolojisi sayesinde yumuşak bir kesme işlemi sağlar. Kayganlaştırıcı jel şerit sayesinde işlem için yeterli kayganlık sağlanır. Ürün içeriğinde cildi beslemeye yardım eden aloe vera ile E vitamini bulunur. Bic markasına ait oynar başlıklı ürün çeşitleri hem erkek hem de kadınlar için oldukça kullanışlıdır. Bic tıraş bıçağı indirim ve kampanyalı fiyatlarına Trendyol üzerinden ulaşarak avantajlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımıyla Bic Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Kullanışlı Tasarımıyla Bic Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Bic markasına ait ürünler, her müşterinin ihtiyacını karşılayabilecek ve onlara iyisini sunacak bir çeşitliliğe sahiptir. Kullananların yaptığı Bic tıraş bıçağı yorum seçeneklerini incelediğinizde kendinize uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Bic tıraş bıçağı 12’li genel olarak her banyoda bulunması gereken bir üründür. Bic banyo tıraş bıçağı çeşitleri arasında çok satın alınanlardan bir tanesidir. Tek kullanımlık olması sebebiyle pratik ve hijyeniktir. Markanın son model teknolojilerle üretilen çeşitleri de bulunur. Bu ürünler bir jilette bulunması gereken tüm özellikleri taşır. Bic tıraş bıçağı kullananlar özellikle bu işlevsel modelleri tavsiye eder. Bazı ürünler, 40° döner başlığa sahiptir. Bu sayede hareket kabiliyeti artar. Ürünün geri dönüştürülebilir kutuda gelmesi de ekstra avantajdır. Flex serisi, nanoteknoloji kullanılarak üretilir. Bic Hybrid tıraş bıçağı döner başlığı sayesinde çene kısmında uygulama yapmayı kolaylaştırabilir. Müşterilerin geniş ürün yelpazesi arasında sıklıkla tercih ettiği Flex serisi oldukça kullanışlıdır. Yumuşak sakallar için bu seri ideal bir kullanım sağlar. Çok sert sakallara sahipseniz, Bic metal tıraş bıçağı çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Marka sadece erkekler için değil, kadınlar için de jilet üretimi yapar. Bic kadın tıraş bıçağı ince tüylerin bile alınmasına yardımcı olur. Bazı serilerin işlevsel özellikleri benzerlik gösterir. Özellikle de kısa tüyler konusunda kadınların işine yarayan ürünlerden biri jiletlerdir. Farklı renk ve çeşitler arasından kadın müşteriler kendilerine uygun modelleri bulabilir. Koltuk altı ve diz kısmında oldukça verimli bir şekilde kullanılabilecek ürünlerden biri Sensitive Aqua serisidir. Bu ürünler sayesinde pürüzsüz bir cilde ulaşmanız mümkün olur. Müşterilerin Bic tıraş bıçağı önerileri arasında yer alan bu ürünler de oldukça pratik ve kullanışlıdır. Ürünü kullanma esnasında kendinizi yaralamanızı önleyen markaya ait tüm modelleri rahatlıkla satın alabilirsiniz. Körelen keskin kısmı değiştirerek yeni bir başlık ile beraber kullanmaya devam edebilirsiniz. Flex modellerinin tamamında paket içerisinde bittikçe değiştirilebilen ve kullanıma devam etmenizi sağlayan dört yedek kartuş bulunur. Bic yenilenebilir tıraş bıçağı çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cilt Tipinize Uygun Bic Tıraş Bıçağı Modelleri

Cilt Tipinize Uygun Bic Tıraş Bıçağı Modelleri

Jilet seçimi yaparken sahip olduğunuz cilt tipi büyük önem arz eder. Pürüzsüz ve çok da hassas olmayan bir cilde sahipseniz, Bic marka tıraş bıçağı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Hassas bir cilde sahipseniz, detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Tek kullanımlık kullan at şeklindeki bıçaklar hassas ciltlere önerilmez. Markanın tek başlıklı tıraş bıçakları, kullan at ürünlerin başında gelir. Bu ürünlerle çok detaylı bir sakal kesimi yapmak zor olabilir. Özellikle de hassas cilde sahip bir müşterinin ciltte kaygan bir şekilde ilerleyen modelleri kullanması önerilir. Flex serisi hassas cilt tiplerinde rahatça kullanılır. Sakal ya da bıyık kesilirken hem cilt beslenir hem de işlem sırasında cilt herhangi bir şekilde tahriş olmaz. Flex serisinin bir diğer avantajı da markanın uyguladığı teknolojidir. Bu serideki ürünlerin ucunda kayganlaştırıcı jel bıçak mekanizması bulunur. Çene, yüz, yanak gibi hassas ve zor yerlerde kayganlık hissi sayesinde mekanizma takılmadan saniyeler içinde kesim tamamlanır. Ayrıca jel içerisindeki aloe vera ve E vitamini sayesinde cilt beslenir. Kesim işlemi bittikten sonra cildinize dokunduğunuzda benzersiz bir pürüzsüzlük hissi gelir. Aloe veranın ferahlığı ve E vitamininin besleyiciliği sayesinde cilde ışıltı gelir. Bic tıraş bıçağı modelleri arasında bulunan Hybrid serisi, nanoteknoloji ile üretilen modellerden oluşur. Bu koleksiyonda 1 sap ve 2 başlık vardır. 5 değişken keskin kısım da birbirinden bağımsız bir şekilde hareket eder. Islak kesimde bile güvenli bir kullanım vadeden bu ürünler, kayganlaştırıcı jel başlığı ile frenleme yapmadan kolay bir kullanım sağlar. Bu modelleri kullanan müşterilerin yorumlarda önerdiği serilerden birisi Hybrid serisidir. Bic tıraş bıçağı online satışı için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Kampanyalı ve İndirimli Bic Tıraş Bıçağı Fiyatları

Kampanyalı ve İndirimli Bic Tıraş Bıçağı Fiyatları

Bic tıraş bıçağı satın almadan önce markanın önde gelen ürünlerini ve özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bic markası bu sektörde önde gelen ve müşterilerinin yararını düşünen bir markadır. Her cilt, sakal ve tüy tipi için farklı teknolojiler geliştiren markanın hem kadınlar hem de erkekler için olan koleksiyonları vardır. Kadınlar için üretilen serilerin başında Miss Soleil Sensitive gelir. Bu ürünler çok yoğun olmayan tüyler için idealdir. Üç bıçaklıdır ve jiletin ucunda bitki özleri bulunur. E vitamini ve aloe vera sayesinde kullanılan bölge ferahlar. Ucundaki hafif kayganlaştırıcı jel sayesinde kısa süre içinde işlem biter. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu seri, kadın müşteriler tarafından fazlaca beğenilir. Bazı modeller, birbirinden bağımsız hareket eden 3 adet keskin uca sahiptir. Oynar başlığı sayesinde vücut hatlarını takip eder. Ürünün 2 farklı pastel rengi bulunur. Kayganlık etkisi sağlaması için uç kısımlarda jel desteği mevcuttur. İçeriğinde besleyici aloe vera ve E vitamini yer alır. Erkek müşteriler arasında çokça rağbet gören farklı seriler de bulunur. Hybrid serisinde döner başlık sayesinde ciltte ulaşmakta zorlanılan bölgelere bile saniyeler içinde ulaşmanız mümkündür. Tek yapılması gereken jiletin ortasına basarak başlığın dönmesini sağlamaktır. Bic yedek tıraş bıçağı sayesinde kartuş bittiği an yenisiyle değiştirilebilir. Bic tıraş bıçağı 5 bıçaklı modeller ise birbirinden bağımsız çalışan bir sisteme sahiptir. Markaya ait Flex ve Hybrid serileri hassas ciltlerde yüzde yüz verimle çalışır. Tek kullanımlık olanları ise yüz hariç vücudun diğer farklı bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diğer müşterilerin yorum ve önerilerine göz attığınızda beğenilen ürünler hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Cilt tipinize uygun olan çeşitleri kampanyalı Bic tıraş bıçağı fiyatları ile satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden Bic tıraş bıçağı kampanya seçeneklerine ulaşarak fiyatlar konusunda bilgi edinebilirsiniz.