İlgili Kategoriler
Fiyat
Cilt Tipi
Form
Ürün Tipi
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Boncuk Ağda

" araması için 1037 sonuç listeleniyor

Beklentileri Karşılayan Boncuk Ağda Çeşitleri Trendyol'da!

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın birden fazla yöntemi vardır. Doğru yöntemlerle tüy almak, hem tüylerinizin daha ince bir yapıya sahip olmasını sağlar hem de pürüzsüz bir görünüme erişmenizi kolay bir hale getirir. Geliştirilen birden fazla yöntem arasında yıllar boyunca en çok tercih edilen yöntem olarak bilinen ağda hem tüylerinizin daha geç çıkmasını sağlaması hem de kılların incelmesini sağlar. Acıtmayan boncuk ağda ile siz de istenmeyen tüylerden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu malzeme uzun yıllardır pek çok insanın tercih ettiği bir yöntem olarak vücudunuzun her bölgesi için uygulanır. Genital bölge boncuk ağda, insanların sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Bu ürün kısa tüyleri dahi yok edebilen güçlü bir yapıya sahiptir. Tüylerin uzun süre çıkmamasını sağlayan sert kıllar için boncuk ağda özellikle yaz aylarında kullanılan favori ürünlerdendir. Dirençli tüylere bile maksimum sonucu vermeyi hedefleyen bu malzeme ile keyifli bir yaz geçirebilirsiniz. Malzemenin sunduğu bu konfor aynı zamanda kıllarınızın daha ince çıkmasını da sağlayarak sizleri daha verimli bir süreç olanağı ile tanıştırır. Uzun süre boyunca tüylerinizin çıkmamasını ve çıksa dahi ince yapılı bir şekilde çıkmasını sağlayan bu yöntemi ile yaz aylarında pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz kıyafeti tereddüt etmeden giyebilirsiniz. Özellikle tatil döneminde mükemmel bir kurtarıcı olan orijinal boncuk ağda ile kıllarınızı almak artık çok pratik bir hal almaya başlar. Boncuk ağda, kullanımı oldukça pratik olduğundan istenmeyen tüylerinizden kısa süre içerisinde kurtulmanıza yardımcı olur. Ürün seçenekleri klasik tüy alma yöntemine nazaran daha farklı bir yapıya sahiptir.Bu sebepten dolayı ekstra herhangi bir ürün kullanmanıza gerek yoktur. Bu sayede daha hijyenik ve temiz bir şekilde kıllarınızı temizlemenize yardımcı olan bu tüy alma seçeneğini evinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasik kıl alma malzemelerini aksine bant kullanma zorunluluğu olmayan bu temizleme seçeneği ile kolaylıkla tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Klasik tüy almada yapılan kıl bandı ile tüyleri çekme yönteminden bu ürün sayesinde kurtulabilir ve böylece daha pratik bir çözüme erişebilirsiniz.

Kısa Tüyler İçin Boncuk Ağda Türleri

Kısa Tüyler İçin Boncuk Ağda Türleri

Boncuk ağda yorumları incelendiğinde müşterilerin bu epilasyon malzemesinden memnun kaldıkları görülür. Bu ürünü deneyimleyenler, almış oldukları sonuçtan mutludurlar. Malzemenin kullanımı oldukça basittir. İlk olarak boncuk ağda makinesi haznesine katı haldeki malzemeyi boşaltıp ideal ısıya gelmesini beklemeniz gerekir. Ardından malzemenin sıvı bir hal alarak hazır olduğu görülür. Oldukça pratik ve kolay bir şekilde hazır hale gelen bu ürün ile tüylerinizi de kısa süre içerisinde alma avantajına sahip olabilirsiniz. Geliştirilen özel formülü sayesinde ciltte tahrişe neden olmayan bu ürünler ile teninizin yapısına bozmadan pürüzsüz bir görünüme erişebilirsiniz. Güçlü formülü ile en kısa kıllarınızı bile mükemmel şekilde almanıza yardımcı olan boncuk ağda markaları mevcuttur. Bu ürünler içinden cilt tipinize uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz. Gözle görülür bir fark ortaya koyan bu malzemeler ile hem zamandan tasarruf edebilir hem de cildinize mükemmel bir görünüm verebilirsiniz. Farklı renk ve içerik alternatifi sunan temizleme seçeneği ile siz de cilt yapınıza uygun seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz. Her adın pürüzsüz bir ve kılsız bir cilde sahip olmak ister. Yüz boncuk ağda dilediğiniz konforu teninize sunacak bir malzemedir. Ürünün farklı modelleri mevcuttur. Boncuk ağda bezli ile klasik tüy alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Buna karşın son dönemde ortaya çıkan yeni modeller mevcuttur. Soyulabilir boncuk ağda, bu ürün çeşitlerinden biridir. Bu malzemeyi cildinize ince bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz Batık kılları dahi kökünden alan formülü ile bu malzemenin kullanımı oldukça pratiktr. Son derece nazik ve yavaş hareketler ile çekilebilen bu ürün ciltte herhangi bir tahrişe sebep olmadığı gibi yoğun acıma hissine de olanak tanımaz. Birçok markanın tasarladığı bu özel ürün ile siz de ister evinizde ister kuaförde istenmeyen kıllarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Benzeri malzemelere nazaran daha zahmetsiz olan bu ürün üstün kalitesi ve cilt hassasiyetine uygun yapısı sayesinde her kadının ilk tercihi olmaya devam eder.İçeriğinde şeker bulunmaması ve kıl köklerini beslememesi sebebi ile tüylerinizin daha geç ve seyrek çıkmasını sağlayan bu ürün aynı zamanda pratik kullanımı ile de zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. Klasik yöntemlerde kullanılan bantlar işleminizin daha uzun sürmesine neden olabilir. Boncuk ağda çeşitleri ise banda ihtiyaç duymadan kıllarınızı almanıza yardımcı olur. Bu ürünün sevilen özelliklerinden biri ise acısız bir yönteme sahip olmasıdır.Siz de kendi cilt yapınıza uygun temizlik seçeneğini bularak daha kısa sürede tüylerinizi alabilecek ve cildinizin daha güzel bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayabilirsiniz. Pudralı boncuk ağda gibi seçenekler, kıllarınızın kökünden çekilmesine yardımcı olur. Pek çok seçeneği sizlerle buluşturan Trendyol ile güvenli alışveriş yapabilir ve arzu ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Acısız Bir Ağda Deneyimi için Boncuk Ağda Çeşitleri

Acısız Bir Ağda Deneyimi için Boncuk Ağda Çeşitleri

Onlarca markanın satışa sunduğu soyulan boncuk ağda seçenekleri, acısız olma özelliği ile tercih sebebi olmaya devam eder. Geliştirilen özel formülü ile kıl köklerinize derinlemesine nüfus ederek kısa kılları bile sorunsuz bir şekilde almanızı sağlayan mavi boncuk ağda gibi pek çok seçenek ile siz de aradığınız kaliteye erişebilirsiniz. Klasik temizleme yöntemleri hem acılı olması hem de şekerli yapısı ile kıl köklerini besler. Bu sebepten dolayı insanlar bu klasik yöntem yerine yeni geliştirilmiş boncuk ağda satın alırlar. Bu malzeme sayesinde cilt yapınızı bozmadan tüylerinizden kurtulabilir ve daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pek çok farklı içeriğe sahip olan modeller arasından cilt yapınıza uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Kömürlü boncuk ağda, içeriği ile cilt gözeneklerinizin temizlenmesini ve arınmasını sağlar. Müşterilerine hem evde hem de profesyonel salonlarda daha pratik kullanım fırsatı tanıyan seçenekler, hızlı hazırlanması ve kolay uygulanması sebebiyle kuaförlerin de vazgeçilmezi olmaya devam eder. Siz de evlerinizde istenmeyen kıllarınızı almak adına siyah boncuk ağda gibi özel bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Mükemmel dokusu ile cildinizde tahriş olanağını da sıfıra indiren malzeme sayesinde hem tüylerinizden kurtulabilir hem de cildinizi koruma altına alabilirsiniz Sir ağda gibi ürünlerde yüksek ısı ve uygulama şekli cildinizin tahriş olmasına neden olabilir. Bant ile çekim esnasında geride kalan tüyleri tekrar almak cildinizin kızarmasına neden olabilir ve cilt yapınızın hasar almasına yol açabilir. Bu gibi durumlardan korunmak adına siz de acısız boncuk ağda seçeneklerini temin edebilirsiniz. Malzemenin pudralı modelleri de müşterilerin severek kullandığı bir diğer malzemedir. Ürünün bir diğer önemli özelliği müşterilerine uzun soluklu bir kullanım imkanı sunmasıdır. Bu malzeme geniş bir hacme sahiptir. Ürünü bir kez satın aldıktan sonra uzun soluklu olarak kullanabilmeniz mümkündür. Bunun yanında malzemeyi kıllarınız üzerinde bir kez uyguladıktan sonra kıllarınızın ikinci kez daha geç çıkmaya başladığını görebilirsiniz. Uzun soluklu kullanım imkanı ve maksimum pürüzsüzlük vaadi ile bu malzemeyi Trendyol aracılığıyla değerlendirmenize alabilir, ardından size uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz.

Konforlu Kullanım İmkanına Sahip Boncuk Ağda Modelleri

Konforlu Kullanım İmkanına Sahip Boncuk Ağda Modelleri

Üretilen birden fazla ağda seçeneği ile evinizde tüylerinizi zahmetsiz bir şekilde alabilir ve cildinizin mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısa tüyleri bile kolaylıkla alabilen malzeme seçenekleri sayesinde arzu ettiğiniz görünüme kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Birden fazla ağda seçeneği arasından son yıllarda popülerliğini arttırmış olan boncuk ağda seçeneği hem klasik tüy alma yönteminden daha konforlu kullanım fırsatı sunar hem de şekersiz yapısı ile kıllarınızın daha ince çıkmasına yardımcı olur. Şeker içeren malzeme seçenekleri kıl köklerini beslendiğinden dolayı tüylerinizin daha sert bir şekilde çıkmasına neden olabilir. Geliştirilen bu ürünler ise içeriğinde şeker olmaması sebebi ile kıllarınızın daha ince bir şekilde çıkmasına olanak sağlar. Evde kullanmak adına her kadının ilk tercihi olan bu ürün farklı renk ve içerikler ile sizlere mükemmel bir deneyim sunmaya vadeder. Bu sayede farklı içerikleri ve renk seçenekleri ile size en uygun modeli kolaylıkla bulunabilecek ve tüylerinizi pratik bir şekilde alabilirsiniz. Boncuk ağda kullananlar tarafından başkalarına önerilen bir üründür. Müşteriler bu malzemenin kalitesinden övgü ile bahsederler. Bakım malzemesine dair daha iyi bir deneyim için siz de boncuk ağda seti alabilir ve pratik kullanım avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Bu malzemenin sunduğu avantajlardan biri de kıvrımlı ve zor noktalarda bile mükemmel bir sonuç vermesidir. Özellikle bikini bölgesi gibi zorlu yerlerde size yüksek performans sunan ve tüylerinizi kusursuz bir şekilde almanıza yardımcı olan bu malzemeler ile uzun süre rahat edebilirsiniz.Bakım malzemesi kıl köklerini beslemeyen yapısı sayesinde tüylerinizin daha seyrek çıkmasına yardımcı olur. Siz de pembe boncuk temizlik gibi seçenekleri Trendyol’dan temin ederek evinizde kıllarınızı alabilir ve yüksek kaliteli formülü sayesinde kıllarınızın kırılmasının ya da batık oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

Boncuk Ağda Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Boncuk Ağda Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı cilt tiplerine uygun olarak üretilen birden fazla malzeme seçeneği sayesinde cildinizin yapısını bozmadan tüylerinizden arınabilirsiniz. Son dönemin popüler beden temizlik malzemelerinden olan bu ürün müşterilerden tam not almayı başarır. Şekersiz boncuk ağda, insanların favorileri arasında yer alır. Bu ürün özelliği tüylerinizin daha seyrek bir şekilde çıkmasını sağlamasıdır. Kıl köklerinize derinlemesine nüfus ederek ince tüylerin bile sorunsuz bir şekilde alınmasına olanak sağlar. Şekersiz yapısı ve özel formülü ile istenmeyen tüyleri azaltır. Farklı renk alternatifleri ile sizlere arzu ettiğiniz seçeneği sunma noktasında da avantaj sağlayan birden fazla çeşit arasından isterseniz pembe, isterseniz siyah ya da arzu ederseniz yeşil renkli seçeneklerini temin edebilirsiniz. Kolay temizlenebilen yapısı ile müşterilerine kolay bir kullanım sunan ürünün farklı boyutları vardır. Boncuk ağda 1 kg ya da 500 gram gibi farklı ebatlarda satın alınabilir. Bu ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.Yapımında olduğu kadar temizliğinde de müşterilerinin konforunu düşünen bu malzemeler zamandan maksimum düzeyde tasarruf etmenize olanak sağlar.Geliştirilen temizlik setleri ile gerek evde gerekse kuaförde uzun süreli kullanımın avantajlarından yararlanabilirsiniz. evde ya da kuaförde maksimum hız ve konforu sunan bu malzeme müşterilerine sunmuş olduğu sonuç ile gözde ürünler arasında yer alır. Uzun süre tüylerinizi almanıza yardımcı olacak set seçenekleri ile bütçenize de katkıda bulunabilirsiniz. Ürünün ısıtıcı seçenekli olan türleride bulunur. Yüksek kaliteli ısıtıcılar ile siz de temizlik seti ideal ısıya erişmesini sağlayarak tüy alma işleminizin çabuk bitmesini sağlayabilirsiniz. Birden fazla içerik ve model ile satışa sunulan bu ürünlerin fiyatları geniş bir skaladadır. Genel anlamda her müşterinin bütçesine uygun olarak satışa sunulan malzeme seçeneklerine Trendyol aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Maksimum Hızda Bir sonuç için Boncuk Ağda Modelleri

Maksimum Hızda Bir sonuç için Boncuk Ağda Modelleri

Boncuk ağda, istenmeyen tüylerin daha acısız şekilde ve pratik olarak ciltten uzaklaştırılmasını sağlayan epilasyon yöntemleri arasındadır. Birçok müşterinin oldukça beğendiği bu ürün etkili sonuçlar elde edilmesini sağladığı için popülerliğini her zaman korur. Bu malzemenin farklı modelleri bulunur. Granül boncuk ağda, bu türlerden biridir. Boncuk ağda koltuk altı, bikini ve yüz bölgesi için tercih edebilirsiniz. Vücudunuzdaki hassas noktaları özenle temizlenmesine olanak veren bu malzemenin hazırlanması ise oldukça pratiktir. Evde kolaylıkla hazırlanabilecek şekilde üretilen bu ürünler, gerekli düzeneğin kurulmasıyla cilde güvenle uygulanabilir. Boncuk şeklindeki bu ürünün eriyerek sürülebilir hâle gelmesi için yüksek ısı gerekir. 90 derecede tümüyle birbirine karışacak kadar eriyen bu malzeme ısınma süresince karıştırılarak homojenlik kıvama gelinceye kadar sıvı hale gelmesi beklenir. Tümüyle eriyen malzeme, uygulama sıcaklığına gelene kadar kontrollü şekilde soğutulur. Aksi hâlde 90 dereceye kadar ısınan malzeme, cilt üzerinde ciddi yanıkların meydana gelmesine neden olabilir. Kontrollü şekilde soğutulan bu malzeme yaklaşık 30 derece dolaylarındayken cilt üzerine bir spatula yardımıyla güvenle uygulanabilir. Sürüldüğü bölgede kuruyarak kalıplaşan bu epilasyon malzemesi, 1-2 dakikalık bir beklemenin ardından tüylerin uzama yönünün tersine doğru tek hamleyle çekilir.Yapılan bu işlemin ardından tüylerinizden pratik bir şekilde kurtulursunuz. Bu malzeme tüylerinizden kolay bir şekilde kurtulmanızın yanı sıra uzun süreli bir temizliği size sunar.Bu yönü ile de müşterilerden tam not almayı başarır.Boncuk ağda tavsiye edilen bir üründür. Online satış üzerinden yapılan yorumlar incelendiğinde insanların bu üründen memnun kaldıkları ve başkalarına bu malzemeyi önerdikleri görülür. Birbirinden farklı ebatlara sahip bu ürünlerin fiyatları ise ortalama bir düzeye sahiptir. Benzerleri arasından sıyrılarak alanında favori olan bu malzemeyi Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Rengarenk Boncuk Ağda Çeşitleri

Rengarenk Boncuk Ağda Çeşitleri

İlgili malzeme, tüylerin alınmasını son derece pratik hale getirdiği için cilt üzerinde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasındadır. Adını şeklinden alan ürün, acı hissinin azaltılmasına yardımcı olduğu için hassas bölgelerde güvenle tercih edilebilir. Koltuk altı ve bikini bölgesi gibi alanlar vücutta genellikle hassas olarak nitelendirilen yerler olduğu için temizlik işlemi bu yerlerde kimi zaman zorlu bir süreç olabilir. Bu rahatsızlık hissinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olacak bu malzeme, acı hissini azaltacağı için bahsedilen bu hassas bölgelerde kullanılabilir. Ayrıca yüzde çıkan istenmeyen tüyler de bu ürünle güvenle alınabilir. Hassas bölgelerin yanı sıra daha az acıyan kol ve bacak bölgesinde de kullanımı son derece rahat olan bu malzeme pratik çözüm sunması dolayısıyla oldukça sık tercih edilen ürünlerdendir.Bu epilasyon malzemesi renkleriyle herkesin dikkatini çekse de tonları dolayısıyla her bir ürünün farklı bir amaca hizmet ettiğini bilinir. Hassas ciltler için boncuk ağda, harika bir tercihtir. Acı hissini azaltması ve uzun süreli sonuç vermesi ile bu malzeme müşterilerin favorisidir. Yeşil boncuk ağda, vücudun genelinde istenmeyen tüylerin alınması amacıyla kullanılabilir. Çoğunlukla ilk seçenek olarak sunulan yeşil renkli ürün, cildinin nasıl reaksiyon göstereceğini bilmeyen kişilerce de tercih edilebilir. Özel bölgelerde kullanımı önerilen pembe renkli malzemeler ise, tahriş riskini ortadan kaldırmayı amaçlayarak üretilir. Dolayısıyla özel bölgelerde sağlıklı bir sonuç elde edilmesine yardımcı olur. Sarı boncuk ağda ise genellikle sert tüyleri bulunan kişiler tarafından kullanılması önerilir. Vücudun istenilen bölgesinde kullanılabilecek bu ürün, oldukça etkili sonuçlar meydana getirir. Boncuk ağda fiyatları ile de beğenileri kazanır. Her bütçeye hitap eden ekonomik ve kaliteli bu ürünleri satın almak için Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.

Boncuk Ağda Kaç Derecede Isıtılır?

Boncuk ağda, istenmeyen tüylerin daha acısız şekilde ve pratik olarak ciltten uzaklaştırılmasını sağlayan epilasyon yöntemleri arasındadır. Birçok kullanıcının oldukça beğendiği boncuk ağda, etkili sonuçlar elde edilmesini sağladığı için popülerliğini her zaman koruyan bir üründür. Evde kolaylıkla hazırlanabilir şekilde üretilen boncuk ağdalar, gerekli düzeneğin kurulmasıyla cilde güvenle uygulanabilir. Boncuk şeklindeki bu ürünün eriyerek sürülebilir hâle gelmesi için yüksek ısı gerekir. 90 derecede tümüyle birbirine karışacak kadar eriyen boncuk ağdalar, ısınma süresince karıştırılarak homojenlik elde edilmeye çalışılır. Tümüyle eriyen ağda, uygulama sıcaklığına gelene kadar kontrollü şekilde soğutulur. Aksi hâlde 90 dereceye kadar ısınan ağda, cilt üzerinde ciddi yanıkların meydana gelmesine neden olabilir. Kontrollü şekilde soğutulan boncuk ağdalar, yaklaşık 30 derece dolaylarındayken cilt üzerine bir spatula yardımıyla güvenle uygulanabilir. Sürüldüğü bölgede kuruyarak kalıplaşan boncuk ağda, 1-2 dakikalık bir beklemenin ardından tüylerin uzama yönünün tersine doğru tek hamleyle çekilir.

Boncuk Ağda Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Boncuk ağda, tüylerin alınmasını son derece pratik hâle getirdiği için cilt üzerinde sıklıkla tercih edilen yöntemler arasındadır. Adını şeklinden alan boncuk ağdalar, acı hissinin azaltılmasına yardımcı olduğu için hassas bölgelerde güvenle tercih edilebilir ürünler arasındadır. Koltuk altı ve bikini bölgesi gibi alanlar vücutta genellikle hassas olarak nitelendirilen yerler olduğu için ağda işlemi kimi zaman zorlu bir süreç olabilir. Bu rahatsızlık hissinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olacak boncuk ağdalar, acı hissini azaltacağı için bahsedilen bu hassas bölgelerde kullanılabilir. Ayrıca yüzde çıkan istenmeyen tüyler de bu ürünle güvenle alınabilir. Hassas bölgelerin yanı sıra daha az acıyan kol ve bacak bölgesinde de kullanımı son derece rahat olan boncuk ağdalar, pratik çözüm sunmalarıyla oldukça sık tercih edilen ürünlerdendir. Bir başka materyal kullanmadan yalnızca soğuması beklenerek elle çekilebilen ağdalar, istenen vücut bölgesinde tercih edilebilir.

Boncuk Ağda Hangi Renkleri Ne Anlama Gelir?

Boncuk ağda; renkleriyle herkesin dikkatini çekiyor olsa da tonlar, canlılığından öte her birinin farklı bir amaca hizmet ettiğini anlatır. Hangi cilt tipine uygun olduğu, nerelerde kullanılabileceği ya da hangi amaçla tercih edilebileceği bu renklere göre belirlenen boncuk ağdalar, oldukça pratiktir. Hassas ciltler için üretilmiş yeşil renkli boncuk ağdalar, vücudun genelinde istenmeyen tüylerin alınması amacıyla kullanılabilir. Çoğunlukla ilk seçenek olarak sunulan yeşil renkli ağda, cildinin nasıl reaksiyon göstereceğini bilmeyen kişilerce de tercih edilebilir. Özel bölgelerde kullanımı önerilen pembe renkli boncuk ağdalar, tahriş riskini ortadan kaldırmayı amaçlayarak üretilmiştir. Dolayısıyla özel bölgelerde sağlıklı bir sonuç elde edilmesine yardımcı olur. Sarı renkli olarak üretilen boncuk ağdalarıysa genellikle sert tüyleri bulunan kişiler tarafından kullanılması önerilir. Vücudun istenilen bölgesinde kullanılabilecek bu ürün, oldukça etkili sonuçlar meydana getirir. Siyah rengiyle dikkat çeken ağdaysa; aknelerin, batıkların ve ölü derinin giderilmesini sağlamak amacıyla tercih edilen ürünler arasındadır.