placeholder
"

Kalıp Ağda

" araması için 774 sonuç listeleniyor
Blubondi Pınk Kalıp Ağda 500 Gr
BlubondiPınk Kalıp Ağda 500 Gr
(42)
Pınk Kalıp Ağda 500 Gr
32 TL
Sepete Git
Gogo Azulen Kalıp Ağda 500 gr
GogoAzulen Kalıp Ağda 500 gr
(160)
Azulen Kalıp Ağda 500 gr
31 TL
Sepete Git
Gogo Kalıp Ağda 500gr. Siyah
GogoKalıp Ağda 500gr. Siyah
(62)
Kalıp Ağda 500gr. Siyah
35 TL
Sepete Git
Kuaf Kalıp Ağda Pudralı 500 gr
KuafKalıp Ağda Pudralı 500 gr
(319)
Kalıp Ağda Pudralı 500 gr
54 TL
Sepete Git
Kuaf Azulen  Kalıp Ağda 500 ml
KuafAzulen Kalıp Ağda 500 ml
(271)
Azulen  Kalıp Ağda 500 ml
53,80 TL
Sepete Git
Gogo Pudralı Kalıp Ağda 500 Gr.
GogoPudralı Kalıp Ağda 500 Gr.
(191)
Pudralı Kalıp Ağda 500 Gr.
35 TL
Sepete Git
Blubondi Azulen Kalıp Ağda 500 Gr
BlubondiAzulen Kalıp Ağda 500 Gr
(19)
Azulen Kalıp Ağda 500 Gr
32 TL
Sepete Git
Aypaş Azulen Silikon Kalıp Ağda 500 Gr
AypaşAzulen Silikon Kalıp Ağda 500 Gr
(1)
29 TL
Sepete Git

Kalıp Ağda Çeşitleri ile İstenmeyen Tüylere Acısız Çözüm

İstenmeyen tüyler, çoğu zaman hayatımızı sınırlandırarak istediğimiz gibi giyinmemizin önüne geçiyor. Acılı ve zahmetli bir işlem olan ağda yapmak, çoğu kişi için dayanması zor ve hırpalayıcı bir biçimde gerçekleşiyor. Esasında doğru ağda tercihi ile tüy alımını acısız ve zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmek oldukça basit. Kalıp ağdalar, diğer çeşitlerin aksine hassas ciltler için çok daha kolay ve uzun süreli pürüzsüzlük sağlıyor. Özellikle tahrişe meyilli bölgeler için üretilmiş pudralı kalıp ağda sayesinde arzuladığınız cilde sahip olmanız çok kolay.

Kalıp Ağda Hakkında

Kalıp Ağda Hakkında

Bikini, koltuk altı ve yüz gibi hassas bölgelerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz kalıp ağda çeşitleri sayfamızda sizleri bekliyor. Kalıp ağda pudralı ve pudrasız seçenekleri ile ağda yapmayı oldukça kolay ve acısız bir hale getiren ağda çeşididir. Diğer ağdaların aksine kalıp ağda kullanımı daha kolay olduğu için tercih edilmektedir. Metal bir cezveye dökülüp tamamen eritilen ağda, tahta spatula yardımı ile cilde sürülür, kuruması beklenir. 3-4 saniye gibi kısa sürede kuruyan ağda, cilt gerdirilerek el veya ağda bezi yardımıyla hızlıca çekilir. Sonrasında ferah bir his ve cildi rahatlatmak adına ağda sonrası losyon seçenekleriyle de ilgilenebilirsiniz. Cilt tipinize ve hassasiyetinize göre doğru ağdayı bulmak oldukça önemli. Örneğin; siyah kalıp ağda kullanarak maksimum çekiş gücü sayesinde istenmeyen tüylerinizden çabucak kurtulabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için kullanılabilecek ürün sayfamızda avantajlarla sizleri bekliyor. Pembe kalıp ağda kullanarak hassas cildinizde acısız ve hızlı bir ağda deneyimi yaşamanız mümkün. Rengini içerdiği pudradan alan ürün, cildinizi besleyerek acınızı minimuma indiriyor. Eğer tüylerinizden kurtulurken doğal bir üründen yararlanmak isterseniz yeşil kalıp ağda tam size göre. Çam ağaçlarındaki reçinelerin bal mumundan ve bitkisel yağlardan oluşan karışım sayesinde kıl köklerinizi zayıflatarak istediğiniz performansa ulaşabilirsiniz. Ayrıca hem istenmeyen tüylerden kurtulup, hem de ölü derileri temizlemeniz mümkün. Dilerseniz yeşil kalıp ağda gibi farklı alternatiflerle istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün.

Kalıp Ağda Fiyatları

Kalıp Ağda Fiyatları

Diğer ağdaların aksine daha az acılı sonuç veren kalıp ağdalar, uygun fiyatlı olmaları açısından da daha çok tercih ediliyor. Ürünün hem daha uzun süre dayanması, hem de daha etkili sonuçlar vermesi tercih edilmesindeki en önemli etkenler. Özellikle hassas olması nedeniyle bikini bölgesi için kalıp ağda kullanımı uzmanlar tarafından da öneriliyor. Cildin yüz, kol, bacak, koltuk altı gibi her bölümünde rahatlıkla kullanılabilmesi yönüyle kalıp ağda sayesinde evinizde kuaför rahatlığında sonuçlar almanız mümkün. Farklı kalıp ağda markaları tarafından sayfamızda satışa sunulan ürünlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda, uygun fırsatlarla ulaşabilirsiniz. Pudrasız, ince pudralı, kalın pudralı gibi sir kalıp ağda türleri ile birlikte vanilya, hindistan cevizi gibi çeşitli aromalara da ulaşmanız oldukça kolay.

Trendyol’daki Kalıp Ağda Yorumları

Trendyol’daki Kalıp Ağda Yorumları

İstenmeyen tüyler söz konusu olduğunda özellikle kadınların en önemli danışmanı yine kadınlar oluyor. Bu noktada bir ürünü kullanan kişiden dinlemek, ürün hakkında bilgi sahibi olmanın en güvenilir yolu. Bu ürünün kullanıcıları, kalıp ağda tavsiyesi isteyenler için yol gösterici nitelikte. Kalıp ağda kullananlar gerek kullanım rahatlığı gerekse tek seferde tüm tüylerden arındırması sayesinde ürünü tercih ettiklerini söylüyorlar. Pratikliği ve uygulama yapılırken başka ürün gerektirmemesi açısından soyulabilir kalıp ağda sıklıkla öneriliyor. Birçok farklı marka seçeneği sayesinde avantajlı fiyatlarla ihtiyacınız olan pürüzsüzlüğe ulaşmanız çok kolay. Trendyol güvenilirliği kapsamında orijinal ürünlere ulaşmanız bir tık ötede. Dilerseniz kalıp ağda seti ile istenmeyen tüylerden kurtulmak için ihtiyacınız olan tüm gereçlere set halinde Trendyol’dan ulaşmanız mümkün.