placeholder
"

Brother

" araması için 4641 sonuç listeleniyor

Brother

Hayatın Her Alanına Dokunan Brother Ürünleri

Brother, yenilikçi ürün anlayışı ile ilerleyen ve müşteri memnuniyetini baz alarak üretim faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Seçkin markalar arasında yerini alan ve kuruluşundan bu yana baskı ve görüntüleme, ev dikiş makinesi, etiketleme alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteli, yenilikçi olan ürünler, teknolojinin getirilerine göre tasarlanmaktadır. Lider bir marka olan Brother, lazer yazıcı, işlevsel yazıcılar (MFC), etiket makineleri, faks makineleri, etiket yazıcılar ile birlikte sanayi ve ev tipi dikiş makineleri de üretmektedir. Aynı zamanda dünya çapında güvenilir bir marka anlayışı ile işindeki bütün yaklaşımları müşterilerin önceliğine vererek çalışma performansı gösterir. Markanın kapsamlı olan çözüm önerileri de müşterilerin farklı ihtiyaç alanlarını devamlı olarak karşılamaktadır. Farklı kullanım alanlarını destekleyen markanın, her zaman kaliteli üretim anlayışı ile çalıştığı da söylenebilir. Eşsiz dikiş ve nakış makinelerini teknolojinin yeniliklerine göre tasarlayan bir üretim ağı vardır. Sunmuş olduğu üstün performanslı dikiş makineleri ve özellikleri ile ev ya da işyerlerinde rahatlıkla kullanılacak ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca yaratıcılığın keşfedileceği ve üretkenliğin artacağı makineler bulunmaktadır. Türkiye’de uzun yıllar faaliyetlerini sürdüren markanın, git gide ürün ağını genişletmiştir. Teknolojik aletlerin günlük hayattaki yeri bir hayli büyüktür. Bilgisayarlar, akıllı cihazlar, tabletler ve buna benzer birçok aletten yararlanılmaktadır. Buna ek olarak teknolojik aletlere ek olarak kullanım sağlanacak sarf aletleri de vardır. Bu aletler ise çıktı almak, fotokopi çekmek ve benzeri durumlar için kullanım sağlanır. Brother yazıcı bilgisayarlardan çıktı almak için en önemli araçlardan bir tanesidir. Yazıcılar, çeşitli kullanımlarda tercih edilebilmektedir. Renkli lazer yazıcı, siyah beyaz lazer yazıcı, çok fonksiyonel yazıcılar, mürekkep püskürtmeli, renkli lazer çok fonksiyonlu, siyah beyaz lazer çok fonksiyonlu, etiket yazıcılar, ev ve küçük ofislere, işletmelere etiket yazıcılar, endüstriyel ve mobil yazıcılar olarak modeller bulunmaktadır. Yazıcılar kullanım alanlarına göre farklı özelliklere ayrılmaktadır. İster renkli ister siyah beyaz olsun, çıktı özellikleri farklı şekillerde alınabilir. Ayrıca kullanım alanları olarak da küçük, orta ve büyük ofisler ya da işletmeler için kullanım sağlanacak yazıcı modelleri de bulunmaktadır. Dâhili ve kablosuz olarak kullanım sağlanacak olan yazıcılar, Ethernet bağlantılı ya da USB ara yüzlü olarak da tercih edilebilmektedir. Böylece kolayca cihaza bağlanma durumuna imkan tanır.

Brother ile Kaliteli Üretimlerden Yararlanın

Ev ve ofis kullanımları için üretim yapan markanın, profesyonel ve amatör dikişler için de makine üretimi yaptığı söylenebilir. Dikiş ve nakış makineleri farklı özellikler ve işlevselliklere sahiptir. Mekanik, elektronik dikiş makineleri, elektronik dikiş ve nakış makinesi birleşik olarak kullanılabilecek seçenekler bulunmaktadır. Brother dikiş makinesi modelleri arasında yer alan mekanik dikiş makineleri, kompakt kullanımı olan ve kolay kullanılabilecek ürünlerdir. 14 adet dahili dikiş deseni ve 4 adımda ilik açabilme özellikleri vardır. Otomatik ayar dikiş uzunluğu ile genişliği tamir işlemleri için muhteşem bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda geleneksel dikiş yüzeyleri ve manşet gibi alanları dikmek için kolay olan serbest kol dikiş yüzeylerine de dönüşebilmektedir. LED aydınlatmaları sayesinde görüş açısını genişletir. Bunun yanı sıra kolay bir kurulum özellikleri vardır. Bunun yanı sıra net görüş sağlanabilmesi için üst yük bobini de bulunmaktadır. Üstün bir teknoloji ile geliştirilen elektronik makineler, çok yönlü olan ve çeşitli dikiş projelerini başarılı bir şekilde yürütmeye yarayan esneklik ile el becerisi sağlamaktadır. Bilgisayarlı bir şekilde geliştirilen dikiş ve yorgan dikim makinesi olarak da kullanılmaktadır. Otomatik dikiş ayakları, gelişmiş iğne iplik sistemi, kaydırmalı hız kontrolü, sıkışmaya dayanıklı olan kolay bobin sarma sistemleri gibi teknolojik açıdan gelişmiş nitelikleri vardır. Kalınlıkları değişkenlik gösteren kumaşların dikişlerini destekleyecek üstün dikiş kalitesi özelliği de sunan makinelerdir. Ayrıca yeni başlayanlar ve profesyonel kullanımlar için makinelerin özellikleri değişkenlik göstermektedir. İplikler azaldığında uyarı sistemi ve iplik sensörleri gibi işlevsel kullanımlar sunmaktadır. Elektrikli dikiş ve nakış makinesi olarak kullanılan işlevsel ürün kategorileri de vardır. İki işlemi tek bir makine de yapabilmek mümkündür. Kolay ve hızlı olan sezgisel çalışma desteği sunar. Ekstra geniş nakış alanı ile yaratıcı fikirler ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. InnnovEye 2 teknolojisi yardımı ile line art tarama illüstrasyon tarama işlemleri sağlanmaktadır. İşlevsel ve çok yönlü kullanım yapıları olan Brother örgü makinesi modelleri de çeşitli örgü motiflerini ortaya çıkartmak için tasarlanmıştır. İçreğindeki kart tarafından 24 dikiş özelliği ve desen ekranları bulunmaktadır. Böylece yaratıcılıklar konuşturularak, ortaya farklı motifler çıkmaktadır. Düz örgü, kayma dikiş, tuck dikiş, kısmi adil isle, adil isle, dantel, kabartmalı, kaplama ve tuck dikiş örgüsü, tuck dikiş dantel gibi bazı örgü özellikleri arasındadır. Makineye montajı sağlanan örgü manşetleri ve tek ya çift olarak yapılabilmektedir.

Brother’ın İnovatif Gelişimlerinden Faydalanın

Markanın yenilikçi ve modern tasarımları, teknolojiyi yansıtan özellikler ile tasarlanmaktadır. Çok farklı kullanım alanlarını destekleyen üretimler yaparak, hayatın her alanında aktif bir şekilde kullanılır. Brother lazer yazıcı modelleri, renkli siyah beyaz, çok fonksiyonlu mürekkep püskürtmeli, renkli çok fonksiyonlu olarak değişkenlik göstermektedir. Renkli lazer yazıcı modelleri sessiz ve kompakt bir kullanım yapısı ile çalışma performansı gösterir. Genellikle küçük ve orta ölçekte kurulmuş olan ofislerde kullanım sağlanan ürünlerdir. Mobil cihazlardan kablosuz yazdırma işlemi sağlanarak, NFC kart okuyucu özelliği ile tek dokunuşla bağlama işlemi sağlanır. Dakikada baskı özelliğini 24 sayfa olarak yapar ve canlı renklere sahip olduğu için belge yazdırma işlemi sağlanmaktadır. Harika profesyonel renkler ile tasarlanmış olan optimize edilmiş yazıcı modelleridir. Siyah beyaz lazer yazıcılar ise otomatik çift taraf baskı işlemi, ağ bağlantısı özelliği ile muhteşem bir kullanım kolaylığına sahiptir. Ofis ortamlarında verimli bir şekilde kullanılabilecek üst düzeye çıkmaya yardımcı olur. Geliştirilmiş olan sayfa özellikleri 2.650 sayfaya kadar tasarlanmıştır. Güvenilir olan ve sıkı çalışan yazıcılar, görevleri hızlı bir şekilde bitirmektedir. Mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonel olan yazıcılar küçük ofis ortamlarında yetenekli özellikler ile kullanılabilecek ürünlerdir. Brother mürekkep yazıcılar, yazıcı, fotokopi, tarayıcı ve faks olarak özellikleri ile kullanılabilmektedir. Mürekkep tank sistemi ile baskıların kalitesini üst düzeyde tutan makinelerdir. Çok fonksiyonel, renkli lazer yazıcılar küçük işletmelere büyük bir yarar sağlar. LED lazer teknolojileri sayesinde çok işlevsel bir cihaz olarak çalışır. Kolay kullanımlı ve herhangi bir sıkıntı yaşanmadan profesyonel anlamda kullanım sağlanabilmektedir. Siyah beyaz çok fonksiyonel yazıcılar ise gelişmiş üretkenlik ve maliyetlerindeki verimlilik ile beğeni toplamaktadır. Ofis genelinde kullanıldığında üretkenlik sağlayan kablosuz ve mobil yazdırma işlemi yapabilmektedir. Aynı zamanda tarama ve kopyalama özellikleri de bu cihaz ile bir araya gelmiştir. Bu cihazların baskı hızları yüksek ve yaklaşık 7 saniyeden kısa bir sürede iki sayfa çıkışı sağlar. Ayrıca net metin ve grafikler meydana getirebilmek için harika mono lazer baskı kalitesi ile üretilmiştir. Kâğıt çekmeceleri 250 sayfa olan, 50 sayfa ADF ve 30 sayfa işlevsel kâğıt çekmeceleri ile zorlu baskı işlemlerin bile üstesinden gelmektedir.

Güvenilir Kullanım Yapısı ile Dikkat Çeken Brother Ürünleri

Teknolojik alet ve cihaz alırken, en önem verilen özelliklerin başında güvenilir olması gelmektedir. Güvenilirlik, çok yönlü değerlendirilebilecek bir konudur. Ürünlerin kalitesi, çalışma kapasiteleri, uzun ömürlü olması güvenilirliğe örnek verilebilir. Brother toner üretimleri de yüksek kapasiteli olarak sunulan aparatlardır. İçeriklerindeki toner tozları ve verimli çalışma yapısı ile dikkat çeken tonerler, yazıcılara takılan cihazlardır. 1. sınıf kalite ile üretilen tonerler, kaliteli parçalardan üretimi sağlandığı için tekrar dolumlar için uygun olan ürünlerdir. Toner kartuşlar kullanıldıktan sonra isteğe göre boş olan tonerlere dolum işlemi gerçekleştirilebilir. Tonerler tam kapasite dolu olarak imal edilmiştir. Baskı sayıları ve baskı kapasiteleri orijinal olan ürünler olduğu için performans oranları yüksektir. Yazıcıya herhangi bir nedenden dolayı zarar vermez ve İSO standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Markanın tasarladığı Brother yazıcı toner modelleri, müşteri memnuiyeti baz alınarak üretilmiştir. Tonerleri yazıcılara takmadan önce genel anlamda turuncu renkli aparat tonerlerin yan kısmında bulunan SEAL’i çekmeyi gerektirir. Bu ürünlerin içinde bulunan koruma bantları ile verimli bir kullanım yapısı yakalanacaktır. Aynı zamanda koruma bantları ile silik baskı, kalitesiz baskı ve benzeri durumlar ile karşılaşılmayacaktır. Canlı ve kaliteli baskı özellikleri yakalanabilmesi için muhteşem çalışma yapısına sahip olan tonerlerdir. Çıktı kapasiteleri ve baskı kaliteleri yüksek kalite ile alınarak, verimli bir şekilde kullanıma olanak sağlar. Yazıcı modelleri arasında büyük bir öneme sahip olan Brother renkli yazıcı ürünleri, çok fonksiyonel ve normal kullanımlı olarak kullanılabilmektedir. İşe esneklik katmaya yardımcı olan renkli yazıcılar, ihtiyaç duyulan verimliliği kullanıcılara vermektedir. Yüksek hıza sahip olan renkli yazıcılar, otomatik çift taraf baskı özelliklerine sahiptir. Normal kullanımlı olan, renkli yazıcılar, kablosuz ağ bağlantıları ile donatılmıştır. Ayrıca uzun vadede ise yüksek güvenilirlik garantisi de vermektedir. NFC özellikleri ile yazıcılar profesyonel düzeylerde renkli belgelerin çıkmasına yardımcı olur. Bu durum da işin üzerinde olumlu etkilere yardımcı olmaktadır. Renkli yazıcıların çok fonksiyonel olan modelleri, dikkat çekici işlevsellikler ile tasarlanmıştır. Baskı kalitesi yüksek ve kolay kurulumu olan ürünlerdir. Aynı zamanda profesyonel anlamda lazer kalitesi ile baskı işlemi sağlamaktadır. Ürünlerde çeşitli bağlantı seçenekleri de vardır. Bunlar popüler bulut hizmetlerinden yazdırma ya da tarama işlemlerine sahip olan cihazlardır.

Brother ile İşinizi Kolaylaştıracak Üretimler

Teknolojik yenilikler genellikle kişilerin işlerini kolaylaştıracak faaliyetlerdir. Bu gelişimler, markanın izlediği yollardan bir tanesidir. Her üretimini ve cihazını teknolojik yeniliklere entegre bir şekilde yapmaktadır. Brother overlok makineleri de yüksek teknolojiler kullanılarak tasarlanan ürünlerdir. Dikiş odalarında kullanılabilecek cihazlar olan overlok makineleri, dikiş makineleri ile birlikte profesyonel bitişli olan ürünlerdir. Dikiş projelerine imza atacak makineler olarak tasarlanan ve bu anlamda giysilerin dikişleri daha tok ve kalıplı durmaktadır. Overlok makineleri ile dikilen giysiler iyi bir görünüme sahip olacaktır. Aynı zamanda ev dekorasyonuna da katkı sağlayacak dikimler bu makinelerden çıkar. Kenar kıvırma, güvenli dikiş geçme amaçları ile kullanılan overlok makineleri geniş kapsamlı kullanım sağlanabilecek ürünlerdir. 3 ya da 4 iplik ile kullanım sağlanabilecek şekilde tasarlanan makineler, yırtıkları da onarabilmeye yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte kenar kıvırır, kumaşlara dekoratif olarak efektler de verir. Kör dikiş pedalları ile aynı anda kenar bitişi sağlarken, kıvırma işlemi de yapabilme özelliği vardır. Brother Türkiye üretimleri arasında yer alan overlok makineleri, dikiş odalarının olmazsa olmazı olarak kullanılmaktadır. Makinelerin kolay iplik besleme, hızlı ve kolayca yapılacak alt iplik geçirme sistemleri, daha iyi bir dikiş kalitesi yakalayabilmek için diferansiyel besleme özelliği, kolay kenar kıvırma ve LED dikiş ışığı özelliklerine sahiptir. Bu özellikler ile daha işlevsel ve rahat bir kullanım sağlanmaktadır. Overlok makineleri, her giysi için önemli olan aletlerdir. Çünkü kenar geçme işlemi olmazsa, kumaşların temizlik işi için önemlidir. Dikişlerin sufle işleminin makinede yapılarak, temiz dikişin ortaya çıkması sağlanır. Böylece giysiler daha tok ve özenli durmaktadır. Overlok makineleri, portatif kullanımları ile de dikkat çekmektedir. Kullanımları ve saklanması bir hayli kolay olan makineler, ergonomik dış tasarım özelliklerin sahiptir. Böylece kullanılırken, ufak ve hafif tasarımı ile büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Makinelerin işlevsel özelliklerinin yanı sıra kaliteli malzeme yapıları da beğeni toplamaktadır. Uzun ömürlü bir kullanıma olanak tanıyan makineler, herhangi bir şekilde ip kırma, iğne kırılması ve benzeri sorunlar ile karşılaşmayı önler. Overlok makineleri kadar dikiş makineleri de kaliteli malzeme yapıları ve çok yönlü özellikleri ile kullanım sağlanmaktadır. Dikiş makineleri, mekanik ya da elektronik olarak imal edilmektedir. İsteğe göre bilgisayar sistemli y ada mekanik olarak tercih edilerek dikim işlemleri sağlanabilir.

Brother Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uzun yıllar boyunca hizmet vermiş olan markanın, geniş ürün yelpazesi ile üretim yaptığı söylenebilir. Farklı alanlarda yapmış olduğu üretimler ile birçok kişinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Brother kartuş, lazer yazıcı, kartuş toner durum, mürekkep püskürtmeli yazıcı, yazıcı sarf malzemeleri, mobil yazıcı, dikiş makinesi, ciltleme makinesi malzemeleri, etiket makinesi, egzozlar, tarayıcı, ofis sarf tüketim malzemeleri, hard disk, etiket, kablo sarf makineleri, overlok makineleri, yazılım, profesyonel nakış makineleri ve Brother fax makinesi olarak model çeşitliliği vardır. Ofis işlemleri için genellikle çok sık tercih edilen yazıcılar farklı donanımlar ile kullanılmaktadır. Bu durumda ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir. Genellikle kullanılan ve dikkat çeken Brother tanklı yazıcı akıllı özelliklere sahip olan fonksiyonel ürünlerdir. Kalitesi yüksek olan ve uygun maliyetler ile yazdırma çözümü sunan modeller arasındadır. 3’ü bir arada olarak ifade edilen mürekkep püskürtmeli yazıcılar, dâhili olarak mürekkep tankına sahiptir. Bu sistem ile kopyalama, faks, tarama gibi işlemler yapmaya yardımcı olur. Ev ya da işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Aynı zamanda 150 sayfa standart kağıt tepsisi bulunur. Ayrıca, 1 sayfa elle kâğıt besleme yuvası da vardır. Esnek kâğıtları işleme özellikleri ile birlikte çalışan ve Wi-Fi ya da mobil bağlantı seçenekleri ile kullanılabilmektedir. Tercih edilecek aparatlardan bir tanesi de tonerlerdir. Yazıcı kullanımlarında büyük bir öneme sahip olan tonerler, içinde mürekkep bulunan aparatlardır. Aynı zamanda Brother toner dolumu da bir hayli kolaydır. Toner dolumunu yaparken, tarif edildiği şekilde yazıcının özelliklerine göre yapmak doğru olacaktır. Dolum işlemini tekrardan yapabilmek de mümkün olmaktadır. Üretilen dikiş makinesi ve ofis araç gereçleri ile başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren markanın, fiyatsal anlamda oranlamaları herkese hitap edecektir. Fiyatlar genellikle model, teknik donanım, kullanım alanları, kullanılan teknolojik işlemler, elektronik ürünler, dış tasarım özellikleri, işlevselliklerine göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Fiyatsal oranlamalar genellikle bu durumlara göre belirlenmektedir. Modeller ve fiyatların yanı sıra üretilen cihazlar ve elektroniklerin kaliteli bir şekilde üretimlerinin yapıldığı söylenebilir. Markanın ürün yelpazesinde yer alan cihazların genel özellikleri ise; işlevsel, kaliteli, çok yönlü ve geniş kullanım alanlarına sahip olmasıdır. Birçok alanda tercih edilebilecek kategorileri marka imzası ile sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.