"

Brother

" araması için 2469 sonuç listeleniyor

Fonksiyonel Ve Kaliteli Brother Cihazları Trendyol’da!

Japonya menşeli Brother markası kaliteli ürünleri ile müşterilerinin karşısına çıkar. Yazıcı, dikiş ve baskı makineleri gibi ürünlere sahip bir markadır. Geniş ürün yelpazesi ile cihazların kullanımı için gerekli olan toner ve kartuş gibi tekrar doldurulabilir malzemeleri de en kaliteli haliyle üretir. Brother yazıcı yüksek baskı performansı ile okul, iş yeri ve özellikle kırtasiyelerde kullanmak için ideal modellere sahiptir. Çeşitli büyüklüklere ve özelliklere sahip ürünler en iyi baskı hizmetini sunabilmek için tasarlanır. Renkli, siyah ve beyaz çıktı alabileceğiniz ürünlerin renk dolumları kolay bir şekilde yapılabilir. Brother dikiş makinesi özelliklerine göre kendi aralarında gruplandırılır. Ürünlerin ortak özellikleri kolay ip geçirme apartlarının olmasıdır. Bu sayede işinizi daha hızlı yapabilirsiniz. Led ışığa sahip olan modelleri karanlık alanlarda veya daha dikkat gerektiren işlerde yardımcı olur. Brother overlok makinesi giysi, perde ve halı gibi kumaş ürünlerin kıvrımlarını düzleştirip daha güzel görünmelerini sağlar. Led ışığa sahip olan ürünü kullanırken daha detaylı çalışma imkanı bulabilirsiniz. Kolay ip geçirme aparatı sayesinde ipi kopmadan ve hızlı bir şekilde iğnesine takabilirsiniz. Brother lazer yazıcı diğer modellere göre daha ekonomik ve kolay ulaşılır baskı malzemeleri ile çalışır. Renkli ya da siyah-beyaz olarak almak istediğiniz baskılara daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çeşitli yazı modellerine Trendyol aracılığı ile inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çeşitli Fonksiyonlara Sahip Brother Modelleri

Çeşitli Fonksiyonlara Sahip Brother Modelleri

Farklı işlevlere sahip Brother ürün modellerini, özellikle iş yerleri ve okullarda baskı, çıktı gibi işlemlerinizi yaparken kullanabilirsiniz. Brother ciltleme makinesi birçok kağıdı düzgün bir biçimde oranlayarak hepsini tek bir kitap gibi birleştirebilir. Brother toner, yazıcı aracılığıyla çıkartılan belgelerin renkleri daha canlı ve kaliteli bir şekilde olmasını sağlar. Ürünler ile ara vermeden kolaylıkla seri bir şekilde baskı yapabilirsiniz. Çıkartacağınız belgeler bu sayede daha okunaklı ve parlak görünüme sahip olur. Brother nakış makinesi 100x100 mm nakış alanına sahiptir. Hafızasında 80 adet farklı desen barındırır. 9 cm LCD dokunmatik ekrana sahip olan ürünü kullanmak oldukça kolaydır. Kaliteli malzemelerden yapılan iğneler kırılmaz, ipi koparmaz. Büyük veya küçük nakış işleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Brother etiket makinesi farklı boyutlarda ve renklerde etiketleme yapmaya yardım eder. Kablolu, kablosuz ve USB ile kullanabileceğiniz bu ürün telefonlardaki markaya özel aplikasyonu sayesinde kolaylıkla bağlanabilirsiniz. İçerisinde bulunan bantları 6, 12, 18, 24, 36 mm olarak çeşitli genişliklere sahiptir. Farklı renklerdeki kağıt kartuşları değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Brother örgü makinesi, içerisinde sıralı iğneler bulundurur. Yuvarlak bir şekilde sıralanan iğneler döndürme hareketiyle çalışır. İğnelerin ucundan geçirilen farklı kalınlıklara sahiptir. İpler istenilen ilmek sayısı kadar iğnelere geçirilir. İlk sırada istenilen model elde edildikten sonra çark yardımıyla makine döner. Dönen makine içerisinde zevkinize uygun şapka, atkı ve kazak modellerini zaman kaybetmeden üretebilirsiniz. Brother tanklı yazıcı bilgisayar, telefon gibi ortamlardaki belge ve fotoğrafları kağıt üzerine işleyen bir alettir. Kablolu ya da kablosuz olarak cihazlar ile bağlantı kurabilir. Wi-Fi bağlantısı sayesinde sahip olduğunuz aygıtlara kolaylıkla bağlanabilir. 128 MB hafızaya sahiptir. Kendine has tank dolum sistemi ile, mürekkebi akma olmadan kolaylıkla doldurabilirsiniz. Hızlı baskı özelliğe sayesinde dakikada 6 kağıt basma kapasitesi vardır. Brother mürekkep 4 farklı renge sahiptir. Canlı renkleri ile mükemmel fotoğraf çıktıları alabilirsiniz. Çıktı alınan belgeler güneşte solma yapmaz. Sıvı ile temasında rengi kolaylıkla akmaz. Çeşitli Brother cihazlarına Trendyol aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Farklı Boyutlarıyla Brother Elektronik Cihazlar

Farklı Boyutlarıyla Brother Elektronik Cihazlar

Evlerde, okullarda ve iş yerlerinde kullanılacak elektronik cihazları özenle seçmek gerekir. Elektronik ürünler insanlar için bir tehlike olmamalıdır. Brother modelleri sahip oldukları kaliteli iç malzemeler ve koruyucu kaplamaları sayesinde sizi ve sevdiklerinizi korumaya özen gösterir. Doğru ve yerinde kullanıldığında, temiz bakıldığında ve topraklama yapılmış prizlere takıldığında daha güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Brother fotokopi makinesi çeşitli belgeleri daha hızlı ve pratik bir şekilde çoğaltmayı sağlar. Yazı, fotoğraf ve diğer farklı belgeleri çoğaltırken kullandığı malzemenin az oluşundan dolayı düşük maliyetli bir yöntem olarak kullanılır. Özellikle kırtasiyelerde kullanılan ürünler okul ve iş yerleri için de vazgeçilmez cihazlar arasında yer alır. Ürünler tarama da yapabilir. Bu sayede fiziksel belgelerinizi dijitale rahat bir şekilde aktarabilirsiniz. Modeller USB kablo sayesinde bilgisayarlar ile kolaylıkla bağlanabilir. Brother kartuş yazıcı mürekkebi olarak bilinir. İçlerinde likit mürekkep bulunan ürünler yazıcı içerisinde bulunur. Kartuş sayesinde yazı ve fotoğraf basımı yapılır. Kaliteli içeriğe sahip olan kartuşları kullandığınızda baskı yapılan kağıt üzerinde ıslaklık bırakmaz, akma yapmaz. Kaliteli boyası kağıda sorunsuz bir şekilde işler ve sıvı ile temasında yazılar silinmez.

brother vakum makinesi ile vakumlanan işlemi gören ürünler akma veya sızdırma yapmaz. Sebze, meyve, kuruyemiş, baharat ya da şarküteri ürünlerini kolay bir şekilde vakum yapabilirsiniz. Yiyecekler bu sayede uzun süre taze kalır, küflenme ve bozulma yaşanmaz. Vakumlama haricinde soğutma, baskı ve yapıştırma işlemlerini de yapar. Paslanmaz çelikten yapılma gövdeye ve plakalara sahiptir. Brother baskı makinesi matbaa işleri için kullanılan bir alettir. Kağıt ya da kumaşa baskı yoluyla istenilen desen basılır. Kaliteli plakaları sayesinde baskılar zemine tam çıkar. Çeşitli modellere sahip kaliteli Brother ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

İşlevsel Özelliklere Sahip Brother Fiyatları

İşlevsel Özelliklere Sahip Brother Fiyatları

Çeşitli özelliklere sahip yazıcı ve baskı makineleri, evlerden eksik olmayan küçük çaplı iş makinelerini en kaliteli halleriyle Brother markasında bulabilirsiniz. Kaliteli plakaları ve parçaları sayesinde pas yapmayan ürünleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden yapılan ürünlerin merak edilen bir diğer noktası ise fiyatlarıdır. Sahip oldukları özellikler göz önüne alındıkları zaman uygun bir meblağ ile müşterilere ulaşır. Brother fiyatları sizi ve cebinizi düşünür. Brother online olarak özellikleri incelenebilir ve daha sonra kolaylıkla satın alabilirsiniz. Daha önceden kullanan kişilerin tavsiyelerini okuyabilirsiniz. Ürünleri temizlemek için hassas olmayan parçalar dışındakileri nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Dikkatle temizlediğiniz takdirde kullanım ömrünü arttırabilirsiniz. Yazıcılar için kartuş veya toner dolumunu damlatmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Brother satın aldığınızda, temizliğini bahsedilen şekilde yapıldığında ve dikkatli bir şekilde kullanıldığında uzun bir süre kullanabilmeniz için tasarlanır. Kaliteli kaplamalara sahip ürünler paslanmazlar. Evinizde, okullarda ya da iş yerlerinde fotokopi, çıktı ve baskılama için seçebileceğiniz birçok farklı modele sahip olan geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ürünleri kolaylıkla kurulumunu yapabilir ve daha sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz. Baskı ve fotokopi işlerinizi sahip olduğu hızlı işlem özelliği ile daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Brother yorum ve görüşleri sizin için iyi birer yol gösterici olurlar. Daha önceden satın almış müşterilerce yapılan yorumlar nasıl daha verimli kullanabileceğiniz hakkında bilgi verir. Temizliği hakkında da çeşitli yorumlar bulabilirsiniz. Farklı görüşler daha iyi bir inceleme fırsatı tanır. Brother indirim ve avantajlı fiyat fırsatlarıyla daha da uygun bir ücrete sahip olabilirsiniz. Cebinizi düşünen ürünler sayesinde uygun fiyata kaliteli malzemelerden yapılan modelleri kullanabilirsiniz. Kaliteli iç malzemeye sahip Brother ürünlerine Trendyol aracılığı ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.