Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Yazıcı Tipi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Brother Dcp 1511

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Brother Dcp 1511

Brother DCP 1511

İnsan hayatına dahil olduğundan bu yana hemen her alanda kullanılan bilgisayarlar, dijital ortamda başka bir yaşam sunuyor. Dijital ortamda hayat bulan metin, tablo, fotoğraf, çizim, grafik ve daha birçok veriyi kâğıt üzerinde somutlaştıran yazıcılar, ofis ve ev kullanıcılarının en çok tercih ettiği makineler arasında yer alıyor. Ev ve iş yerlerinin bütün baskı ihtiyaçları için çözüm üreten çok fonksiyonlu yazıcılar, dilediğiniz tüm dokümanları yazılı belgelere dönüştürüyor. Her geçen gün yeni özelliklere donatılarak kullanıcıların karşısına çıkan kartuşlu ve lazer yazıcılar arasında seçim yapmak giderek zorlaşıyor. Brother DCP 1511 lazer yazıcı işlevsel, becerikli ve uzun ömürlü yapısının yanı sıra ve 20 ilâ 30 ppm arasındaki baskı hızı sayesinde kullanıcılardan tam not alıyor. Sorunsuz ve etkili şekilde yazdırma, fotokopi ve tarama olanağı sunan ürün, sarf malzeme ve aksesuarlarıyla da verimli bir kullanıcı deneyimine aracılık ediyor.

Şık ve kompakt tasarımıyla bireysel ve kurumsal kullanıcılar için ideal bir ürün olan Brother DCP 1511 yazıcı, hızlı ve kolay kurulumu sayesinde hemen işe koyulmanızı sağlıyor. Açıldıktan sonra ilk sayfanızı 10 saniyeden kısa sürede almanıza yardımcı olan cihaz, belgelerinizi kâğıt üzerine profesyonel kalitede aktarıyor. Brother DCP 1511 yazıcı fiyatı sayesinde de kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Herkesin profesyonel çıktı kalitesine sahip olmasını hedefleyen ürün, uygun fiyat politikasıyla da verimliliğinizi artırıyor. Kimlik kopyalama gibi işlemleri de yapabilen DCP 1511, uygun tüketim maliyetiyle öne çıkıyor. Kolay ulaşılabilir sarf malzemeleriyle de işinizi ön plana çıkan ürün, üçü bir arada yazıcılarla ilgili tüm beklentileri en iyi şekilde karşılıyor.

Kişisel Matbaanız: Brother DCP 1511

Ev ve küçük ofisler için tasarlanan yazıcının kompakt tasarımı ve çok fonksiyonlu kullanım özelliği sayesinde, ev ya da ofisinizde büyük fotokopi makinesi ve tarayıcılar için ekstra yer ayırmanıza gerek kalmıyor. Ödev, makale, sözleşme, tez ve çalışma hayatıyla ilgili tüm belgeleri hem yazdırmanıza hem de çoğaltmanıza yardımcı olan Brother DCP 1511, adeta kişisel bir matbaa görevi görüyor. Siyah-beyaz yazdırma uygulamalarını daima profesyonel çıktılar ve profesyonel belgeler sunarak kolaylaştıran ürün, tarayıcı özelliğinde de iddialı. Klasik 600 x 1200 dpi ve artırılmış modda 19200 x 19200 dpi değerlerine kadar çözünürlük sunan yazıcıda Flatbed Digital özellikte tarayıcı tipi kullanılıyor.

Brother DCP 1511 çevre duyarlılığıyla da büyük beğeni kazanıyor. Energy Star çevre akreditasyonuna sahip olan ürün, en fazla 380 watt’a kadar güç tüketiyor. Hazırda beklet modunda 40 watt ve derin uygu modunda 0.8 watt güç tüketen ürün düşük enerji sarfiyatıyla sadece çevreyi korumakla kalmıyor, aynı zamanda bütçenize de katkıda bulunuyor. Maksimum A4 boyutunda kâğıtla çalışan cihazda lazer yazdırma teknolojisi kullanılıyor. Hızlı ve nitelikli siyah beyaz baskı kalitesi Brother DCP 1511 fiyat politikasıyla birleştiğinde ortaya oldukça verimli bir fiyat performans ürünü çıkıyor.

Brother DCP 1511 çok fonksiyonlu yazıcının temizliği ve bakımı nasıl yapılıyor?

Uzun yıllar sürecek verimli performansı desteklemek için kullanma kılavuzundaki yönergeleri doğru bir şekilde uygulamanız ve yazıcıyı düzenli olarak temizlemeniz yeterli oluyor. Yazıcının temizliği için dışını ve içini düzenli olarak kuru ve mümkünse havsız bir bezle silmeniz tavsiye ediliyor. Yazıcınızın toner kartuşu ya da drum ünitesini değiştirdiğiniz zaman cihazın içini de mutlaka temizlemeniz öneriliyor. Yazdırılan sayfalarda toner izi görmeniz durumunda yine cihazın toner ve drum ünitesinin yer aldığı iç kısmını kuru ve havsız bezle silmeniz sorunu çözüyor. Ürünün içi veya dışını temizlerken herhangi bir türde sprey, alkol veya amonyak içeren organik solvent/sıvı kullanılması yangına veya elektrik şokuna neden olabilir. Bu nedenle temizlik için kullandığınız bezin mutlaka kuru olması gerekiyor. Brother DCP 1511 çok fonksiyonlu yazıcıda periyodik bir bakım gerektiren herhangi bir parça bulunmuyor.

Ürünün toner kartuşu tükendiğinde, söz konusu sarf malzemesinin rutin atıklarından ayrı tutularak bertaraf edilmesi gerekiyor. Tonerlerin bertaraf edilmesi için de yerel düzenlemelere uygun hareket etmeniz bekleniyor. Toner atılırken içindeki malzemelerin herhangi bir yere dökülmeyeceğinden emin olmak için izolasyonun dikkatli şekilde yapılması son derece önemli.

Brother DCP 1511 İşlevselliğiyle Dikkat Çekiyor

Günümüzde bir ürünün tercih edilebilmesi için gereken en önemli özelliklerin başında işlevsellik geliyor. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi özelliklerini bir arada barındıran DCP 1511, klasik tek fonksiyonlu yazıcı anlayışının ötesinde bir kullanıcı deneyimi ortaya koyuyor. Baskı ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan makine, günümüz teknolojisinin tüm avantajlarını kullanıyor. Özellikle baskı hızıyla öne çıkan cihaz sayesinde kopyalamak zaman alan bir iş olmaktan çıkıyor.

Brother DCP 1511 yazcı Windows 8®, Windows 7®, Windows Vista®, Windows® XP, Mac OS X 10.6.8, 10.7.x, 10.8.xLinux3 CUPS, LPD/LPRng işletim sistemleri tarafından destekleniyor. Yazıcının kurulumu Brother DCP 1511 driver kullanarak işletim sisteminize uygun şekilde kolaylıkla yapılıyor. Brother internet sitesinden çevrim içi olarak ulaşabileceğiniz kılavuz, yazılım ve sürücüler ihtiyaç hâlinde tekrar yükleme yapmanızı mümkün kılıyor. DCP 1511 birden fazla kullanıcıya erişim imkânı sunma fonksiyonuna da sahip. Bağlantı için doğrudan USB ya da varsa Network özelliği kullanılıyor. Yazıcı USB’den ya da ağ üzerinden tüm bilgisayarların erişimine olanak sağlıyor. USB üzerinden yazıcı paylaşımı yapmak istediğinizde makinenin bağlantısının yapıldığı bilgisayarın açık olması gerekiyor. Yazıcıyla birden fazla bilgisayar eşleştirilebiliyor ve böylece ev ya da iş yerinde kullanılacak tek yazıcıyla tüm baskı işlemlerinizi rahatça gerçekleştirme şansına kavuşuyorsunuz. Yoğun hacimli baskı işlerinizde zamandan tasarruf etmenizi sağlayan cihaz sayesinde çıktı ya da fotokopileri fazla beklemenize gerek kalmıyor ve zamanınız daha verimli şekilde geçiyor. İş hayatında zaman yönetiminin ne denli önemli olduğu düşünüldüğünde cihazın hız ve verimlilik bağlamında sunduğu avantajlar çok daha değerli hâle geliyor. Zira ofis ortamındaki konfor alanınız, üst seviyede performans için bir hayli mühim.

Modern ve Kompakt Tasarım

Brother DCP 1511 çok fonksiyonlu yazıcı ve aksesuarları hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların potansiyelini en üst seviyeye çıkaran güvenilir bir yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu amaçla hızlı, düşük maliyetli ve profesyonel baskı kalitesi sunan ürün, ergonomik ve modern tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 385 x 340 x 255 mm (GxDxY) boyutuyla kullanıldığı mekânda çok fazla yer kaplamayan yazıcı, 7 kg’lık ağırlığıyla da kolaylıkla taşınabiliyor ve başka yerlerde kullanıma olanak sağlıyor. Satır LCD ekran özelliğine sahip olan ön panel ve üzerindeki fonksiyon tuşları sayesinde yazıcıya komut verip uygulama sırasında işlemleri takip etmek oldukça kolay. Üründe Türkçe menü olması da kullanıcıların en beğendiği özellikler arasında yer alıyor. Siz de işlevselliği, tasarımı ve fiyatıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan yazıcıya sahip olmak isterseniz Trendyol’u ziyaret edebilir, DCP 1511 ve onunla birlikte kullanılan tüm ürünler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Brother DCP 1511 Kutu İçeriği

Yazıcının kutu içeriği, kurulum ve kullanım aşamasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler ve aksesuarlar düşünülerek hazırlanıyor. Ürünü tam olarak kavrayan kutu, sağlamlığı sayesinde olası fiziksel zararların önüne geçmeyi başarıyor. Brother DCP 1511 kutu içeriğinde çok fonksiyonlu yazıcı, kullanma kılavuzu, garanti belgesi, başlangıç toner kartuşu, USB kablo, kurulum için DVD-ROM ve güç kablosu bulunuyor. Her elektrikli üründe olduğu gibi, DCP 1511’i de çalıştırmadan önce, kullanacağınız yerdeki enerji değerlerinin yazıcının elektrik gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Kullanıcıların her soru ve sorununa çözüm üretme gayesiyle uzmanlar tarafından hazırlanan kullanma kılavuzunda bulunan yönergeler, kurulumla ilgili tüm bilgileri içeriyor. Cihazla birlikte verilen DVD ya da çevrim içi ortamlarda bulunan sürücülerin yardımıyla yazıcı bilgisayarınızla çok kısa sürede eşleştirilebiliyor. Sorunsuz şekilde gerçekleştireceğiniz eşleştirmenin ardından yazıcı kullanıma hazır hâle geliyor. Kılavuzda yer alan yönlendirmelere göre kullanabileceğiniz yazıcı, ilk kullanımdan itibaren baskı teknolojilerindeki itibarının haklılığını ortaya koyuyor.

Lazer Teknolojinin Avantajlarıyla Tanışın

Brother DCP 1511 yazdırma ve kopyalama uygulamalarında lazer teknolojisi kullanıyor. Lazer teknolojisi, kaliteli ve akıcı bir yazıcı deneyimine imkân tanıyor. Siyah beyaz lazer baskı teknolojisiyle dakikada 20 sayfa baskı yapabilen ürün, 2400 x 600 dpi çözünürlüğe kadar yazdırma çözünürlüğü özelliğine sahip. DCP 1511’in ekran üzerinde yer alan Kimlik Kopyalama fonksiyonu da işlevselliğini destekliyor.

DCP 1511 çok fonksiyonlu yazıcı maksimum performans için Brother DCP 1511 orijinal toner kullanılmasını tavsiye ediliyor. Ürünün drum ünitesi ve toner kartuşu birbirinden ayrılabiliyor. Bu özellik sayesinde yazıcı üzerinde düşük toner uyarısı verildiğinde toner değiştirme ve doldurma işlemleri çok kolay şekilde yapılıyor. Brother DCP 1511 toner ve Brother DCP 1511 kartuş ürünlerine Türkiye’nin her yerinden Trendyol güvencesi ve hızlı teslimat seçenekleriyle ulaşılabiliyor. Kullanıcılar toner yenilemek yerine Brother DCP 1511 toner tozu ürününü de tercih ediyor. Lazer yazıcı ve fotokopi cihazlarında kullanılan ve kömür tozunu andıran siyah malzeme, akışkanlar kadar hareketli olabiliyor ve kâğıt üzerinde görüntü oluşmasını sağlıyor. Fotokopi makinesinin icat edildiği günden bu yana kullanılan kömür tozu, lazer teknolojisine uygun olarak birçok değişik kimyasal maddenin katkısıyla üretiliyor. Kullanıcıların Brother DCP 1511 dolan tonerli lazer yazıcı olarak da adlandırdığı ürün, söz konusu özelliği sayesinde baskı maliyetini oldukça düşürüyor.

Lazer yazıcı modelleri nasıl çalışıyor?

Lazer yazıcılar normal yazıcılara göre farklı bir yazdırma teknolojisi kullanıyor. Lazer yazıcılarda yazdırma işlemi drum üzerinde lazer vasıtasıyla yaratılan elektrikli alan üzerinden yapılıyor. Negatif yükle yüklenen drum toner tozlarını üzerine çekiyor ve ardından pozitif yüklü kâğıda aktarıyor. Cihaz içindeki silindire uygulanan yüksek sıcaklıkta, toner tozları kâğıda yapışıyor ve yazdırma işlemi tamamlanıyor. Tamamen elektriklenmeye dayanan bu sistem sayesinde lazer yazıcılar normal yazıcılara göre çok daha hızlı baskı yapıyor. Ayrıca toner hacimleri, normal yazıcılardaki kartuş hacimlerinden daha fazla olduğu için normal yazıcılara göre çok daha fazla sayıda çıktı alınıyor. Bu durum lazer yazıcıların daha uygun maliyetli olmasını sağlıyor. Lazer yazıcıdan alınan çıktının tamamen kuru olması da çıktıların kuruması için gerekli zamandan tasarruf etmenizi mümkün kılıyor.

Küresel Baskı Çözümlerinde Lider Marka: Brother

Yenilikçi ürün anlayışı ve kullanıcı memnuniyeti sayesinde yüzyıldan uzun süredir faaliyet gösteren Brother tüm dünyada baskı çözümleri üreticisi olarak biliniyor. 1908’de kurulan bir Japon şirketi olan Brother; baskı, görüntüleme, etiketleme ve dikiş makinesi sektörlerine inovatif çözümlerle katkıda bulunan lider bir marka olma özelliğini sürdürüyor. Çok işlevli yazıcı, lazer yazıcı, faks makineleri, etiket makineleri, etiket yazıcılarıyla birlikte ev ve sanayi tipi dikiş makinesi de üreten Brother, çevreci ve kullanıcı odaklı yaklaşımıyla üretim yapmaya devam ediyor. 2003'te Türkiye pazarına giren marka, modern ve çözüm odaklı cihazlarıyla hem kurumsal hem de bireysel kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de çevreyle ilgili gereksinimlere uygun şekilde hareket eden Brother, üretim tesisleri ve ürünlerinde atık yönetimi konusuna gösterdiği özenle de dikkat çekiyor. İnovasyon ve Ar-Ge odaklı çalışmalara verdiği önemi yazıcıların üretim süreçlerine de en iyi şekilde yansıtan marka, kullanıcı gereksinimlerini takip etme konusunda başarılı bir örnek teşkil ediyor.

Kullanıcı Dostu Brother DCP 1511

Brother DCP 1511 yazıcıyı kullananlar en çok uygun maliyet avantajını vurguluyor. Tam dolu tonerle binlerce sayfa çıktı aldığını ifade eden kullanıcılar arasında en son ne zaman düşük toner uyarısı aldığını hatırlamayanlar bile bulunuyor. Özellikle kurumsal kullanıcılar uzun süre kullanılabilen toneri sayesinde çıktı ve fotokopi maliyetlerinde çok ciddi bir düşüş gözlendiğini belirtiyor. USB ve ağ üzerinden bağlanabilen bilgisayarlarla aynı anda birden fazla kullanıcıya hizmet edebilen yazıcının hızı sayesinde makine başında bekleme derdi de tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alıyor. Ürünün sarf malzemelerine kolaylıkla ulaşılabilmesi de tercih edilmesini etkileyen unsurlar arasında dikkat çekiyor. Ulaşılabilirliğiyle birlikte uygun fiyatı da Brother ürünlerinin avantajları arasında yer alıyor. Baskı ve tarama işleri için ayrılan vakti belirgin seviyede düşüren DCP 1511 mevcut her özelliğiyle kullanıcılardan tam not alıyor.

Uygun Fiyat Avantajından Faydalanın

Brother, kullanıcı dostu bir marka olarak ürünlerinin tüm kullanıcılar için ulaşılabilir olmasını çok önemsiyor. Bu nedenle fiyatlarını her bütçeye uygun olacak şekilde belirliyor. Teknolojinin getirdiği yenilikleri ve işlevsel özellikleri taşıyan Brother yazıcılar arasında en çok ilgi gören ürünlerden biri olan Brother DCP1511, uygun fiyatının yanı sıra düşük kullanım maliyetiyle de bütçenize katkıda bulunuyor. Ürünün sarf malzemeleri de fiyat avantajıyla kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Orijinal ürünlere ek olarak DCP 1511 ile uyumlu tonerler de farklı ambalaj büyüklükleri hâlinde satışa sunuluyor. Sarf malzemelerin fiyatları, ambalaj büyüklüğüne göre değişiyor.

Brother DCP 1511 Teknik Özellikleri

Ürünün teknik özellikleri, geliştirilmiş üretkenliği ve zaman tasarrufunu desteklemek üzere tasarlanıyor. Cihaz dakikada 20 ila 30 arasındaki çıktı alma kapasitesiyle baskı işlerine ayırdığınız zamanı ciddi anlamda azaltıyor. Birden fazla bilgisayar üzerinden kullanılabilen yazıcı sayesinde kurumların yazıcı için ayırdığı maliyet de düşüyor. Tarama, baskı ve kopyalama uygulamaları için kullanılan DCP 1511, sahip olduğu 16 MB bellek kapasitesi sayesinde belleğinde çok sayıda belge biriktirip hızla baskı alabiliyor. Üründe yer alan Sorunsuz Baskı Teknolojisi, cihaz içerisinde kâğıt sıkışmasını önlüyor. Multicopy büyütme ve küçültme işlemi de yapabilen cihaz manuel olarak çift taraflı baskı da yapıyor. Yazıcıda 65 ila 105 g/m2’lik düz ve geri dönüştürülmüş A4 boyutunda kâğıt kullanılıyor. Fotokopi ve baskı için 150 yaprak kâğıt girişi yapılabilirken 50 yaprak da çıkış yapılıyor. Brother firma olarak aylık 1800 sayfa yazdırmanızı tavsiye ediyor.

Brother DCP 1511 Çok Fonksiyonlu Yazıcı ve Sarf Malzemeleri Trendyol’da

İşlevselliği, hızı ve dayanıklılığı sayesinde en çok tercih edilen Brother DCP 1511 ve sarf malzemeleri, Trendyol güvencesi ve hızlı teslimat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kompakt tasarımı, baskı kalitesi, hızı ve uygun maliyeti sayesinde verimli bir kullanıcı deneyimi yaratan çok fonksiyonlu yazıcı, yazıcıyla uyumlu toner, kartuş ve toner tozu gibi sarf malzemeleri Trendyol aracılığıyla adresinize kadar geliyor. Ürüne ve sarf malzemelerine kolay ve hızlı ulaşılabilmek yazıcının kullanıldığı yerdeki üretkenliğini de artırıyor.

Siz de Brother DCP1511 ve sarf malzemelerine birbirinden avantajlı fırsatlarla sahip olmak isterseniz Trendyol’u ziyaret edebilir, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.