İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Ortam
Desen
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Calvin Klein Şapka

" araması için 75 sonuç listeleniyor

Calvin Klein Şapka Çeşitleri ile Tarzını Baştan Yarat

1968 yılında Amerikalı modacı Calvin Klein tarafından kurulan moda evidir. Ürünlerinde kalite ve şıklığı temsil eden Calvin Klein pantolondan, ayakkabıya, çoraptan iç giyime kadar çok sayıda alanda varlık gösterirken şapka alanında da şık ve spor tasarımları ile pek çok kişinin dikkatini çekmektedir. 2002 yılında PVH gruba satılan Klein, merkez olarak Manhattan New York’ta bulunmaktadır. Calvin Klein şapka modelleri arasında çok geniş bir çeşitlilik sunulurken spor ve şık modellere ek olarak kumaşlardan kaynaklanan farklılıklar da kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Deri şapkalardan nubuk şapkalara kadar çok sayıda kumaşı kullanan Calvin Klein, erkek ve kadınlara özel tasarımları ile de uzun yıllardır tercih edilen modeller arasındadır. Calvin Klein şapka kadın modelleri farklı tasarım ve modelleri ile pek çok kişinin dikkatini çeken ürünler olurken, kalitesi ile de dünya genelinde alıcı bulabilmektedir. Calvin Klein şapkalarda genel olarak siyah renk kullanılmasına karşın kullanıcıların tercihleri doğrultusunda beyaz, kırmızı, mor, yeşil, mavi ve diğer pek çok renk şapkalarda kullanılabilir. Şapkalar özellikle yaz aylarında güneşten korunmak için kullanılırken kış aylarında farklı formları ile soğuktan ve yağışlardan korunmak için kullanılmaktadır. Farklı isimler ile adlandırılmalarına karşın genel olarak başı ve saçları korumak için takılan tüm giyim malzemelerine şapka adı verilmektedir. Saçları korumaya ek olarak, şapka tarzını seven kullanıcılar için de kullanılmaktadır. Modeller arasında değişkenlik göstermesine karşın, spor ve şık modellere kadar çok sayıda model ile satışlar yapılmaktadır. Her kafa tipine uygun ayarlanabilen şapkalar çıtçıtlı, fermuarlı veya lastikli modelleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Şapkalar aynı zamanda farklı tasarımlar ile de üretilebilmektedir. Güneşten koruma sağlayan şapkalar daha büyük yapıda olurken, kullanıcılar tarafından tarz amaçlı kullanılacak şapkaların tarzları ve tasarımları da farklılık gösterebilir. Kullanım alanlarına göre de farklılık gösteren modellere sahiptir. Calvin Klein şapka özellikleri kullanılacak bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Tatil zamanlarında ve güneşin bol olduğu yerlerde genel olarak şapkalar daha büyük olmaktadır. Kullanıcıları güneşten korumayı amaçlayan şapkalar, aynı zamanda hava almak zorundadır. Hava almayan şapkalar kişinin kafasını terletmesi nedeniyle tercih edilmezken, daha büyük yapıları her harekete uyum sağlamak ve gölge alanı arttırmak içindir. Kışlık modeller ise daha kalın ve sıcak tutan malzemelerden üretilmektedir. Bu sayede, kişi kafasını yağmur ve kardan koruyabilir. Aynı zamanda kışlık ürünlerin suyu emmemesi gerekmektedir. Şapkaların fiyatları kullanım alanlarına, üretim malzemelerine, tasarım ve modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Modeller arasında bulunan çeşitlilikler fiyatların değişmesine neden olurken, kullanıcılar bütçelerine uygun modelleri satın alabilir.

Calvin Klein Şapka Modelleri

Calvin Klein Şapka Modelleri

Calvin Klein şapka modelleri kadın, erkek ve çocuk olmak üzere 3 ana kategori altında incelenirken, başlıklar altında çok sayıda farklı model bulunmaktadır. Calvin Klein şapka erkek modelleri genel olarak cap adı verilen bol şapkalardan oluşmaktadır. Son dönemlerin modası olan capler farklı model, tasarım ve renkleri ile kullanıcılara sunulurken siyah, kahverengi, gri ve mavi renkler erkekler arasında büyük ilgi görmektedir. Düz tasarımlara ek olarak baskılı ve çok renkli şapkalarda erkekler tarafından ilgi görmektedir. Yaprak tasarımları erkekler arasında sevilen modellerden birisi olurken, aynı zamanda yarış bayrağı tasarımları da ilgi gören modeller arasındadır. Farklı renk kombinasyonları da erkekler tarafından ilgi görmektedir. Özellikle siyah-kırmızı, kırmızı-beyaz, siyah-beyaz gibi renk kombinasyonları büyük ilgi görürken, bu renk kombinasyonları kadınlar tarafından da büyük ilgi görmektedir. Cap şapkalara ek olarak bereler de marka tarafından üretilmektedir. Bereler ağırlıklı olarak kışın üretilir ve kışlık modeller arasında yer almaktadır. Kışlık modeller için tercih edilen kumaşlar genel olarak yünlü modeller olurken, yünün sıcaklığı koruyabilmesi ve suyu emmemesi nedeniyle kışlık modellerde tercih edildiği bilinmektedir. Yazlık modellerde genel olarak polyester ve pamuk kullanılmaktadır. Calvin Klein jeans şapka modelleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve tasarımlarından dolayı spor görünen şapkalardır. Genel olarak mavi ve tonlarında üretilen jeans şapkalar koyu mavi, lacivert, buz mavisi gibi tonlarda üretilirken başta kadınlar olmak üzere pek çok kişi tarafından ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Kadınlar için farklı şapka ve tasarımları bulunan marka, kadınlar için büyük yazlık şapkalardan caplere ve berelere varana kadar çok sayıda modeli ile dikkat çekmektedir. Erkek şapka modellerinden çok daha fazla seçenek sunan marka, model ve tasarımlara ek olarak aynı zamanda renkleri ile de dikkat çekmektedir. Calvin Klein şapka kırmızı renkleri ile kadınların büyük ilgisini çekerken, kırmızının tonlarının da kullanılması şapkaların çeşitliliğini arttırmaktadır. Şapkaların model ve tasarım konusundaki çeşitliliğine renkler de eklendiğinde kullanıcıların tarzlarına ve stillerine uygun çok sayıda model ortaya çıkmaktadır. Güneş koruyucu şapka modelleri, kadınlar tarafından sıklıkla kullanılırken aynı zamanda outdoor şapkalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Kadın şapkaları, güneşten korunmak amacıyla kullanılabildiği gibi aynı zamanda tarz ve şıklık için de destekleyici aksesuarlar olabilir. Spor giyinmeyi seven kadınlar genel olarak şapkaları tarzlarına uygun olarak seçerken, kırmızı ve beyaz renkli şapkalar kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir.

Calvin Klein Şapka Tavsiyeleri

Calvin Klein Şapka Tavsiyeleri

Calvin Klein şapka modellerinde tasarım ve renk çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle çok sayıda kombin uygulanabilir. Modeller arasında genel olarak siyah şapkalar tercih edilirken, kombinler yaz ve kış olarak ikiye ayrılmaktadır. Calvin Klein şapka seçimi yapılırken yaz ve kış modellerinin ayrılması ve kullanılmak istenen mevsim bilinmelidir. Yazlık modellerde erkekler için capler sıklıkla tercih edilirken, kadınlar güneşlik korumalı modelleri tercih edilebilir. Ayrıca, kullanılacak modellerin ne amaçla kullanılacağı da tavsiyeler arasında yerini almaktadır. Güneşten korunmak için satın alınacak şapka modelleri daha uzun uç kısımlara sahip olmalıdır. Yaz aylarında havanın sıcak olması ve terlemeye meyilli olunması nedeniyle, tercih edilen şapka modellerinin pamuklu olmasına özen gösterilmelidir. Şapkaların kullanım amacına göre satın alınması nedeniyle birden fazla model ve tasarım bulunmaktadır. Tasarımın ve modelin yanı sıra şapkalarda her kişinin tercih edeceği türden renk seçeneği yer almaktadır. Bu kadar fazla seçeneğin yer aldığı şapkalar, her kesime kolaylıkla hitap etmektedir.Pamuklu kumaşların hava alması ve terlemeyi önlemesi nedeniyle, yazın kullanılacak cap modellerinin pamuklu olmasına özen gösterilirken tasarımlar ve modeller kullanıcıların zevkine göre değişiklik göstermektedir. Outdoor şapka ve güneşlik korumalı şapkalar, kadınlar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu sebepten, çok sayıda renk ve kesimle sunulur.. Yazlık modellerde aynı zamanda Calvin Klein şapka beyaz renk seçenekleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Beyaz renk güneş ışığını yansıtması nedeniyle sıcaklığı düşüren bir renk olurken, yazın en fazla kullanılan renkler arasında da yine beyaz bulunmaktadır. Kışlık şapka modellerinde ise daha koyu renkler rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Modeller arasında berelerin sıklıkla yer bulmasına karşın, berelerin tasarımları ve modelleri değişkenlik göstermektedir. Kulak kısımları uzun olan, ponponlu, bağcıklı ve ağızlıklı bere modelleri kullanıcıların ilgisini çekerken farklı renk kombinasyonları da tercih edilebilir. Siyah bereler üzerine beyaz veya kırmızı ponponlar kullanıcıların ilgisini çeken tasarımlar arasında yer alırken aynı zamanda beyaz tasarımlara sahip berelerde de siyah ponponlar tercih edilebilir.

Tarz sahibi kişilerin sıklıkla tercih ettiği Calvin Klein şapka, tarzı ve kalitesiyle çok beğenilmektedir. Calvin Klein şapka kullananlar ürünlerden çok memnun kalmaktadır. Ünlü marka, kadın ve erkeklere ayrı tasarımlar sunmaktadır. Dünya çapında kullanıcı kitlesine sahip olan marka, ikon haline gelmiştir. Her zevke ve yaşa hitap eden şapkalar, bu yönüyle geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Kullanıcıların gardıroplarında modası geçmeyen şapkalar bulunmasını sağlayan Calvin Klein, şapkalarında farklı renklere ve tasarımlara yer vererek, yeniliklere açık bir tutum izlemektedir. Marka, tasarımlarında beyazdan altına, bronzdan bordoya, griden gümüşe birçok renk geçişini incelikle kullanmaktadır. Calvin Klein, erkekler için de şık tasarımlar hazırlamaktadır. Günlük hayatta şık ve rahat olmak isteyen erkek ve kadın kullanıcılar, hareket özgürlüğünü engellemeyen ve çabasız bir şıklık yaratan bu markayı tercih etmektedir. Sıklıkla satın alınan Calvin Klein şapkaları, modası asla geçmeyen tasarımlara imza atmıştır. Her tarz pantolon ve üst giyimle kombin yapılabilen şapkalar, klasik ve spor tarzlara hitap etmektedir. Oldukça şık tasarımlı şapkalara ev sahipliği yapan bu marka sayesinde her kombine özel modellere rastlamak mümkün olmaktadır.Sıcak yaz günlerinde güneşten korunmak için şortla birlikte Calvin Klein şapka tercih edilerek spor bir şıklık elde etmek mümkündür. Bunun yanında sportif faaliyetler sırasında güneşten etkilenmemek, hoş bir görüntü sağlamak amacıyla capler tercih edilebilir. Yoğun ve hareketli egzersizler sırasında Calvin Klein şapkaların terletmemesi, kafadan kayıp düşmemesi özellikle tercih edilme nedenlerinden birisidir. Şapkalar tam sabitleme sağlayarak başınızdan düşmez ve güneşten etkilenmemenizi sağlar. Genellikle yazın tercih edilen cap gibi modellerin haricinde akrilik kumaştan üretilen şapkalar da bulunmaktadır. Bu modeller akrilik olması sebebiyle sıcak tutmaktadır ve kışın tercih edilmektedir. Calvin Klein şapka kullanımı ürünlerin hafif olması nedeniyle oldukça kolaydır. Ağırlık yapmayarak kafayı güzelce saran şapkalar, işlevseldir. Kullanım alanına göre şapkanın yapıldığı kumaşa bakarak pamuk, akrilik kumaştan yapılan ürünlerin seçilmesi şapkanın işlevselliğini arttıracak ve rahat bir kullanım sunacaktır. Keten, deri, pamuklu kumaş seçenekleri sunan marka, farklı tarzlara hitap ettiği için tercih edilmektedir. Calvin Klein şapka yorumları oldukça olumludur. Şapkaların rahat, şık, kaliteli, fiyat esnekliğine sahip, spor ve klasik gibi farklı tarzlarda olması kullanıcıların memnuniyetini arttırmaktadır.

Calvin Klein Şapkaların Fiyat Esnekliği

Calvin Klein Şapkaların Fiyat Esnekliği

Calvin Klein şapka fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Şapkanın yapıldığı kumaş, üzerinde taşıdığı tasarım, renk gibi unsurlar tercih edilme oranına göre şapkanın fiyatını etkilemektedir. Spor bir şıklık sağlayan capler en çok tercih edilen modellerden birisidir. Cap modellerinde genellikle siyah renk tercih edilmektedir. Bu tercih durumu, siyah caplerin fiyatlarının farklı olmasına sebep olmaktadır. Özel sporlara ait olan şapka modelleri de fiyatlarda farklılık gösterir. Calvin Klein beyzbol şapkası, fiyat olarak diğer modellerden daha farklıdır. Yaz aylarında en çok tercih edilen hasır şapka modelleri diğer modellerden daha uygundur. Günlük hayatta kullanmak için farklı, plajda kullanmak için farklı şapka modelleri tercih edilmelidir. Uygun fiyata spor şapkalar almak için indirimler takip edilerek avantaj sağlanabilir. Fiyatı etkileyen diğer bir unsur da alışveriş yapacağınız dönemdir. Özellikle yaz aylarında şapka tercih edildiği için yaz sezonuyla birlikte şapka fiyatlarında artış yaşanmaktadır. Yazlık şapka alınmak istendiğinde sonbahar, kış aylarında uygun fiyata şapka bulunabilir. Her mevsime özel olarak takılabilen şapkaların modellerine Calvin Klein markası üzerinden bakabilirsiniz. Her türlü isteği karşılayacak türden tasarımlara ev sahipliği yapan bu marka, pek çok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Markanın ürettiği şapkalar, kumaş ve malzemelerin kalitesine göre değişmektedir. Pamuklu ve polyester malzemeden üretilen yazlık ürünler daha uygun fiyata satılabiliyor. Yüksek kaliteli, yünlü kumaştan yapılan şapkalar ise yüksek fiyat bandında yerini almaktadır. Calvin Klein şapka modelleri ile şapkanın büyüklüğü, işçilik kalitesi de fiyatını etkileyen unsurlar arasında bulunmaktadır. Daha kalın ve sağlam kumaşlar tercih edilerek yapılan kışlık şapkalar ile deri, kürk gibi detaylar içeren ürünler fiyatlarında farklılık gösterir. Kışlık şapka modellerinde genellikle koyu renk tercih edilmektedir. Kahverengi, siyah, lacivert, gri gibi renklerde olan yünlü şapkalar yine yüksek fiyat bandında bulunmaktadır. Bazı şapkaların çift taraflı kullanılması da fiyatı etkilemektedir. İki tarafında farklı renk olan şapkalar, bir ürün fiyatına iki şapka özelliği taşıyacağından biraz daha yüksek fiyata satılmaktadır. Şapka modellerine bakmadan önce, ne amaçla kullanılacağı konusuna açıklık getirmek daha doğru olacaktır. Hangi amaçla kullanılacağının belirlenmesi sonrasında şapkanın özelliklerine bakılarak bütçeye uygun modeller tercih edilmelidir. Bütçenize uygun olan şapka modellerini Calvin Klein markasının bünyesinde gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz. Calvin Klein şapkalarından bütçenize uygun modeli tercih edebilir, şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

İnsanlar, tarzlarına uygun şapkayı seçmek için dikkatli davranmalıdır. Önemli bir aksesuar olan şapka, kombini tamamlayarak şıklık yaratabilir. Kötü seçimler sebebiyle güzel hazırlanmış kombinlere de zarar verebilir. Bu sebeple şapka seçimi çok önemlidir. Calvin Klein şapka çeşitleri, kadın ve erkek kullanıcılar için hazırladığı modellerin yanında unisex tasarımlar da yapmaktadır. Kalıplı, astarlı modeller daha uzun süre kullanıldığı için sıklıkla tavsiye edilmektedir. Bu modellerde kalıp yapısı ve astar kalitesi detaylı incelenmelidir. Şapka çeşidi seçilirken dikkat edileceklerin başında yüz modeli gelmektedir. Kişi, yüz yapısına göre model tercih etmelidir. Kullanıcılar, seçtikleri şapka modeli ile yüzlerini daha uzun, kısa, zayıf, kilolu gösterebilir. Oval yüze sahip olanlar birçok modeli kullanabilmektedir. Fötr şapka gibi birçok şapka çeşidi, geniş alınlı ve sivri çeneli kişilere uymaktadır. Yüzü üçgene yakın olan kişiler ise geniş kenarlı şapkaları tercih etmelidir. Elmacık kemikleri belirgin olan kişiler de geniş kenarlı şapkaları tercih ederek dengeli bir görünüm yaratabilir. Yüz hatları keskin olan bireylerin ise yumuşak hatlara sahip şapka modelleri tercih etmesi önerilmektedir. Saç rengi de şapka seçimini etkilemektedir. Açık renkli saçı olan kişiler kahverengi, pembe gibi canlı renkler seçmelidir. Koyu renk saçları olan kişiler bordo, kırmızı tonları tercih etmelidir. Kumral saçları olan kişilere ise siyah renk tavsiye edilmektedir. Siyah renk genellikle herkese uyduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sebeple Calvin Klein şapka tavsiyeleri içinde en çok siyah renkli ürünler yer almaktadır. Renkler ile birlikte tasarımlara da dikkat edilmelidir. Kıyafetler ile seçilen şapkalar birbiriyle uyumlu olmalıdır. Spor giyim ile capler tercih edilmelidir. Model ve tarz seçiminde yaşanılan bölgenin iklimi de dikkate alınmalıdır. Soğuk iklimlerde hasır modeller uygun olmayacağı için kürklü ve başı tamamıyla koruyan kalın kumaşlı ürünler seçilmelidir. Sıcak bölgelerde ise hava alan fileli ürünler tercih edilmelidir. Sıcak bölgelerde astar kısmında polyester malzeme kullanılan ürünler önerilmemektedir. Pamuklu ürünler yapısı sebebiyle daha uyumlu ve sağlıklıdır. Calvin Klein şapka önerileri içinde kış mevsimi için yün, deri içeren şapkalar önerilmektedir. Calvin Klein marka şapkaların fiyatına, modeline, tasarımına ve rengine daha yakından göz atmak için Trendyol sitesini ziyaret edebilirsiniz.