"

Canon Mf237w

" araması için 69 sonuç listeleniyor

Yüksek Performanslı Canon Mf237w Modelleri Trendyol'da!

Canon mf237w ofiste veya evde kullanmak için uygun bir yazıcıdır. İlk baskısını 6 saniyeden daha az sürede yapar. Özellikle iş hayatında daha hızlı olmanızı sağlayan bir yazıcıdır. Canon mf237w arkalı önlü yazdırma özelliğine sahiptir. İki işi aynı anda yapabilmenizi sağlar. Aceleniz olduğunda size yardımcı olmak için uygun hıza sahiptir. İlk fotokopiyi yani kopyayı da 9 saniyeden kısa sürede çıktısını yapar. Dakikada 23 sayfaya kadar tek taraflı olarak fotokopi alabilirsiniz. Özellikle aktif kullanılan alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan bir makinedir. 999 kopyaya kadar tek seferde kopya alınabilmesi daha hızlı şekilde çıktılarınızı alabilmenize imkân verir. Canon mf237w tarama da yapar, yüksek fonksiyonlu bir cihazdır. USB 2.0 teknolojisi hızlı ve kararlı bağlantı yapabilmenize imkân verir. Wi-Fi desteği sayesinde her ortamdan çıktı alabilirsiniz. Canon’un sunduğu yeni teknolojilerle her işlemi yapabilirsiniz.

Canon mf237w Özellikleri

Canon mf237w bilgisayara bağlanma özelliği ile daha kolay şekilde baskılar ve çıktılar alabilirsiniz. 1200 x 1200 DPI’a kadar baskı kalitesi ile daha net şekilde çıktılar almanıza uygundur. 600 x 600 dpi baskı çözünürlüğü yüksek piksel kalitesi ve çözünürlüklü olarak baskı yapabilmesini sağlar. Canon mf237w çift taraflı yazdırma özelliği ile daha kolay şekilde fotokopileri çıkartabilirsiniz. Kablosuz bağlantısı sayesinde daha kısa sürede kullanabilme imkânı verir. Canon mf237w lazer yazıcının 6 satırlı LCD dokunmatik ekranında kontrolleri çok rahat şekilde yapabilirsiniz. Tonerini dengeli kullanır, ilk çıktıdan son çıktıya kadar aynı kalitede basar. Toner durumunu rahat şekilde takip edebilirsiniz. Kablosuz modunda 2.0 watt enerji tüketir. Enerji tasarruflu olarak kullanmanız için uygun seviyede düşük güç tüketir.

Canon mf237w Yazıcı Avantajları

Toner tasarruf modu sayesinde daha ekonomik şekilde yazıcıyı uzun süre kullanabilirsiniz. Canon i-sensys mf237w çift taraflı yazdırma özelliğine sahiptir. Çift taraflı yazdırması hızlı hareket edebilme imkanı verir Hafıza sınıflandırma özelliği sayesinde daha hızlı şekilde çıktıları alabilmeniz için uygundur. TIFF, JPEG, PDF gibi formatlarda bilgisayara tarama yapabilirsiniz. Farklı kağıt türlerini kullanmanız için uygundur. Renkli kağıt, etiket ve zarflarda da kullanılabilir. Canon mf237w i-sensys fotokopi + tarayıcı + wifi yazıcı olması daha işlevli bir fotokopi makinesi olmasını sağlar. Çeşitli işletim sistemlerine uygundur, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düşük desibelli ses seviyesi ile kullanırken rahatsız olmanızı engeller. Faks özelliği ofislerle olan iletişiminizi rahat kurmanızı sağlar. Kalıcı faks belleği yedeklemesi daha güvenli kullanım sunar.

Canon mf237w Kurulumu

Son derece kolay kuruluma sahip olan fotokopi cihazını hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli yapısı ile tek başınıza bile cihaza zarar gelmeden kurabilirsiniz. Canon mf237w lazer yaz/tar/fot/fax-a4 wi-fi+toner çok sayıda özelliği tek cihazda bulmanızı sağlar. Trendyol’un indirimleri sayesinde Canon mf237w fiyat olarak da oldukça farklıdır. Her iş yerinde bulunması için oldukça değişken fiyatlara sizin kullanımınıza sunar. 390 mm genişliği, 371 mm derinliği, 360 mm yüksekliğe sahiptir. Kullandığınız alanda fazla yer kaplamaz, yerden tasarruf yapmanıza da yardımcı olur. 11,4 kiloluk ağırlığı benzerlerine göre daha rahat taşıma imkanı verir. Canon mf237w yorumları ile başkalarının deneyimlerini de okuyup size uygun bir fotokopi makinesi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Farklı yorumlar sayesinde kaliteli özelliklerini satın almadan önce keşfedebilirsiniz.