Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Canon Mf237W

" araması için 35 sonuç listeleniyor
Canon -i-sensys-mf237w
Kargo Bedava

Canon-i-sensys-mf237w

(45)
-i-sensys-mf237w
24.399 TL
Sepete Git

Kaliteli Yapısıyla Canon MF237W Trendyol'da!

Canon MF237W ofiste ya da evde kullanmak için uygun bir yazıcıdır. İlk baskısını 6 saniyeden az sürede yapar. Özellikle iş hayatında hızlı olmanızı sağlayan bir yazıcıdır. Canon MF237W arkalı önlü yazdırma özelliğine sahiptir. İki işi aynı anda yapabilmenizi sağlar. Aceleniz olduğunda size yardımcı olmak için uygun hıza sahiptir. Özellikle aktif kullanılan alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan bir makinedir. Canon MF237W modelleri tarama da yapar, yüksek fonksiyonlu bir cihazdır. USB 2.0 teknolojisi hızlı ve kararlı bağlantı yapabilmenize imkân verir. Canon’un sunduğu yeni teknolojilerle her işlemi yapabilirsiniz. Canon MF237W kampanyalarından yararlanarak uygun fiyatlarla Trendyol üzerinden bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Canon MF237W Özellikleri

Dikkat Çekici Canon MF237W Özellikleri

Canon MF237W’nin bilgisayara bağlanma özelliğiyle kolay şekilde baskı ve çıktılar alabilirsiniz. 1200 x 1200 DPI’a kadar baskı kalitesiyle net çıktılar almanıza yardım eder. 600 x 600 DPI baskı çözünürlüğü yüksek piksel kalitesi ve yüksek çözünürlüklü olarak baskı yapabilmesini sağlar. Canon MF237W çift taraflı yazdırma özelliğiyle de kolay şekilde fotokopi çıkartabilirsiniz. Canon MF237W kullananlar özellikle iş hayatında aktif fotokopi alan müşterilerden oluşur. Kablosuz bağlantısı sayesinde kısa sürede kullanabilme imkânı verir. Canon MF237W yazıcı nın 6 satırlı LCD dokunmatik ekranında kontrolleri çok rahat şekilde yapabilirsiniz. Canon MF237W tonerini dengeli kullanır, ilk çıktıdan son çıktıya kadar aynı kalitede basar. Toner durumunu rahat şekilde takip edebilirsiniz. Kablosuz modunda 2.0 watt enerji tüketir. Enerji tasarruflu olarak kullanmanız için uygun seviyede düşük güç tüketir. 999 kopyaya kadar tek seferde kopya alınabilmesi, hızlı şekilde işlem yapabilmenize imkân verir. Farklı işletim sistemlerine uygundur. Düşük desibelli ses seviyesiyle kullanırken rahatsız olmanızı engeller. Trendyol aracılığıyla Canon MF237W online fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanışlı Canon MF237W Avantajları

Kullanışlı Canon MF237W Avantajları

Toner tasarruf modu sayesinde yazıcıyı uzun süre kullanabilirsiniz. Canon MF237W tavsiye edilen yazıcı modellerinden biridir. MF237W, çift taraflı yazdırma özelliğine sahiptir. Çift taraflı yazdırması hızlı işlem yapma imkanı verir. Hafıza sınıflandırma özelliği sayesinde hızlı şekilde çıktıları alabilmeniz için uygundur. TIFF, JPEG, PDF gibi formatlarda bilgisayara tarama yapabilirsiniz. Farklı kağıt türlerini kullanmanız için uygundur. Canon MF237W kartuşunun kolay değiştirilmesi sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Renkli kağıt, etiket ve zarflarda da kullanılabilir. Faks özelliği ofislerle olan iletişimi rahat kurmanızı sağlar. Fotokopiye ihtiyaç duyan çoğu işyerinde önemli cihazlardan biridir. Kalıcı faks belleği yedeklemesi, geriye dönük veri elde etmenize yardım eder. Trendyol üzerinden Canon MF237W indirimlerinden faydalanarak, uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Her alanda kullanıma uygun olan cihazlar sayesinde pek çok işlemi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Canon MF237W Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Canon MF237W Fiyatları

Son derece kolay kuruluma sahip olan cihazları hızlı şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli yapısı sayesinde tek başınıza bile cihaza zarar gelmeden kurabilirsiniz. İlk fotokopiyi yani kopyayı da 9 saniyeden kısa sürede çıktı alır. Dakikada 23 sayfaya kadar tek taraflı olarak fotokopi alabilirsiniz. Ürün indirimleri sayesinde Canon MF237W fiyat olarak birçok avantaj sunar. 390 mm genişliği, 371 mm derinliği, 360 mm yüksekliğe sahiptir. Kullandığınız alanda fazla yer kaplamaz, yerden tasarruf etmenize de yardımcı olur. 11,4 kiloluk ağırlığı rahat taşıma imkanı verir. Canon MF237W yorumlarını okuyup, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun bir cihaz olup olmadığını anlayabilirsiniz. Farklı yorumlar sayesinde kaliteli özelliklerini satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Trendyol üzerinden Canon MF237W satın alarak, ev ve ofiste kaliteli çıktılar alabilirsiniz.

Canon Mf237W Hangi Toneri Kullanır?

Canon MF237W çok fonksiyonlu yazıcı modeli, 737 BK toner kartuşunu kullanır. Bu toner kartuşu, yüksek kalite standartlarına uygundur ve siyah renkteki baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak için optimize edilir. Canon 737 BK toner kartuşu, gelişmiş teknolojisi, yenilikçi tasarımıyla yüksek çözünürlükte net ve keskin baskılar elde etmenize yarayan partiküller kullanır. Metinler, grafikler ve diğer belgelerde yüksek ayrıntı düzeyi, netlik sağlayan bu ürünün kapasitesi oldukça yüksektir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Yoğun baskı ihtiyaçlarına sahip olanlar için ideal olan Canon 737 BK kartuşunun yüksek verimliliği, maliyetlerini düşürmeye de büyük ölçüde katkı sağlar. Canon MF237W modeliyle uyumlu olan bu ürün, kolayca takılabilir ve pratik bir tasarıma sahiptir. Kartuşun değiştirme işlemi pratik ve basit olduğu için baskı sürekliliğini kesintiye uğratmadan çalışmalarınıza ara vermeden hızlı bir şekilde devam edebilirsiniz.

Canon Mf237W Kablosuz Bağlantı Özelliği Var Mıdır?

Canon MF237W modeli, kablosuz bağlantı özelliğine sahiptir. Bu imkan, yazıcıyı kablolarla bağlamak zorunda kalmadan, cihazlarla hızlı bir şekilde iletişim ve bağlantı kurabilme olanağı sağlar. Canon MF237W'nin kablosuz bağlantı özelliği, Wi-Fi kullanarak yazıcının ağa bağlanması ve diğer cihazlarla iletişim kurabilmesi için özel olarak tasarlanır. Bilgisayar, laptop, akıllı telefon veya tablet gibi kablosuz bağlantı desteği olan cihazlardan yazıcıya baskı gönderebilir, tarama yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, yazıcıyı bir ofis veya ev ağına bağlayarak birden çok cihazın aynı sistem üzerinden erişimini sağlamanız da mümkün olur. Canon MF237W'nin mobil bağlantı niteliği aynı zamanda akıllı telefon ya da tablet üzerinden kolayca baskı almanızı ve tarama yapmanızı da sağlar. Daha esnek bir şekilde iş akışlarının yönetilmesine yardımcı olan bu ürünle, son derece verimli ve pratik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Canon Mf237W Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Canon MF237W yazıcısını satın alırken dikkat etmeniz gereken faktörler arasında ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirlemek yer alır. Ürünü hangi amaçla kullanacağınızı ve ne gibi özelliklere gerek duyduğunuzu ayırt ederek doğru seçimi kolayca yapabilirsiniz. Baskı, fotokopi, tarama gibi temel işlevlerin yanı sıra kablosuz bağlantı, çift taraflı baskı, otomatik belge besleyici gibi ek özelliklere ihtiyacınız olup olmadığına kadar vermeniz önemlidir. Bununla birlikte, yazıcının baskı hızı ve kalitesi de diğer önemli unsurlar arasında yer alır. Çalışmalarınız için hızlı ve yüksek kaliteli baskılar gerekiyorsa, Canon MF237W'nin çözünürlüğü gibi teknik özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kablosuz bağlantı özelliği de göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer faktör olarak öne çıkar. Ürünün performansı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı gibi özelliklere dikkat etmek uzun ömürlü olmasına destek olur. İhtiyaçlarınız, kişisel tercihleriniz doğrultusunda ürünleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.