İlgili Kategoriler
Hazne Kapasitesi
Fiyat
Garanti Tipi
Zamanlayıcı
Program Sayısı
Basınç Kontrolü
Program Sayısı
Fiyat Geçmişi
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Gecikmeli Başlatma Fonksiyonu
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çok Amaçlı Pişirici

" araması için 210 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Çok Amaçlı Pişiriciler Trendyol’da!

Sağlıklı beslenmeye önem veren kişilere hitap edecek şekilde tasarlanan çok amaçlı pişiriciler, lezzeti ve kolaylığı bir arada sunar. Bu tarz fonksiyonel pişiriciler; çorbalardan ana yemeklere, pilav çeşitlerinden hamur işlerine, yoğurttan reçel çeşitlerine kadar pek çok lezzeti pişirme imkanını müşterilerine sunar. Pişirme esnasında besinlerin içerisinde yer alan vitaminleri koruyarak sağlıklı beslenmenize destek olur. Bu sayede sevdikleriniz besin değeri yüksek yiyecekler tüketir. Pişirme süreci; yapılan yemeğin lezzetini, kıvamını, süresini oldukça etkiler. Yemek yapmak çoğu zaman vakit, zahmet ve emek ister. Bu tür zamanlarda sürekli yemeğin başında beklenilmesi, kıvamının kontrol edilmesi, suyunu yeteri kadar çekip çekmediğinin görülmesi gerekir. Genellikle çalışan ya da evde yeteri kadar vakti olmayan kişiler, çok amaçlı pişirici tavsiye eder. Bu tür ürünler sayesinde siz de mutfakta harcayacağınız zamandan tasarruf ederek pratik bir şekilde sağlıklı ve lezzetli yemekler yapabilir, sofralarınıza lezzet katabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte birçok pişirme fonksiyonuna sahip olan modeller, tasarım olarak da oldukça başarılıdır. Şık görünümüyle beğeni toplayan tasarımlar, sofralarınıza lezzet katarken mutfak tezgahlarında da estetik bir görünüm sergiler. Bu makineler; çeşitlerine, kullanım şekillerine göre farklılıklar gösterir. Kaliteli ve uzun ömürlü olur. Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan bu çok amaçlı pişirme makinesi modelleri sayesinde birbirinden lezzetli yemekleri sevdiklerinize sunabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Trendyol üzerinden ürün seçeneklerini inceleyebilir, beğendiklerinizi ister kendinize isterseniz de sevdiklerinize alabilirsiniz.

Çok Amaçlı Pişiricilerin Özellikleri

Çok Amaçlı Pişiricilerin Özellikleri

Çok amaçlı yemek pişiriciler, herkesin mutfağında bulunması gereken ürünlerin başında yer alır. Uzmanlar, günde 3 öğün sağlıklı yemekler tüketilmesi gerektiğini söyler. Bu nedenle sağlıklı ve dinç bir beden için beslenme sürecine özen gösterilmesi önemlidir. Ne zaman ne ölçüde yediğiniz kadar, hangi besini nasıl tükettiğiniz de oldukça önem taşır. Bu pişiriciler sayesinde tek bir cihazla farklı çeşitlerdeki yemekleri lezzetli bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bazı modellerde yoğurttan dondurmaya, reçelden hamur işine kadar oldukça farklı lezzetleri yapabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz pişiricilerin özelliklerine göre yiyeceklerinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz. Bunlar, enerji tüketimi konusunda oldukça tasarrufludur. Elektrikli çok amaçlı pişiriciler; mikser, kızartma, fırınlama, kavurma ve buğulama gibi birçok farklı pişirme yöntemlerinden yararlanmanıza imkan tanır. Bunların yüksek kalite ve kolay kullanım olanağı sunan modelleri bulunur. Bazı modellerinde ise parçalama işlemi otomatik olarak yapılabilir. İhtiyacınıza göre otomatik parçalama yapan seçeneklere yönelebilir ve mutfaktaki işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Modeller üretim şekillerine göre farklılıklar gösterir. Bir modele karar vermeden önce ürünün hangi özelliklere sahip olması gerektiğini bilmeniz gerekir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bunları belirleyerek araştırmanızı yapabilirsiniz. Ayrıca genellikle kaç kişi için yemek pişireceğiniz de ürün seçiminde etkili olur. Bu sayede alacağınız ürünün kapasitesini belirleyebilirsiniz. Tek kişilik ya da 2 kişilik aile için 2 litrelik kapasite yeterliyken çocuklu ve kalabalık ailelerin tercihi 5 ya da 6 litrelik seçenekler olur. Bazı zamanlar ailece aynı saatlerde yemek yiyebilmek mümkün olmaz. Zamanlayıcı özelliğine sahip pişiriciler sayesinde yemekleri 12 saate kadar sıcak tutma imkanınız olur. Böylece istediğiniz zaman sıcak ve taze yemekler yiyebilirsiniz. Çoğu pişirici modellerinde belirli yemekler için otomatik programlama özelliği vardır. Ayrıca pişirme öncesi zaman ayarlı programlama özelliği bulunan modeller de mevcuttur. Gerekli malzemeleri cihaza yerleştirdikten sonra istediğiniz süre boyunca pişirme işlemlerini yapabilir, belli bir saatte yemeğin hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Modellerin program sayısı, kapasitesi, markası ve fiyatı değişkenlik gösterir. Bu nedenle ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda Trendyol üzerinden ürünleri inceleyebilir, beğendiğiniz seçeneklerin siparişini saniyeler içerisinde verebilirsiniz.

Dikkat Çekici Çok Amaçlı Pişiriciler

Dikkat Çekici Çok Amaçlı Pişiriciler

Yiyeceklerin besin değerini kaybetmeden yenilebilmesi oldukça önemlidir. Pek çok farklı türde pişirme yöntemi vardır. Doğru pişirme tekniğini kullanmak yiyeceklerdeki besin ve minerallerin yok olmasını önler. Pişirme yöntemleri arasında öne çıkan seçenek ise buharlı pişirme olur. Bu nedenle çok amaçlı buharlı pişiriciler büyük ilgi görür. Bu ürünler sayesinde ocak kullanmadan ve yemeği yakma riski olmadan enfes lezzetler hazırlayabilir, bu lezzetlerin sağlıklı kalmasını da sağlayabilirsiniz. Tek bir tuş ile ister sebze isterseniz de et ve balık yemeklerinizi hızlı ve pratik şekilde buharda hazırlayabilirsiniz. Kendinizi yormadan ailenize ve misafirlerinize nefis sofralar kurabilirsiniz. Hızlı pişirme yöntemlerinden biri olması nedeniyle buharlı cihazlar sıkça tercih edilir. Çok amaçlı pişirici kullananlar arasında genellikle çocuklu aileler bulunur. Pratik ve hızlı bir şekilde öğünleri hazırlamanıza yardımcı olan bu makinelerin çeşitli özellikleri mevcuttur. Buhar haznesine besinleri koyarak kaynatmaya gerek kalmadan yiyecekleri eşit bir şekilde pişirebilirsiniz. Sesli uyarı sistemine sahip olan türleri mevcuttur. Tencere şekline benzeyen buharlı pişiriciler de vardır. Bunlarda dikkat etmeniz gereken konuların başında cihaza 1 litre su eklemeniz gelir. Aksi takdirde çalışması mümkün olmaz. Her türlü tehlike ihtimaline karşı emniyet sistemi bulunan modellere yönelebilirsiniz. Blender fonksiyonuna sahip türleri de vardır. Pişirdiğiniz sebzeleri püre ya da çorba haline getirerek bebeğinize sağlıklı ve lezzetli bir öğün hazırlayabilirsiniz. Bebek biberonlarını steril hale getirmenize de yardımcı olan bu ürünler, donmuş ya da soğuk olan yiyecekleri ısıtmak amacıyla da kullanılır. Yemeği sıcak tutan ürünlerin litre kapasitesi de farklılık gösterir. Manuel ve otomatik olarak çalışan türleri bulunur. Dilediğiniz zaman bu ürün seçeneklerini incelemek için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

En Kullanışlı Çok Amaçlı Pişiriciler Trendyol’da!

En Kullanışlı Çok Amaçlı Pişiriciler Trendyol’da!

Mutfağınıza yemek yapmanızı kolaylaştıracak bu tarz ürünler alarak bu süreci keyifli hale getirebilirsiniz. Zamanınızdan tasarruf etmenize imkan tanıyan çok amaçlı pişirici fiyatları ise türüne, markasına, kapasitesine, fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Mutfakta yemek yaparken fazla zaman harcamak istemeyen kişilerin tercihi olan ürünler, aynı zamanda sağlıklı ve lezzetli öğünlerin hazırlanmasına yardımcı olur. Siz de istediğiniz tarzdaki ürünlere Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Marka, model fark etmeksizin ihtiyacınız olan ürünlere filtreleme özelliği sayesinde anında erişim sağlayabilirsiniz. Pişirme fonksiyonları, fiyata fazlasıyla etki eden unsurlardan biridir. Bazı pişiricilerin tandır, yahni, sote, reçel, yoğurt, hamur işi, et, balık gibi çok çeşitli lezzetleri hazırlama özelliği bulunur. Kullanılan malzeme, işçilik kalitesi, programlama türleri ve kapasitesi gibi unsurlar ise fiyatlar üzerinde etkili olan diğer faktörlerdir. Çok amaçlı pişirici yorumlarına bakarak ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklere karar verebilirsiniz. Bunlar sayesinde oldukça sağlıklı ve lezzetli yemekleri kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Seçeneklerin birçok yemek pişirme çeşitliliğine sahip olması, zaman ayarlayıcı özelliğinin bulunması, minimal tasarıma sahip olması gibi durumlardaki farklılıklar fiyat aralıklarının geniş olmasına neden olur. Böylece isteyen herkes bütçesine ve ihtiyacına uygun tasarımlara ulaşma imkanı bulur. Sizler de sevdiklerine benzersiz lezzetler hazırlamak amacıyla bu ürünlere Trendyol’dan uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilir, bütçenizi zorlamadan hayatınızı büyük oranda kolaylaştırabilirsiniz. Müşteri yorumlarına ve değerlendirmelerine göz atarak seçim sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Bu yorumlar cihazın kalitesi ve özellikleri konusunda bilgiler içerir. Ürün bilgileri kısmından cihazlar hakkındaki teknik bilgilere ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca indirimli seçenekleri inceleyerek fırsatlardan yararlanabilir ve ekonomik bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Pişirici Ne İşe Yarar?

Modern tasarımı pratik kullanımı ile ön plana çıkıp sağlıklı beslenmeye önem veren kişilerin tercihi olan çok amaçlı pişirici; lezzet ve kolaylığı bir arada sunar. Çorbadan ana yemeklere, pilav çeşitlerinden hamur işlerine kadar pek çok gıdayı pişirme imkanı sunar. Yoğurt, dondurma, reçel, hamur işi ve yemekleri enerji sarfiyatı olmadan hem kolay hem de pratik şekilde halledebileceğiniz elektrikli çok amaçlı pişiriciler tasarruflu kullanım sağlar. Pişirme esnasında besinlerin içerisindeki vitaminleri koruyarak sağlıklı hijyenik beslenmenize katkı sağlayabilir. Besin değeri yüksek yiyecekler tüketmenize olanak sağlayan bu ürünleri kullanarak yemeklerin kıvam ve lezzetini koruyabilirsiniz. Yemek yapma işlemini pratik ve zahmetsiz hale getirdiği için zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Pişirici Modelleri Nelerdir?

Çeşitli kullanım şekillerine göre özel olarak üretilen çok amaçlı pişirici modelleri; yüksek kaliteli yapısıyla uzun ömürlü deneyim yaşatır. Pişirdiğiniz sebzeleri, püre ve çorba haline getiren blender fonksiyonuna sahip ürünlerle lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz. Hijyenik yemekler hazırlamanıza olanak sağlayan özel tasarımlarla kızartma, fırınlama, kavurma ya da mikser buğulama gibi farklı pişirme yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. 2, 5 ya da 6 litrelik seçenekleri bulunan ayrıca zamanlayıcı özelliğe sahip pişiricilerle yiyeceklerinizi 12 saate kadar sıcak tutabilirsiniz. Bu sayede her daim taze ve sıcak yemekler yiyebilirsiniz.

Çok Amaçlı Pişirici Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yiyeceklerin besin değerini uzun süre muhafaza eden, doğru pişirme tekniklerini kullanarak yiyeceklerin vitamin ve minerallerin yok olmasını önleyebilen çok amaçlı pişirici ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Tek bir tuş ile istediğiniz sebze, et ve balık yemeklerinizi hem hızlı hem pratik şekilde pişirebilirsiniz. Marka ve tasarım kalitesi yüksek orijinal ürünler; besinlerin vitamin değerlerini kaybetmeden hijyenik şekilde tüketmenizi sağlar. Her türlü tehlikeye karşı emniyet sistemi bulunan ürünlere yönelerek rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca yerden ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlayan ergonomik ürünleri inceleyebilirsiniz.