Çöp Torbası

1522+ Ürün
Rubin Çöp Torbası Koku Hapsedici - 35 Litre 54x63 Cm 25 Adet
Hızlı Teslimat

RubinResmi satıcı rozeti Çöp Torbası Koku Hapsedici - 35 Litre 54x63 Cm 25 Adet

5.0
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
170 TL
(6,80 TL/adet)
Ecoflex Çöp Torbası Büyük Boy 65x80 cm 5 li
Hızlı Teslimat

Ecoflex Çöp Torbası Büyük Boy 65x80 cm 5 li

4.9
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
5 Adede %5
Kupon Fırsatı
149,99 TL
(30 TL/adet)
Broken Stone Büyük Boy Çöp Torbası Siyah 65 x 80 cm 1 Paket Dayanıklı Ev ve İ...
Hızlı Teslimat

Broken Stone Büyük Boy Çöp Torbası Siyah 65 x 80 cm 1 Paket Dayanıklı Ev ve İş Yeri Kullanımına Uygun (10 Adet )

2.5
(4)
24,92 TL
(2,49 TL/adet)
VEXY 80X110 cm 90 Litre Jumbo Boy Çöp Torbası 30 Adet Siyah Dayanıklı Endüstr...
Hızlı Teslimat

VEXY 80X110 cm 90 Litre Jumbo Boy Çöp Torbası 30 Adet Siyah Dayanıklı Endüstriyel Çöp Poşeti 10'lu 3 Rulo

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
148,40 TL149,90 TL
Trendyol Plus ile145,43 TL
Ethex Endüstriyel Jumbo Boy Çöp Torbası (10 ADET 350GR 80 X 110CM 90LT YEŞİL ...

Ethex Endüstriyel Jumbo Boy Çöp Torbası (10 ADET 350GR 80 X 110CM 90LT YEŞİL 5 RULO)

4.3
(7)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
343,84 TL361,94 TL
Koroplast Koku Hapsetmeli Büyük Boy Yasemin Kokulu Büzgülü Çöp Torbası 65x70c...
Hızlı Teslimat

Koroplast Koku Hapsetmeli Büyük Boy Yasemin Kokulu Büzgülü Çöp Torbası 65x70cm - 10'lu X 5 Adet Avantajlı

4.4
(32)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
594 TL600 TL
Genel Markalar Çöp Torbası 1 Rulo 80x110

Genel Markalar Çöp Torbası 1 Rulo 80x110

2 Adede %15
50 TL
(50 TL/adet)
Ethex Standart Büyük Boy Çöp Torbası (10 Adet 65 x 80cm  50lt SİYAH 5 Rulo)

Ethex Standart Büyük Boy Çöp Torbası (10 Adet 65 x 80cm 50lt SİYAH 5 Rulo)

4.6
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
141,44 TL148,88 TL
Genel Markalar Çöp Torbası Siyah 80x110 Cm 10lu 300 Gr (JUMBO BOY KALIN) Çöp ...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Çöp Torbası Siyah 80x110 Cm 10lu 300 Gr (JUMBO BOY KALIN) Çöp Poşeti

4.1
(105)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
45 TL
(4,50 TL/adet)
MACRO MAX Büzgülü Hanımeli Kokulu Çöp Torbası Büyük Boy 7 Paket (10'lu) Kokul...
Yetkili Satıcı

MACROMAX Büzgülü Hanımeli Kokulu Çöp Torbası Büyük Boy 7 Paket (10'lu) Kokulu Çöp Poşeti

4.3
(6)
299,90 TL
(4,28 TL/adet)
MSE HOLD Çöp Poşeti 65x80 Büyük Boy 10 Rulo 100 Adet Dayanıklı Sızdırmaz Çöp ...
Hızlı Teslimat

MSE HOLD Çöp Poşeti 65x80 Büyük Boy 10 Rulo 100 Adet Dayanıklı Sızdırmaz Çöp Torbası

5.0
(4)
348,40 TL
(34,84 TL/adet)
Ethex Endüstriyel Jumbo Boy Çöp Torbası/poşeti (10 ADET 350GR 80 X 110CM 90LT...
Yetkili Satıcı

Ethex Endüstriyel Jumbo Boy Çöp Torbası/poşeti (10 ADET 350GR 80 X 110CM 90LT SİYAH 5 RULO)

4.7
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %4
Kupon Fırsatı
337,64 TL
(33,76 TL/adet)
MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Lavanta Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 3 Rulo Dayanıkl...
Hızlı Teslimat

MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Lavanta Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 3 Rulo Dayanıklı Sızdırmaz Kalın Çöp Torbası

4.7
(121)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
159,47 TL
(53,16 TL/adet)
Trendyol Plus ile151,98 TL
MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Çilek Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 5 Rulo Dayanıklı ...
Hızlı Teslimat

MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Çilek Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 5 Rulo Dayanıklı Sızdırmaz Kalın Çöp Torbası

5.0
(14)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

282,15 TL
297,01 TL
(56,43 TL/adet)
Akalın Professional Cleaning Products Büzgülü Çöp Torbası Orta Boy 55x60 Cm 3...
Yetkili Satıcı

Akalın Professional Cleaning Products Büzgülü Çöp Torbası Orta Boy 55x60 Cm 3' Lü Eko Paket Lavanta-Çilek-Limon Kokulu Çöp Poşeti

4.4
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
3 Adede %4
199,99 TL
(66,66 TL/adet)
SMARTER 3 Adet Büyük Büzgülü Mandalina K. Çöp Torbası (Çöp Poşeti)
Yetkili Satıcı

SMARTERResmi satıcı rozeti 3 Adet Büyük Büzgülü Mandalina K. Çöp Torbası (Çöp Poşeti)

3.0
(2)
2. Ürün %10
199,90 TL
(66,63 TL/adet)
Koroplast Ekstra Güçlü Limon Büzgülü Orta Boy 15li Çöp Torbası X 5 Paket
Hızlı Teslimat

Koroplast Ekstra Güçlü Limon Büzgülü Orta Boy 15li Çöp Torbası X 5 Paket

4.6
(62)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
704,90 TL
(9,40 TL/adet)
Parex Güçlü Çöp Torbası Mini Boy 5 Adet
Hızlı Teslimat

Parex Güçlü Çöp Torbası Mini Boy 5 Adet

4.8
(164)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2. Ürün %10
Kupon Fırsatı
199,90 TL
(39,98 TL/adet)
Internal Kedi Tuvaleti Poşeti - Otomatik Akıllı Kedi Tuvaleti Torbası - 6 Rul...
Başarılı Satıcı

Internal Kedi Tuvaleti Poşeti - Otomatik Akıllı Kedi Tuvaleti Torbası - 6 Rulo(60 ADET)

4.8
(80)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %15
Kargo Bedava
859 TL
(14,32 TL/adet)
ARVALE 1 PAKET Büyük Boy 65X70 Çilek Kokulu Büzgülü Çöp Poşeti (10 Adet) Çöp ...
Hızlı Teslimat

ARVALEResmi satıcı rozeti 1 PAKET Büyük Boy 65X70 Çilek Kokulu Büzgülü Çöp Poşeti (10 Adet) Çöp Torbası 60 Litre

3.7
(6)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%30

34,50 TL
49,99 TL
(3,45 TL/adet)
egeayazambalaj 40'lı 5 Rulo Çöp Torbası Mini Boy Küçük 40x50 Çöp Poşeti ( 200...
Hızlı Teslimat

egeayazambalaj 40'lı 5 Rulo Çöp Torbası Mini Boy Küçük 40x50 Çöp Poşeti ( 200 Adet )

4.1
(119)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
172,90 TL
(0,86 TL/adet)
Premi Büyük Boy Büzgülü Çilek Kokulu Çöp Torbası
Hızlı Teslimat

Premi Büyük Boy Büzgülü Çilek Kokulu Çöp Torbası

1.0
(1)
2 Adede %15
199,90 TL
Trendyol Plus ile159,92 TL
Genel Markalar Solınso Kalın Siyah Poşet Orta Boy 25 Adet Hışır Atlet Poşet M...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Solınso Kalın Siyah Poşet Orta Boy 25 Adet Hışır Atlet Poşet Market Manav Poşeti Çöp Poşeti

4.6
(58)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
74,40 TL
(2,98 TL/adet)
MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Limon Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 3 Rulo Dayanıklı ...
Hızlı Teslimat

MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Limon Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 3 Rulo Dayanıklı Sızdırmaz Kalın Çöp Torbası

4.8
(65)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
197,80 TL
(65,93 TL/adet)
hopsepete Mini Çöp Poşeti Rulo Çöp Torbası 21x30 cm Araç İçi Cep Tipi Çanta İ...
Yetkili Satıcı

hopsepete Mini Çöp Poşeti Rulo Çöp Torbası 21x30 cm Araç İçi Cep Tipi Çanta İçi 15 li

24,56 TL
(1,64 TL/adet)
Polmix Tıbbi Atık Poşeti 65*80-88 Büyük Boy 100 Mikron Pk : 10 Lu
Başarılı Satıcı

Polmix Tıbbi Atık Poşeti 65*80-88 Büyük Boy 100 Mikron Pk : 10 Lu

4.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Çok Al Az Öde
138,51 TL
(13,85 TL/adet)
MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Çilek Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 3 Rulo Dayanıklı ...
Hızlı Teslimat

MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Çilek Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 3 Rulo Dayanıklı Sızdırmaz Kalın Çöp Torbası

4.6
(94)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,55 TL
(49,85 TL/adet)
Trendyol Plus ile140,56 TL
Polmix ( 5 PAKET ) Lavanta-Çilek-Lavanta Kokulu Büzgülü Büyük Boy Çöp Poşeti ...
Hızlı Teslimat

Polmix ( 5 PAKET ) Lavanta-Çilek-Lavanta Kokulu Büzgülü Büyük Boy Çöp Poşeti 50 Adet

3.9
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %15
Kupon Fırsatı
219,48 TL
(0,88 TL/adet)
Trendyol Plus ile197,53 TL
Polmix Çöp Torbası Orta Boy 55x60 2 Çilek-2 Limon-2 Lavanta Kokulu Karışık Set
Başarılı Satıcı

Polmix Çöp Torbası Orta Boy 55x60 2 Çilek-2 Limon-2 Lavanta Kokulu Karışık Set

5.0
(1)
290 TL
(48,33 TL/adet)
Başol Polmix Lavanta Kokulu Büzgülü Orta Boy Çöp Torbası 55x60 cm 10 Adet Day...
Hızlı Teslimat

Başol Polmix Lavanta Kokulu Büzgülü Orta Boy Çöp Torbası 55x60 cm 10 Adet Dayanıklı Sızdırmaz

Kupon Fırsatı
74 TL
(7,40 TL/adet)
MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Çilek Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 20 Rulo Dayanıklı...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

MSE HOLD Büzgülü Çöp Poşeti Çilek Kokulu 65×70 cm Büyük Boy 20 Rulo Dayanıklı Sızdırmaz Kalın Çöp Torbası

4.7
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

640,39 TL
646,86 TL
(32,02 TL/adet)
Trendyol Plus ile638,20 TL
SMARTER 10 ADET BÜZGÜLÜ ÇÖP TORBASI ÇİKOLATA K.ORTA ( ÇÖP POŞETİ )
Yetkili Satıcı

SMARTERResmi satıcı rozeti 10 ADET BÜZGÜLÜ ÇÖP TORBASI ÇİKOLATA K.ORTA ( ÇÖP POŞETİ )

3.1
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %10
Kargo Bedava
699,90 TL
(69,99 TL/adet)
Ögem Karma Siyah 5 Farklı Boy Çöp Torbası Ekonomik Paket (Küçük, Orta, Büyük,...
Yetkili Satıcı

Ögem Karma Siyah 5 Farklı Boy Çöp Torbası Ekonomik Paket (Küçük, Orta, Büyük, Battal ve End.Battal)

Kupon Fırsatı
294 TL
(58,80 TL/adet)
Trendyol Plus ile279,30 TL
EFTAPLAST ÇÖP TORBASI 600 GR EXTRA KALIN (5 RULO-50 ADET)
Videolu Ürün

EFTAPLAST ÇÖP TORBASI 600 GR EXTRA KALIN (5 RULO-50 ADET)

Kargo Bedava
475 TL
(791,67 TL/kg)
Genel Markalar Standart Mini Boy Çöp Poşeti X 5 Rulo
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Standart Mini Boy Çöp Poşeti X 5 Rulo

4.4
(449)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
124,85 TL
(24,97 TL/adet)
Rubin Çöp Torbası Kulplu - 10 Litre 36x44 Cm 40 Adet
Hızlı Teslimat

RubinResmi satıcı rozeti Çöp Torbası Kulplu - 10 Litre 36x44 Cm 40 Adet

4.7
(46)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
115 TL
(2,88 TL/adet)
12345...24...43

Paket İçeriği

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Trendyol Plus

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun