İlgili Kategoriler
Ebat
Paket İçeriği
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Poşet

" araması için 12676 sonuç listeleniyor

Poşet Çeşitleri Cazip Fiyatlarla Sizlerle

Plastik veya kağıt materyallerden yapılan poşet, içerisine farklı malzeme koymak için tasarlanır. Günlük yaşamda sıklıkla kullanılan torbalar, farklı boyutlara sahiptir. Kırtasiyeden marketlere kadar geniş kullanım alanına sahip materyaller, ince ve kalın formlara sahiptir. Plastik ham maddelerin belli oranlarda kimyasallarla birleşmesiyle elde edilen çeşitler, atık malzemelerin değerlendirilerek çevreye zararsız hale gelmesini sağlar. Bu yönüyle çevre dostu seçimler olarak öne çıkan öteberi torbaları her türlü malzemenin taşınmasını mümkün kılar. Dosya ve evrakların daha düzenli olması için kullanılan poşet dosya, isteğe göre farklı ebatlarda seçilebilir. Yan tarafı delikli olan dosyaların içerisine saklanması gereken kağıtları koyabilirsiniz. Hem yan hem de üst tarafı açık olan bu dosyalar evrakların düzenli olmasını sağlar. A4 ve A5 kağıtlar için ayrı ebatlarda olan ürünleri ihtiyacınıza ve kullanımınıza göre seçebilirsiniz. Polipropilen malzemelerden yapılan dosyalar, canlı renkleriyle düzen severlere hitap eder. Her renk seçimi yapabilmeniz için tasarlanan dosyalarla, klasörlerinizde aradığınız evrakları kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz tek veya çoklu seçimlerle satın alacağınız dosyalar, aradığınız belgeleri anında bulmanızı sağlar. Yüksek kapasitedeki polietilen malzemelerden yapılan poşet eldiven, steril olunması gereken işler için uygundur. Tek kullanımlık olmaları daha çok gıda sanayisinde tercih edilmesini sağlar. İnce yapıdaki eldiven her iki ele de uyumlu olacak şekilde üretilir. Elleri terletmeyen eldivenler, şeffaf dokuya sahiptir. Ekonomik olmaları sebebiyle gıda sektöründe sıklıkla kullanılır. Ayrıca hastane ve güzellik merkezlerindeki hijyeni sağlamak için de tercih edilir. Temas sırasında ince yapıda oldukları için daha rahat hareket etme imkanı yaratır. Sıklıkla kraft malzemelerden üretilen kağıt poşet, hafif eşyaların taşınması için uygundur. Çevreye karşı daha duyarlı olan kağıtlar sayesinde çıkan atık miktarı azalır. Markalar reklam yapmak istediklerinde kağıtların üzerine bunu daha kalıbı olarak uygulayabilir. Kahve, çay, kitap ve pastacılık ürünlerinin servis edilmesinde daha çok bu ambalajlardan destek alınır. Un poşeti bu alanda sıkça kullanılır. Farklı poşet ölçüleri üretilen jelatin poşet, dökülme riski olan ürünlerin saklanmasında kullanılır. Şeffaf ve parlak olarak değişik türlerde olan torbalar, bujiteri alanında sıklıkla tercih edilir. Kağıt materyallerin öne çıktığı kraft poşet, tekstil sektöründe markalar tarafından yoğun olarak kullanılır. Siz de her alanda oluşan taşıma ve saklama ihtiyaçlarınıza uygun torbalara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her Alanda Kullanılan Poşet Çeşitleri

Her Alanda Kullanılan Poşet Çeşitleri

Günlük yaşamın her alanında etkin olarak kullanılan çöp poşeti, ev ve işyerlerindeki atıkların toplanmasını sağlar. Gerek büzgülü gerekse normal olarak sunulan torbalar, çöplerin etrafa saçılmadan atılmasını mümkün kılar. Kaliteli plastikten üretilen çeşitlerle daha hijyenik ortamlar oluşturulur. Mini, orta, büyük ve battal boy olarak satılan torbalardan kullanımınıza ve ihtiyacınıza uygun tercihler yapabilirsiniz. Rahat taşınan bu torbalar sayesinde içine atılan çöpler hijyenik olarak taşınabilir. Dayanıklı yapıdaki ürünler sızdırmazlık özelliğiyle sulu çöplerin taşınmasını mümkün kılar. Müşterilerin istekleri doğrultusunda üretilen baskılı poşet, tanıtım için idealdir. Üzerine logo ve firma ismi gibi reklamını yapabileceğiniz torbaları özel olarak sipariş verebilirsiniz. Kullanılan hammaddeye ve ürünün kalitesine göre değişen çeşitler, istenen ebatlarda tercih edilir. Hem ön hem de arka yüzü görünür özellikteki şeffaf poşet, kargo firmaları tarafından sıklıkla kullanılır. Ayrıca butik ürünlerinin paketlenmesinde kullanılan bu çeşitlerin üst taraflarında cırt cırt şeklinde bant mevcuttur. Farklı ebatlarda üretilen torbalar sayesinde tüm ürünleriniz koruma altında olur. Havalı naylondan yapılan pıt pıt poşet, ambalaj sanayinde kullanıma uygundur. Beyaz eşya, elektronik ve kırılabilecek eşyaların korunmasını sağlayan çeşitleri istediğiniz uzunlukta satın alabilirsiniz. Mobilyaların taşınması sırasında çizilme ve darbeleri önleyen ürünler, dayanıklı yapılarıyla tekrar kullanıma uygundur. En az 2 cm kalınlığında üretilen ve sürtünme katsayısı düşük olan ambalaj malzemeleri, yüzeydeki baloncuklarla ekstra koruma sağlar. Diğer çeşitlere oranla daha dayanıklı, mat ve sert olan hışır poşet giyim ayakkabı, kırtasiye ve iletişim sektöründe kullanıma uygundur. 6 farklı renge kadar geniş bir yelpazede satılan ürünler, isteğe bağlı olarak körüklü veya körüksüz tercih edilir. İçerisine ilaç ve diğer ürünleri koymak için elverişli olan torbalar istenen boyutlarda üretilir. Saplı veya dosya şeklinde yapılan çeşitler arasından ihtiyaca göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Baloncuklu olarak da bilinen patpat poşet, havalı yapısıyla yüksek koruma sağlar. Eşyaları dışarıdan gelebilecek tüm darbelere karşı koruyan ürünler, günümüzde yalıtım malzemesi olarak da tercih edilir. Özellikle cam yüzeylerde yalıtımın sağlanması için tercih edilir. Metre bazında satılanlar tüm kırılacak eşyaların korunmasında işlevsel bir görev üstlenir. Yapışkanlı rulo poşet, tekstil ürünlerinin ambalajlanması sırasında kullanılır. Paketleme sırasında kolaylık olması için kendinden yapışkanlı poşet modelleri, rulo şeklinde daha uygun fiyatlardan satışa sunulur. İçerisine ürünü koyduktan sonra üzerindeki yapışkan koruyucu bant çıkarılarak yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Polimer materyallerden üretilen bu çeşitler, gıdadan tekstil sektörüne uzayan geniş bir alanda kullanıma uygundur.

Dayanıklı yapıları onların her alanda etkin olarak kullanılmasını sağlayan detaydır. Siz de hem firma bazında hem de kişisel olarak üretimi yapılan tüm çeşitlere Trendyol kalitesi ve farkıyla ulaşma imkanı bulabilirsiniz. Ev ve işyerlerinde geniş kullanım imkanı olan naylon poşet, istenen özelliklerde ve boyutlarda seçilir. Naylon yapısı daha uzun süre dayanmasını sağlar. Farklı kullanımlara uygun olarak tasarlanan torbalara marketlerden gıda sektörüne kadar her alanda ihtiyaç duyulur. Günümüzde yaygın bir paketleme şekli olarak tercih edilen plastik materyaller, her türlü atıkların ve yiyeceklerin taşınmasında kullanılır. Buzdolabına et ve kışlık yiyeceklerin konulması için imal edilen buzluk poşeti, küçük orta ve büyük boylara sahiptir. İster kilitli isterseniz düz olan torbalar sayesinde tüm yiyecekleriniz güven içerisinde saklanır. Koku ve dökülme gibi riskleri olmayan çeşitleri günlük hayatta yoğun olarak kullanabilirsiniz. Dolaba koyduğunuz sebze ve meyvelerin tazeliğini koruması içimde bu ürünlerden destek alabilirsiniz. Ayrıca et ve tavuk sularını dondurmak için de bu büyük poşet modelleri ideal olur. 1 kg poşet seçenekleri porsiyonlamak için idealdir. Tek kullanımlık ve yıkanabilir olmak üzere farklı özelliklere sahip taşıma materyalleri sayesinde tüm yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Geniş bir kullanım alanı olan ambalaj poşet çeşitleri, hayatın her aşamasında ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır. Sanayiden gıda sektörüne ve tekstil kadar geniş bir yelpazede kullanılan ürünler tercih edildiği alana göre üretilir. Ev ve ofislerde kullanıma uygun küçük poşet torbası ile tüm eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Dilerseniz minimalist tasarımıyla öne çıkan çeşitleri ufak tefek eşyalarınızı koymak için değerlendirebilirsiniz. Çiçek poşeti seçenekleri de kullanım anlamında büyük rahatlık sağlar. Her alanda yaygın kullanım imkanı yaratan klipsli, kalın, mini poşet çeşitleri arasından günlük hayata uygun seçimler yapabilirsiniz. Klipsli çeşitler daha çok dökülecek yiyeceklerin konulması için uygundur. Kışlık yiyecek saklamada tercih edilen ürünleri içine konacak malzemenin detayına göre kalın ve dayanıklı olanlardan seçebilirsiniz. Mini saklama ürünleri az yiyeceklerin konmasında size konfor sağlar. Kolay zarar görebilecek malzemelerin sarılmasında tercih edilen havalı poşet, kabarık yapısıyla üstün performansa sahiptir. İki katmanlı polietilen veya polipropilen arasında baloncuklardan oluşan bir malzemenin yerleştirilmesiyle elde edilir. İçine konan tüm malzemeleri koruyan çeşitler kırılgan eşyaların hasar görmeden taşınmasında aktif olarak kullanılır. Siz de günlük hayatta hem ev hem de ofislerde yaygın olarak kullanılan tüm çeşitlere Trendyol farkı ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Kilitli Ürünlerle Yiyeceklerin Tazeliğini Koruyabilirsiniz

Kilitli Ürünlerle Yiyeceklerin Tazeliğini Koruyabilirsiniz

Yiyeceklerini ilk günkü tazeliğinde saklamak isteyenler her alanda kullanıma uygun buzdolabı poşeti seçimleri yapabilir. Yiyecek saklamak için sağlığa uygun kaliteli materyallerden üretilen çeşitler, buzdolabına konan ürünleri uzun süre muhafaza edebilir. Hem dolap içerisinde hem de buzlukta güvenle kullanacağınız torbalar sayesinde her zaman taze sebze ve meyve tüketebilirsiniz. Birbirinden farklı hacimlerde üretimi yapılan kuruyemiş, bakliyat poşeti, ambalaj sektöründe sıklıkla kullanılır. Pratik kilit sistemi her türlü kuruyemiş ve bakliyatın konmasına uygun malzemelerden üretilir. Bazı modellerde ön tarafı camlı dizayn edilen modeller, içerisindeki ürünü görme imkanı sunar. Gıda bozulmalarının önüne geçmek için ideal olan bu ambalajlar gerektiğinde sıcak yapıştırma ile vakumlanır. Böylece satın aldığınız ürünü ilk siz açarak daha steril seçimler yapabilirsiniz. Gıda saklanmasına uygun materyaller uzun süre koruma sağlar. Firmalar tarafından üzerine isim ve telefon numarası basılarak tercih edilen dürüm, hamburger poşeti, yiyecek koymaya uygundur. Yemek şirketleri ve cateringlerin sıklıkla kullandığı ürünler, kağıt materyallerden üretilir. Hem sarmak hem de hamburgeri pratik olarak temel için tasarlanan ürünler, yağa ve sıcağa dayanıklıdır. Diğer çeşitlere göre daha kalın ve dayanıklı malzemelerden yapılan kilitli poşet, dış etkenlere karşı koruma da sağlar. Hem gıda hem de saklama alanında kullanılanlar kaliteli yapılarıyla tercih edilir. İçine konacak ürünün miktarına ve boyutuna uygun standartlarda üretilen modeller hem ev hem de endüstride yaygın olarak kullanılır. Ağız kısımlarındaki kilit mekanizması, içine konan yiyeceklerin havayla temas etmesini önler. Böylece yiyecekleriniz uzun süre taze olarak korunur. Seyahatlerde, ofiste ve diğer alanlarda tercih edilen çeşitler kahve gibi kolay bayatlayan ürünlerin paketlenmesine uygundur. Buz poşeti olarak bilinen modeller içine her türlü sıvının konmasına uygundur.

Tavuk ve et suyundan, çorbalar kadar elinizin altında pratik olması gereken tüm yiyecekleri saklayabilirsiniz. Özellikle bayramlarda tercih edilen silaj kurban poşeti, körüklü ve körüksüz farklı ebatlara sahiptir. Dilediğiniz adette satın alabileceğiniz tüm çeşitlere Trendyol kalitesiyle ve en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaliteli materyallerden yapılan çeşitler her türlü taşıma ve saklamada yaygın olarak kullanıma uygundur. Alışverişlerde satın aldığınız malzemeleri daha kolay taşıma imkanı sağlayan ürünler arasında market poşet çanta ilk sırada yer alır. Marketlerde gıda ve deterjan taşımaya uygun kaliteli plastik ve bezden üretilen torbalar, farklı boyutlarıyla öne çıkar. İster saplı isterseniz kısa olarak yapılan çeşitler, her kullanımda size konfor sağlar. Daha çok gönderim yapan kargo firmaları tarafından tercih edilen kargo poşeti, yapışkanlı ya da cırt cırtlı olarak tasarlanır. Gönderilerin ebatlarına uygun olarak küçük veya büyük ölçeklerde olur. Gerek günlük kullanımda gerekse organizasyonlarda tercih edilen hediye poşeti, şık sunumlar için ideal görünüme sahiptir. Hediye sunmaya uygun materyallerden yapılan tasarımlarla vereceğiniz armağanlar daha anlamlı hale gelir. Farklı renk ve boyutlarda yapılan modeller değişik alanlarda kullanıma da uygundur. En iyi paketleme çözümleri arasında yer alan çıt çıt, paketleme poşeti ile tüm ürünleriniz koruma altında tutulur. Hem kilitli hem de sararak kullanacağınız materyaller, dayanıklı tarzıyla öne çıkar. Outdoor spor yapanlar tarafından satın alınan su geçirmez poşet çeşitleri hem çanta hem de torba formuna sahiptir. Deniz ve havuz kenarında elektronik aletlerin konmasına uygun olan çeşitler, su geçirmez yapısıyla güvenlidir. Toz toplamayan antistatik özelliğe sahip askılı poşet, elektronik sektöründe sıklıkla tercih edilir. Poşet düzenleyici modelleri de farklı poşetlerinizin karışmaması için rahat bir kullanım sağlar. Bujiteriden broşür ve katalog gibi ürünlere kadar farklı kategorideki ürünleri konmak için tasarlanan çeşitleri Trendyol'dan detaylı olarak inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.

Tekstil Malzemelerini Düzenleyen Depolama Ürünleri

Tekstil Malzemelerini Düzenleyen Depolama Ürünleri

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaların kullanımına uygun torbalar diğer çeşitlere göre daha dayanıklı ve kapsamlı olur. Her boyutlarda seçilecek modeller arasında mağaza, alışveriş, elbise poşeti sıklıkla kullanılır. Alışveriş sırasında satın aldığınız kıyafetleri boyutlarına uygun elbise ambalajlarında daha kolay taşıyabilirsiniz. Dilerseniz mağazaların kendi üretimleri olan çeşitleri günlük yaşamda da tercih edebilirsiniz. Doğaya zararsız içeriklerden üretilen elbise torbaları, kıyafetin kırışmadan taşınmasını mümkün kılar. Ev tekstili ve iç giyim ürünlerinin korunmasını sağlayan fermuarlı poşet askılı, çıtçıtlı, fitilli ve telli olmak üzere farklı özelliklerde satılır. 10, 12, 15 ve 18 mikron kalınlığa sahip modeller mağazalar tarafından kıyafetlerin daha sağlıklı korunması amacına yönelik olarak kullanılır. Pvc ve tele gibi materyallerden yapılan yorgan, kıyafet taşıma poşeti, farklı kategorideki ürünlerin taşınmasında da tercih edilir. Uyku seti ve alez taşımaya da uygun olan modeller baskılı veya baskısız olarak seçilir. Büyük ayakkabı poşeti, hava kanalları sayesinde koku oluşumunu önleyecek özelliklere sahiptir. Ayakkabı, bot, sandalet, spor ve terlik koymak için uygun ebatlarda seçilen modeller, çoklu seçimlerle tercih edilir. Ağız kısmının büzgülü olması hijyenik açıdan uygunluğunu sağlar. Şarküteri ve ilaç sektöründe kullanım için tasarlanan termal, bantlı poşet, farklı boyut ve kalınlığa sahiptir. Aşı, kan, serum gibi tıbbi malzemelerin dışında dondurulmuş ürünlerin paketlenmesinde kullanılır. %100 pamuk iplik ve bez kullanılarak yapılan battal boy, körüklü poşet, file poşet seçimlerinizle daha çevreci tercihler yapabilirsiniz. Battal boy poşet modelleri ağır eşyaların taşınması için uygundur. Körüklü olanlar, içine konan malzemenin yapısına göre büyüyerek daha rahat taşıma sağlar. Siz de Trendyol üzerinden tüm çeşitleri inceleyerek kullanım detayınıza göre seçimlerde bulunabilirsiniz.

Her kullanıma göre değişkenlik gösteren çeşitler ihtiyaca ve bütçeye uygun seçilir. Satın alacağınız poşet fiyatları kullanılan malzeme detayına, kalınlığında, boyutlarına ve markasına göre farklılık gösterir. Küçük olan seçimlerde fiyat aralığı büyüklere göre daha uygun aralıkta seyreder. İlaç sektöründe tercih edilen tıbbi atık poşeti, teknik açıdan özel niteliklere sahiptir. Sağlık prosedürüne uygun olarak üretilmesi gereken materyaller, zararlı atıkların çevreye yayılmadan ayrıştırılmasına yardımcı olur. Kapsamlı ve özel üretim olarak yapılan çeşitler, farklı poşet renkleri ile içine konan atığın zarar derecesini gösterecek şekilde üretilir. Tarım sektöründe ekilecek tohumların daha stabil olarak saklanmasını sağlayan fide poşeti, fidanın gelişimine uygun olarak yapılır. Meyve ağaçları ve sebzeler için farklı boyutlarda yapılan çeşitler UV katkılı olmaları sebebiyle uzun yıllar kullanıma uygundur. Fidanı gerektiğinde toprağa daha kolay ekebilmek için de tercih edilir. Dayanıklılığı fazla olan siyah poşet, körüklü ve alt kısmı dikişli olarak üretilir. Hem çöp torbası olarak hem de eşya taşımada kullanılan modeller, kalın yapılarıyla uzun ömürlü kullanım imkanı oluşturur. Televizyon ve bilgisayar kumandalarının toz ve kirden korunmasını sağlayan renkli, kumanda poşeti modelleri, elektronik eşya satılan yerlerde de tercih edilir. Her marka ve model kumanda için uygun ebatlara sahip ürünler, daha uzun kullanım ömrü oluşturur. Kilitli yapısı sayesinde daha üstün koruma sağlar. Farklı çeşitleriyle ev ve işyerlerinde kullanılan klipsli poşet, pratiklik oluşturan ürünler arasında yer alır. Özellikle yiyeceklerin taze olarak saklanmasında son derece idealdir. Bir diğer kullanım alanı da elektronik eşyaların kapatılması aşamasıdır. Farklı isimlerle anılan klipsler geniş bir kullanıma sahiptir. Koruma amaçlı kullanılan ürünlere ve diğer tüm saklama çeşitlerine Trendyol farkı ile hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Poşet Nereden Alınır?

Günlük hayatta sıkça kullanılan poşetler farklı tasarım ve malzeme seçenekleriyle Trendyol’da satışa sunulur. Pek çok poşet çeşidini buradan kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu noktada kaliteli markaların ürettiği kumaş modeller size göre olabilir. Çevre dostu ürünlerin yaygınlaşmasıyla birlikte tek kullanımlık poşetlerin kullanımını azaltma şansı elde edebilirsiniz. Bu ürünler poşet alırken çevreye duyarlı alternatifleri tercih etmek isteyenler için son derece idealdir. Trendyol çevreye duyarlı poşetler özelinde geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bu sayede hem iyi tasarıma sahip hem de doğaya saygılı poşetlere kolay biçimde sahip olabilirsiniz.

Poşet Modelleri Nelerdir?

Poşetler kullanım amaçlarına göre farklı şekil ve boyutlarda tasarlanır. Market alışverişinde kullanılan poşetler genellikle büyük boyutta ve sağlam malzemeden yapılır. Bunun yanı sıra çanta gibi kullanılabilecek boyutlarda poşetler de bulunur. Bu modeller özellikle kadınlar tarafından alışveriş yaparken yanlarında taşımak için sık sık tercih edilir. Çevre dostu ürünlerle birlikte doğa dostu poşetleri satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Organik pamuk, keten, hasır ya da diğer doğal malzemelerden yapılan poşetleri satın alarak ekonomik bir alışverişin kapısını aralayabilirsiniz. Bu poşetler sıfır atık hareketine katkı sağladığı için çevreye daha az zarar verir. Hasır ve kumaş poşetler pek çok defa kullanılabilir. Bundan dolayı insanlar arasında en çok satın alınan modeller arasında yer alır.

Poşet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Poşet alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör poşetin malzemesidir. Tek kullanımlık plastik poşetler çevreye zararlı oldukları için çevre dostu alternatifler tercih edilmelidir. Organik pamuk ve kumaşlardan yapılan poşetler sıfır atık oluşturdukları için iyi bir seçenektir. İkinci olarak poşetin boyutu da son derece önemlidir. Alışveriş yaparken büyük poşetler tercih edilebilir. Ancak günlük kullanım için daha küçük boyutlu poşetler daha uygun olur. Poşet alırken tasarımına da dikkat edebilirsiniz. Çanta gibi kullanılabilecek şık tasarımlarda poşet modelleri bulunur. Poşet alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta poşetin dayanıklılık oranıdır. Özellikle market alışverişinde kullanılan poşetler sağlam malzemeden yapılmış ve yeterli miktarda ağırlığı kaldırabilecek dayanıklılığa sahip olmalıdır. Bu sayede keyifle alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda bir sonraki alışverişinizde de kullanmaya devam edebilirsiniz.