İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Araç Marka ve Model
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Roll Körük

" araması için 660 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Roll Körük Ürünleri Trendyol’da!

Roll körük ürünleri, araçlarda bulunan süspansiyon sisteminin oldukça önem taşıyan bir bileşeni olarak öne çıkar. Optimum yükleme ihtiyacına karşılık veren ve sürüş konforunu artıran bu parçalar, çeşitli nedenlerle gerçekleşen sarsılma, ani şok ve titreşimlerin etkisini azaltır. Bu etkileri absorbe ederek konforu yükselten ürünlerin üstün yaylanma hassasiyeti bulunur. Otobüslerde kullanılan modeller, yolculukların rahat olmasını sağlarken aynı zamanda aracın yüksekliğini istenilen ölçüde ve aynı seviyede tutmayı mümkün kılar. Körük roll ürünlerinin kullanım alanları farklılık gösterebilir. Bu duruma bağlı olarak bağlantı yükseklikleri, çalışma frekansları, çalışma boşlukları, kaldırma kuvvetleri ve basınç aralıkları değişebilir. Trendyol üzerinden farklı roll körük markaları tarafından sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Roll Körük Modelleri

Roll körük modelleri ; pistonlu, pistonsuz ve komple şeklinde sınıflandırılır. Konforlu bir yolculuk imkanı sunan bu parçaların her biri, iniş binişlerde araç seviyesinin uygun olmasını sağlar. Hassas bir yaylanma özelliği bulunan ürünler, konforlu bir süspansiyon sağlaması ile bilinir. Komple körük çeşitleri genellikle ağır vasıtalar için üretilir. Bu parçalar, çeşitli yol koşullarında oluşan uygunsuzluklarda hem sürücünün hem de yükün asgari seviyede etkilenmesine olanak sunar. Aynı zamanda yükleme şartlarında araç ağırlık merkezinin korunmasına da imkan verir. Komple körük modelleri, dengeli bir sürüş sağlayarak yolcuların ve yükün güvenli kalmasını sağlayan süspansiyon parçalarıdır. Bu modeller; minibüs, kamyon, otobüs roll körük ürünleridir. Parçaların belirlenen çalışma aralıkları, taşıma kapasiteleri ve doğal frekans ölçüleri kullanım alanlarına göre değişim gösterebilir. Pistonlu modeller ise plastik ve metal pistonlu olarak bulunabilir. Kullanım alanı ve ihtiyaca göre tercih yapılabilir. Ayrıca pistonsuz olarak üretilen modelleri de değerlendirebilirsiniz. Trendyol’da bulunan modelleri inceleyebilir ve aradığınız özelliklerde bulunan roll körük satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Yapıda Bulunan Roll Körük Özellikleri

Ağır vasıtaların yanı sıra araba roll körük çeşitleri de mevcuttur. Bu modeller, araçlarda bulunan eklem noktalarını her türlü kirden koruma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda bu noktalarda bulunan gres yağının boşalmasını önler. Bu özellikleri ile araçlarda koruma sağlar. Direksiyon roll körük modelleri ise araç markalarına göre çeşitlendirilir. Her araç markası ve her modele uygun parça bulmak mümkündür. Bu parçalar, direksiyonda bulunan mili koruma özelliğine sahiptir. Bu körük sayesinde direksiyon miline toz gibi istenmeyen çeşitli maddelerin girmesi önlenir. Bu durum çok hassas çalışan milin korunmasını sağlar. Milin üzerinde oluşması muhtemel tortular, direksiyonun esnek hareket etmesini önleyebilir. Bu esnekliğin kaybedilmesi araçlarda istenmeyen ve çeşitli sorunlara yol açan bir durumdur. Körük sayesinde bu tür sorunların önüne geçilebilir. Körüğün yırtılması ya da işlevini yitirmesi durumunda yenisiyle değiştirilebilir. Roll körük seti ile birlikte tüm parçalara Trendyol’da bakabilirsiniz.

Avantajlı Roll Körük Fiyat Aralıkları

Farklı markalar tarafından üretilerek kullanıma sunulan roll körük fiyat aralıkları modeline ve işlevine göre değişebilir. Ürünlerin materyal yapısı ve kullanım alanı, fiyat aralıklarının belirlenmesinde etkili olan hususlar olarak öne çıkar. Her bütçeye uygun aralıklarda bulunan fiyatlar, herkesin ihtiyacını karşılamasını sağlar. Bunun yanı sıra kampanya zamanlarında yapılan roll körük indirim avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Kampanya dönemlerinde cazip indirimlerle karşılaşabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek bu indirimli fiyatlardan yararlanmanız mümkündür. Aynı zamanda müşteri değerlendirmelerini inceleyerek uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Roll körük yorum yazılarında parçaların kalitesi ve kullanışlılığı ile ilgili birçok detayı görebilirsiniz. Yapılan değerlendirmeler sayesinde karar vermeniz ve doğru ürün tercihi yapmanız kolaylaşabilir. Bu yorumlarda kaliteli ürünlerin tavsiye edildiğini de görebilirsiniz. Tavsiye edilen seçenekleri tercih ederek kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden indirimli fiyatları keşfedebilir, değerlendirmelere bakabilir ve kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.