"

Creavit Lavabo

" araması için 180 sonuç listeleniyor
Creavit Su Etajerli Lavabo 55 Cm
Kargo Bedava

CreavitSu Etajerli Lavabo 55 Cm

2.299 TL
Sepete Git
Creavit Lavabo Oval 36*45 Cm
Kargo Bedava

CreavitLavabo Oval 36*45 Cm

1.049 TL
Sepete Git
Creavit Tp155 Lavabo 40*50cm
Kargo Bedava

CreavitTp155 Lavabo 40*50cm

1.199 TL
Sepete Git
Creavit Su Lavabo 45x75 Cm
Kargo Bedava

CreavitSu Lavabo 45x75 Cm

(1)
Su Lavabo 45x75 Cm
2.399 TL
Sepete Git

En Kullanışlı Creavit Lavabo Seçenekleri Trendyol’da!

Lavabolar, banyo ve mutfak dekorasyonunda büyük önem taşıyan sıhhi tesisat armatürleridir. Gün içinde sıklıkla kullanılan bu armatürlerin birçok farklı modeli bulunur. Lavabo seçiminde bulunurken bu modelleri tanımanız oldukça önemlidir. Bu armatürler monte edilme yöntemine, bulunduğu konuma ve kapladığı alana göre kategorilendirilir. Creavit lavabo ürünleri, ergonomik tasarımları ile farklı ihtiyaçlara uygun modeller sunar. Creavit marka vitrifiye elemanlarını estetik görünümleri ve işlevsellikleri sayesinde uzun yıllar memnuniyetle kullanabilirsiniz. Sıhhi tesisat armatürü seçiminde fonksiyonellik de gözetilir. Banyolara şıklık getiren ürünü seçerken alan yönetimine de dikkat edebilirsiniz. Dar alana sahip banyolar ve tuvaletler için küçük çeşitleri tercih edebilirsiniz. Küçük ebatlı modeller, işlevselliği artırır ve alandan tasarruf edilmesini sağlar. Creavit 40x50 lavabo minimal duruşu ile dar alanlara canlılık kazandırır. Okul tuvaletleri gibi kamusal kullanıma açık olan yerlerde küçük ebatlı armatürlerin kullanılması, alanları değerlendirmeniz için doğru seçim olabilir. Mobilyaya uyumlu olması sebebiyle şık Creavit modelleri alan yönetimini sağlamanıza yardımcı olur. Farklı dolap tasarımına uygun renk ve çeşitleri ile Ideal serisi, bulunduğu alana ayrı bir şıklık katar. Creavit dolap tasarımlı lavabolar da çok sevilir. Fiyatlar ürünün fonksiyonelliği, üretiminde kullanılan materyaller, işçilik, ürünün boyutu ve tasarım şekli gibi özelliklere bağlı olarak değişir. Aradığınız özelliklere sahip modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürüne Trendyol ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Özgün Tasarımlı Creavit Lavabo Modelleri

Özgün Tasarımlı Creavit Lavabo Modelleri

Creavit lavabolar, göz dolduran modelleri ile banyolara estetik bir görünüm katan vitrifiye elemanlarıdır. Bu armatürler bir dekorasyon unsuru olmasının yanı sıra, kişisel temizliği korumanız adına da büyük önem taşır. Müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak farklı tasarımlı modeller kullanıma sunulur. Creavit lavabo çeşitleri farklı tarz dekorasyonlara hitap edebilen kullanım alanlarına sahip ürünleri içerir. Satın alma işleminden önce ihtiyaçların ve isteklerin belirlenmesi önemlidir. Derli toplu bir görünüm yakalamayı isteyenler için Creavit dolap uyumlu lavabo çeşitleri, uygun bir seçim olabilir. Banyo dolabı ile birlikte bir ünite şeklinde kullanılan bu modeller, alan tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Havlu ve kişisel bakım malzemeleri gibi banyoda kullanılan ürünler, bu dolapta muhafaza edilerek dağınıklığın oluşması engellenir. Dolap uyumlu tasarımların yanı sıra; ayaklı, yarım ayaklı, tezgah üstü veya altı modeller de tercih edilir. Creavit tezgah üstü lavabo çeşitleri, estetik ve modern görünümleri ile birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu modeller, tezgahın veya bir setin üzerine monte edilir. Göze hitap eden tasarımları sayesinde otellerde ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla tercih edilir. Set üstü tasarımlar, monte edildiği tezgahın üstünde bulunması sebebiyle suyun dışarı sıçramasına engel olur ve temizlenmesi kolaydır. Creavit çanak lavabo türleri, bulunduğu setin üzerine monte edilir ve tezgah üstü bir modeldir. Tezgahın altı boş bırakıldığı için dolaplar ile birlikte kullanıma uygundur ve dar alanlı banyolarda kullanılmayan alanların oluşmasını engeller. Creavit tezgah altı lavabo ise bulunduğu setin içine monte edilir ve gömmeli yapısı sayesinde diğer vitrifiye elemanları ile ahenkli bir görünüm yakalar. Bu modeller genellikle mermer tezgahlara entegre edilir. Tezgah veya dolabın sığdırılamadığı dar alanlarda Creavit ayaklı lavabo çeşitleri kullanılabilir. Bu modellerde armatürün tesisatı ayak tarafına gizlenir ve bulunduğu ortama sade bir şıklık katar. Creavit yarım ayak lavabo tasarımları, yer ile temas etmeyen yüksekliği sayesinde duvara monte edilir. Az alan kaplaması sebebiyle de kamusal alanlarda sıklıkla tercih edilir. Banyonuza uygun modeli satın almayı istediğinizde Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Banyolarda Fark Yaratan Creavit Lavabo Çeşitleri

Banyolarda Fark Yaratan Creavit Lavabo Çeşitleri

Creavit banyo lavabo modelleri farklı tarzlara hitap eden tasarımlarda üretilir. Tesisat armatürlerinin üretiminde kullanılan materyallerin; derinlik, genişlik, monte edildiği alan, renk ve stillerine göre birçok farklı seçeneği vardır. Creavit lavabo bataryası ürünlerini mutfak tezgahı üzerine monte ederek kullanabilirsiniz. Yerleştirildiği alanın üzerinde bulunması, su sıçramalarına karşı koruma sağlar. Su geçirmez materyallerden tasarlanan bu alternatifleri düşünerek mutfaklarınızda avantaj kazanabilirsiniz. Tezgah üstü modellerin set üstüne yerleştirilmesi sebebiyle kurulumu kolaydır. Markanın Arya lavabosu da set üstü olarak kullanıma sunulan modellerdendir. Armatür ve su taşma delikleri gizli olacak biçimde tasarlanır. Creavit lavabo 60 cm, 80 cm, 85 cm uzunluğundaki ayaklı alt dolap üzerine yerleştirilebilir. Tasarımıyla dikkat çeken Arya serisi ile alandan tasarruf edilirken minimalist bir görünüm de sağlanır. Ürünü lavabo aynası ile birlikte tercih ederek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Markanın Epic lavabo ürünleri banyo dolapları ile birlikte kullanıma uygun olarak tasarlanır. 80 cm genişliğe ve 45 cm derinliğe sahip olan bu modeller, derin tasarımı sayesinde su sıçramalarına engel olur. Parlak beyaz ve mat bazalt renk seçenekleri ile farklı tarzlara hitap eder. Antik lavabo modelleri 60x80 ebatlarında tasarlanır. Banyo dolabı veya kolon ayaklar ile kullanıma uygundur. Sır ile kaplanan antik modeller, solmalara ve sararmalara karşı dayanıklıdır. Sıhhi tesisat armatürleri, banyo dolapları ve tezgahı ile ünite olarak tasarlanan Creavit Loop lavabo modellerini de inceleyebilirsiniz. Loop serisi ünite şeklinde satıldığı için kurulumu pratiktir. Banyonuzda bütünleşmiş bir görünüm elde etmeniz için Loop modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzda birçok Creavit lavabo çeşidi bulunur. Geniş ürün kataloğu arasından dilediğiniz ürünü Trendyol avantajları ile satın alabilirsiniz.

Avantajlı Creavit Lavabo Fiyatları

Avantajlı Creavit Lavabo Fiyatları

Creavit etajerli lavabo modelleri, geniş tezgah alanından faydalanmayı sağlayan özelliği ile işlevsel bir kullanım sunar. Tezgahların büyük bir alan kaplaması, banyo aksesuarlarının lavabo etrafına yerleştirilebilmesine imkan verir. Sabun ve fırçalık gibi gün içinde sürekli kullanılan malzemelerin tezgah üzerinde muhafaza edilebilmesi, bu malzemelere kolay ulaşım sağlar. Etajerli tesisat armatürlerinin farklı boyutlarda modelleri bulunur. Creavit Elmas lavabo çeşitleri, minimal tasarımları sayesinde her alana konumlandırılabilir. Ebatları 25x45 cm olarak tasarlanan Elmas serisini dar alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyonuzun boyutlarına göre ihtiyaç duyduğunuz ürünü kendiniz belirleyebilirsiniz. Creavit 80 cm, 100 cm, 120 cm ebatları farklı genişlikteki alanlar için birçok seçenek sunar. Satın alınan ürünün boyutu, yerleştirileceği setin veya dolabın ebatları ile orantılı şekilde belirlenir. Ebat seçilmeden önce kurulumun yapılacağı alana karar vermeniz gerekir Ebat seçimi yaparken doğru ölçü alınması çok önemlidir. Creavit lavabo modelleri arasından seçim yaparken alanın tarzına uyan renkler ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilen materyaller tercih edebilirsiniz. Doğal taş görünümü veren renkler tercih ederek natüralist bir tarz yakalayabilirsiniz. Creavit lavabo fiyatları belirlenirken üretim aşamaları ve müşteri talepleri göz önünde bulundurulur. Lavabo taşının yapımında kullanılan materyaller maliyeti değiştirdiğinden dolayı fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynar. İstenilen ürün satın alınmadan önce bütçeyi ve ihtiyaçları belirlemeniz işinizi kolaylaştırır. Dar alanlar için yarım ayaklı veya elmas lavabolar tercih ederek ölü alan oluşmasını engelleyebilirsiniz. Görünümün ve şıklığın ön plana çıkarıldığı alanlar için tezgah üstü modeller önerilir. Farklı banyolara ve mutfaklara uygun birçok model seçeneği bulunur. Mermer, granit, akrilik veya traverten gibi taşlardan üretilen lavabolar, şık görünümleri ile konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Banyonuzun dekoruna uygun ürünü Trendyol üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.