"

Creavit Lavabo

" araması için 257 sonuç listeleniyor
Creavit Vero Lavabo Dolabı
Kargo Bedava
CreavitVero Lavabo Dolabı
14.828 TL
Sepete Git

En Kullanışlı Creavit Lavabo Modelleri Trendyol’da!

Lavabolar, banyo ve mutfak dekorasyonunda büyük önem taşıyan sıhhi tesisat armatürleridir. Gün içinde sıklıkla kullanılan bu armatürlerin birçok farklı modeli bulunur. Lavabo seçiminde bulunurken bu modelleri tanımak önemlidir. Bu armatürler monte edilme yöntemine, bulunduğu konuma ve kapladığı alana göre kategorilendirilir. Creavit lavabo ürünleri, ergonomik tasarımları ile her ihtiyaca uygun farklı modeller sunar. Creavit marka vitrifiye elemanlarını estetik görünümleri ve işlevsellikleri sayesinde uzun yıllar memnuniyetle kullanabilirsiniz. Sıhhi tesisat armatürü seçiminde fonksiyonellik de gözetilir. Banyolara şıklık getirecek ürünü seçerken alan yönetimine de dikkat edilmelidir. Dar alana sahip banyolar ve tuvaletler için Creavit küçük lavabo çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Küçük ebatlı modeller, işlevselliği artırır ve alandan tasarruf edilmesini sağlar. Creavit 40x50 lavabo minimal duruşu ile dar alanlara canlılık kazandırır. Okul tuvaletleri gibi kamusal kullanıma açık olan yerlerde küçük ebatlı armatürlerin kullanılması, alanları değerlendirmek için doğru seçim olabilir. Mobilya uyumlu olması sebebiyle Creavit Ideal lavabo modelleri de alan yönetimini sağlamanıza yardımcı olur. Her türlü dolap tasarımına uygun renk ve çeşitleri ile Ideal serisi, bulunduğu alana ayrı bir şıklık katar. Creavit dolaplı lavabolar da çok sevilir. Creavit lavabo fiyatları ürünün fonksiyonelliği, üretiminde kullanılan materyaller, işçilik, ürünün boyutu ve tasarım şekli gibi özelliklere bağlı olarak değişir. Aradığınız özelliklere sahip modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürüne Trendyol ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Özgün Tasarımlarıyla Her Banyoya Uygun Modeller

Özgün Tasarımlarıyla Her Banyoya Uygun Modeller

Bu ürünler, göz dolduran modelleri ile banyolara estetik bir görünüm katan vitrifiye elemanlarıdır. Bu armatürler bir dekorasyon unsuru olmasının yanı sıra, kişisel temizliği korumak adına da büyük önem taşır. Müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak farklı tasarımlı modeller kullanıma sunulur. Creavit lavabo çeşitleri her tarz dekorasyona hitap edebilecek farklı kullanım alanlarına sahip ürünleri içerir. Satın alma işleminden önce ihtiyaçların ve isteklerin belirlenmesi önemlidir. Derli toplu bir görünüm yakalamak isteyenler için Creavit dolap uyumlu lavabo çeşitleri, uygun bir seçim olabilir. Banyo dolabı ile birlikte bir ünite şeklinde kullanılan bu modeller, alan tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Havlu ve kişisel bakım malzemeleri gibi banyoda kullanılan ürünler, bu dolapta muhafaza edilerek dağınıklığın oluşması engellenir. Dolap uyumlu tasarımların yanı sıra; ayaklı, yarım ayaklı, tezgah üstü veya tezgah altı modeller de tercih edilir. Creavit tezgah üstü lavabo çeşitleri, estetik ve modern görünümleri ile birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu modeller, tezgahın veya bir setin üzerine monte edilir. Göze hitap eden tasarımları sayesinde otellerde ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla tercih edilir. Set üstü tasarımlar, monte edildiği tezgahın üstünde bulunması sebebiyle suyun dışarı sıçramasına engel olur ve temizlenmesi kolaydır. Creavit çanak lavabo türleri, bulunduğu setin üzerine çanak şeklinde monte edilir ve tezgah üstü bir modeldir. Tezgahın altı boş bırakıldığı için banyo dolabı ile birlikte kullanıma uygundur ve dar alanlı banyolarda ölü alanlar oluşmasını engeller. Creavit tezgah altı lavabo ise bulunduğu setin içine monte edilir ve gömmeli yapısı sayesinde diğer vitrifiye elemanları ile ahenkli bir görünüm yakalar. Bu modeller genellikle mermer tezgahlara entegre edilir. Tezgah veya dolabın sığdırılamayacağı dar alanlarda Creavit ayaklı lavabo çeşitleri kullanılabilir. Bu modellerde armatürün tesisatı ayak tarafına gizlenir ve bulunduğu ortama sade bir şıklık katar. Creavit yarım ayak lavabo tasarımları, yer ile temas etmeyen yüksekliği sayesinde duvara monte edilir. Az alan kaplaması sebebiyle de kamusal alanlarda sıklıkla tercih edilir. Siz de banyonuza uygun modeli satın almak için Trendyol’dan yararlanabilirsiniz.

Banyolarda Fark Yaratan Creavit Lavabo Çeşitleri

Banyolarda Fark Yaratan Creavit Lavabo Çeşitleri

Creavit banyo lavabo modelleri farklı tarzlara hitap etmek üzere tasarlanır. Tesisat armatürlerinin üretiminde kullanılan materyaller; derinlik, genişlik, monte edildiği alan, renk ve stillerine göre birçok farklı seçeneği vardır. Creavit set üstü lavabo ürünlerini mutfak tezgahı üzerine monte ederek kullanabilirsiniz. Yerleştirildiği alanın üzerinde bulunması, su sıçramalarına karşı koruma sağlar. Bu sayede mermer tezgah yerine su geçirmez ahşap gibi farklı tezgah alternatiflerini de düşünebilirsiniz. Tezgah üstü modellerin set üstüne yerleştirilmesi sebebiyle kurulumu kolaydır. Creavit Arya lavabo da set üstü olarak kullanıma sunulan modellerdendir. Armatür ve su taşma delikleri gizli olacak şekilde tasarlanır. 65 cm genişliğe ve 45 cm derinliğe sahip olan bu modeller, 65 cm uzunluğundaki ayaklı alt dolap üzerine yerleştirilebilir. Tasarımıyla dikkat çeken Arya serisi ile alandan tasarruf edilirken minimalist bir görünüm de sağlanır. Ürünü lavabo aynası ile birlikte tercih ederek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Creavit Epic lavabo ürünleri banyo dolapları ile birlikte kullanıma uygun olarak tasarlanır. 80 cm genişliğe ve 45 cm derinliğe sahip olan bu modeller, derin tasarımı sayesinde su sıçramalarına engel olur. Parlak beyaz ve mat bazalt renk seçenekleri ile farklı tarzlara hitap eder. Creavit antik lavabo modelleri 60x80 ebatlarında tasarlanır. Banyo dolabı veya kolon ayaklar ile kullanıma uygundur. Sır ile kaplanan antik modeller, solmalara ve sararmalara karşı dayanıklıdır. Sıhhi tesisat armatürleri, banyo dolapları ve tezgahı ile ünite olarak tasarlanan Creavit Hilton lavabo modellerini de inceleyebilirsiniz. Hilton serisi ünite şeklinde satıldığı için kurulumu pratiktir. Banyonuzda bütünleşmiş bir görünüm elde etmek için Hilton modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı tarzda birçok Creavit banyo lavabo çeşidi bulunur. Geniş ürün kataloğu arasından dilediğiniz ürünü Trendyol avantajları ile satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Creavit Lavabolar

Uygun Fiyatlı Creavit Lavabolar

Creavit etajerli lavabo modelleri, geniş tezgah alanından faydalanmayı sağlayan özelliği ile işlevsel bir kullanım sunar. Tezgahların büyük bir alan kaplaması, banyo aksesuarlarının lavabo etrafına yerleştirilebilmesine imkan verir. Sabun ve fırçalık gibi gün içinde sürekli kullanılan malzemelerin tezgah üzerinde muhafaza edilebilmesi, bu malzemelere kolay ulaşım sağlar. Etajerli tesisat armatürlerinin farklı boyutlarda modelleri bulunur. Creavit Elmas lavabo çeşitleri, minimal tasarımları sayesinde her alana konumlandırılabilir. Ebatları 25x45 cm olarak tasarlanan Elmas serisini dar alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyonuzun boyutlarına göre ihtiyaç duyduğunuz ürünü kendiniz belirleyebilirsiniz. Creavit 80 cm, 100 cm, 120 cm lavabo ebatları farklı genişlikteki alanlar için birçok seçenek sunar. Satın alınacak ürünün boyutu, yerleştirileceği setin veya dolabın ebatları ile orantılı şekilde belirlenmelidir. Ebat seçilmeden önce kurulumun yapılacağı alana karar verilmelidir. Ebat seçimi yaparken doğru ölçü alınması çok önemlidir. Creavit lavabo taşı seçimi yapılırken alanın tarzına uyacak renkler ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilecek materyaller tercih edilmelidir. Doğal taş görünümü veren renkler tercih ederek natüralist bir tarz yakalayabilirsiniz. Creavit lavabo fiyat listesi belirlenirken üretim aşamaları ve müşteri talepleri göz önünde bulundurulur. Lavabo taşının yapımında kullanılan materyaller maliyeti değiştirdiğinden dolayı fiyatın belirlenmesinde önemli rol oynar. İstenilen ürün satın alınmadan önce bütçeyi ve ihtiyaçları belirlemek işi kolaylaştırır. Dar alanlar için yarım ayaklı veya elmas lavabolar tercih ederek ölü alan oluşmasını engelleyebilirsiniz. Görünümün ve şıklığın ön plana çıkarılmak istendiği alanlarda tezgah üstü modeller önerilir. Her banyoya ve mutfağa uygun birçok model seçeneği bulunur. Mermer, granit, akrilik veya traverten gibi taşlardan üretilen lavabolar, şık görünümleri ile konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Siz de banyonuzun dekoruna uygun ürünü Trendyol üzerinden inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.