Marka
Fiyat
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dahua

" araması için 1739 sonuç listeleniyor

Güvenilir Dahua Ürünleri Trendyol’da

Dış mekanlarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan Dahua kameraları üstün teknik özellikleri ve kaliteleriyle ön plana çıkar. Özellikle iş yerlerinde, binaların önlerinde ve diğer kurumlarda tercih edilen güvenlik kameraları hırsızlık faaliyetlerinin önüne geçer, yapıların güvenliğini sağlar. Olası hırsızlık durumlarında da şüphelinin kolay bir şekilde yakalanmasına yardımcı olur. Farklı teknik özelliklere ve tasarımlara sahip olan ürünler tek olarak ya da set halinde satılır. Set halinde satılanlarda kayıt cihazları, gece görüş kameraları, adaptör, çeşitli aparatlar, kablo ve harddisk yer alır. Tüm parçalar güvenilir bir kameranın önemli elemanlarıdır. Kolay kullanıma sahip 2 MP görüş kalitesi sunan ürünler farklı alanlara rahatlıkla monte edilebilir. Gece görüşüne sahip modeller bölgelerin günün her saati emniyette olmasını sağlar. Bu sayede karanlıkta yaşanan problemleri dahi gündüz netliğinde görebilir, ihtiyacınız olan bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Dahua kamera setleri her bütçeye uyacak şekilde belirlenir. İhtiyacınız doğrultusunda kapsamlı setlerden birini seçebilirsiniz. Full HD görüntü sunan kameralar ise her mevsim kullanıma uygundur. Yağmurlu, karlı ve sert rüzgarların olduğu günlerde dahi net bir şekilde çekim yapmaya devam eder. Kameralarla beraber gelen DVR sayesinde kayıt altındaki görüntüleri izleyebilirsiniz. Dahua güvenlik sistemlerini tercih ederek iş yerlerinizi ya da evlerinizi sorunsuz bir şekilde koruyabilirsiniz. Yüksek teknolojik imkanlar kullanılarak üretilen kameralar uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Kaliteli ve kolay kullanılan Dahua kayıt cihazlarına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Gece Görüşlü Dahua Kayıt Cihazları

Gece Görüşlü Dahua Kayıt Cihazları

Gece görüşüne ve 2.8 mm lense sahip olan Dahua kayıt cihazı modelleri gelişen teknolojinin imkanları kullanılarak üretilir. Bu yüzden oldukça kaliteli ve kapsamlı bir yapıya sahiptir. Hem gündüz hem de gece mükemmel çekimler yapan kayıt cihazları güvenliği üst seviyelerde tutmanıza yardımcı olur. Müşteriler, özellikle hırsızlık olaylarında bu ürünlerden yararlanır. Bu sebeple pek çok evin ve iş yerinin önünde birden fazla güvenlik kamerası yer alır. Kırsal kesimlerde dahi kullanılan kayıt cihazlarıyla siz de kendinizi ve eşyalarınızı güvene alabilirsiniz. Cihazları hem dış hem de iç mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanılacağı ortama göre farklı teknik özelliklere sahip olan Dahua güvenlik kamerası çeşitleri hareketli ve sabit modelleriyle ön plana çıkar. 360° dönebilen başlığa sahip olan modeller, tüm bölgenin taranmasını sağlar. Sabit modeller ise kompakt yapıları sayesinde gizliliği ön planda tutar ve güvenliği artırır. Güvenlik ihtiyacınız doğrultusunda size uygun modeli seçebilirsiniz. Ürünler gelişmiş görüş alanı kapasiteleri sayesinde geniş açılı çekimler yapabilir. Bu sayede cihazı istediğiniz noktaya koyabilirsiniz. Ayrıca, ürünlerin çözünürlük kaliteleri de oldukça yüksektir. Kayıtları net bir şekilde gerçekleştiren Dahua cihazları gece karanlığında dahi yüzlerin açıkça belli olmasını sağlar. Hareket eden kişi ve nesneleri rahatlıkla ayırt etmenizi sağlayan algı mekanizmalarına da sahiptir. Işıksız ortamlarda bile güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler, uzak mesafeyi dahi rahatlıkla kayıt altına alabilir. Gece görüşüne sahip olan modeller, geç saatlerde işlenen suçların çözümünü kolaylaştırır. Ayrıca geniş alan kaydı sayesinde olaylar arasında bağlantı kurabilmeyi de kolaylaştırır. Dahua WiFi kamera da gelişmiş özellikleriyle dikkat çeker. Ürünü özellikle iç mekanlarda Wi-Fi ağınıza bağlayarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kablosuz bir şekilde kullanıldığından dolayı bunların kurulumları oldukça basittir. Bunlar, devre dışı bırakılmaları zor olduğundan ekstra güvenlik sağlar. Evde olmasanız dahi kameranın çektiklerini akıllı telefonunuz üzerinden görebilirsiniz. Bunun için Wi-Fi bağlantılı modellere göz atabilirsiniz. Trendyol üzerinden farklı alanlarda kullanılabilen, kaliteli ve donanımlı kameraları inceleyebilirsiniz.

Dahua Kamera Gelişmiş Özellikleri

Dahua Kamera Gelişmiş Özellikleri

Kaliteli güvenlik kamerası çeşitleri gelişmiş teknik özellikleriyle ön plana çıkar. Görüntü sensörüne sahip olan modeller efektif piksel sayesinde kayıtların net görünmesini sağlar. Dahua kamera özellikleri arasında tarama sistemi de bulunur. Yüksek çözünürlüğe sahip olan ürünler içinde yer alan çipler tarama sistemleri sayesinde resimlerin ve videoların kalitelerini artırır. Bu sayede kayıtlarınızı gece karanlığında dahi net bir şekilde görebilirsiniz. 20 metreye kadar olan IR mesafesiyle karanlıkta mükemmel görüntüler elde edebilirsiniz. Kamera, gündüz ışığında resim ve videoların canlı bir şekilde çekilmesini sağlar. Farklı mesafelere kadar ulaşabilen kızılötesi aydınlatma sistemi sayesinde uzak alanların dahi çekilmesine yardımcı olur. Dahua Türkiye kamera sistemleri yağmurlu, karlı ve rüzgarlı havalarda da kaliteli çekimler yapmaya devam eder. Ayrıca hareket eden tüm nesneleri algılayan sensörlere de sahiptir. IR kamera mesafesi sayesinde bu nesnelerin olduğu alanları aydınlatır ve net bir şekilde çeker. Kayıt altına alınan görüntüleri de sonradan DVR cihazından izleyebilirsiniz. DVR cihazını dilerseniz ayrı dilerseniz de set halinde satın alabilirsiniz. HDMI girişine sahip olan ürünler görüntü dışında seslerin de dışarıya aktarılmasını sağlar. Dahua sesli kamera sistemleri sayesinde tüm ayrıntıları ince detayına kadar öğrenebilirsiniz. Güvenilir bir yerde çalışmak ve yaşamak isterseniz Dahua kayıt cihazlarını tercih edebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı kolay olan ürünler oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım sunar. Yüksek teknolojik donanımlara sahip olan modeller farklı lens tipleriyle de ön plana çıkar. İhtiyacınız olan lens tipine sahip ürünü seçebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca odak uzaklıklarını da kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Aradığınız tüm Dahua güvenlik sistemlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Dahua Kayıt Cihazları Fiyatları

Dahua Kayıt Cihazları Fiyatları

Kaliteli, kullanımı kolay, dayanıklı ve uygun fiyatlı kayıt cihazlarına sahip olmak için Dahua ürünlerini tercih edebilirsiniz. Günümüz şartlarına uygun, modern hayatın ihtiyaçlarını karşılayan, hem evde hem de işte güvende olmanızı sağlayan kayıt cihazlarına kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dahua kamera fiyatları genel olarak ürünlerin lens tipi, hareketli ya da sabit başlığa sahip olması, yakın odak mesafesi, otomatik ya da manuel olması, IR mesafesi, çözünürlük kalitesi, gece görüşüne sahip olması, parazit azaltma özellikleri, dil seçenekleri, güç kaynağı ve Wi-Fi bağlantıya sahip olması gibi faktörler doğrultusunda değişir. Her bütçeye uyan modeller kaliteleri ve uzun ömürlü olmalarıyla ön plana çıkar. Farklı çalışma ve çevre koşullarına karşı uyumlu olan cihazlar, koruma ve dayanıklılık sertifikalarına da sahiptir. Ayrıca -40°C’den +60°C’ye kadar çalışabilen ürünler de mevcuttur. Bu modeller sıcaklık farklarından etkilenmez. Özellikle Dahua termal kamera ısı yayılımını kontrol altında tutmak için sıklıkla kullanılır. Termal cihazların amacı ortamdaki ısıyı gözlemlemek ve ısı haritası oluşturmaktır. Sıcaklığın kontrol altında tutulması gereken iş yerlerinde tercih edilen termal ürünler, ışıktan ziyade ısıyı algılar. Özellikle çoklu nesne tespit edebilme özellikleriyle de dikkat çeker. Ayrıca Wi-Fi bağlantıya da sahip olan termal kameralar sayesinde evde ya da iş yerinde olmasanız dahi ortamın sıcaklığını tespit edebilirsiniz. Çeşitli termal kamera uygulamaları sayesinde telefonunuzdan ısıyı kontrol altında tutabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri istediğiniz her yerde ve her koşulda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güvenliğinizi sağlayan ve konforunuzu koruyan sistemler gelişmiş arayüzleri sayesinde üstün teknolojik özellikler ortaya koyar. CE ve FCC sertifikalarına sahip olan kayıt cihazları farklı boyutları ve tasarımlarıyla iç ve dış mekanlarda kullanılır. Detaylı bilgi ve Dahua fiyat listesini Trendyol’dan görebilirsiniz.