Fiyat
Tutuculuk / Sertlik
Form
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Hacim
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Fonex Wax

" araması için 97 sonuç listeleniyor
Fonex Matte Effect Wax 150 Ml
Bugün Kargoda

FonexMatte Effect Wax 150 Ml

(5)
Matte Effect Wax 150 Ml
75 TL
Sepete Git
Fonex Matte Look Ekstra Parlak Wax 100 ml

FonexMatte Look Ekstra Parlak Wax 100 ml

(4)
159 TL
Sepete Git

Kaliteli Fonex Wax Ürün Çeşitleri Trendyol’da!

Fonex wax, saçınıza güçlü bir tutuş ve parlaklık sağlamak için tasarlanan bir şekillendirme ürünüdür. Cilalı, bakımlı bir görünüm elde etmek isteyen erkekler ve kadınlar arasında popülerdir. Bu ürün, balmumu, lanolin ve hint yağı gibi doğal bileşenlerin bir karışımıyla üretilir. Fonex wax extra sert ile bu bileşenler, birlikte çalışarak saçı besler ve korurken tüm gün süren güçlü bir tutuş sağlar. Balmumu ayrıca saçınıza tazelik katan hoş bir koku ile aşılar. Fonex marka wax, maksimum tutuculuğa sahip yüksek parlaklıkta bir bitiş isteyenler için idealdir. Özel günler veya günlük kullanım için mükemmel bir üründür. Fonex wax Türkiye ve detaylı bilgilerin tamamına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Fonex Wax Modelleri

Beğeni Toplayan Fonex Wax Modelleri

Bu ürünün önemli avantajlarından biri çok yönlülüğüdür. Kısa, orta veya uzun, tüm saç tipleri ve şekilleri üzerinde kullanılabilir. Özellikle sivri uçlu veya arkaya doğru kayangörünümler gibi dokulu saç stilleri oluşturmak için etkilidir. Ek olarak Fonex wax mavi, yeşil, turuncu olarak ayrılır. Fonex marka waxı kullanmak için saçınızı yıkayıp kurutabilirsiniz. Ardından, az miktarda wax alarak ve yumuşak ve esnek hale gelene kadar avuçlarınız arasında ovalayabilirsiniz. Saçınıza uygulanan ürünü, köklerden başlayarak ve uçlara doğru sürebilirsiniz. Saçınızı istediğiniz gibi şekillendirmek için bir tarak veya parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Bu ürün güçlü bir tutuş sağlar, bu nedenle uygularken hafif bir dokunuşla kullanmak önemlidir. Çok fazla kullanmanız halinde saçınızı ağırlaştırabilir ve yağlı görünmesine neden olabilir. Yağlı ve parlak görünümün önüne geçmek için fonex mat wax kullanabilir ve canlı görünüşünü, mat bir hale getirebilirsiniz. Fazla tutuş veya parlaklık eklemek için, her zaman ikinci bir kat olarak parlak Fonex wax uygulayabilirsiniz. Doğal bir görünüm için Fonex natural wax kullanabilirsiniz.

Dikkat Çeken Fonex Wax Yorumları

Dikkat Çeken Fonex Wax Yorumları

Bu ürünün birkaç farklı türü vardır. Ancak en popüler olanı Classic'tir. Mükemmel tutuş ve kontrol sağlayan sert, parlak bir üründür. Fonex wax kullananlar tarafından tercih edilen ürün Classic’tir. Eğer doğal bir görünüm için Fonex Natural serisi size yardımcı olur. Dramatik bir görünüm için Glam serisini deneyebilirsiniz. Ürünün jel, krem, toz ve sprey gibi çeşitli çeşitli halleri bulunur. Fonex toz waxlar yağlı saç görünümünün azalmasını sağlar. Saçta leke veya iz bırakmaz. Ürün saçlara masaj yapılarak pratik bir şekilde uygulanabilir. Fonex styling wax extra gloss hacimlendirerek saçınıza şekil veren, parlak görünüm katan bir üründür. Tüm saç tiplerinde kullanılabilir ve geriye doğru kayganlaştırılmış görünümler veya kabarık saçlar gibi stiller oluşturmak için idealdir. Ek olaraktan birde hoş koku sağlar, bu da onu gösterişli ve bakımlı bir görünüm elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçim haline getirir.

Avantajlı Fonex Wax Fiyatları

Avantajlı Fonex Wax Fiyatları

Kalıcı tutuş sağlayan bu wax pratik kullanım özellikleri ile öne çıkar. Bu marka makul bir fiyata yüksek kaliteli bir ürün sunar. Bu nedenle parasının karşılığını iyi şekilde almak isteyen müşteriler için mükemmel bir seçimdir. Fonex wax fiyatları, ürünün boyutu ve özelliklerine bağlı olarak değişir. Genel olarak, bir paket wax gayet uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Bu fiyat ürünün boyutu ve türüne göre jel, toz, krem ve köpük oranına göre değişiklik gösterir. Bazı mağazalar indirim veya promosyonlar sunabilir, bu nedenle satın almadan önce alışveriş yapmak ve fiyatları karşılaştırmak her zaman iyi bir fikirdir. Fonex wax extra doğal görünüm ile saçlarınıza yeni bir imaj katmak için siz de Trendyol’a bakabilirsiniz. Fonex wax yorumları ile fikir edinebilir, ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde Trendyol’dan satın alabilirsiniz.