placeholder
"

Dell

" araması için 5153 sonuç listeleniyor

Dell

Teknolojide Devrim Yaratan Dell Ürünleri

Dell, bilgisayar sistemlerini müşterileri doğrudan doğruya satarak ihtiyaçları karşılamak için etkili bilgi işlem çözümleri sunan fikirler ile kurulmuştur. Gün geçtikçe müşteri sayısını yükselterek, sosyal ağ siteleri aracılığıyla da müşteri bağlantılarını kurmaya devam etmiştir. Küresel olarak başarılarını sürdüren markanın, teknolojik müşterilerin ve toplulukların yararlarına olan çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra dünyanın her yerine teknolojisini taşıyarak, insanlar ve kuruluşlara teknolojiye erişebilme olanağı sağlar. Üretimleri arasında hayatın her alanında kullanılabilecek teknolojileri üretmektedir. Ev için, iş için, okul ya da günlük kullanımlar için ihtiyaç duyulan bütün teknolojik donanımı Dell’de bulabilmek mümkündür. Baştan sona etkileyici dış tasarımları ve cihazların teknik özellikleri, güncel teknolojik gelişimlere uygundur. Dell’in aynı zamanda inovatif gelişim süreçlerini yönlendirmeye ve geliştirmeye devam ettiği söylenebilir. Günlük ihtiyaçların karşılanabilmesi için Dell laptop potansiyelleri ortaya çıkaracak özelliklerde üretilmektedir. Çok yönlü olarak geliştirilen laptopların, ev ve ofis kullanımlarına uyumlu modelleri vardır. İnspiron serisi, XPS, Vostro, Alienware, G serisi olarak laptop üretimleri yapılmaktadır. Laptoplar, basit, hızlı ve aynı zamanda yüksek seviyelerde güvenilir bir şekilde Ubuntu işletim sistemi ile tasarlanan en güncel İntel işlemciler ile çalışmaktadır. Farklı ihtiyaçları karşılamaya yarayan laptopların, oyun, eğlence, video gibi olanakları sağlamaya yarayan oyun bilgisayarları da vardır. Oyun için tasarlanan laptopların, grafik kartlarına sahip olan ve performans amaçlı üretildiği söylenebilir. Yüksek performanslı oyun deneyimi yakalamak isteyenler için G serisi ya da Alienware serisi muhteşem laptoplardır. Tasarlanan seriler arasında yer alan XPS laptoplar, yüksek çözünürlüğü bulunan dikkat çekici bir fiziksel kalitede üretilmiştir. Eşsiz materyaller ve güç özellikleri ile en iyi olma yolunda ilerlemektedir. Ses, renk ve akış gibi bazı teknik özellikleri, üst düzey kişisel kullanım olanağı sunar. Ayrıca Dell’in cinema özelliği ile keyifli zamanlar geçirilecektir. Üretilen ekranların QHD+ olarak dokunmatik ekran özelliği ile üretilmiş olan laptopların, muhteşem bir pil ömrüne sahip olduğu da söylenebilir. Seriler arasında yer alan Vostro dizüstü bilgisayarlar, ince ve hafif tasarımları ile her yere rahatça taşınır. Aynı zamanda yükseltilmiş performans yapısı ile kolay ve güvenli çözümler sunar. BT desteği olmayan ya da desteği az bulunan bazı küçük işletmeler için tasarımı sağlanan ve bu yönde kullanılabilecek laptoplardır. Verimli çözümler arayan kişilerin farklı nitelikleri bulabileceği modellerdir.

Dell’in Sunduğu Teknolojik Çözümlerden Yararlanın

Son zamanlarda teknolojinin gelişimi ve her alanda teknolojik faaliyetlere ihtiyaç bulunmaktadır. Markanın sunduğu teknolojik çözümler ile hayatın her alanında verimli kullanılan cihazlar vardır. Dell bilgisayar modelleri, masaüstü olarak tasarlanan ev ya da ofis ortamlarında verimli kullanım için tasarlanmıştır. AMD işlemcileri ile geniş bir depolama alanı bulunan bilgisayarlardır. En yeni işlemciler ile tasarlandığı için hızlı ve yüksek performanslı ürünlerdir. Bilgisayarların hepsi bir arada olarak üretilen serileri vardır. Bu bilgisayarlar, güç özelliklerini kullanılırken hissedebilecek ölçüdedir. Oyun deneyimi için ve kişisel kullanım sağlanabilecek özelliklerde olan bilgisayarların, üstün bileşenler ile muhteşem deneyimler sunduğu söylenebilir. Yoğun oyun deneyimi sunarken, üstün bileşenleri ile uzun saatler çalışma arkadaşı olarak kişilere eşlik eder. Alienware bilgisayar serisi içinde yer alan setlerde hem bilgisayar hem de konsol oyuncuları için mini PC bulunmaktadır. Aynı zamanda sıvı soğutma olarak kullanılan ve herhangi bir alet gerektirmeyen erişim özellikli aparatlarda vardır. Oyunun içine daha fazla girebilmek için tasarlanmıştır. Setlerin içinde yer alan konsollar, sağlanan yenilikler ile oyun oynamanın tadını çıkarabilmek mümkündür. Oturma odasında kullanılabilecek olan konsolların eğlence için üretimi sağlandığı söylenebilir. Masaüstü çalışma performansının güçlü olması kompakt yapıda çalışarak kaliteli kullanım deneyimi sunar. Bilgisayar oyun deneyimine istenilen odadan sahip olunabilmektedir. Rahatlıkla TV’ye bağlanarak büyük ekranda da oyun keyfi yakalanabilir. Bilgisayar bileşenlerinden olan Dell monitör olarak satışa sunulan ürünler, farklı inç özelliklerine sahiptir. 18-21 inç, 22-24 inç, 25+ inç olarak ekran boyutları vardır. Monitörlerde tıpkı bilgisayarlar gibi oyun ya da iş kullanımları için ayrılmaktadır. Ekrandaki çözünürlük özellikleri, modelden modele değişkenlik gösterse de Tam HD performans sağlar. Renk tutarlılıkları standart olan monitör modelleri bu yönüyle beğeni toplar. Hassas renk tonları ile tasarlanan monitörler, kullanımı rahat olan ürünlerdir. Bütün gün rahat kullanımlar için kendi ekseni etrafında dönen bir yapı da tasarlanmıştır. Böylece yüksekliğini ayarlayarak, tasarımları şekillendirebilmek de mümkün olmaktadır. Monitörler, kablo karmaşası yaratmayan ürünler olarak imal edilmiştir. Gelişmiş olan kablo yönetimi ile kabloları gizleyerek kalabalık oluşturmaz. Aynı zamanda gözleri yormayan bir yapıda tasarlandığı söylenebilir. Göz sağlığı düşünülerek yapılan üretimler, her zaman insan sağlığını düşünen bir yapıya sahiptir. Göz konforunu uzun süreli olarak optimize ederek tasarımı sağlanmıştır.

Hayatın Her Alanına Dokunan Dell Üretimleri

Günlük kullanımlarda sürekli ihtiyaç duyulan teknolojik aletler, günümüz teknolojileri ile imal edilerek kullanıcılara sunulur. Hafif tasarımlara sahip olan notebooklar, markanın teknolojik yenilikleri ile donatılmıştır. Dell notebook üretimlerini etkileyici sinema ve güncel Infinity Edge’e sahip olarak tasarlanır. Dünyanın en küçük bilgisayar üretimleri olarak bilinen modeller, notebook üretimleri arasında mevcuttur. Büyüleyen yeni tasarımlar, kaliteli işlemci özelliği ile imal edilmiştir. Notebookların teknik özellikleri kadar dış tasarımları da her beğeniye uygun niteliklerde tasarlanmaktadır. Gri, siyah ağırlıklı olarak renk aralıklarına sahip olan notebook modelleri, her ihtiyaca yanıt verecek özelliklerdedir. Markanın teknolojik üretimlerindeki amaçlardan bir tanesi de her zaman müşterilerine daha fazlasını kazandırmak ve teknolojileri verimli kullanmasına yardım etmektedir. Dell Türkiye üretimlerinde büyük kuruluşlar içinde bulunan, kamu kuruluşlarına, sağlık, eğitim, yönetim gibi faaliyet veren işletmelere benzersiz hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda gereksinimleri karşılayabilmek için bu durumu destekleyici şekilde düzenlemeler yapılmıştır. Kullanıcılara iş hedeflerine ulaşmakta yardımcı olan teknolojileri sağlarken, hedeflerini genişletmeye de devam etmektedir. Markanın teknolojik yetkinliği sağlayabilmek için servis ekipleri, destek merkezi ve global kumanda merkezi gibi bazı çalışmaları bulunmaktadır. Bu uygulamaların yanı sıra kurumsal olarak BT kullananlar için uzmanlık, telefon destekleri, zamanında yanıt süresi gibi bazı servisleri hızlı bir şekilde sağlar. Böylece müşteri memnuniyetini üst safha da tutmaktadır. Teknolojik aletlerin kullanımı sağlanırken, kişilere deneyimlerini geliştirmek için yorumlama, geri bildirim alma ve bu durumlara uygun olarak davranma konusunda kendini geliştirmektedir. Dell’in yararlandığı alanlar arasında yer alan ilköğretim, üniversite, bağlantılı sınıflar ve sanal laboratuvarlar gibi yerlerden özel teknolojik çözümlerden yararlanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyanın her alanında farklı coğrafik özelliklere sahip okulların yapılarına yönelik olarak masaüstü, dizüstü bilgisayarların sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Markanın sağladığı faydalardan bir tanesi de ürettiği Dell driver modelleri ile yerine getirilir. Sürücü olarak da ifade edilen driver’lar, bilgisayar, tablet, mobil cihazlar, monitörler, yazıcılar, sunucular, projektörler, depo ve ağ aygıtları gibi sürücüleri indirmeye yardımcı olur. Teknolojik aletlerin donanım cihazları ile iletişim kurmasını sağlayarak, çalışma performansını yükseltmektedir. Sürücü olmadan, bilgisayara bağlı olan bütün cihaz ve ekipmanlar, sağlıklı bir şekilde çalışmaz. Markanın ürettiği sürücü yardımı ile tüm aygıtlar sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

İnovatif Çalışmalar ile Dikkat Çeken Dell Ürünleri

Dell’in dünyada bir numara olarak bilinen BT servisleri sağlayıcısı görevi ile tıp mesleğinin hasta bakımlarını geliştirebilmek için teknolojik gücünü konuşturmaktadır. Dünya’nın hemen hemen her alanında büyük kuruluşlara PC sağlayıcısı olarak hizmet veren ve kamu sektöründe de ilk belirlenen sağlayıcılar olarak ifade edilebilir. Dell masaüstü bilgisayar modellerini, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojinin gücünden yararlandırabilmek adına hizmet vermektedir. Masaüstü modeller ister ofis ister ev için olsun, farklı kullanım alanlarını destekleyici niteliklere sahiptir. Yeni nesil performans düzeyine sahip olan masaüstü bilgisayarlar, zorlu yazılım uygulamalarını çalıştırabilmek için güç desteğini sunmaktadır. Üretilen masaüstleri en güvenilir ve kurumsal sınıf üretimleri ile dikkat çekmektedir. Zorlu olan ve aynı zamanda uzmanlaşmış uygulamalardan ödün verilmeden bir üretim yapısı benimsenmiştir. Multimedya, yaratıcı profesyoneller, ev ve ofis kullanımları gibi bazı kullanım alanlarına ayrılabilmektedir. Masaüstü bilgisayarlar, Wyse ince işlemci teknolojisi kullanılarak tasarlanmış olan ve sektörde de lider bulut bilişim çözümleri ile birlikte sunulur. Bilgisayarların dünya ile bağlantıda kalmaya yardım ettiği söylenebilir. Özenle tasarlanan ve temel güvenlik, güvenilirlik gibi bazı servislere gerek duymayan kurumlara özel olan modeller de vardır. Bunun yanı sıra oyun oynamaktan hoşlanan kullanıcılar için düşük maliyetler ile satışa sunulan performans ihtiyaçlarına yanıt veren masaüstü modellerinden yararlanılabilir. Bunun yanı sıra grafik kartı yardımı ile kullanılan kompakt masaüstü bilgisayarlar da harika eğlence ve oyun zevki sunacaktır. Bilgisayarlar kadar, pratik kullanımlı olarak tasarlanan Dell tablet modelleri, çok yönlü tasarımlar ile dikkat çekmektedir. İkisi bir olarak kullanım sağlanan tabletler, bilgisayar olarak da kullanılabilmektedir. Klavyesi çıkan modlarda kullanılabilen ve böylece çeşitli görünümlere sağlanan modelleri içermektedir. 2’si 1 olarak imal edilen modeller ise ileri düzeyde kullanışlılığa sahip olan ürünlerdir. Dört esnek moda sahip olan ve yazmak için dizüstü olarak ayarlanırken, çizim yapmak için ise tablet moda bürünebiliyor. Eğlence kullanımları için çadır ya medya modu harika olacaktır. Yüksek güç kaynağı ve üstün depolama özellikleri ile muhteşem bir kullanım kolaylığı sunar. Günlük olarak ekstra özellikler sunarak, elleri kullanmadan günlük komutlar ile tek dokunuşla oturum açabilmek mümkündür. Bu işlem için ise parmak okuyucu özellikten yararlanılabilir. İşlevsel tabletlerin, dinamik tasarımları kullanıcılar tarafından beğeni toplamaktadır.

Fark Yaratan Dell Tasarımları

Dell’in teknolojik yetkinliği çoğu insan tarafından bilinen ve beğeni toplayan bir özelliktir. Kullanım alanlarını ve amaçlarını destekleyen tasarımlar sağlanmaktadır. Bilgisayar modellerinin yanı sıra bileşenlerinde de başarılı bir şekilde imalatlar yapıyor. Dell klavye modelleri bilgisayarların parçalarından bir tanesidir ve gerekli ekipmanlar arasındadır. Tablet klavyesi, oyun klavyesi, kablosuz klavye gibi çeşitleri vardır. F ya da Q klavye olarak tercih edilebilecek ürünler, bilgisayarı kullanırken ergonomik bir vuruş özelliği olan niteliklerde kullanıma olanak sağlar. Bilgisayarlar için önemli bileşenler arasında yer alan klavyelerin muhteşem teknik özellikleri vardır. Klavye kadar gerekli olan ürünlerden bir tanesi de mouselardır. Dell mouse kablolu, kablosuz, mouse, wireless modelleri ile kullanım amaçları doğrultusunda tercih edilebilir. Farelerin farklı donanımsal özellikleri değişkenlik gösteren bir durumdur. Bunun yanı sıra dış tasarımları da asimetrik olarak tasarlanmıştır. Ayrıca üzerinde marka imzası taşıyan baskıları da farelere marka havası yansıtır. Oyun mouse’u olarak üretilen modeller, oyun oynamak için özel olarak tasarlanmış dış tasarım özelliklerine sahiptir. Rahat kavrama sürme ve buton özellikleri ile oyun zevkini tam anlamıyla yakalayabilmek mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra iş, ev, okul gibi amaçlar için kullanılacak olan mouselar tasarım özelliği olarak daha sade teknik özellikler ile donatılmıştır. Elektronik aletlerin çalışabilmesi için büyük bir öneme sahip olan Dell şarj aleti modelleri bilgisayar, tablet, notebook gibi farklı oluşumların özelliklerine göre uygun tasarlanmıştır. Bu nedenle her elektronik için uygun olarak tasarlanan şarj aleti modelleri vardır. Çevre duyarlılığı olan şarj aletlerinin üstün kalite özellikleri ile üretildiği söylenebilir. Ürünler tasarlanırken, inovatif ve modern donanımda imal edilir. Geniş ürün yelpazesi bulunan şarj aletleri sorunsuz çalışma kapasitesi göstermektedir. Şarj aletleri, dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahip olduğu için patlama, yanma, bozulma gibi problemler yaşatmaz. Şarj edebilme özellikleri ise kısa zamanda verimli bir yapıda gerçekleşir. Farkını ortaya koyan marka teknolojisi ile tasarlanan şarj aletleri, verimli çalışma alanını her yönden desteklemektedir. Bu nedenle cihazlardaki güç oranı git gide artırılarak, teknolojik ürün kullanımı sorunsuz sağlanmaktadır. Şarj aletlerindeki kaliteli materyal yapısı, elektronik cihazlarında herhangi bir nedenden dolayı bozulmaması için önemli bir konudur. Markanın bu yöndeki gelişimleri ve kendini tamamlayan tasarım özellikleri ile kolay bir kullanımlı olduğu söylenebilir.

Dell Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dünya’da birçok alanındaki topluluklar, kurumlar, kişilere her yönden teknolojik yetkinlikler sunan markanın geri dönüşümlü bir üretim yapısına sahip olması beğeni toplamaktadır. Üretim modelleri ise Dell batarya, laptop, masaüstü, monitör, klavye, laptop çantası, bilgisayar tablet aksesuarları, şarj cihazları, sunucu donanımları, bilgisayar yedek parça sistemleri, yazıcı sarf malzemeleri, laptop soğutucu, oyuncu monitörleri, hard disk, ram, mouse, ağ modem, kablo adaptör, kartuş toner drum, kablo sarf malzemeleri, işlemci, ekran kartları, oyuncu mouseları, UPS, Akü, oyuncu kulaklıkları, çoklu depolama üniteleri, oyuncu dizüstü bilgisayarları gibi birçok alanda üretim yapısına sahiptir. Elektronik cihaz üretimlerinin yanı sıra kaliteli bir şekilde cihazların taşınması için de aksesuar imalatları yapmaktadır. Dell laptop çantası modelleri, sırt çantası, el çantası olarak tasarlanmıştır. İstenilen kullanım özelliği ile çanta kullanımı sağlanabilmektedir. Laptop çantaları, notebook, tablet olarak çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca dış tasarım özellikleri de oldukça kaliteli bir şekilde imal edilir. Çünkü cihazların korunması ve dış etkenlerden etkilenmemesi amaç edinilmiştir. Çantaların iç hazneleri de bir hayli geniş ve kişisel eşyalarında konulacağı özelliklerdedir. Laptop çantası dahil olmak üzere birçok ürünün bulunabileceği Dell outlet ürünleri ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilecek içeriklere sahiptir. Bu nedenle farklı kullanım özelliklerine göre elektronik cihaz tercihleri yapılabilir. Bilgisayarların üretimleri, doğa dostu olarak üretildiği için kullanım ömrü bitse bile dönüştürülebilir yapıda olması dikkat çekicidir. Ayrıca birçok alanda yapmış olduğu gelişim süreçlerinde kullanıcı ihtiyaçları ele alınmaktadır. Bilgisayar üretimleri ile başlayan üretim hizmetlerine son zamanlarda birçok elektronik ürünle devam eden markanın kaliteli malzeme yapısı beğeni toplamaktadır. Verilen hizmetler, dünyada geniş bir yankı uyandırmıştır. Bu nedenle sosyal medya alanında yaptığı yenilikler ve yaygınlık açısından saygı gören bir markadır. Ayrıca hayatın her aşamasında verimli kullanıma dikkat çeken tasarımlar sunan markanın özellikleri arasında sağlamlığı ve dayanıklılığı baz aldığı da söylenebilir. Dünyanın her alanında kuruluşlar ve insanlara teknolojik gelişimler için erişim hizmet veren Dell’in teknolojik yetkinlikleri dikkat çekicidir. Tasarlanan ürünlerin çeşitli modelleri ve özellikleri olmasından dolayı fiyatsal anlamdaki değişkenlikler de buna bağlı olarak farklılık gösterir. Elektroniklerin modelleri, teknik özelikleri, teknolojik donanımı, dış tasarım özellikleri, seri özellikleri gibi bazı durumlar fiyatta belirleyicidir. Dell ürünlerini sayfamız üzerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda kontrol ederek sipariş edebilirsiniz.