"

Edding 360 Xl

" araması için 410 sonuç listeleniyor

Edding 360 Xl Tahta Kalemi Modelleri Trendyol'da!

Edding Tahta Kalemlerinin Özellikleri

Edding Tahta Kalemlerinin Özellikleri

Beyaz yazı tahtalarında, flipchartlarda yazı yazmak ve işaretlemeler yapmak için marker kalemler kullanılır. Marker kalemler, kalın gövde tasarımları ve çeşitli uç boyutları ile büyük yazılar yazmak için idealdir. Edding marker kalemler, konforlu tutuşları ve uzun süreli kullanımları nedeniyle kullanıcıların ilk tercihleri arasındadır. Ofislerde ve okullarda yaygın şekilde kullanılan Edding kalemler, geniş renk yelpazesine sahiptir. Kullanım alanına göre farklı uç seçenekleri ile sunulan marker kalemlerden, ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilir ve uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Kalıcı kalem alanında uzun yıllardır üstün kaliteli ürünler sunan Edding, tahta kalemi denilince akıllara gelen ilk markalardan biridir. Beyaz tahta üzerinde konforlu yazılar yazmak için kullanılan Edding tahta kalemleri, bez veya tahta silgisi ile izsiz şekilde silinebilir. Düzeltmeler için kullanışlı olan silinebilir marker kalemler ile tahta üzerindeki anlatımlarınızı etkileyici şekilde yapabilirsiniz. Kalın, orta ve ince uç seçeneklerine sahip marker kalemlerden ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Marker kalemler yuvarlak ve kesik uç yapıları ile sunulur. Yuvarlak uçlu marker kalemler ile kalın çizgiler çizebilir, tahta üzerinde rahat şekilde yazı yazabilirsiniz. Kesik uçlu marker kalemler ise tahta üzerine geometrik şekiller çizmek için elverişlidir. Kullanım amacınıza göre farklı şekil ve kalınlıktaki uç seçeneklerine göz atabilirsiniz. Edding marker kalem modelleri arasında yer alan 360 XL kalemler, okullarda ve ofislerle sıklıkla kullanılır. Edding 360 XL beyaz yazı tahtaları ve flipchartlar üzerinde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Yoğun ve kapatıcı mürekkebe sahip Edding 360 XL ile belirgin yazılar yazabilirsiniz. Geniş ve kalın gövde tasarımı sayesinde tutuş kolaylığı sağlayan Edding 360 XL tahta kalemi, pürüzsüz yüzeylerde akışkan bir kullanım sunar. Edding kalem 360 XL modeli dayanıklı uç yapısına sahiptir. Dayanıklı uç, uzun süreli kullanımlarda bile şeklini koruma özelliğine sahiptir. Deforme olmayan uç yapısı, tahta üzerinde yazım işlemlerinde düzgün çizgiler oluşturmanıza olanak tanır. Edding 360 XL kalem ile uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz.

Doldurulabilir Özelliği İle Avantajlı Kullanım

Doldurulabilir Özelliği İle Avantajlı Kullanım

Edding 360 XL board marker kalem, mürekkep doldurularak kullanılabilen kalemler arasında yer alır. Bu sayede, kaleminizin mürekkebi bittiğinde yenisi ile değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ekonomik ve avantajlı kullanım sağlayan Edding 360 XL doldurulabilir tahta kalemi öğretmenlerin keyifle kullandığı kırtasiye ürünlerinden biridir. Mürekkep doldurma işlemi oldukça basittir. Kalemin arka kapağını açarak uygun mürekkep ile takviye sağlayabilir ve kaleminizi aynı performansla kullanmaya devam edebilirsiniz. Dolum işlemi sırasında Edding 360 XL kalem ile uyumlu mürekkepler tercih etmeniz önemlidir. Bunun için Edding 360 XL tahta kalemi mürekkebi satın alabilir, kaleminizi kolay şekilde doldurabilirsiniz. Kalemi doldururken çok fazla mürekkep kullanmak, taşmalara ve damlamalara neden olabilir. Bu nedenle, doldurma işlemini yavaş şekilde yapabilir ve ideal mürekkep miktarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Edding 360 XL farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Bu renkler arasında siyah, kırmızı, mavi ve yeşil seçenekler bulunur. Edding 360 XL tahta kalemi siyah rengi ağırlıklı olarak ders anlatımlarında ve toplantılarda yapılan sunumlarda kullanılır. Koyu ve parlak mürekkep yapısına sahip Edding 360 XL siyah kalem, tahtaya uzak mesafede oturanların rahatlıkla okuyabileceği yazılar yazmanıza olanak tanır. Tahta üzerinde anlatımlar yaparken farklı renk kalemler kullanmak dinleyicilerin dikkatini çekmek için iyi bir yöntemdir. Okulda öğretmenler başlıkları, önemli bilgileri ve ipuçlarını işaretlemek için Edding 360 XL tahta kalemi kırmızı rengini sıkça kullanabilirler. Ofislerde ve konferanslarda sunum yaparken anlatımınızı güçlendirmek için Edding 360 XL tahta kalemi mavi renk seçeneğini kullanabilirsiniz. Edding 360 XL mürekkep yapısı belirgin yazılar yazmanız ve çizimler yapmanız için elverişlidir. Kesintisiz ve homojen işaretlemeler yapmaya uygun olan Edding 360 XL mürekkebi suya ve ışığa da dayanıklıdır. Edding 360 XL board marker beyaz tahta kalemi, emaye ve melamin gibi pürüzsüz yüzeylerde kullanıma uygundur. Bu yüzeylere kuru bez ile yazdığınız yazıları ve yaptığınız işaretlemeleri rahatlıkla silebilirsiniz. Edding 360 XL kalemi kâğıt, karton, kumaş, keçe gibi malzemeler üzerinde de kalıcı çizimler yapmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, flipchart yazı tahtası kâğıtları üzerinde silinmeyen bir yapıya sahip olan Edding 360 XL kalıcı yazılar için oldukça elverişlidir. Kullanım alanı geniş olan Edding 360 XL kalemi konforlu şekilde uzun süre kullanabilirsiniz. Edding 360 XL tahta kalemi çeşitlerine Trendyol üzerinden hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Cap-Off Teknolojisi İle Uzun Ömürlü Kullanım

Cap-Off Teknolojisi İle Uzun Ömürlü Kullanım

Edding 360 XL tahta kalemi yuvarlak uç yapısına sahiptir. Yuvarlak uç tahta üzerinde okunaklı ve kalın çizgiler oluşturmanız için kolaylık sağlar. Edding 360 XL board marker kalem 1,5-3 mm uç kalınlığı ile koyu yazılar yazabilirsiniz. Kalın gövdesi tahta üzerinde yazı yazarken kalemin elden kaymasını engelleyerek konforlu tutuş imkânı sunar. Edding 360 XL kalem suya ve hava koşullarına dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Plastik gövde ve sıkı kapak yapısı kaleminizi dış etkenlerden yüksek oranda korur. Cap-off teknolojisi kullanılarak üretilen Edding 360 XL kapağı açık unutulsa bile kurumayan mürekkep yapısına sahiptir. Yatay konumda saklandığında mürekkebi kalemin ucuna göndermeyerek iç mekanizmada tutan Cap-off teknolojisi ile kaleminizi uzun süre kullanabilirsiniz. Edding 360 XL tahta kalemi kullanmadığınız durumlarda yatay konumda muhafaza edebilirsiniz. Edding 360 XL beyaz tahta kalemi sert plastik dış yüzeye ve sıkı kapak korumasına sahiptir. Ergonomik tasarımı ile taşıma kolaylığı sağlayan marker kalemi çantanızda, cüzdanınızda ve cebinizde güvenle saklayabilirsiniz. Sıkı kapak yapısı taşıma anlarında mürekkebin dışarı çıkmasını önleyerek lekelenme gibi durumların önüne geçer. Kapak üzerinde bulunan tutturma klipsi, kalemi gömlek ve ceket gibi alanlarda taşımınıza olan tanır. Ayrıca, kaleminizi kullanmadığınız durumlarda defter, kitap gibi materyaller üzerine sabitleyerek kaybolmasını engelleyebilir, istediğiniz anlarda kolayca ulaşabilirsiniz. Kapak yapısı kalemin arka tarafına güvenli şekilde sabitlenebilir. Böylece, kaleminizin kapağını kaybetme gibi durumlar yaşamazsınız. Edding 360 XL board marker beyaz yazı tahta kalemi tekli olarak sunulduğu gibi setler halinde de piyasada yer alır. Marker kalemleri günlük hayatta sıkça kullanıyorsanız, set halinde sunulan ürünlere yönelerek avantajlı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerinin bir arada bulunduğu Edding tahta kalemi 360 XL 10’lu kutu kalem ihtiyacınızı uzun süre karşılayabilir. Kalem setlerinin yanı sıra tahta silgisi ve yedek mürekkebin bulunduğu setler de kullanıcıların dikkatini çeker. Edding 360 XL fiyat performans açısından oldukça avantajlı bir kalemdir. Kaliteli mürekkep yapısı ve doldurulabilir özelliği ile ekonomik kullanım açısından idealdir. Kalemin kendi mürekkebi sık kullanımlarda bile yoğun renk vererek, uzun süreli bir kullanım sağlar. Edding 360 XL tahta kalemi fiyatları renk, model ve kalem adedine bağlı olarak farklı seçenekler ile sunulur. Bütçenize uygun edding 360 XL kalem seçenekleri Trendyol’da yer alır. Set ve tekli olmak üzere farklı kombinasyonlar ile sunulan marker kalemlerden ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanlarınıza uygun olanları belirleyebilir, beğendiğiniz ürünleri hemen sepetine ekleyebilirsiniz.