İlgili Kategoriler
Fiyat
Kağıt Boyutu
Kağıt Tipi
Kalem Ucu Boyutu
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Edding 750

" araması için 46 sonuç listeleniyor
Edding 750 Bakır Marker Kalem

Edding750 Bakır Marker Kalem

157,08 TL
Sepete Git

En Sevilen Edding 750 Seçenekleri Trendyol'da!

Marker kalem denilince, herkesin ilk tercihleri arasında yer alan Edding, hobi ve sanatsal çalışmalar için özel olarak tasarladığı ürünlerle ön plana çıkar. Mürekkep yapısı ve teknik özellikleri ile boyama ve süsleme işlerinde Edding 750 marker kalemler sıklıkla kullanılır. Yaşam alanlarında yaratıcı objeler oluşturmak için kullanabileceğiniz Edding 750 serisi geniş renk yelpazesi ile tüm ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır. Göz alıcı renk seçenekleri ile kullanım alanlarına göre farklı uç boyutları ile sunulan Edding 750 kalem ile hayal gücünüzü kullanarak benzersiz süslemeleri kolayca yapabilirsiniz. Suya ve ısıya dayanıklı mürekkebi sayesinde, hazırladığınız ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun Edding 750 tavsiye edilen marker kalem seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Edding 750 marker, hobi ve sanatsal çalışmalar için özel olarak üretilmiş bir kalemdir. Çeşitli yüzeylerde ortak kullanım sağlayan marker kalem, kapatıcı mürekkebi ile pürüzsüz çalışmalar yapmanıza olanak sağlar. Markör kalem, dekorasyon amaçlı yapacağınız işlemlerde en iyi yardımcı gereçlerden biridir. Kolay kullanımı ve çeşitli uç seçenekleri ile yapacağınız işlemleri kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Edding 750 özellikleri arasında ısı, su ve ışığa dayanıklılık yer alır. Bu sayede, hayal gücünüzü kullanarak hazırladığınız kişisel tasarımlarınızı uzun süre zarar görmeden saklayabilirsiniz. Kalem ile yapılan süslemeler, silinmeyen bir yapıya sahiptir. Siz de Edding 750 online alışveriş fırsatlarına göz atmak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz.

Edding 750 Marker Kalem Özellikleri

Edding 750 Marker Kalem Özellikleri

Edding 750 boya dekorasyon kalemi ile ışıltılı süslemeleri ve yazıları konforlu bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Edding 750 paint marker, sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan üretilir. Yuvarlak uç yapısı 2-4 mm kalınlığa sahiptir. Çizim ve boyamalar için ideal kullanım sunan Edding 750 ile yaratıcı tasarımları kolaylıkla yapabilirsiniz. Son dönemde oldukça popüler hale gelen ‘kendin yap’ projeleri çoğu kişinin ilgisini çeker. Elinizde olan ürünlerle yaratıcı ve işlevsel tasarımlar yapmanıza olanak tanıyan projeler ile dekoratif birçok eşya tasarlayabilirsiniz. Ürün çeşitleri kendin yap projeleri için oldukça elverişli bir özellikten oluşur. Tam örtücü özelliği ile boyama yaptığınız alanları pürüzsüz bir şekilde kapatır. Kalın ve yuvarlak ucu ile kolay ve konforlu boyama imkânı sağlar. Tasarımlarınızda farklı renkleri kullanmayı seviyorsanız, Edding 750 yorumlarından set içinde ihtiyacınız olan bütün renklerin kullanım deneyimlerine ulaşabilirsiniz. 750 markör kalem kullanımı oldukça basittir. Kalemi kullanmadan önce çalkalamanız önerilir. Kapağı kapalı halde bulunan kalemi bir süre çalkalayıp homojen bir hale getirdikten sonra kullanılmayan bir kâğıt üzerine pompalayarak, mürekkebin kalemin ucuna gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra kaleminizi güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Edding 750 gold hem iç hem de dış mekânlarda kullanıma uygun olarak tasarlanır. Valf sistemi ile içinde bulunan mürekkebi yüzeylere eşit bir şekilde dağıtan Edding 750 ile tam kapatıcılığı kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Kaleminizi yatay ve kapağı kapalı bir şekilde saklamanız önerilir. Bu sayede, kaleminizi uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Edding 750 kalem fiyat seçenekleri tekli ve set seçenekleri ile renklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Metalik ürünlerin ücreti, parlak renklere oranla daha yüksek fiyatlarda satışa sunulabilir. Set halinde, içinde birçok renk seçeneğinin bulunduğu ürünler, tekli ürünlere kıyasla daha avantajlı olabilir. Kullanım alanınızı belirleyerek ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere yönelebilirsiniz. Dekorasyon ve kapatıcılık amacıyla kullanılan Edding 750 modelleri Trendyol’un fırsatlarla dolu alışveriş dünyasında sizleri bekler. Beğendiniz renk seçeneklerini belirleyerek, hobi ve sanatsal çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

Kullanışlı Edding 750 Renk Seçenekleri

Kullanışlı Edding 750 Renk Seçenekleri

Edding 750 marker kalem birçok farklı yüzey çeşidinde kullanıma uygundur. Bu yüzeyler, ahşap, cam, metal, plastik, kâğıt ve karton olarak sıralanabilir. Bu yüzeylerde tam örtücü boyamalar yapmanızı sağlayan markanın ürünleri, hobi ve sanat işlerinde kullanılabilir. Edding 750 krom çeşitleri ile bardakları farklı renklere boyayabilir, tepsi ve tabaklara yaratıcı şekiller çizebilirsiniz. Saksı ve vazo gibi ürünler üzerine yazılar ile süslemeler yaparak tamamen size özel bir hale getirebilirsiniz. Pürüzsüz yüzeylerde daha iyi sonuçlar almanızı sağlayan modeller ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Tamamen hayal gücünüzü ve çizimlerinizi kullanarak eşsiz desenler ile süslemeler yapabilirsiniz. El emeğiniz ile tasarladığınız ürünleri sevdiklerinize hediye edebilir, özel günlerde kişisel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Kır düğünleri gibi birçok alanda Edding 750 kullananlar tarafından yapılan deneyimleri inceleyebilirsiniz. 750 kodlu marker kalem, kusurlu görünümleri örtmek için de oldukça kullanışlıdır. Yüksek kaliteli mürekkebi ile çizik, aşınma ve sökülme gibi durumları kolayca gizleyebilirsiniz. Yeni nesil marker, tam örtücü özelliğe sahiptir. Boyama yaptığınız alanı homojen bir şekilde kapatarak arka yüzeyin görünmesine engel olur. Örneğin, aşınmış ahşap ürünlerinizi Edding 750 kampanyalı renk seçenekleri ile boyayarak, eskisinden farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Edding çeşitleri ile boyanan yüzeyler leke tutmaz bir forma kavuşur. Boya üzerine bulaşan lekeler nemli bez yardımı ile kolayca silinebilir. Marker kalem ile boyadığınız eşyalar, eskisinden daha dayanıklı hale gelir. Kullanım sonrasında hava ile hızlı bir şekilde kuruyan kalem mürekkebi, kalıcı bir şekilde uzun süre kullanılabilir. Kusurları kapatmak için benzersiz bir ürün olan Edding 750 indirim fırsatı olan marker kalem, kullanımı sırasında yoğun bir kokuya neden olmaz. Bu sayede, koku hassasiyeti bulunan herkes için uygun bir üründür. Dekoratif amaçlı ürünler oluşturmak için kullanabileceğiniz Edding 750 marker kalem çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Edding 750 Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Edding 750 Fiyatları

Edding 750 marker kalem, 14 farklı renk seçeneği ile sunulur. Kullanım alanınıza göre renk seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz. Edding 750 metalik, mat ve parlak renk seçenekleri ile piyasada yer alır. Özellikle, ürünler arasında yer alan metalik marker sıklıkla tercih edilir. Basit ve sıradan bir görünüme sahip olan ürünleri, kalemin metalik renkleri ile boyayarak oldukça gösterişli bir hale dönüştürebilirsiniz. Edding 750 gümüş, altın, bakır gibi metalik renklere sahiptir. Altın renkler, son dönemde dekorasyon alanında sıkça kullanılır. Edding marker gold rengi ile eşyalarınıza ışıltılı bir hava katabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre seçtiğiniz renkler ile kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Metalik renklerin yanı sıra, parlak ve mat renk seçenekleri de 750 serisinde yer alır. Edding 750 beyaz, siyah, gri, kırmızı, beyaz, pembe, turuncu, mavi ve sarı renk seçeneklerine sahiptir. Üstün kapatıcılıkları ile boyama yaptığınız yüzeyi bambaşka bir hale dönüştüren renkler ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Örneğin, siyah kupa, tabak, tepsi gibi ürünleri Edding 750 beyaz ile boyayabilir, üzerlerine notlar ve sözler yazarak hareketli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Koyu renkli ürünlerde Edding 750 kullananların en çok tercih ettiği siyah kalem ile birbirinden ilginç tasarımlar yapabilirsiniz. Eşyalar üzerine yapacağınız desenler konusunda kararsızsanız, internette yer alan fikirleri inceleyebilir ve ilham alabilirsiniz. Desen çizmek için kullanılan kalıplardan yararlanarak kolay bir şekilde süslemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Marker gri ve farklı tonlarda yeşil renklerini bir arada kullanarak natural süslemeler oluşturabilirsiniz. Yine en fazla tercih edilen modellerin renklerinden olan kırmızı ile oldukça iddialı ürünler tasarlayabilirsiniz. Edding 750 tekli seçeneklerin yanı sıra, set halinde de satışa sunulmuştur. İçinde farklı renklerin bulunduğu Edding 750 satın alarak bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde tamamlayabilirsiniz.