İlgili Kategoriler
Marka
Ekran Boyutu
Fiyat
Model Yılı
Enerji Sınıf Aralığı
Çözünürlük (Piksel)
Görüntüleme Teknolojisi
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
HDR
İşletim Sistemi
Fiyat Geçmişi
Dahili Uydu Alıcı
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Philips Ambilight

" araması için 41 sonuç listeleniyor

Teknolojik Philips Ambilight Seçenekleri Trendyol’da!

Yaşam alanlarının en çok kullanılan cihazlarından biri olan televizyonlara farklı bir yenilik getiren Philips ambilight teknolojisi, TV izleme zevkini üst noktalara çıkarır. Gelişen teknoloji ile farklı bir boyut kazanan bu deneyim, gelinen son noktada müşterilere muazzam özellikleri bulunan cihazlarla kazandırılır. Herkes için ideal olan bu ürünler, seyir keyfini daha da renklendirir. Üretiminin hemen ardından popüler olan ve birçok kişinin tercih ettiği Philips ambilight televizyon modelleri, evlere görsel şölen getirir. Herkesin merakla takip ettiği cihazların işlevleri ve gelişmiş özellikleri çok fazla sevilir. Philips ambilight LED teknolojisi sayesinde oyunlar, filmler, çizgi filmler ve diziler, duvara yansıyan renkler ile göz kamaştırıcı olabilir. Özellikle bu teknolojiye sahip cihazlar floresans ışık teknolojisi ile filmlerin ve dizilerin keyifle izlenebilmesini sağlar. Philips 75 inç ambilight TV modelinde, duvara renklendirmenin yansıtılma işlemi LED lambalarla sağlanır. Ekrandaki rengin duvarlara kaliteli bir şekilde aktarılması, aydınlatma sistemi ile uygulanır. Philips ambilight kumanda ile TV kontrolü etkili bir şekilde sağlanır. Teknolojiyi üreten dev markalardan biri olan Philips, üstün düzeyde özellikleri bulunan bu cihazları müşterilerle buluşturur. Philips ambilight kullananlar cihazlar hakkında olumlu yorumlar yaparlar. Farklı özellikleri ve boyutları bulunan televizyonlarla programları izleme zevki daha yüksek olur. Trendyol size seçkin özelliklere sahip olan ve birçok kişi tarafından merak edilen bu cihazları sunarak istediğiniz boyutlardaki ürünleri satın almanızı kolaylaştırır.

Dayanıklı Philips Ambilight Kullananlar ve Yorumları

Dayanıklı Philips Ambilight Kullananlar ve Yorumları

Çok tercih edilen modeller arasında bulunan Philips ambilight HUE tasarımları, birçok alanda kaliteli bir performans sunar. Gelişen teknolojinin artısı olan bu ürünler son derece dikkat çekerken yoğun bir şekilde tercih edilir. Bu cihazlar normal televizyonlardan farklı olarak gelişmiş, kaliteli ve seçkin özelliklere sahiptir. Farklı özellikleri bulunan bu cihazlara sahip olmak için dikkat edilmesi önerilen birçok nokta bulunur. Özellikle Philips 70 inç ambilight TV ve farklı modellerde bulunan ışıklandırma sisteminin neyi kapsadığının bilinmesi gerekir. Cihazlarda bulunan kenarların kaçının üstün ışık teknolojisine sahip olduğunun anlaşılması önemlidir. Satın alınacak cihazların müşterilerin beklentilerinin üstüne çıkması veya tam olarak beklentileri karşılaması açısından bu detaylara önem verilmesi gerekir. Aydınlatma sisteminin düşük olduğu alanlarda beklenen performansı sergilemeyen cihazlar, müşterilerde hayal kırıklığı yaratabilir. Bu nedenle Philips 55 inç ambilight 4K gibi cihazlar seçilirken kenarlarının üst düzey ışık sistemine bağlı olduğunu bilinmesi ve buna göre tercih edilmesi gerekir. Bu cihazlar pratik bir kullanım sunar. Klasik televizyonlarda olduğu gibi kolay bir çalışma prensibine sahiptir. Ekstra bir farklılık göstermez. Philips ambilight 65 inç televizyonlar, akıllı cihazların sunduğu tüm avantajları müşterilere sunar. Bu tasarımlar özellikle Wi-Fi, USB gibi özellikler sunarak müşterilerin beğenisini toplar. Oynatma tuşuna basıldığında ekranda bulunan renkler, TV’nin arka kısmında bulunan duvara üstün kalitede yansıtılır. Bu sayede sıra dışı ve farklı görsellik sunan mekanların oluşması sağlanır. Cihazın tam olarak performans sergileyebilmesi için kullanıldığı alanın doğru bir şekilde seçilmesi gerekir. Özellikle ekranda yer alan mavilikler, yeşillikler ve görsel açıdan muazzam olan manzaralar arka kısma yansıtılarak hoş bir görüntü oluşturulabilir. Uygun alanlara konumlandırıldığında, istenilen görüntülerin oluşması sağlanır. Cihazdan açılacak program ile romantik bir atmosfer oluşturulabilir. Aynı zamanda huzurlu ve güzel bir alan oluşturmak da müşterilerin isteğine bağlıdır. Philips ambilight kampanya ve indirimlerinden yararlanarak ürünleri uygun fiyata satın almak mümkündür. Siz de evlerinizde televizyon izleme zevkinizi üst noktalara taşımak istiyorsanız bu imkanı size verecek ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Philips Ambilight Tavsiyeleri ve Avantajları

Kaliteli Philips Ambilight Tavsiyeleri ve Avantajları

Şık, özgün ve ince tasarımlarıyla dikkat çeken Philips ambilight tavsiye edilen modeller arasında yerini alır. Evlerde çağdaş bir dekorasyonun oluşmasını destekleyen bu modeller, kolay taşınabilmesi açısından da avantaj sağlar. Üst düzey teknolojiye sahip olan ve modern tasarımı ile dikkat çeken Philips ambilight 127 ekran ürünleri, her dekorasyona uyum sağlaması ile tercih edilir. Bu ürünlerin en büyük avantajlarından bir tanesi ise cihazların hangi düzeyde kullanılacağına müşterilerin karar vermesidir. 2, 3, 4 kenara sahip olan bu cihazlarda üstün ışık sisteminin kaç kenarından yansıtılacağını müşteriler belirler. Küçük, orta ve büyük boyutlarda bulunan ekranlar ile seyir keyfi daha güzel olabilir. Philips ambilight 140 ekran modellerinde müşteriler yansıtılacak LED ışıklara kendileri karar verebilir ve keyifli vakitler geçebilirler. Dizi ve film içerisinde yer alan renklerin duvara yansıtılabildiği gibi müşteriler istedikleri şekilde tek renk olan ışıkların yansıtılmasına da karar verebilirler. Bu teknoloji dekorasyonu ve aydınlatmayı kişiselleştirme imkanı sunar. Sahip olunacak Philips ambilight KIT modelleri ile müzik ve sinema keyfi yaşanılabilir. Teknolojinin tüm özelliklerinin yer aldığı bu televizyonlarla eğlenceli bir vaktin geçirilmesi olasıdır. Müzik dinletileri görsel şölen ile birleştiğinde eşsiz bir ambiyans yakalanabilir. Müziğin ritmine göre değişen renkli ışıklar, evlerde ve iş yerlerinde mini bir parti hissi yaşatır. Bu cihazlar televizyon ve müzik dinlemenin yanı sıra oyun oynama imkanı da sunar. PlayStation ya da Xbox gibi konsollarla uyumlu olan ürünler, oyun oynamayı daha keyifli bir hale getirir. Her ayrıntısı özenle tasarlanan bu modeller müşteriler tarafından beğeni toplar. Trendyol farklı özellikleri ve boyutları bulunan Philips ambilight online satış kolaylığını sunarken siz de kullanılacak alana en uygun modeli seçebilir ve kusursuz görseller sunan bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kampanyalı Philips Ambilight Fiyat Seçenekleri

Kampanyalı Philips Ambilight Fiyat Seçenekleri

Popüler ürünlerden olan Philips ambilight fiyat konusunda da modellerine göre farklılık gösterir. Bu duruma neden olan önemli faktörler bulunur. Özellikle aydınlatmanın ve cihazın boyutu, üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi ve teknolojisi, ayarlama modları ve ekran özellikleri gibi birçok etken fiyatlarda değişmeler yaşanmasına neden olur. Ancak müşteriler özelliklerini ve avantajlarını incelediğinde bu ürünlerin uygun fiyatlarda satışa sunulduğunu görebilirler. Kategori bazında bakıldığında birçok ürünün olması, müşterilerin en uygun ürünü bulabilmesini kolaylaştırır. Çoğu müşteri satın aldıkları Philips ambilight TV yorum ve önerilerini olumlu yönde yazarlar. Favori olan bu cihazlar, televizyon izleme zevkini daha üst noktalara çıkartarak görsel açıdan da kusursuz bir izleme imkanı sunar. Zaman zaman yapılan teknoloji alanındaki indirimler, bütçe dostu ürünlere sahip olma imkanı elde edilmesini kolaylaştırır. Özellikle online olarak satın alma işlemi yapacak müşteriler, filtreleme özelliğini kullanarak ürünleri sıralayabilir. Beklentileri karşılayacak düzeyde olan ürünleri bu sayede bularak çeşitli özellikleri bulunan modeller hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ürüne daha kolay bir şekilde karar verme imkanı elde edebilirsiniz. Philips ambilight indirim günleri çoğu zaman müşterilerin gözünden kaçabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için indirim günlerinin zamanında takip edilmesi, üst düzey performans gösteren ürünlere uygun fiyata sahip olunmasını sağlar. Cihazların satın alma işlemlerinde de kolaylıklar bulunur. Farklı ödeme yöntemleri sunan Trendyol müşterilerin isteğine göre satın alma imkanı elde edebilmelerine yardımcı olur. Philips ambilight satın alma işlemlerinde güvenli ödeme adımlarını takip ederek sipariş oluşturabilirsiniz. Bu yöntemler daha güvenli bir şekilde ürünün satın alınmasını sağlar. Uygun fiyatlarda son teknoloji ürünlere sahip olabilmeniz ve ihtiyaç duyduğunuz anda bütçenize uygun en ideal ürünü bulabilmeniz için Trendyol’un avantajlarından faydalanabilirsiniz.