"

Eminçelik Ocak

" araması için 102 sonuç listeleniyor

Emincelik Ocak

Eminçelik Ocak

Yemek pişirme hazırlıklarının en büyük yardımcısı konumunda olan Eminçelik ocak çeşitleri; elektrikli, doğal gazlı ve LPG'li seçenekleriyle sunuluyor. Zengin bir çeşitliliğe sahip olan ocak modelleri, kullanım ihtiyaçlarına uygun tasarımları ile konforlu ve fonksiyonel özellikleriyle göz dolduruyor. Yüksek kalite standartlarında üretilen ocak çeşitleri, dayanıklılığı ve zarif tasarımlarıyla işlevsel bir kullanım deneyimi vadediyor. Ürünlerin fiyatları; üstün kalitesi, dayanıklılığı ve şık tasarımlarına oranla, ulaşılabilir ve makul seviyelerde sunuluyor. Kullanıcıların tüm kriterlerini karşılayan ocak çeşitleri, bu yönüyle de memnuniyetle karşılanıyor.

Eminçelik Ocak Tasarımları

Mutfağınızın vazgeçilmez beyaz eşya çeşitlerinden biri olan ocak tasarımları, yemek pişirmeyi daha keyifli hale getirecek ürün özellikleriyle fark yaratıyor. Eminçelik set üstü ocak modelleri, ankastre ocak gibi sabit kullanıma gerek duyulmayan mekanlarda, pişirici ünite görevini üstleniyor. Set üstü ocaklar, özellikle kiracılar ve sıklıkla ev değiştiren kullanıcılar için fonksiyonel bir avantaj sağlıyor. Son teknoloji tasarımları ile pratik ve konforlu özelliklerle tasarlanan ürün modelleri, temizliği ve kullanımı son derece kolay ürünler arasında yer alıyor. Eminçelik emaye beyaz doğal gaz set üstü ocak modelleri, tamamen beyaz tasarımlı emaye yüzeyiyle temiz ve berrak bir görünüm sunuyor. Yandan ateşlemeli olarak tasarlanan ürünler, pişirme esnasında ateşin el ve kolla temasını engelliyor. Şık ve zarif tasarımlı ocak modelleri, düğmeden otomatik ateşleme sistemi ile konforlu bir kullanım vadediyor. Balık sırtı ızgara tasarımı, ürünlerin şık ve estetik görüntüsüne ekstra zarafet kazandırıyor. Otomatik gaz kesme emniyetine sahip güvenli tasarımı, ürünün ev ve iş yeri gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılmasına imkan tanıyor. 4 gözü gazlı olarak tasarlanan emaye ocak modelleri, dayanıklı tasarımıyla uzun yıllar ilk günkü kullanım performansını korumayı başarıyor.

Eminçelik Ankastre Ocak Modelleri

Mutfak tezgahına geçmeli olarak tasarlanan ankastre ocak tasarımları, modern görünümleri ve fonksiyonel özellikleri ile göz dolduruyor. Cam ve seramik ürün çeşitlerine sahip ankastre ocaklar, elektrikli, doğal gazlı gibi farklı seçeneklerle üretiliyor. Ürünlerin bek tasarımları, dayanıklı döküm materyalden üretiliyor. Isıyı daha uzun süre üzerinde tutan bek çıkışı tasarımı, kısa sürede yemekleri pişirmesinin yanı sıra enerjiden de önemli ölçüde tasarruf sağlanmasına katkıda bulunuyor. Eminçelik inox 4 gözü gazlı ankastre ocak doğal gaz alternatifi ile konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Mutfağınızda bulunan diğer inox cihazlarla sağladığı uyum nedeniyle, inox tasarımlı ocaklar şık bir kullanım imkanına sahip. Vok tavaları için tasarlanmış geniş ağızlı bek çıkışları, ürünlere daha fazla konfor ve işlevsellik özelliği kazandırıyor. İnox tasarımlı ürünler, iz bırakmayan ve kolay temizlenebilen yüzeyleri sayesinde, mutfağınızın her daim temiz ve derli toplu görünmesine de katkı sağlıyor. 4 gözü elektrikli seramik ocaklar, yeni nesil ürünler arasında değerlendirilen modern tasarımlar olarak dikkat çekiyor. Siyah renkli ankastre ocak modelinde, kolay temizlenebilen düz yüzey ve yüksek ısı veren ısıtıcı bölmeler yer alıyor. Ürünler, şıklığı ile diğer ankastre ürünlerle kolaylıkla uyum sağlıyor.

Elektrikli Ocak Şıklığını Mutfağınıza Taşıyın

Zarafeti ve kolay kullanım özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Eminçelik elektrikli ocak modelleri, yüksek ısı yayan enerji çıkışları ve kademeli enerji ayarlarıyla verimli tüketim sağlıyor. Ürünlerin üstün teknolojisi, güvenli kullanımı destekleyecek nitelik taşıyor. 4 gözlü tasarlanan elektrikli ocak modelleri, sıklıkla kalabalık aileler ve mutfakta devamlı olarak yemek pişiren kullanıcılar için ideal nitelik taşırken 2 gözlü elektrikli domino ocak çeşitleri, yalnız yaşayan kullanıcılar ve öğrenciler gibi bir kullanıcı grubu tarafından tercih ediliyor. Ev mutfakları için rahatlığı sayesinde ilk sıralarda tercih edilen elektrikli ocaklar, iş yeri ve ofis gibi kullanım alanlarında da değerlendiriliyor. Çay ve sıcak su ihtiyacı için kullanılan ikili domino ocak çeşitleri, yer tutmayan tasarımları sayesinde küçük mutfaklar için ideal bir kullanım desteği sunuyor. Elektrikli domino ocak modelleri, konforlu ve ergonomik tasarımları, daha büyük ocak tiplerine göre düşük fiyat seçenekleriyle, kullanıcı memnuniyeti kazanıyor. Eminçelik set üstü cam domino ocak modelleri, taşınabilir özelliği sayesinde kiracılar ve mutfakta değişiklik yapmaktan hoşlanan kullanıcılar için avantajlı bir ürün niteliği taşıyor. Elektrikli ocaklar, rezistanslı ürünler olmakla birlikte harcadıkları düşük enerji tüketimi sayesinde, aile bütçesine zarar vermeden kullanım sağlıyor. Zarafeti ve şıklığı ile mutfağınızda bulunan diğer elektrikli ev aletleri, dekoratif ürünler ve mobilyalarla da kusursuz bir uyum vadediyor.

Eminçelik Ocak Özellikleri

Set üstü ve ankastre ocakları kullanırken güvenlik ve uzun ömürlü kullanım açısından dikkat edilmesi gereken birtakım kurallar bulunuyor. Öncelikle montajın yetkili servis tarafından yapılması, bu kurallar arasında ilk sırada geliyor. Davlumbaz ve ocak arasındaki mesafenin, ürünün kullanım kılavuzunda belirtilen mesafe aralığından daha kısa olmaması gerekiyor. Güvenli kullanım açısından, ayrıca ocakların üzerinde pişirme kabı bulunmadığı zamanlarda boş olarak da yanar vaziyette tutulmaması gerekiyor. Enerji tasarrufu bakımından önemli olan bu güvenlik tedbiri, dikkat edilmesi gereken konular arasında bulunuyor. Geleneksel görünüme sahip Eminçelik rustik ankastre set, şıklığı ile retro tarzı seven kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Doğal gazlı ya da LPG destekli olarak kullanabileceğiniz ürünlerde, mat emaye gövde ve standart bek çıkışları tasarlanıyor. Klasik ızgara demirleri, ürüne rustik havayı veren detaylar arasında yer alıyor. Farklı ebatlarla ve kullanım detaylarıyla tasarlanan ürünler, kolay temizlenebilme özellikleriyle  de öne çıkıyor. Cam yüzeyli ocak tasarımları, iz bırakmayan yağ sökücü ve yumuşak temizleme maddeleri ile kolaylıkla silinerek pırıl pırıl bir görünüm kazanıyor. Emaye yüzey tasarımına sahip olan retro stil ocaklar da çizmeden temizleyen temizlik maddeleri ile kolaylıkla yeniden kullanıma hazır hale geliyor. Bazı ocak modellerinde tencere ve tavaların kolayca ocak üzerinde tutunmasını sağlayacak geniş ızgaralar, bazı modellerde yalnızca bek çıkışların kenarlarında olacak biçimde, modern tasarımlar olarak üretiliyor. Farklı stilleri denemekten hoşlanan kullanıcılar için, yeni nesil ocak tasarımları modern ve göz alıcı seçeneklerle sunuluyor.

Eminçelik Ocak Fiyatları

Mutfaktaki en büyük yardımcınız olan ocak tasarımları ile, Türk ve dünya mutfağından sayısız lezzete imzanızı atabilirsiniz. İçinizdeki şefi ortaya çıkarmanızı kolaylaştıracak ocak modelleri ile birbirinden lezzetli yemekler hazırlayarak sevdiklerinize unutulmaz sofralar kurabilirsiniz. Vok bek çıkışı ile tasarlanan ocak modellerinde, Uzak Doğu mutfağının eşsiz lezzetlerini Vok tavalarla rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Geniş ağızlı bek çıkışı, Vok tava tabanlarına kolayca uyum sağlayarak yemeklerinizi kısa zamanda ve minimum enerji harcayarak hazırlamanıza katkıda bulunuyor. Markanın zengin içerikli ürün gamında yer alan ocak modelleri, mutfağında yenilik isteyenler, yeni ev kuranlar için birbirinden farklı özelliklerle sunuluyor. Yeni teknolojilerle tasarlanan ocak modelleri, yemek pişirmeyi lezzetli yemekler yemek kadar keyifli hale getiriyor. Eminçelik ocaklar fiyatları bakımından da kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Yüksek kaliteli, güvenli ve uzun ömürlü ocak tasarımları, hesaplı ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Kendi mutfağınız için zevkle tercih edebileceğiniz ocak tasarımlarını, sevdiklerinize şık bir hediye alternatifi olarak rahatlıkla düşünebilirsiniz. Trendyol tarafından eşsiz fiyat seçenekleri ile satışa sunulan ürünler, avantajlı alışverişin kapısını aralıyor. Trendyol'un ayrıcalıklar sunan alışveriş dünyasına hemen şimdi siz de adımınızı atabilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için birbirinden özel fırsatlara kolayca ulaşabilirsiniz.